Kanał Zero

Nie szkoda wam czasu na takie gówno w postaci gadających głów? Hobby żadnego nie macie? Bardziej mnie pasjonuje obserwowanie rybek w akwarium lub czytanie komentarzy na cohones.
Jedyny plus to pognębienie tego buraka z wsi pod Dębicą. Pomyśleć że kiedyś lubiłem go słuchac jeszcze w polszmacie. Niestety alkohol, prawdopodobnie jeszcze inne substancje i trochę popularności zrobiły w głowie duży bałagan. Don Corleone wersja dla ubogich.
Właśnie to mnie zastanawia. Jakim cudem ten człowiek robi tak chore liczby na youtube? Znajomi mnie od paru dni zaczepiają z pytaniami typu "a widziałeś zero?", lecz moja odpowiedź jest i będzie negatywna. Wolę wyjść na godzinny spacer przed siebie albo coś poczytać, niż słuchać pierdolenia tego typa i jego akolitów.
 
Właśnie to mnie zastanawia. Jakim cudem ten człowiek robi tak chore liczby na youtube? Znajomi mnie od paru dni zaczepiają z pytaniami typu "a widziałeś zero?", lecz moja odpowiedź jest i będzie negatywna. Wolę wyjść na godzinny spacer przed siebie albo coś poczytać, niż słuchać pierdolenia tego typa i jego akolitów.
Odpowiedz jest prosta

Instynkt stadny. Ludziom brakuje asertywności i idą za popularnym produktem i powielają opinie reszty
 
Odpowiedz jest prosta

Instynkt stadny. Ludziom brakuje asertywności i idą za popularnym produktem i powielają opinie reszty
Racja. Do tego kontent Stanowskiego od zawsze ciągnął w kierunku "uciechy gawiedzi", a teraz mamy tego szczyt.
 
Właśnie to mnie zastanawia. Jakim cudem ten człowiek robi tak chore liczby na youtube? Znajomi mnie od paru dni zaczepiają z pytaniami typu "a widziałeś zero?", lecz moja odpowiedź jest i będzie negatywna. Wolę wyjść na godzinny spacer przed siebie albo coś poczytać, niż słuchać pierdolenia tego typa i jego akolitów.
Stanowski jest nudny i miałki, ale wie jak wzbudzić zainteresowanie co jest swojego rodzaju fenomenem, że koleś o tak bezbarwnej osobie i opiniach ma tyle oczu na sobie.
 
Róbcie screeny że to będzie spora wtopa

Meller, warga i kilku innych lewaków w stylu TVN, kilku dziadów jak Raczek co jakby sami założyli kanał to by mieli 50 widzów na live.

Już miał domagalik w ks i tam po 200 wyświetleń ze znaną osobą.

Ego wyjebalo lekko ponad skalę u Stanowskiego i poczuł nieśmiertelność. Koszty ogromne a jeśli myśli że społeczeństwo potrzebuje kanału na poziomie to się mocno zdziwi.

Jego stworzył kapela Najman i jakaś Januszek a nie rozkminy z generałami o geopolityce. On jest dobry w rozrywce na poziomie fame MMA czyli szopka dla debili a sobie wmówił ze jest od nich lepszy i to go zgubi. Już Duda mu pokazał miejsce w szeregu.

Od sportu mają samych nudziarzy jak Rudzki co mogą ich puszczać po północy dla ludzi z bezsennością
Tak, Najman i Kapela nauczyli go prowadzić ciekawe rozmowy, byli jego nauczycielami w życiu zawodowym, pisali mu poczytne książki, kreślili scenariusze programów. Ale był chujowy, dalej bez nazwiska, więc po paru latach zgłosiła się niejaka Janoszek i udało mu się wreszcie odnieść jako taki sukces. Nie to co Boras, którego program z Najmanem przebił zapewne pułapy popularności i jakości (nawet nie chce mi się na to spojrzeć).
 
