KOKOSY 2011, czyli nagrody dla najgorszych w polskim MMA

wybaczcie mi moje grzechy, bo zbladzilem. z Piorunem nie mam nic wspolnego. zgadzam sie na werefikacje tego zarzutu.
 
To jest przypuszczenie..kokos dlacze wybrales to forum? nie chcesz sił w innym spróbować?
 
Kokos80 o ile dosyc mi się spodobały te nominacje i się z nimi zgadzam o tyle pomysł żeby to trafilo na główną jest naprawde poroniony.
 
Dałbym jeszcze kokosa za najgorszą ksywę w MMA. Zeycięzcą byłby Michał "Cipao" Materla. Naprawdę nie mogę zrozumieć jak dorosły chłop, Polak mógł wybrać sobie taką ksywę. To tak jakby ktoś się nazwał "Kurwao", lub "Kutaso"
 
Myslalem, ze to juz mi odbilo, ale widze pare osob ma podobne odczucie. Pierwszy artykul, ktory mozna przeczytac i mimo, ze wiadomo kto jest autorem to da się to przełknąć, jak i argumenty za które nagrody został przyznane ;)



Pytanie skąd pomysł, żeby dla najgorszych...nazwać nagrody kokosami ;D? Miło to się nikomu kojarzyć nie będzie;)
 
ta nagroda ma byc wlasnie powodem do wstydu. najgorszy wedlug mnie jest Igor. on ma najwiekszego KOKOSA. takie zlote maliny. czyli generalnie ponizenie w branzy.
 
20 lat później, wielka gala w otwartym Polsacie pt. 'Przyznanie Kokosów 2031'
 
Ta i wręczającym nagrodę dla największego narcyza światowego MMA...sam sobie, Dana White, a Kawul fakujący kamerzystę, a później wskazujący na siebie jako prawdziwego zwycięzcę ;)
 
Dałbym jeszcze kokosa za najgorszą ksywę w MMA. Zeycięzcą byłby Michał "Cipao" Materla. Naprawdę nie mogę zrozumieć jak dorosły chłop, Polak mógł wybrać sobie taką ksywę. To tak jakby ktoś się nazwał "Kurwao", lub "Kutaso"


Wybrał? Dorosły?



Od kiedy interesujesz się polskim MMA?
 
Michał opowiadał, że wołali na niego 'Cipek' już w czasach szkolnych, ale nie chciał wytłumaczyć dlaczego :P Formę 'Cipao' "stworzył" Macaco, który nie radził sobie z polskim. Było to poruszane w długim materiale z Wałcza.
 
Dzięki za wyjaśnienie. Choć imo ksywa "cipek" - fatalna jednak. I faktycznie mógłby z tego zrezygnować. Z drugiej strony, jeśli jemu samemu to nie przeszkadza - jego sprawa. Pokazuje ,że gość ma spory dystans do siebie,.
 
GLF



Jako dzieciak miałem inną ksywę niż jako dorosły. Po prostu przychodzi okres w zyciu gdy się zrywa z dzieciństwiem. Tym bardziej gdy ksywa jest taka a nie inna. Ja bym się dziwnie czuł jakby wołali na mnie od cipy, cipka itd. Tak jak pisałem wyżej, jakbyś zareagował na goscia o ksywie np. chujao? A przeciez to w ten sam deseń.



A MMA interesuje się od dawna, ale nigdy nie czułem potrzeby rozszyfrowywania ksywek zawodników.
 
Osobiście wolę naturalne, niepowtarzalne ksywy niż twory typu: Polish Pistolla, Polish Pitbull, The Warmaster...
 
Geordi La Forge ze Star Trek. W sumie nigdy nie byłem wielkim fanem ST, ale w dzieciństwie podobały mi się te okulary :D
Może nie tak oryginalne jak CeBeKa, ale to tylko na potrzeby mmarocks :P
 
Fajna ksywa, oddaje mój mendowaty charakter, a co najważniejsze: pasuje do avatara.
 
Dla mnie ksywa "Cipao" to wielka porazka-przeciez nie moze sie kojarzyc inaczej jak z cipka,wiec zdecydowanie lepsza bylaby dla alfonsa:-).
 
Back
Top