Kobiety (+18 - NSFW)

Ze sportsmenek to tylko Olga Korobka. HOT

1703866580182.jpeg

1703866702681.jpeg
 
@Angelinaduplisea... ale jak ta duża naga panna przeszła przez sito Cohones... jak mi czasami Twitty nie przechodzą zgrabnych panien w bikini... pewnie nikt nie pomyślał że to fotka pani....
:juanlaugh:
Nie wiem czy ten flaming jest płci żeńskiej, ale skąd wiesz, że tamto to akrat wielorybica?
 
@Cassius42 jebałbyś aż miło
swoją drogą bardzo edukacyjne zdjęcie. zawsze zastanawiałem się które to dupa u nich. na załączonym foto widać wyraźnie, gdzie są pośladki, a gdzie hmm.. reszta

Raczej dobra fotka na natychmiastowe zgaszenie palącego się konara, jak gaśnica Brauna na chanukę... :lol:
Jak tam widać z 1 strony chyba 3 pośladki :benny::confused::facepalm:
 
Facet z taką wielką d... :facepalm:plus profil twarzy to chyba jednak ona
A, no

Raczej dobra fotka na natychmiastowe zgaszenie palącego się konara, jak gaśnica Brauna na chanukę... :lol:
Jak tam widać z 1 strony chyba 3 pośladki :benny::confused::facepalm:

Nigdy nie rozumiałem trzepania się pod fotki. Nooo chyba, że z braku lepszej opcji, ale raczej wolałbym jednak pamięciówkę w takiej sytuacji. Jedną ręką się czepiesz a drugą zmieniasz fotki czy skupiasz się się na pojedyńczym kadrze?
 
A, no

Nigdy nie rozumiałem trzepania się pod fotki. Nooo chyba, że z braku lepszej opcji, ale raczej wolałbym jednak pamięciówkę w takiej sytuacji. Jedną ręką się czepiesz a drugą zmieniasz fotki czy skupiasz się się na pojedyńczym kadrze?
Też tego nigdy nie był robiłem... co innego ruchome obrazki jak wideo :lol:
Ale i tak to wszystko jest w głowie faceta, co go kręci a co nie...
 
Chyba tylko do wniesienia kanapy...:nono::yellowcard2:
Nie ma śmiacia. Kiedyś sprawdzałem, że w podobnej wadze w zawodach mężczyzn, ze swoimi wynikami nie była by ostatnia.
Na podest do pierwszego podejścia wchodzi/wchodziła jak już wszystkie inne zawodniczki zakończyły swoje 3 próby.
:wtf2:
 
Świątek? Serio? Tam nie ma nic atrakcyjnego oprócz stanu konta. Paszcza jeśli nie zostanie sensownie poprawiona to już w ogóle będzie niezły pasztet na starość.
 
Back
Top