Tak, Najman i Kapela nauczyli go prowadzić ciekawe rozmowy, byli jego nauczycielami w życiu zawodowym, pisali mu poczytne książki, kreślili scenariusze programów. Ale był chujowy, dalej bez nazwiska, więc po paru latach zgłosiła się niejaka Janoszek i udało mu się wreszcie odnieść jako taki sukces. Nie to co Boras, którego program z Najmanem przebił zapewne pułapy popularności i jakości (nawet nie chce mi się na to spojrzeć).

Poczytne książki :juanlaugh:kowalczyk też ma książke wydana a pewnie czytać ledwo co potrafi.
Przecież on przed ks w weszło był pośmiewiskiem dziennikarskim co nawet na sporcie się znał przesadnie ale polegał na kontrowersji i prowokacji.
KS i jego hejt park z debilami plus jego komentowanie afererek w populistyczny sposób go stworzyło i przeniosło do mainstreamu i pozwoliło sie wybić.

Fajna ekipa sportowa z kontaktami jak boras którego każdy traktował poważnie wtedy, tyskie atmosferka przejdźmy na ty i robienie dobrego pr.

Pomysłów i pracowitości mu nie odbieram ale to wciąż wojewódzki po taniości tylko w innym formacie
 
Ale po co tak defensywnie? Osobiście nie przywiązuję żadnej wagi do tego co mówi Duda i jakie ma plany. Ostatnia rzecz jakiej potrzebuję w życiu to słuchać o planach jakiegokolwiek polityka co będzie robił za x-lat. A już tym bardziej byłego prezydenta. Duda trafi na tą samą taczkę co Kwaśniewski i Komorowski. Bo Wałęsa to był wyłącznie idiota z kombatanckim CV, który jechał na sentymencie z czasów komuny. Swoje zarobił na odczytach i co z tego.

Tymczasem tu wielka rozkmina bo Duda to, bo Duda tamto. Kolejny przykład zajmowania się sprawami, które dla przyszłości politycznej Polski nie mają ŻADNEGO znaczenia. Jak było taśmowe grzanie Konfederacji to nagle wajcha poszła "bo Duda powiedział". Akurat Ty jako operujący realizmem politycznym chyba powinieneś trzymać się od takich bzdur z daleka?
Nie wiem czy zauważyłeś, ale na tym forum 99% rozkmin to głupoty. I wielka szydera z tego co zrobił jakiś ćpun pseudofajter typu Popek. Wielka szydera z rzeczywistości, której mma jest jakimś małym wycinkiem. Liczysz tu na poważne dysputy na temat przyszłości tego kraju? Że coś uradzimy i zmienimy ten kraj? Roztrząsanie przyszłości Dudy, na tle większości tych rozkmin, to stosunkowo poważny temat. Co nie zmienia faktu, że też niemądry i bezowocny. Nie pomyliłeś loży szyderców, trochę udającej forum mma, w której ludzie spuszczają parę po trudach dnia codziennego, z jakimś w miarę poważnym instytutem tudzież think thankiem?
 
Poczytne książki :juanlaugh:kowalczyk też ma książke wydana a pewnie czytać ledwo co potrafi.
Przecież on przed ks w weszło był pośmiewiskiem dziennikarskim co nawet na sporcie się znał przesadnie ale polegał na kontrowersji i prowokacji.
KS i jego hejt park z debilami plus jego komentowanie afererek w populistyczny sposób go stworzyło i przeniosło do mainstreamu i pozwoliło sie wybić.

Fajna ekipa sportowa z kontaktami jak boras którego każdy traktował poważnie wtedy, tyskie atmosferka przejdźmy na ty i robienie dobrego pr.

