Kanał Zero

Stanowski to już chyba robi za jakiś fenomen socjologiczny w Polsce, bo nabić 500 tysięcy subscribe przed startem kanału to jakiś absurd. Ogólnie nie rozumem aż tak chorego hypu na jego osobę, ale może w tych czasach bezpłciowych ludzi on dla wielu jest takim nowym Wojewódzkim, nie wiem sam w czym tkwi sekret aż takim podnieceniem tym gościem.

Z drugiej strony Lis ma 1 mln 100 tysięcy obserwujących na Twitter, czemu też nie rozumiem.
:frankapprove:
 
Stanowski to już chyba robi za jakiś fenomen socjologiczny w Polsce, bo nabić 500 tysięcy subscribe przed startem kanału to jakiś absurd. Ogólnie nie rozumem aż tak chorego hypu na jego osobę, ale może w tych czasach bezpłciowych ludzi on dla wielu jest takim nowym Wojewódzkim, nie wiem sam w czym tkwi sekret aż takim podnieceniem tym gościem.

Z drugiej strony Lis ma 1 mln 100 tysięcy obserwujących na Twitter, czemu też nie rozumiem.
:frankapprove:
Bardzo dobrze prowadził hejt parki, inni się do nie nie umywają. Ciekawi goście i rozmowy. Z debilów robił debilów, gdy przyszedł ktoś bardziej ogarnięty siedział cicho żeby nie wyjść sam na debila. Chyba o to chodzi w tym wszystkim żeby zapraszać ludzi o różnych poglądach i niech sami siebie wyjaśniają w takich programach. Zazwyczaj Ci na lewo wychodzili na kretynów.
 
Bardzo dobrze prowadził hejt parki, inni się do nie nie umywają. Ciekawi goście i rozmowy. Z debilów robił debilów, gdy przyszedł ktoś bardziej ogarnięty siedział cicho żeby nie wyjść sam na debila. Chyba o to chodzi w tym wszystkim żeby zapraszać ludzi o różnych poglądach i niech sami siebie wyjaśniają w takich programach. Zazwyczaj Ci na lewo wychodzili na kretynów.


Bardziej bym obstawiał Dziennikarskie zero niż Hejt parki jeśli chodzi o wybicie jego osoby.

A szczególnie sprawa Janoszek, która robiła w ogóle jakieś kosmiczne liczby.
 
Bardziej bym obstawiał Dziennikarskie zero niż Hejt parki jeśli chodzi o wybicie jego osoby.

A szczególnie sprawa Janoszek, która robiła w ogóle jakieś kosmiczne liczby.
Hejt Parki...
Screenshot_2024-01-25-22-12-35-423.jpg

Screenshot_2024-01-25-22-18-53-766~2.jpg

Screenshot_2024-01-25-22-29-34-234~2.jpg

Dziennikarskie Zero..
Screenshot_2024-01-25-22-33-02-878~2.jpg

Screenshot_2024-01-25-22-38-26-447~2.jpg

Hejt parki Stano (z wybranymi gośćmi) też robiły grube wyświetlenia, ten z Najmanem 12m!!! a Zero z Janoszek 9,5m... tutaj wrzuciłem widea +2m (19) a pewnie było ich jeszcze więcej, ogólnie to Stano wykręcał wielkie wyświetlenia w KS.
 
Ja gdyby nie Stanowiski to nawet nie wiedziałem o istnieniu Janoszek.
Ja tam o niej coś wcześniej słyszałem, tylko nie wiedziałem że to taka gwiazda Bollywood, nagradzana na festiwalach i do tego robiąca już karierę w Hollywood
:juanlaugh:
 
Stanowski to już chyba robi za jakiś fenomen socjologiczny w Polsce, bo nabić 500 tysięcy subscribe przed startem kanału to jakiś absurd. Ogólnie nie rozumem aż tak chorego hypu na jego osobę, ale może w tych czasach bezpłciowych ludzi on dla wielu jest takim nowym Wojewódzkim, nie wiem sam w czym tkwi sekret aż takim podnieceniem tym gościem.

Z drugiej strony Lis ma 1 mln 100 tysięcy obserwujących na Twitter, czemu też nie rozumiem.
:frankapprove:
Lisa obserwują sadyści czekając na śmierć na żywo po kolejnym wylewie. Ale przyznam że milion zwyroli robi wrażenie.
 


A ja myślę, że sprawdzę od czasu do czasu, bo pomysł na pewno ciekawy i subów już trochę wjechało także ludzie są zainteresowani. Co nam tak naprawdę zostało do oglądania? Osobiście tv od lat praktycznie nie oglądam. Wszędzie niemalże papka dla idiotów od tych debilnych programów po rezimowe media prowadzone przez dziennikarzy funkcjonariuszy frontu ideologicznego. Informacje biorę głównie z internetu w tym z naszego pięknego cohones i przypuszczam, że nie jestem jedyny. W necie mamy walkę na "kliki", informacje przekazywane w tandetny sposób, byle wyświetlenia się zgadzały. Ponadto coraz więcej freaków (nawet u nas), których losy śledzą tak naprawdę dzieciaki, małolaty i może osoby z kryzysem wieku średniego ogłupiające społeczeństwo. Tik toki, Instagramy inne gówna, dla których ciężko znaleźć alternatywę.
Stano to oczywiście hipokryta i co oczywiste można go lubić lub nie, ale przez kilka lat wyrobiłem sobie o nim opinię i w porownaniu do na przykład Matiego Borasa, któremu z wiekiem i chyba coraz bardziej zniszczonym przez alko i może nie tylko łbem stawiam go zdecydowanie wyżej przede wszystkim pod względem inteligencji, podejścia do obowiązków i merytoryki.
Czy program wypali przekonanamy się po roku, może dłużej. Ja nie będę wróżył z fusów natomiast życzę mu powodzenia, bo z natury nie jestem zawistny.
 


