KOKOSY 2011, czyli nagrody dla najgorszych w polskim MMA

Ruff dla mnie najwazniejsze jest, jak dziewczyna jest dobra osoba. musialbym najpierw poznac jej wnetrze :)



Zlatan ale Leszek wykazal sie skrajna amatorka zmieniajac 8 na 9. nawet jak chcial oszukac, to mogl to lepiej zrobic.
 
Ruff dla mnie najwazniejsze jest, jak dziewczyna jest dobra osoba. musialbym najpierw poznac jej wnetrze :)






Romantyk, się ceni!!







A jeśli już poruszany jest Krystian, to wypuscił nowy klip.
 
"musialbym najpierw poznac jej wnetrze :)"







z tego zdania mozna wyciagnac dwu znaczne wnioski :-)
 
Wnętrze najlepiej gdy ciasne i wilgotne. Nie wiem jak można jarać się tym chłamem. Dawaj Bartuś kokosy dla forumowiczów, będzie beka.
 
skoro "podeszłeś" obiektywanie to tym bardziej zachęcam do zrobienia Kokosów dla forumowiczów, będzię beka :-)
 
dajcie ostatnia 5 na 1 strone. mam wrazenie, ze tekst jest za mocny dla redakcji. chodzi o zbyt ostre i szydercze porownania. Maciej chyba bedzie w niedziele u razora. przeczytac mu uzasadnienie KOKOSA :)
 
mimo glosow poparcia nie trafilem na glowna :( wielki zawod. niestety poprawnosc polityczna okazala sie silniejsza.
 
Weź przestań pierdolić żebrając o główną bo się rzygać chce. Jesteś za słaby na to, deal with it.
 
Kokos dlaczego zależy ci akurat na publikacji twojego postu na mmarocks?
Przecież jest tyle innych portali...

Daj nam spokój i nie loguj się już wiecej na cohones.
 
No to posłuchaj samego siebie:


faktycznie na glowna moglo by trafic. moge troche dodac jeszcze do obecnych opisow, a takze poprawic bledy ort. i stylistyczne. planowalem 3 czesci, ale widze nie moge edytowac tematu. to troche utrudni sprawe, bo mialem zamiar aktualizowac ten tekst. to taki wstep. najwieksze KOKOSY dopiero przed nami.


beda i takie KOKOSY. czekam na glos administarcji w sprawie trafienia na glowna, a takze mozliwosci edytowania tego tematu.


jutro 3. poprawcie bledy i na glowna :) ludzie, mimo, ze ich krytykuje, powinni miec dystans.



dajcie ostatnia 5 na 1 strone. mam wrazenie, ze tekst jest za mocny dla redakcji. chodzi o zbyt ostre i szydercze porownania. Maciej chyba bedzie w niedziele u razora. przeczytac mu uzasadnienie KOKOSA :)



mimo glosow poparcia nie trafilem na glowna :( wielki zawod. niestety poprawnosc polityczna okazala sie silniejsza.


Prawda, że żałosne? W sumie takie zachowanie nie jest zdrowe, kwalifikuje się na terapię u specjalisty. Nie żebym się o Ciebie martwił, ale zastanów się nad tym.
 
gosza jest zawisc, a ty oznaki tego prezentujesz. ja przynajmniej mam jakies tam poczucie humoru.
 
@GLF: odpowiedz mi tylko na 1 pytanie: po co sobie nim głowę zawracasz ? Małolat pieprzy dla samego pieprzenia, a wygląda, jakbyś się jakoś w to mocno angażował. Ja tego nie kumam - tyle. No ofence
 
@up, w sumie sam nie wiem czemu. Może to jednak ta zawiść? Fuck, zazdroszczę kokosowi...
 
Martwisz się, to zwykła empatia. ;) Btw, dobry temat Kokos, ale nie wchodź tak w dupę redakcji, bo pewnych grzechów odpokutować się nie da. ;p
 
czekam na glos administarcji w sprawie trafienia na glowna


:-) Jakie parcie na szklo.



Naucz sie najpierw chlopie poprawnie po polsku pisac (np. Polacy nie "polacy", czy pisanie "nie" lacznie czy rozdzielnie).



Niektore pociski konkretne, po raz pierwszy Twoja "tfu-rczosc" sie niezle czyta, ale to zebranie o glowna to zenada.
 
A może kokos to piorun co? niech adminia sprawdzą bo pioruna nie widziałem od dłuższego czasuu.
 
Back
Top