KOKOSY 2011, czyli nagrody dla najgorszych w polskim MMA

faktycznie na glowna moglo by trafic. moge troche dodac jeszcze do obecnych opisow, a takze poprawic bledy ort. i stylistyczne. planowalem 3 czesci, ale widze nie moge edytowac tematu. to troche utrudni sprawe, bo mialem zamiar aktualizowac ten tekst. to taki wstep. najwieksze KOKOSY dopiero przed nami.
 
Ale mialem racje z tym, ze nastepne KOKOSY beda dotyczyly uzytkownikow forum ? -.-
 
beda i takie KOKOSY. czekam na glos administarcji w sprawie trafienia na glowna, a takze mozliwosci edytowania tego tematu.
 
Kokos80, cytując Pudzianowskiego: "Powiem może tak..." ogromnie się zdziwię, jeżeli to trafi na główną.
 
Nie zgadzam się z tym regresem Jewtuszki 2 porażki to jeszcze nie koniec świata.



Można by dodać coś dla Sikońskiego;)
 
Co do Macka Jetuszki to nie zgadzam sie za bardzo z samym tekstem "redaktora" Kokosa, ale tytul regres roku mozna uznac za sluszny. W ciagu 2011 roku zawodnik spada z UFC na max. ostatnie miejsce podium Rankingu PL. Wiec regres duzy, chyba nikt z polsich fighterow nie zaliczyl wiekszego upadku.
 
bede mogl to edytowac? od czego to zalezy? pracuje nad kolejnymi 10 KOKOSAMI. chce to miec w 1 tekscie.
 
Dajcie mu edycję,dajcie na główną,dajcie szansę spełnienia marzenia(święta tuż,tuż...) :)



Tekst nie głupi,poparty subiektywnymi ocenami,uzasadnieniem.Dość autorytatywnie przyznano nagrody,ale w końcu to "statuetki" twórcy tematu,więc i wybór mocno subiektywny,który należy uszanować(choć można było dać szansę użytkownikom na 3 dniową chociażby sondę i swoje kandydatury do "kokosa" roku.)
 
nie wierzę w to ,że kokos napisał całkiem sensowny i dluższy tekst :-) w drugiej części musi być KOKOS dla Centuriona!
 
:-):-):-)



Kokos kur... tzn do stu tysięcy beczek kiszonej kapusty (Pervert nie lubi kiedy się brzydko pisze :-)) naprawdę Ci to wyszlo i myślałem, że nigdy tego nie napisze, ale... gratuluje!
 
KOKOS dla największego sprzedawczyka w polskim MMA:

Marcin Najman

49182.jpg


Najman mimo, ze miał kontrakt z KSW, postanowił zawalczyć w innej organizacji MMA. Co prawda na zasadach K-1, ale to była tylko próba ominięcia niewygodnego zapisu. Z punktu prawnego może i udana, ale z punktu etyki już nie za bardzo. Kasa okazała się ważniejsza od lojalności.

KOKOS dla najgorszego zawodnika w polskim MMA:

Maciej Sikoński

sikonski_maciej.jpg



Człowiek, który nazywa siebie "Centurion" może być nie zwykle utalentowanym zawodnikiem, albo
kompletnym leszczem. Gala MMA Attack dała odpowiedz na to pytanie. Maciek powinien pozostać
przy filmach o starożytnym Rzymie, walkach gladiatorów, a nie wychodzić do realnej walki w klatce.

KOKOS dla najgorszego debiutanta w polskim MMA:

Kamil Bazelak

186133_100000164816534_6930718_n.jpg


Czekanie na jego debiut, to jak czekanie na koniec "Mody na sukces". Zadanie dla wytrwałych i bezrobotnych. Jak nie za mało kasy, to kontuzja. Wiemy, że Kamil to "ogromny" talent, ale litości. Może lepiej po prostu zakończyć nie rozpoczętą karierę w MMA. Sam nie wiem.

KOKOS za najbardziej frajerskie zachowanie:

Igor Kołacin

kolacin1.jpg


To przykład skrajnego frajerstwa, którego wstydził by się nie jeden "dres". Igor wyciąga rękę w geście szacunku niczym Brutus, by za chwile wbić nóż w plecy swemu rywalowi. Wygrana w tak żałosny sposób na gali Fighters Arena Łódź jest nic nie warta, i powinna zostać odliczona od jego rekordu. W sumie i tak dość marnego.

KOKOS dla największego "narcyza" w polskim MMA:

Maciej Kawulski

EN_kawulski_MSM_267x165_crop.jpg


Zawsze stara się tak formułować zdania, by pokazać swój szeroki zasób słów z języka polskiego.
Chciałby być jak Dana White, ale musi w końcu zrozumieć, że Polska to nie USA. Czasami lepiej ugryźć
się w język a nie ciągle wychwalać siebie i swoją organizacje, okazując przy tym pogardę dla konkurencji.
 
Czekanie na jego debiut, to jak czekanie na koniec "Mody na sukces".



omg padłem Kokos, naprawdę ci wyszło :)
 
jutro 3. poprawcie bledy i na glowna :) ludzie, mimo, ze ich krytykuje, powinni miec dystans.
 
Good job.Niby oczywista oczywistość w nominacjach a jednak z jajem i nadwyraz trafnie.
 
alladino-polecam zobaczyć jego wspomnianą walkę.Wyciągnął pięść do "żółwika" przed pierwszym starciem i..dalej zobacz sam;)
 
Mega :D



Kokosy roku 2011/12/13 itp mogą być ciekawym i luźnym podsumowaniem większych wpadek roku, ja osobiście jestem za tym, by to także po dopracowaniu wrzucić na główną, gdy przyjdzie czas na nagrody od mmarocks, niech się Kokos cieszy, taki o, prezent na święta :)



Chociaż pozycja Irokeza mi sie nie widzi, ale prócz tego raczej nie mam większych zastrzeżeń.
 
A przypomni mi ktoś czy nagrody redakcji zakładają tytuł dla trenera/klubu roku,bo nie śledziłem rok temu forum tak wnikliwie?
 
Back
Top