Kobiety (+18 - NSFW)

Ja tego nie mogę pojąć, co to za pojebana moda na takie ciężarówki? Jest więcej amatorów takich wielkich dup i grubych ud, niż eleganckich szczupłych lasek? Przecież taka sraka to w rzeczywistości obrzydliwy celulit, nic więcej.
Ja tam lubię duże pupy, ale bardziej takie w typie JLo co wygladają realistycznie, teraz to Jennifer uchodzi raczej za średnią, czyli przez te 20-25 lat mocno się przesunęły te granice

Wideo z 1992 r dziś ten clip nie pasuje do tego tekstu... :confused: :lol:
 
W czasach supermodelek z lat 90-tych, wszystkie były wysokie, szczupłe, ale ciała im nie brakowało, później przyszła moda na szkieletory z anoreksją, a teraz duże dupy i niskie podwozia.
To pewnie wszystko przez to że wprowadzili te autobusy niskopodłogowe... :lol:
Zawsze łatwiej powiększyć sobie cycki i d... niż mieć te 175 cm, jak się ma 160 lub mniej... no i jeszcze usta pontony bo tego kiedyś też nie było (Jolie ma duże naturalne, a teraz to już poszło o krok za daleko w tym)

Modelki z Sports Illustrated Swimsuit zawsze mi się podobały, tylko że teraz weszła tam moda też na te plus size:facepalm::confused: czyli taka że poco dbać o dietę jak można być znaną i dobrze zarabiająca modelką na światowych wybiegach bez figury klepsydry z brzuszkiem...
 
21 letnia gwiazdka Tik Tok 3m, IG 2m,
OF +600k (free)
Wideo za 200$ PPV :bye:

Dorzucam jeszcze 2 video w bonusie też w PPV...

200$ za 8 sekundowe video PPV (z wanny), to wychodzi 100 PLN za sekundę!!! :benny::facepalm:, a na Cohones za free :hi::lol:, czyli
Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje...
:bye::lol:
 
21 letnia gwiazdka Tik Tok 3m, IG 2m,
OF +600k (free)
Wideo za 200$ PPV :bye:
View attachment 90196
Dorzucam jeszcze 2 video w bonusie też w PPV...
View attachment 90197
200$ za 8 sekundowe video PPV (z wanny), to wychodzi 100 PLN za sekundę!!! :benny::facepalm:, a na Cohones za free :hi::lol:, czyli
Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje...
:bye::lol:
Ten kto za to płaci jest pierdolnięty
 
Ten kto za to płaci jest pierdolnięty
Panie to drogie rzeczy... wcześniej widziałem najdroższe PPV z OF za 165$ z symulacją stosunku:confused: :lol: z byłą playmate Playboya, ale tam to chociaż było więcej widać i do tego wideo było liczone w minutach w nie w sekundach:facepalm::juanlaugh:
Łosie płacą, a reszta może później zobaczyć i się z tego pośmiać za free
 
Celeste Wild niejaka
FB_IMG_1706207409846.jpg
 
Back
Top