A ja myślę, że sprawdzę od czasu do czasu, bo pomysł na pewno ciekawy i subów już trochę wjechało także ludzie są zainteresowani. Co nam tak naprawdę zostało do oglądania? Osobiście tv od lat praktycznie nie oglądam. Wszędzie niemalże papka dla idiotów od tych debilnych programów po rezimowe media prowadzone przez dziennikarzy funkcjonariuszy frontu ideologicznego. Informacje biorę głównie z internetu w tym z naszego pięknego cohones i przypuszczam, że nie jestem jedyny. W necie mamy walkę na "kliki", informacje przekazywane w tandetny sposób, byle wyświetlenia się zgadzały. Ponadto coraz więcej freaków (nawet u nas), których losy śledzą tak naprawdę dzieciaki, małolaty i może osoby z kryzysem wieku średniego ogłupiające społeczeństwo. Tik toki, Instagramy inne gówna, dla których ciężko znaleźć alternatywę.
Stano to oczywiście hipokryta i co oczywiste można go lubić lub nie, ale przez kilka lat wyrobiłem sobie o nim opinię i w porownaniu do na przykład Matiego Borasa, któremu z wiekiem i chyba coraz bardziej zniszczonym przez alko i może nie tylko łbem stawiam go zdecydowanie wyżej przede wszystkim pod względem inteligencji, podejścia do obowiązków i merytoryki.
Czy program wypali przekonanamy się po roku, może dłużej. Ja nie będę wróżył z fusów natomiast życzę mu powodzenia, bo z natury nie jestem zawistny.

"Osobiście tv od lat praktycznie nie oglądam." Ja teraz mam tak jak jestem na Cohones, że może włącze TV na godzinkę i to nie codziennie, chyba że jest jakaś gala boksu czy MMA no wtedy to na dłużej...
 
Ja mam dekoder, trylion kanałów i raz na 5 dni może włączę na 30 minut by zobaczyć czasami jakiś program na TVN 24 typu fakty po faktach lub coś na Polsat news.
Co do kanału zero wątpię abym to śledził, bo to będzie takia śniadaniówka na TVP i TVN. Z resztą ja Kanał sportowy też śledzę ZEROwo, musiałby to naprawdę byc gość wysokiej rangi bym coś odpalił, a obecnie mam tak, że jakoś w Polsce nikt mnie nie ,,grzeje" by zobaczyć z nim wywiad, no chyba że będzie jakiś bardzo fajny program o wojnie Rus-Ukr czy wybory w USA. O Janoszek, wiem od Staną,ale szczerze nie odpaliłem nawet jednego programu na ten temat.

Kiedyś chyba z ciekawości zobaczyłem te mityczne zebranie zarządu, ale oprócz jakiś pierdół Borka nic wielkiego.
 
"Osobiście tv od lat praktycznie nie oglądam." Ja teraz mam tak jak jestem na Cohones, że może włącze TV na godzinkę i to nie codziennie, chyba że jest jakaś gala boksu czy MMA no wtedy to na dłużej...
Jak oglądam to już w zasadzie tylko sport. W weekend meczyk Premier League lub w tygodniu jak jest LM, ale też nie zawsze, gala MMA lub boks, a tak to z dzieciakami jakiś seans filmowy raz w tygodniu się zdarzy i ewentualnie z żoną film/serial wieczorem na jakiejś apce.
 
Swoją drogą to trochę paradoks, że ludzie tak strasznie czekają na tv na YouTube, gdzie sam Stanowiski często powtarza, że to po prostu telewizja na YouTube.
Zataczamy koło.
 
Swoją drogą to trochę paradoks, że ludzie tak strasznie czekają na tv na YouTube, gdzie sam Stanowiski często powtarza, że to po prostu telewizja na YouTube.
Zataczamy koło.
Czy ja wiem, czy tak strasznie na to czekają? Szczerze mówiąc wcześniej takich głosów nie słyszałem. Myślę, że na ten moment ludzie są po prostu ciekawi samego projektu, którego twarzą jest Stano, który samych odbiorców za pewne znajdzie również spoza tych odłamów z Kanału Sportowego z uwagi na fakt, iż programy telewizyjne nie oferują niczego ciekawego.
 
Ale to wszystko już masz, tu nie ma jakiejś zakopanej złotej kuli.
Meczyk.pl , Kanał Sportowy, wywiady polityczne robi między innymi na szybko radio Zet , RMF FM, Jaruzelska.
Już nie wspomnę o tysiącach programów na YT w innym segmencie, nie czekają?

