Kingdom Come Deliverance

W końcu zacząłem. Prolog ogarniety, rodzice pochowani. Dwóch bandytów jakoś ujebalem po drodze. Na pewno mnie ta gra nie zniechęci. Chuj, że wbiłem dopiero 3 poziom, czuję że będzie dobrze.
 
W końcu zacząłem. Prolog ogarniety, rodzice pochowani. Dwóch bandytów jakoś ujebalem po drodze. Na pewno mnie ta gra nie zniechęci. Chuj, że wbiłem dopiero 3 poziom, czuję że będzie dobrze.
Poczekaj az trzeba będzie otworzyć zamek.
To wymyślił jakiś popierdolec, gdyby nie to, że mam wersję cyfrową to wyjebal bym ta grę przez okno. Gówno. Tfu.
 
Poczekaj az trzeba będzie otworzyć zamek.
To wymyślił jakiś popierdolec, gdyby nie to, że mam wersję cyfrową to wyjebal bym ta grę przez okno. Gówno. Tfu.
Stary wkurwia na początku, później będziesz chciał otworzyć każda skrzynie.
 
Zazdro.

No nie wiem. U piekarza wyjebalem 15 wytrychow i chuja zrobiłem.

Gram na padzie jakby co.
Tak pisałem wcześniej, zmień w ustawieniach lewy analog na przycisk. No i podszkol się trochę u Peszka, osiągnij 3 lvl i wykup perka. Później już będzie z górki.
 
Ogólnie mapa nie jest zbyt oczywista. Zadania niby są zaznaczone wykrzyknikiem, a zdarzyło mi się zagadać i dostać zadanie od nieoznaczonego NPCa. Do tej pory nie wiem co oznaczają pojawiające się na mapie ciekawe miejsca czy gniazda :boystop:
Da się coś zrobić by podczas rozmów widać było mordę Heńka zamiast zakrytego hełmu?

No i mam psa :antonio:
 
Jak wyjdziesz drugą bramą z Ratajów to zaraz masz arenę.
Zresztą trafiasz tam fabularnie i powinna być ikonka.
Taa arenę znalazłem ale tego chujka nie. Narazie nakurwiam wszystko poboczne, nawet jeszcze do radzika nie poszedłem.
 
Najgorsze są te kurwy kupcy, płatnerze itp. Kurwa mamy średniowiecze, a Ci interes o 9 otwierają zamiast jebać skoro świt.
Święta prawda. To ja kurwa wstaje o piątej i zapierdalam jak dyliżans, by i tak pocałować klamkę i czekać aż te chamy raczą wstać z wyra.
Kto wymyślił zadanie ujebania/kupienia 70 zajączków i oddanie ich w rece bezdomnych, skoro mięso psuje się szybciej niż buty Henryka.
 
Najgorsze są te kurwy kupcy, płatnerze itp. Kurwa mamy średniowiecze, a Ci interes o 9 otwierają zamiast jebać skoro świt.
Prawdziwe skurwysyny w podartych łachmanach i rozwalonej zbroi przedzierają się przez lasy pacyfikując kumanów na drogach xD
 
Nie no dwojeczka zaraz będzie kupiona :antonio:

1000010928.jpg
 
Jak jest 3 chamów z psem którzy robią pressing niczym usman pod siatką to walka staje sie popierdolona :beczka:

Nie wiem jak tu walczyć jak jest więcej niz jeden przeciwnik.
 
4 level a biegam na kozaku w zbroi za 15 koła, a frajery tylko patrzą
Ja pierdole, ja nadal w podartych kalesonach. Zapisałem się do wojska to chociaż dostałem jakiś gówno hełm.
Udało mi się otworzyć nawet jakąś skrzynie i rozebać łeb Ptaszkowi w walce na miecze. To moje dwa największe sukcesy.
 
Ja pierdole, ja nadal w podartych kalesonach. Zapisałem się do wojska to chociaż dostałem jakiś gówno hełm.
Udało mi się otworzyć nawet jakąś skrzynie i rozebać łeb Ptaszkowi w walce na miecze. To moje dwa największe sukcesy.
I elegancko. Małymi kroczkami i kamień sam się ugotuje.
 
Ja pierdole, ja nadal w podartych kalesonach. Zapisałem się do wojska to chociaż dostałem jakiś gówno hełm.
Udało mi się otworzyć nawet jakąś skrzynie i rozebać łeb Ptaszkowi w walce na miecze. To moje dwa największe sukcesy.
Ja zacząłem trening z bernardem. Jednak musiałem iść najpierw do radzika. Ale bez tego nichuja nie ogarne kamienia dla Szczepanki, już mnie ładnie tam przeorali skurwysyny
 
Ja zacząłem trening z bernardem. Jednak musiałem iść najpierw do radzika. Ale bez tego nichuja nie ogarne kamienia dla Szczepanki, już mnie ładnie tam przeorali skurwysyny
Mordo robisz quest dla Szczepanki, a jeszcze nie trenowałeś z Bernardem?! Ja też sobie główny wątek odpuściłem, ale chociaż konia zdobyłem, a Ty jak, kradzionym. Bo nie wyobrażam sobie ciekac na pieszo.
 
Mordo robisz quest dla Szczepanki, a jeszcze nie trenowałeś z Bernardem?! Ja też sobie główny wątek odpuściłem, ale chociaż konia zdobyłem, a Ty jak, kradzionym. Bo nie wyobrażam sobie ciekac na pieszo.
Kupiłem już konia. Hajs jest
 
Pany tutaj o 1 gadacie a ktoś w 2 już rypie? Ja kupiłem wczoraj, ale zanim odpaliłem to kilka browarów poszło, i tak lekko dryknięty odpaliłem, i nie wiem czy coś przegapiłem czy jak się zaczyna grę to od razu 15 poziom jest?
 
Pany tutaj o 1 gadacie a ktoś w 2 już rypie? Ja kupiłem wczoraj, ale zanim odpaliłem to kilka browarów poszło, i tak lekko dryknięty odpaliłem, i nie wiem czy coś przegapiłem czy jak się zaczyna grę to od razu 15 poziom jest?
Pewnie na bombie tyle nabiłeś :frankapprove:

Czytałem, że Heniek w dwojeczce jest jak kombajn i za jednym razem ponad 60 pokrzyw potrafi zebrać :bleed:
 
Back
Top