Pomysłów i pracowitości mu nie odbieram ale to wciąż wojewódzki po taniości tylko w innym formacie
Porównanie do Wojewódzkiego jest kompletnie nietrafione. Dzienikarz muzyczny który w Idolu zasłynął prostackim jechaniem ludziom i słabo próbował naśladować Simona Cowella za co zresztą chyba został wyśmiany na światowym idolu.
Do tego styl wypowiadania się to klasyk retoryki dla ubogich w oczytaniu: argument autorytetu.
Tak jak kiedyś powiedział mi...
Tak jak kiedyś słusznie zauważył to...
+Wstawiasz słynne nazwisko +swoją opinię

Szukanie taniej sensacji zapraszając gościa chwalącego się przygodami z -15 lat i jakaś megalomania odnośniejego wpływu na politykę (obudziłem z letargu młodzież podczas wyborów do europarlamentu) a ostatnia linia obrony w sprawie afery z Palikotem to...
Próbowałem wysłuchać jego autobiografii. Powiem tak: widać że sam ja pisał.
Stanowski pod względem retorycznym i wizerunkowym jest dużo bardziej zaawansowany i byłby dobrym ghost writerem książki Wojewódzkiego
Jeśli miałbym go porównać do jakieś osobowości telewizyjnej do to Prokopa
 
Wracaj do kościoła Stanowskiego
I zawsze możesz klasycznie, imię, nazwisko, pesel.
Ja mam wyjebane w jakieś kościoły stanowskiego, nawet kanału sportowego nie oglądałem i nie śledziłem wcześniejszych poczynań stanowskiego. Ten projekt natomiast uważam za coś ciekawego i daje mu kredyt zaufania. Sam kanał zero w koncepcji podoba mi się ponieważ ma mieć bardzo różnorodną tematykę - również tematy biznesowe, gospodarcze, polityczne które interesują mnie najbardziej. Dodatkowo z jednej strony razem z Mazurkiem przeprowadził wywiad z PAD a z drugiej ma w ekipie Mellera czy Korwin-Piotrowską, w komentarzach już połowa jedzie im od lewaków a druga połowa od pisiorów.

Za to Ty masz widoczną straszną zadrę ze Stanowskim ponieważ Twoje komentarze jeszcze przed startem kanału wyglądały następująco:
Dla mnie to jakieś gówno

o to jest kurwa kanał zero i czy masturbacja Krzysia Stanowskiego już się skończyła

Wyjdzie kupa.

będzie Stanowski i długo, dlugo nic

Mnie nazywasz członkiem kościoła stanowskiego a z naszej dwójki to Ty masz jakąś masochistyczną obsesję na jego punkcie. Dodatkowo pisałeś, że "przecinasz się z borkiem" i jesteście z jednej wiochy więc wychodzisz na jego klakiera :tiphatb:
 
Ja mam wyjebane w jakieś kościoły stanowskiego, nawet kanału sportowego nie oglądałem i nie śledziłem wcześniejszych poczynań stanowskiego. Ten projekt natomiast uważam za coś ciekawego i daje mu kredyt zaufania. Sam kanał zero w koncepcji podoba mi się ponieważ ma mieć bardzo różnorodną tematykę - również tematy biznesowe, gospodarcze, polityczne które interesują mnie najbardziej. Dodatkowo z jednej strony razem z Mazurkiem przeprowadził wywiad z PAD a z drugiej ma w ekipie Mellera czy Korwin-Piotrowską, w komentarzach już połowa jedzie im od lewaków a druga połowa od pisiorów.

Za to Ty masz widoczną straszną zadrę ze Stanowskim ponieważ Twoje komentarze jeszcze przed startem kanału wyglądały następująco:








Mnie nazywasz członkiem kościoła stanowskiego a z naszej dwójki to Ty masz jakąś masochistyczną obsesję na jego punkcie. Dodatkowo pisałeś, że "przecinasz się z borkiem" i jesteście z jednej wiochy więc wychodzisz na jego klakiera :tiphatb:

Szacun za odkopanie wcześniejszych wpisów.

Wyjebane mam na Stanowskiego.
A dyskusja, to dyskusja.

