Kącik sado-maso...

@ Painkiller ja z życia poznałem inną zasade : ten co sie nie zna ma najwięcej do powiedzenia :-)
 
na wp napisali, ze wygrał spider i pojawiaja sie pierwsze komentarze




~kammm [8 minut temu]


Poczekaj na naszego Mameda



~Baraba [11 minut temu]

Już nie długo trafi na Ameda i będzie po pasie :)
 
Pudzianowski też nie pokazuje klasy w tych swoich walkach. Co innego tak jak mówiłęm Kliczko Adamek czy Khalidov. Pudzianowski zupełnie bez opamiętania bił ciosami młotkowymi czy to Butterbeana czy Najmana. Zupełnie jakby nie szanował zdrowia przeciwnika przecież jak się spojrzy na te walki to tam sędzia musiał go odciągać jak jakiegoś idiotę który nie wie kiedy jest koniec walki a przecież niby ma magistra i powinien coś z sobą prezentować.
 
No to coś z fight24 o różal vs JLB i nie tylko . Pisze niejaki "k":

JLB by KO.Chyba że Różal wygra przez kontuzje jak 2 1-e walki.A o tym że z nim zawalczy wiedziałem od dawna.A Bedorf ma walczyć z Valentijnem Overeemem na 90%.Kwestia papierów tylko.KSW raczej nie ustawia.MMAA jak już.Dla mnie walka Koks vs Najman była ustawiona.Koks to taki • Pudzian MMAA • .Wiem osobiście od kumpla co trenuje MMA a trener zna się z Mirkiem Oknińskim,MMAA zgodziłoby się na tą walkę ale pod warunkiem że Mirek się podłoży Koksowi.Burneika miał walczyć z Bryniarskim,narazie cicho bo Andrew nie chce kasy,on chce po prostu zlać Koksa,a MMAA chcą mu dać rywala który mu nie da rady albo za dobrą sumę się podłoży.A jedyne co może KSW robic to oszukiwać w punktach.Walk nie ustawiają,a MMAA nie oszukuje punktów,lecz ustawia walki.UFC zresztą też.Walka Carwin vs Mir była ustwiona,bo Carwin miał wcześniej walczyć z Lesnarem,ale ten był chory i dlatego dali mu Mira.A gdyby Mir nawet wygrał to walka wtedy Mir vs Lesnar 3 byłaby nudna.Niestety wiele federacji ustawia walki.
 
Pare starych ale całkiem całkiem kwiatków :






Błagam o jedno!!! nie wymieniajcie już nazwiska Fedora

ten wasz faworyt ma takie szanse z Pudzianem jak kawałek słoniny w starciu z rekinem w oceanie. wygrał kilka ustawionych walk, ale w prawdziwej walce nie ma najmniejszych szans. Nie jestem fanem Pudzianowskiego ale opowiadanie o herosach z MMA wywołuje śmiech i politowanie. Popatrzcie na Pudziana i na Fedora z tym jego obwisłym brzuchem i pajacowatych nóżkach. technikę to może sobie zasadzić do 4 liter jeżeli mu nie spuchnie po walce z Panem Mariuszem. Już raz to pisałem, ale jeszcze raz powtórzę. Bez specjalnego przygotowania Pudzianowski rozniesie całą czołówkę MMA ale wtedy nie byłoby z tego kasy, a tak można z takich leszczy jakimi jesteście wyciągnąć naprawdę niezłe pieniądze.



MMA - nie można nazwać sportem - nie ma kontroli antydopingowej - a biorą tam piękne koksy i w założeniu sportu nie wolno celowo kontuzjonować przeciwnika, a tu tylko o to chodzi. W Judo są liczone punkty i to jest sport, a boks czy mma to walka a nie sport - teraz mają kase i jaja - a potem będą mieć galarete zamiast mózgu




CZECZEŃSKI ISLAMISTA WYGRAŁ POPRZEZ POMOC SĘDZIEGO

CZECZEŃSKI WYZNAWCA ALLACHA NIE ZAPIĄŁ GILOTYNY,JEGO PRZECIWNIK NIE ODKLEPAŁ,SĘDZIA PRZERWAŁ WALKĘ, A POTEM NIBY PRóBUJĄC WYJĄĆ OCHRANIACZ NA ZĘBY PRZYTRZYMAŁ GŁOWĘ MU GŁOWĘ ABY NIE MóGŁ ZBYT SZYBKO WSTAĆ....ŻENADA!