NO właśnie wbili pół miliona subów.
dlatego pisałem tu pierwszy mój post w tym temacie, że Stanowski stał się jakimś fenomenem, a przecież on to tylko powtórzy 36 raz i tu szacunek, że on zbudował sobie taką aż dziwną dla mnie otoczkę jakby Kanał Zero to było coś super nowego, a to szczerze powielanie YT i tv od lat.

Żeby było zabawnie ten kanał buduje Rudzki,Twarowski,Wendzikowska,Mazurek,Zaorski i wielu,wielu innych którzy zbudowali Kanał Sportowy lub sami są youtuberami od lat.
 
Last edited:
Ja mam dekoder, trylion kanałów i raz na 5 dni może włączę na 30 minut by zobaczyć czasami jakiś program na TVN 24 typu fakty po faktach lub coś na Polsat news.
Co do kanału zero wątpię abym to śledził, bo to będzie takia śniadaniówka na TVP i TVN. Z resztą ja Kanał sportowy też śledzę ZEROwo, musiałby to naprawdę byc gość wysokiej rangi bym coś odpalił, a obecnie mam tak, że jakoś w Polsce nikt mnie nie ,,grzeje" by zobaczyć z nim wywiad, no chyba że będzie jakiś bardzo fajny program o wojnie Rus-Ukr czy wybory w USA. O Janoszek, wiem od Staną,ale szczerze nie odpaliłem nawet jednego programu na ten temat.

Kiedyś chyba z ciekawości zobaczyłem te mityczne zebranie zarządu, ale oprócz jakiś pierdół Borka nic wielkiego.
W takim razie co oglądasz, bo wymienione przez ciebie pozycje są najzwyklejszym paździerzem. Przekaz TVN24 i Faktów po Faktach niczym się nie różni od przekazu TVP za PiS tylko polityczny bożek z innej partii, a gadki o wojnie na Ukrainie przypominają gadki koronacelebrytów za czasów covida, tzn wróżenie z fusów i straszenie, bo strach generuje świetną klikalność i oglądalność. Wystarczy odwinąć programy sprzed roku tych wszystkich wojennych ekspertów z Wolskim na czele i można się jedynie pośmiać, widząć, co się teraz dzieje na froncie.
Jeśli chodzi o mega popularność Kanału Zero zanim jeszcze zaczął nadawać, to recepta na ów sukces jest niezwykle prosta. Stano pojechał po Smoku, że jest mega wyniosły i narcystyczny, z Borka zrobił głupka pozującego na gangstera, czyli spłodził dramę znaną z dram patostreamerów. Motłoch to kocha, co widać po popularności gal patusów, więc ów motłoch będzie śledził z wypiekami na twarzy dalsze poczynania Stanowskiego, licząc, że drama będzie kontynuowana.
 
Może masz rację, że na pewno ta drama swoje zrobiła, ale jednak moim zdaniem, nie aż tyle żeby miec aż takie przyrosty, po prostu Stanowski przebił pewną bańkę jak Lis w publicystyce.
 
W takim razie co oglądasz, bo wymienione przez ciebie pozycje są najzwyklejszym paździerzem. Przekaz TVN24 i Faktów po Faktach niczym się nie różni od przekazu TVP za PiS tylko polityczny bożek z innej partii, a gadkdramę znaną z dram patostreamerów. Motłoch to kocha, co widać po popularności gal patusów, więc ów motłoch będzie śledził z wypiekami na twarzy dalsze poczynania Stanowskiego, licząc, że drama będzie kontynuowana.


No napisałem Ci, że w telewizji właśnie tylko to, bo już jej zwyczajnie nie praktykuje. Czasami zobaczę kogo tam Marciniak czy Gozdyra zaprosiła,ale tak jak pisałem to jest włączone od święta na parę minut.
 
No i się zaczyna. Ogłoszono starego Matczaka, a pod jego wpisem na TT, wyznawcy PO:
- Aaaa, no to się nam pięknie wyjaśniło skąd to propisowskie pierdolenie,
- Chyba mi bardzo przykro. Był Pan dla mnie rozsądnym autorytetem.
- Panie profesorze wybaczy pan , ale ten zestaw to nie moja bajka
- Ciągnie swój do swego….
- Czyli wszystko jasne. Od TVP też pan dostawał 500?
- Sorry. Stanowski to nie moja bajka.
- To się nazywa UPADEK.

Serio. Stano być może chciał przyciągnąć widzów z peowskiej, lewicowej, strony, ale my mamy zbyć zryte przez polityków berety, aby takie coś przeszło. Za chwilę ci z prawej oburzą się na Matczaka, Mellera, Raczka, Tede coś pierdolnie. A Stano z Mazurkiem pojadą po Sutryku, obrazi się strona peowska i tyle z tego będzie. Owszem, pozostanie liczne grono sympatyków Stana, ale skończy się tak jak w KS, to on będzie ciągnął wyświetleniami kanał, a poszczególne programy zaczną z czasem wypadać.
 
Back
Top