:einsteinsmoke:
 
Ehhh. Mueller jak zaprasza Korwin-Piotrowska to niech zaprosi Ziemkiewicza lub Brauna by się okładali,a nie jak papugi z tej samej stacji. Przecież YT im ten kanał zlikwiduje za takie lizanie się po kiełbasach :boss:
 
Nie wiem czy zauważyłeś, ale na tym forum 99% rozkmin to głupoty. I wielka szydera z tego co zrobił jakiś ćpun pseudofajter typu Popek. Wielka szydera z rzeczywistości, której mma jest jakimś małym wycinkiem. Liczysz tu na poważne dysputy na temat przyszłości tego kraju? Że coś uradzimy i zmienimy ten kraj? Roztrząsanie przyszłości Dudy, na tle większości tych rozkmin, to stosunkowo poważny temat. Co nie zmienia faktu, że też niemądry i bezowocny. Nie pomyliłeś loży szyderców, trochę udającej forum mma, w której ludzie spuszczają parę po trudach dnia codziennego, z jakimś w miarę poważnym instytutem tudzież think thankiem?

Nie, ale po tych taśmociągach z Konfederacją mam wrażenie, że część szyderców naprawdę uwierzyła, że to coś poważnego. Aż się nie mogę doczekać co będzie przy następnych wyborach bo straszenie narodowcami jest potrzebne zarówno PO i PiS, a chętni na tej bajer oczywiście się znajdą :lol:
 
Nie, ale po tych taśmociągach z Konfederacją mam wrażenie, że część szyderców naprawdę uwierzyła, że to coś poważnego. Aż się nie mogę doczekać co będzie przy następnych wyborach bo straszenie narodowcami jest potrzebne zarówno PO i PiS, a chętni na tej bajer oczywiście się znajdą :lol:
Konfa okazała się po raz kolejny tylko zlepkiem pokemonów. Showman Mentzen plus Bosak u którego trzeba pochwalić przygotowanie merytoryczne ale jednocześnie wypomnieć mu kompletny brak jaj i zdolności przywódczych to za mało. Mam wrażenie że Tusk i przystawki kupili go za stołek vice marszałka i obcięli my resztkę jaj całkowicie.
Podsumowując - silnej nowoczesnej prawicy z tego nie będzie. W tym kraju wykreowano jakiś śmieszny system polityczny gdzie tak naprawdę rządzą dwie po partie z tej samej bajki. Różnią się tylko detalami nieistotnymi z punktu widzenia normalnego człowieka. Zasadniczy kurs nie zmienia się od lat.
 
Nie, ale po tych taśmociągach z Konfederacją mam wrażenie, że część szyderców naprawdę uwierzyła, że to coś poważnego. Aż się nie mogę doczekać co będzie przy następnych wyborach bo straszenie narodowcami jest potrzebne zarówno PO i PiS, a chętni na tej bajer oczywiście się znajdą :lol:
No to chyba moje posty odnośnie konfederacji i powagi tego projektu najwyraźniej też ci umknęły. A pisałem o tym dużo i namiętnie. Z nutką delikatniej sympatii, ale głównie z wytykaniem poważnych błędów i pobłażaniem podchodząc do zapału np. klocuńka.
 
No to chyba moje posty odnośnie konfederacji i powagi tego projektu najwyraźniej też ci umknęły. A pisałem o tym dużo i namiętnie. Z nutką delikatniej sympatii, ale głównie z wytykaniem poważnych błędów i pobłażaniem podchodząc do zapału np. klocuńka.

Parę stron w temacie Polityka pominąłem bo faktycznie to szło w kierunku jakby Konfa miała być poważną siłą. Surprise, nie była. I o ile jestem w stanie zrozumieć mainstreamowe media działające na "zamówienie" to dziwi mnie, że szydercy z cohones połknęli ten haczyk. Abstrahując czy Bosak ma cechy lidera, to partia protestu vel "teraz kurła my" nie ma szans przebicia PoPiSowego betonu. Oczywiście celem Konfy zapewne był status złotego jabłka, czyli żaden z dwóch głównych graczy nie mógł stworzyć rządu większościowego bez ich głosów, ale to też się nie udało. I zostały stare kłótnie kto zawalił i dlaczego Korwin. Ta sama śpiewka od 30 lat, mainstreamowe media szybko porzuciły temat bo Konfa przestała być potrzebna, a wyborcy zdziwieni jakby co cztery lata resetowało im mózg. Pisałem w tamtym temacie, to była ostatnia szansa Korwina na pozyskanie nowego pokolenia wyborców, którzy nie pamiętają jego wyskoków z lat 90. I stety-niestety spieprzył to. Pytanie czy ktoś robił im krecią robotę (poza mediami) zostawiam do odpowiedzi innym :cool:
 