Pudzian jest the best! Obojetnie jakiego rywala dostanie to i tak go rozbije...facet jest ze stali...dostanie rywala dobrego w parterze to poprostu sobie z nim wstanie jak poduszka na plecach bo nie zapominajmy jakie ciezary facet dzwiga! A nawet jezeli nie ma do konca dopracowanej techniki to jest bardziej niebezpieczny bo takie nie do konca kontrolowane ataki moga byc bardziej niebezpieczne...dzwigni mu nie zalozy sie bo poprostu sie nie da bo on by tylko reke rosprostowa i jest wolny,nie zapominajmy o jego sile i checi wygrywania ktora ma zakodowana,to jest jak walka z imadlem...nie wygrasz z metalem i jej sila...Pudzian ma od paru lat czarny pas,przy jego sile i wymiarach jest strasznie zwinny i szybki. Nastepna walka moze potrwac dluzej jedynie ale nikt z nim nie wygra. GO PUDZIAN !
 
Przepraszam, mam pytanie: Ci ludzie to tak serio to wszystko pisza, czy to udawane troche jest?
 
W ostatniej Polityce Marcin Piatek pisze na temat Damiana Janikowskiego:

...ale niedawno zdradził zapasy dla MMA - ringowych pojedynków, gdzie chwyty wyjete z klasycznych sztuk walk mieszają się z tępym mordobiciem.
 
No kurwa nie wierzę... Jeśli to prawda, że w tej walce przeciwnikiem "koksa" będzie "były trener pudziana" Okniński, który jak sam przyznał "nigdy nie walczył, ale jest gotów spróbować jeśli dostanie *poważną ofertę*" to ja to pierdolę, wyzywam każdego w polsce i chuj, oklepią mnie trochę, ale w rok zarobię więcej na tym cyrku niż przez całe życie normalną pracą. to tylko potwierdza, że nie ma czegoś takiego jak "polskie mma", można równie dobrze sobie wrestlemanie pooglądać. Bez jaj :/




Na argumento tym, że Mirek może jednak sporo wiedzieć o BJJ i podda Burneikę.

może mieć nawet i zielony pas w ciapki bordo, jeśli nie walczył to nie ma żadnego doświadczenia. to tak jak Oyama mówił o kyokushinkai - karate bez walki to jedynie taniec. będzie jak z najmanem, masą go zepchnie, jebnie 2 strzały i pozamiatane. to nie jest Fiodor, który może sobie na takie cuda pozwolić.





jak on walczy tak jak pudziana trenował to nawet nie mamy o czym mówić. weź pod uwagę, że koksu nawet kondycyjnie od początku jest lepszy od pudziana. nie widzę tu tego kolesia po prostu.



w polskich rankingach... niestety jak widać naprawdę mało który jest na tyle dobry żeby polskę opuścić. mma to zdecydowanie nie jest nasza dyscyplina. Nastula też wielokrotny mistrz w judo, a połowę walk przegrał. z tym, że on walczył przynajmniej w Pride albo na Sengoku o czym większość polskich zawodników nawet nie marzy. jedyny zawodnik, którego jestem ciekaw to Khalidov, jestem ciekaw jak poradzi sobie za granicą i czy przypadkiem wtedy nie pryśnie cała "magia Khalidova"...
 
w polskich rankingach... niestety jak widać naprawdę mało który jest na tyle dobry żeby polskę opuścić. mma to zdecydowanie nie jest nasza dyscyplina. Nastula też wielokrotny mistrz w judo, a połowę walk przegrał. z tym, że on walczył przynajmniej w Pride albo na Sengoku o czym większość polskich zawodników nawet nie marzy. jedyny zawodnik, którego jestem ciekaw to Khalidov, jestem ciekaw jak poradzi sobie za granicą i czy przypadkiem wtedy nie pryśnie cała "magia Khalidova"...


Nie wiem co ten komentarz tutaj robi w sumie jest w nim sporo prawdy w MMA nie jesteśmy raczej potęgą.(wiem że Pride i Sengoku już nie istnieją).
 
To z kanału YouTube MMA Rocks z video z Christosem Piliafasem... Taki oto dialog dwóch jegomościów:

Teg goscia dobrali dla Pudziana specialnie takiego ze nie jest zbyt dobrym zawodnikiem..bo jak by dali za dobrego dla Pudziana to Pudzianek by przegrał..i by KSW juz tak nie zarobili na Pudzinie to jest wszytko przemyslane prze KSW..ale i tak nie zmienie zdania ze KSW to sa złodzieje..
369Barthez369 5 dni temu

Ty jesteś kurwa najlepszy pojebie, poczytaj o nim, pooglądaj walki baranie, kogo by nie dali Pudzianowi to byś ty i twoi hejterzy pierdolili że za słaby, a wyjdź kurwa cioto na ring i reprezentuj Polskę. już cię widzę na ringu hejterku, waga: 40 kg, wzrost 160 cm, a taki kozak przed kompem że ja pierdole, pewnie podstawówki niemasz nawet. OGLĄDNĄŁ kozak 2 walki na YT i myśli że jest wielki znawca MMA, a tak na prawdę to huja wiesz baranie. Pozdrowienia dla wszystkich Hejterków!!!
buffete11c w odpowiedzi do: 369Barthez369 4 dni temu

