Kobiety (+18 - NSFW)

Arlovski

UFC
Heavyweight
tumblr_lrmbkmqvek1qzbht5o1_500.jpg

Arlovski

UFC
Heavyweight
w skórze był pomysł by założyć takowy temat, to zakładam.

Czemu odrazu walić pod jpgi :)? Popatrzeć nie można :p ?

Madman

Bellator
Welterweight
Jak wrzucacie więcej niż jedną to podpisujcie każdą fotkę żeby można było się odnieść bezpośrednio do konkretnej...

noodles

Bellator
Light Heavyweight
ehh... szkoda, że możemy sobie tylko popatrzeć :) Gościu, który miał chociaż raz taka kobietę może umrzeć spełniony :-)

Born2kill

UFC
Heavyweight
Kur...nie ma nawet co wyróżniać, pełno jest ładnych kobiet, a fotek jeszcze więcej co oczywiste. Jeszcze mi się dziewczyna zacznie fochować, że wchodzę na mmarocks, a tu takie tematy z takimi fotami lachonów ;)

Noodles, jaką? No ładna jest, kształtna...przecież takich sporo biega po świecie. Mnie tam już niewiele potrafi zaskoczyć, co nie znaczy, że uwazam to za nieładne :) Teraz kobieta musi mieć coś więcej niż wygląd, bo o wygląd to najłatwiej zadbać. Kiedyś był problem, z ciałem nie, prosta sprawa, ale urodę ciężko było "zmienić". Dziś, kwestia kosmetyków coraz to lepszych...nie tylko zamazujących szkaradność niektórych, ale chyba faktycznie działających na stale upiekszająco...a może to geny i kobiety rodzą się coraz ładniejsze, w każdym razie teraz to 3 na 4 są ładne i lepiej, więc to jak dla mnie nawet ponad "norma" ;)

noodles

Bellator
Light Heavyweight
nie mówię o ładnych dziewczynach ale o takich MEEGA pięknych co na czesanie u fryzjera wydają więcej niż nasza pensja :)

Spókrz na te modelki w jeansach ze zdjęcia lukasfight. Takie piersi i takie ciało...ehh :D

noodles

Bellator
Light Heavyweight
Z tymi Niemkami to raczej stereotyp...albo i nie ?

Tam są bardzo duże skrajności bo albo dziewczyny w ogole nie dbają o siebie albo wyglądają jak z mtv. Pamiętam jak stałem pod klubem i panny szły grupami to prawie oczopląsu dostałem ;-)

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Spókrz na te modelki w jeansach ze zdjęcia lukasfight. Takie piersi i takie ciało...ehh :D
Nie przesadzajmy. Proporcje mają piekne, wcięce w talii i duże silikonowe cycki. Jednak od lasek jakie mozna spotkac na ulicy odróznia je tutaj wyłącznie ilośc zastosowanego PhotoShopa. Zobacz na fakturę skóry.
Poza tym twarz tylko dwie z tych lasek mają naprawdę ładną, jednak jest zwyczajnie brzydka a dwie takie sobie.

noodles

Bellator
Light Heavyweight
no to właśnie, sztuką jest mieć taką co wygląda jak one ale bez photoshopa i silikonów ;p

Mort

Żołnierz Chrystusa
Hm.. moim zdaniem trzy z pięciu na bank nie mają cycków zrobionych... ale najlepiej by było ocenić na filmiku. :-)

kwikster

Jungle Fight
Middleweight
noodles ehh... szkoda, że możemy sobie tylko popatrzeć :) Gościu, który miał chociaż raz taka kobietę może umrzeć spełniony

Cristiano Ronaldo jest jej narzeczonym ;)

Born2kill

UFC
Heavyweight
Zdania nie zmieniam, bo wiem co mówię, przynajmniej w zachodniopomorskim z tym problemu nie ma :)

Co do Niemek, większość teraz ma krew turecką bądź polską, część afrykańską i stąd ich naturalna uroda też się zmienia, a po części też to przykłąd tego o czym pisałem, kosmetyków i tego, że obecnie rodza się ładniejsi ludzie niż jakiś czas temu. Pare lat temu naprawdę był problem by w szeregu 30 Niemek znaleźć ładną, teraz to może nie 3 na 4, ale 2 na 4 są ładne, to nie przypadek :)

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
w każdym razie teraz to 3 na 4 są ładne i lepiej, więc to jak dla mnie nawet ponad "norma" ;)

Chcę wiedzieć gdzie mieszkasz skoro u Cb 75% jest ładna :D Bo u mnie w klasie na 11 dziewczyn bym mógł 3 ładne podać , czyli koło 30 %.

A odnośnie postu Ruffa Rydera - sądzę , że 80 % tej strony ma swoją drugą połówkę , a i tak każdy chętnie na te cycuchy popatrzy ;)

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Jak każdy kto w ciągu ostatnich paru lat był odrobinę dlużej niż przejazdem w Niemczech, będę walczył ze stereotypem brzydkich Niemiek. Naprawdę sporo się tam zmieniło, często można znaleźć lepsze sztuki niż w Polsce.

ketrab

Jungle Fight
Featherweight
Skoro ktoś uważa, że w Polsce 3 na 4 dziewczyny są ładne to chyba mam trochę inną definicję piękna.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Możliwe, niektórzy mają bardzo wygórowane żądania (jak np. by dziewczyny miały wyglądem przypominające silikony, a w rzeczywistości naturalne w pełni:P), ale ideałów nie ma.

Mieszkam w Świnoujściu, ale np. w Szczecinie na 100metrów chodnika 3 ładne panny to wcale nierzadkość. Więcej, bo jednak to miasto studenckie, nie tak jak moje :)

Miedziak, mi wystarczy, że mieszkam 1km od granicy, no ale w sumie mam z Tobą dość spójne zdanie na ich temat.

PS: z 3 na 4 może przesadziłem w skali kraju :P w końcu zależy gdzie się mieszka i jak się o siebie dba przez całe zycie, nie w danej chwili.

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
kaczka, te z tanio lepsze tutaj pierwsza ;)

Skoro ktoś uważa, że w Polsce 3 na 4 dziewczyny są ładne to chyba mam trochę inną definicję piękna.

ketrab, podzielam Twoje zdanie, mnie dupy ostatnio mówią, że mam za wysokie wymagania, bo próbuję także pogadać...

6344307b76db3dg.jpg

63494084f8725e1314640308469.jpg

512_634897875d8413b.jpg