Kobiety (+18 - NSFW)

FB_IMG_1706015831547.jpg
 
Dupa wielka a cycki to
:gdzie:?
Na dzisiejsze czasy to zaledwie duża, ale widać że naturalna po wielkości ud, a co niektóre celebrytki to mają sporo większą, a uda szczuplutke... :confused: :facepalm:
Pewnie lepiej ćwiczą że potrafią lepiej wyizolować tylko jeden mięsień
:rofl::juanlaugh:a te ćwiczenia to w gabinetach chirurgii plastycznej najlepiej im wychodzą :bye::boss:
 
Na dzisiejsze czasy to zaledwie duża, ale widać że naturalna po wielkości ud, a co niektóre celebrytki to mają sporo większą, a uda szczuplutke... :confused: :facepalm:
Pewnie lepiej ćwiczą że potrafią lepiej wyizolować tylko jeden mięsień
:rofl::juanlaugh:a te ćwiczenia to w gabinetach chirurgii plastycznej najlepiej im wychodzą :bye::boss:
Przecież normalnie robią zabieg odsysania tłuszczu z ciała i pompują to w dupe.
 
Przecież normalnie robią zabieg odsysania tłuszczu z ciała i pompują to w dupe.
Nie do końca bo te wielki d... inaczej by wyglądały, a takie siostry Kardashian to nie miały wcześniej wielkich ud, jak inne szczupłe panny co im poszło tylko w d...
Widziałem kiedyś to odsysanie tłuszczu w TV...
::clintdis:::jimcarreyvomit:
i późniejsze pompowanie w... i tam gościówa nie miała takiej wielkiej d. jak te celebrytki lub inne panny z IG
Nicki Minaj tutaj też jest dobrym przykładem... (link do str z fotkami poniżej) po operacjach
Screenshot_2024-01-24-14-00-54-279~2.jpg

Screenshot_2024-01-24-13-59-05-980~2.jpg

Screenshot_2024-01-24-13-58-48-406~2.jpg
 
Last edited:
Nie do końca bo te wielki d... inaczej by wyglądały, a takie siostry Kardashian to nie miały wcześniej wielkich ud, jak inne szczupłe panny co im poszło tylko w d...
Widziałem kiedyś to odsysanie tłuszczu w TV...
::clintdis:::jimcarreyvomit:
i późniejsze pompowanie w... i tam gościówa nie miała takiej wielkiej d. jak te celebrytki lub inne panny z IG
Nicki Minaj tutaj też jest dobrym przykładem... (link do str z fotkami poniżej) po operacjach
View attachment 90176
View attachment 90177
View attachment 90178
Smyku transplantacja tłuszczu, implanty, estrogen. Hirurgia plastyczna na pełnej.

Aż mi się żart przypomniał.
- dlaczego kobiety się malują i perfumują?
- Bo z natury są brzydkie i śmierdzą.

:suchykarol:
 
Ja tego nie mogę pojąć, co to za pojebana moda na takie ciężarówki? Jest więcej amatorów takich wielkich dup i grubych ud, niż eleganckich szczupłych lasek? Przecież taka sraka to w rzeczywistości obrzydliwy celulit, nic więcej.
 
Smyku transplantacja tłuszczu, implanty, estrogen. Hirurgia plastyczna na pełnej.

Aż mi się żart przypomniał.
- dlaczego kobiety się malują i perfumują?
- Bo z natury są brzydkie i śmierdzą.

:suchykarol:
Już nie smyku... zapraszam sobie przeczytać ten post młody kolego :lol:

 
Ja tego nie mogę pojąć, co to za pojebana moda na takie ciężarówki? Jest więcej amatorów takich wielkich dup i grubych ud, niż eleganckich szczupłych lasek? Przecież taka sraka to w rzeczywistości obrzydliwy celulit, nic więcej.
U czarnych to genetyczne, tam się specjalnie baby tuczy żeby miały branie i ruchanie. :suchykarol:
 
Back
Top