Kobiety (+18 - NSFW)

ty mi tu zboczku nie koleguj, dajesz się seksualizacji bardziej niż hamerykańskie nastolatki
Jaki zboczku :benny: że wrzucam fotki pań... a jak "koledze" :lol: to się nie podoba to po co wchodzi w takie tematy... :boss:
A że piszę tak kolega, inni piszą morda itp. ale wkońcu mamy chyba wolność słowa i każdy pisze jak mu pasuje, ważne żeby nie obrażać innych userów... w końcu to forum dla prawdziwych gentlemanów, tylko lubiących MMA, czy inne mordobicie... :lol::bye:
 
Jaki zboczku :benny: że wrzucam fotki pań... a jak "koledze" :lol: to się nie podoba to po co wchodzi w takie tematy... :boss:
A że piszę tak kolega, inni piszą morda itp. ale wkońcu mamy chyba wolność słowa i każdy pisze jak mu pasuje, ważne żeby nie obrażać innych userów... w końcu to forum dla prawdziwych gentlemanów, tylko lubiących MMA, czy inne mordobicie... :lol::bye:
"MAMY WOLNOŚĆ SŁOWA" :DC:
 
Panna Mikołajka na Święta... :bye:
1555~2.jpg

1558~2.jpg

2023-GB0LGcyWcAAzH7G~2.jpg

2023-GB0LDiJ-rHb~2.jpg

11550~2.jpg
 
Last edited:
Różnica między nami a babami jest taka, że my postrzegamy bandę czaruchów jako potencjalnych wrogów, a one jako potencjalny gangbang
Ja bym zaczął od tego, że my uznajemy małpy za małpy, a nie ludzi. Jezu ile mi się obrywa za mówienie, że dla mnie coś co jeszcze niespełna sto lat temu było człowiekowi potrzebne tylko do zbierania bawełny i służby nie musi być od razu zaliczane do równości z człowiekiem białym.
 
Back
Top