Porównanie do Wojewódzkiego jest kompletnie nietrafione. Dzienikarz muzyczny który w Idolu zasłynął prostackim jechaniem ludziom i słabo próbował naśladować Simona Cowella za co zresztą chyba został wyśmiany na światowym idolu.
Do tego styl wypowiadania się to klasyk retoryki dla ubogich w oczytaniu: argument autorytetu.
Tak jak kiedyś powiedział mi...
Tak jak kiedyś słusznie zauważył to...
+Wstawiasz słynne nazwisko +swoją opinię

Szukanie taniej sensacji zapraszając gościa chwalącego się przygodami z -15 lat i jakaś megalomania odnośniejego wpływu na politykę (obudziłem z letargu młodzież podczas wyborów do europarlamentu) a ostatnia linia obrony w sprawie afery z Palikotem to...
Próbowałem wysłuchać jego autobiografii. Powiem tak: widać że sam ja pisał.
Stanowski pod względem retorycznym i wizerunkowym jest dużo bardziej zaawansowany i byłby dobrym ghost writerem książki Wojewódzkiego
Jeśli miałbym go porównać do jakieś osobowości telewizyjnej do to Prokopa
Przecież Wojewódzki swego czasu(dawno) sam przyznał, że nie sądził, że zostanie milionerem dzięki wyreżyserowanemu błaznowaniu w tv. Oglądałem jego autorskie programy o muzyce na Polsacie i były w porządku. Problem w tym, że za ambitne dla pokolenia Fejsbusia, TikToka i Instagrama. Oglądalność na poziomie żadnym. Facet jest od wielu lat mentalnym aktorem, tzn udaje kogoś, kim nie jest i nie chce być. Udaje dla kasy. Przypuszczam, że w zaciszu domowym ma niezły ubaw ze swoich fanów. Po prostu jest kimś, kim oni chcą by był. A to wbije Polską flagę w gówno, wyśmieje Ukrainki w czasach, kiedy lewicowi odklejeńcy nie doszukiwali się w czymś takim bycia ruskim agentem, nazwie Widzew Żydzewem itd.
 
Dla gimbów co nie znajo można jeszcze znaleźć klipy Wojewódzkiego z programów młodzieżowych TVP z lat 90. (Raj albo Luz, teraz nie pamiętam) Wtedy był zwykłym dziennikarzem muzycznym (na początku radiowym), potem w Jarocinie a od Idola nagle poszło turbo. I w latach 90. jak go słuchać to był totalnie poważny i daleko mu było do błaznowania z ostatnich 20 lat. Show-business zmienia ludzi :lol:
 
Róbcie screeny że to będzie spora wtopa

Meller, warga i kilku innych lewaków w stylu TVN, kilku dziadów jak Raczek co jakby sami założyli kanał to by mieli 50 widzów na live.

Już miał domagalik w ks i tam po 200 wyświetleń ze znaną osobą.

Ego wyjebalo lekko ponad skalę u Stanowskiego i poczuł nieśmiertelność. Koszty ogromne a jeśli myśli że społeczeństwo potrzebuje kanału na poziomie to się mocno zdziwi.

Jego stworzył kapela Najman i jakaś Januszek a nie rozkminy z generałami o geopolityce. On jest dobry w rozrywce na poziomie fame MMA czyli szopka dla debili a sobie wmówił ze jest od nich lepszy i to go zgubi. Już Duda mu pokazał miejsce w szeregu.

Od sportu mają samych nudziarzy jak Rudzki co mogą ich puszczać po północy dla ludzi z bezsennością
Raczej już ma swój kanał...
Screenshot_2024-02-08-20-07-51-642~2.jpg
 
Back
Top