KWS to motoły a przeciwnik Pudzina to Kelner..a Ty pierdolony Chujodupcu,
Zajebany Cipowłazie,Rozkurwiały Degeneracie..heee lubie jezdzi po takich skutwysynach jak ty..jestes dziaciakiem..smarkaczem..po twoich wypowiedziach nawet nie dorastasz mi do pięt..! KSW to frajerstwo tak jak ty..pedale
369Barthez369 w odpowiedzi do: buffete11c 4 dni temu

Daj mi swój numer komórki, to sobie inaczej porozmawiamy, widzę że masz się za Boga, a ja ci u świadomie, że jesteś zerem skończonym. Może sam byś Pojebie Niedokurwiony stworzył jakąś nową organizację?? Wypierdalaj za granice bo w Polsce jak takich jak ty w chój, jednak że przedtem daj mi koniecznie swój numer komórki. :) Czekam z niecierpliwością przypale Youtuba.
buffete11c w odpowiedzi do: 369Barthez369 2 dni temu

Oj ciotunio jak najbardziej podam..tylko prosze podaj mi swój adres zamieszkania i najlepiej odres burdelu gdzie dajesz dupu pedale..bo chetnie tam pojade spale twój dom razem z twoim burdelem.
hee..lubisz opierdalac laski wylizywac z połuskiem i wyjadac rodzynki z dupy ty smieciu..
ty buracznay skurwysynie!.
369Barthez369 w odpowiedzi do: buffete11c 2 dni temu

To z mojej strony tutaj tyle, następne nasze spotkanie będzie w prawdziwym świecie, nie przed maszyną.
buffete11c w odpowiedzi do: 369Barthez369 2 dni temu


Dobra nie moge sie doczekac do jak z tym adresem..? Szanuje Pudzian ale Prezciwnika dobrali w sam raz a dupa..bo mogli sie postarac o kogos lepszego a nie o zawodniak słabo rozstawionego jak Pudzina ma lepiej sie bic to lepiej dla nie go jak przeciwnik bedzie bardziej wymagający..! to nie znaczy ze zawodnik ten jest pizda..a co do ciebie zamknij pizde koński zwisie..idz na frytki chuju brzydki ,ty psi wentylu na kaczych nogach.
369Barthez369 w odpowiedzi do: buffete11c 2 dni temu


Zobaczymy dzieciaku jak będziesz śpiewał, juz nie długo, takie wierszyki ci nic nie dadzą bo jesteś już stracony. Ciesz się ostatnimi chwilami, nie odpisuj tutaj, wytrzymaj do przyszłego tygodnia to powiesz to mi i moim pracownikom prosto w twarz.
buffete11c w odpowiedzi do: 369Barthez369 1 dzień temu


Siemka..:) kup se koło i jebni sie w czoło..ty brudasie...juz ci odpisuje miło mi ze prowadzisz ze mna rozmowe..juz ci tłumacze TY ZAKURWIAŁY DEGENERACIE.Chetnie zajebał bym ci z liscia ty leszczu.WIEDZIAŁEM ZE PIZDA Z CIEBIE SMARKACZU ale ze az taka..! heeco moge ci powiedziec skończyłeś jakoms wogóle szkołe..? tak szkołe robienia laski.! no to Gratulacje..
369Barthez369 w odpowiedzi do: buffete11c 1 dzień temu
Ciekawe czy się pozabijali.
 
Komenty pod zwiastunem KSW 20:

Khalidov w najblizszym czasie nie bedzie startowal w KSW.. bedzie walczyl w stanach

Khalidova deportowali w końcu w Fakcie pisało

nie ma, wspaniały z niego zawodnik ale jego walki są zbyt krótkie i nie czuje się tak emocji jak przy walkach Błachowicza czy Różala

Spokojnie... zaraz Cipao myknie za ocean poźniej Różal...

Przeciwnicy się kończą wszyscy maja kontrakty na wyłączność z daną organizacją- nie można ich mieszać

KSW=WRESTLING DLA PLEBSU NA WIOSKACH


mam nadzieje ze Le Banner wpierdoli należycie dla tego wytatuowanego kretyna


Różal - morda myślą nie skalana


widzę że walki celebrytów ciąg dalszy. Mnie ciekawi kiedy na KSW zawita Ibisz itd, bo już pudzian jest.
 
29zctav.gif
 
Maciej na ceremonie przyszedł w dżinsach, białej rozpiętej koszuli i marynarce w kratkę. Chociaż słońce nie świeciło, na nos założył ciemne okulary. Czy chciał ukryć stres przed zbliżającą się wielkimi krokami 20 już galą KSW w Gdańsku?

Dziennikarze FAKTU o Macieju Kawulskim:-)
 
"a Ty pierdolony Chujodupcu,
Zajebany Cipowłazie,Rozkurwiały Degeneracie"

Ale się uśmiałem :-) nie ma to jak język polski i różne zmutowane przekleństwa, koleś jest idiotą btw i jeden i drugi...
 
Back
Top