Kanał Zero

Tak, jest wielkim bohaterem nasz Stano! ;-) Jeżeli tego sykulskiego uważają za ruskiego agenta wpływu, bo narrację ma promoskiewską, to wcześniej pissuar a teraz platfusy powinny go zatrzymać. A skoro jednak działa sobie w najlepsze to guzik na niego mają.

A skoro tak, to powinien być dopuszczony do debaty i by się zobaczyło jak bóg geopolityki bartosiak sobie nim radzi ;-)

Ale lepiej cenzurować. Bo krzysiu przecież tak kocha Polskę i się o nią troszczy ;-)


Albo jest po prostu lepem na muchy :fjedzia: . Gromadzi wokół siebie wszystkich odklejeńców i służby mają wszystkich jak na widelcu. Ale nie wiem czy nie daję tutaj naszym służbom zbyt dużego kredytu zaufania :beczka: .

dr napierała powinien być zawodnikiem rezerwowym!!!!
:lol:

Ah-I-See-Youre-A-Man-Of-Culture-As-Well-expresses-the-admiration-for-certain.jpg
 
dr napierała powinien być zawodnikiem rezerwowym!!!!
:lol:
Z tym zawodnikiem mogłoby być ciekawie. Trudno mi go jednoznacznie zdefiniować. Na pewno jest nie mniej przekonany o swojej wyjątkowości od bartosiaka ;-)

Albo jest po prostu lepem na muchy :fjedzia: . Gromadzi wokół siebie wszystkich odklejeńców i służby mają wszystkich jak na widelcu. Ale nie wiem czy nie daję tutaj naszym służbom zbyt dużego kredytu zaufania
Ciekawa koncepcja. To byłoby dobre. Ale też nie wydaje mi się, żeby nasze służby były tak wyrafinowane ;-) Tak czy inaczej clou programu jest takie, że nasz Krzysio okazał się takim samym konformistą jak wszyscy w tych mediach. A odgrażał się, że też by zrobił wywiad z putinem, jak carlson, gdyby tylko miał okazję ;-) For sure!
 
Back
Top