Kanał Zero

Kowal przechodzi do Kanał Zero, ciekawe czy to oznacza koniec nagrywek w Kanale sportowym.
 
Kowal przechodzi do Kanał Zero, ciekawe czy to oznacza koniec nagrywek w Kanale sportowym.
Kowal kiedyś pisał, że będzie tu i tu, bo wszędzie ma kolegów - i w sumie wyjdzie na tym najlepiej ;D
 
No i się zaczyna. Ogłoszono starego Matczaka, a pod jego wpisem na TT, wyznawcy PO:
- Aaaa, no to się nam pięknie wyjaśniło skąd to propisowskie pierdolenie,
- Chyba mi bardzo przykro. Był Pan dla mnie rozsądnym autorytetem.
- Panie profesorze wybaczy pan , ale ten zestaw to nie moja bajka
- Ciągnie swój do swego….
- Czyli wszystko jasne. Od TVP też pan dostawał 500?
- Sorry. Stanowski to nie moja bajka.
- To się nazywa UPADEK.

Serio. Stano być może chciał przyciągnąć widzów z peowskiej, lewicowej, strony, ale my mamy zbyć zryte przez polityków berety, aby takie coś przeszło. Za chwilę ci z prawej oburzą się na Matczaka, Mellera, Raczka, Tede coś pierdolnie. A Stano z Mazurkiem pojadą po Sutryku, obrazi się strona peowska i tyle z tego będzie. Owszem, pozostanie liczne grono sympatyków Stana, ale skończy się tak jak w KS, to on będzie ciągnął wyświetleniami kanał, a poszczególne programy zaczną z czasem wypadać.


Ale serio ktoś tu myśli, że Kanał zero u każdego prowadzącego będzie miał 100-500 tysięcy kliknięć.

Pewnie oprócz Stanowskiego, który urósł w SM na wielką gwiazdę reszta programów nie będzie się niczym różnic w odbiorze od Kanału Sportowego.
 
Też myślę że będzie Stanowski i długo, dlugo nic, jak narazie balon pompowany na maksa.
 
Ale serio ktoś tu myśli, że Kanał zero u każdego prowadzącego będzie miał 100-500 tysięcy kliknięć.
Tu nawet nie o to chodzi. Mamy tak silnie spolaryzowane społeczeństwo - wystarczy wejść teraz na TT i poczytać, co POwcy piszą o Matczaku - że takim doborem prowadzących, może wyrządzić krzywdę poszczególnym tematycznym zerom. O ile na początku będzie boom, o tyle z czasem ci z lewa lub PO strzelą fochem, bo Stano z Mazurkiem pocisną Sutryka, albo Tuska nie tak skomentują. Ci z prawej się rozpłaczą jak usłyszą prawnicze wywody Matczak, jak Meller zaprosi swoich gości. Ma duże zaufanie, ale szybko może się skurczyć, do stałych wyznawców i niezaangażowanego centrum. Co świetnie było widać w KS. Na początku jak wjechał w Staśko i lewicę, Wykop go uwielbiał, wystarczyło zaprosić do programu Mentzena, lekko przekopać, i wykop stał się Ant Stanowski, Anty Kanał Sportowy. Mu lubimy słuchać, ale swoich. No ale zobaczymy.

Pytanie kto będzie tą wielką gwiazdą? Stawiałbym na Wojewódzkiego z Kędzierskim.
 
Last edited:
A to serio uważasz, że fani
Powcy lub Pisowcy strasznie żyją kształtem jakiegos kanału na YT.

Ja to nawet nigdy nie brałem tego pod uwagę, że to ma kształtować polityczna przyszłość Polski ;)

Wojewódzki idzie do Zero? Nawet nie wiedziałem.
 
Podziwiam odwagę Stanowskiego. Takie ryzykowanie ze zmianami i od razu z takim rozmachem, szybkość w pozyskaniu większych sponsorów, chęć budowania czegoś od zera, zaproszenie ludzi z których cisnął bekę np. Raczek i Matczak.
Duże ego ma jednak swoje plusy :korwinlaugh:

Ja na 100% dam szansę temu projektowi Stanowskiego i sprawdzę jakie treści będą wrzucać. Idealnie jakby oprócz materiałów na YT wrzucali jeszcze np wywiady w formie podcastów na spotify.
Wątpię, pewnie zamiast spotify będzie wrzucane na empik go (czy jak to się tam nazywa) tak jak kiedyś w KS
 
Moim zdaniem za mało.

Hype tak ogromny, że nie zaskoczy mnie 500-600 tysięcy.
W życiu. Budda miał ponad 600 a tam działo się coś co było bardzo istotne żeby oglądać to live. Wywiad ze Stanowskim równie dobrze można obejrzeć dzień później nie tracąc nic.
 
W życiu. Budda miał ponad 600 a tam działo się coś co było bardzo istotne żeby oglądać to live. Wywiad ze Stanowskim równie dobrze można obejrzeć dzień później nie tracąc nic.


Zobaczymy jak się ułoży.

Pamiętaj, że na Stanowskiego jest chory hype
 
Rozpoczęła się pierwsza transmisja. Widzę, że Rudzki poszedł za forsą i będzie robił za pomagiera #1?
 
113k po 45 minutach.

W planach wywiad z prezydentem Dudą. Kto to kurła będzie oglądał? Jaki jest target docelowy Stanowskiego? Ten hype się skończy szybciej, niż flaszka w rękach Kowalczyka...
 
8ffec13ea41a1e9ca5a61288ac8e8968e14e65d8717aa373d5632c80387ffcc4.png
 
Mocny start, można łatwo wdepnąć już na samym początku. Ciekawe jak poprowadzili rozmowę

 
Kirwa wywiad z Andrzejem Dudą. Widzów im to nie przystworzy chyba.
:żeco:

Mazurek coraz słabszy.
 
Back
Top