Kącik sado-maso...

Spizgany po robocie jestem więc średnio ogarniam. Nawet jeżeli napisałby że zarabia 6k/h to i tak bym się nad tym nie zastanawiał bo to 100% wał :D W każdym razie fajnie się czyta te komentarze...
 
a mam do Was pytanko :)



Jeżeli ktoś wam mówi, że mma to sie powinno zabronić bo ludzie biją się po głowach, zadają sobie ból, leje się krew i ładnie to nie wygląda. Jak takiej osobie odpowiadacie ?



Ja np wtedy odpowiadam, ze tak jest w kazdym sporcie albo nawet i gorzej. Wszyscy kochają F1 ale nikt nie zwraca uwagi, że Kubica w przeciągu chyba 5 lat 2 razy prawie stracił życie.
 
Po gali w Kołobrzegu podobnie:

hehe sport dla półgłówków


o jeżu toż to siok.mówią że kto niema w głowie to zawsze może zbłysnąć mułami.to jest tak zwana ,,inteligencja szpagatowa,,.





z tego co widzę cały kołobrzeg zyje tymi pseudo-galami mma. Żenada...



Nie chce tego bydła w mieście rodzinnym !!


tępe goryle napakowane sterydami !


Kto ich nie chce łapa w górę.
 
W temacie o walce Szpilki z Gonzalo Omar Basile pseudonim 'bestia'





'Ten bestia przypomina mi nasza bestię Testosterona-Najmana, dużo mówi, kasę zgarnia a umiejętności pewne znikome. Liczę, że Szpilka wybije mu boks z głowy, jak Hardkorowy Koksu zrobił to naszej bestii w KSW '
 
@ noodles:



Ja zazwyczaj podaję skład mma (czyli parter+stójka+bla, bla), pokazuję jakie są możliwości skończenia walki, omawiam dopuszczalne zasadami techniki...po czym gdy otwieram oczy sam zafascynowany mym wywodem, stwierdzam, że stoję przed lustrem...<tak wiem , kolejny suchar> :-)



Sorki za OT
 
- Lubisz boks?
- Lubie
- To wyobraz sobie, ze tam przez 10 czy 12 rund zawodnicy dostaja wielokrotnie wiecej razy po glowie niz w MMA i sa duzo bardziej narazeni na powiklania.

- Lubisz boks?
- Nie lubie
- To MMA tez raczej niepolubisz.
 
Jeżeli ktoś wam mówi, że mma to sie powinno zabronić bo ludzie biją się po głowach, zadają sobie ból, leje się krew i ładnie to nie wygląda. Jak takiej osobie odpowiadacie ?


Dawniej ludzie zabijali dla pożywienia, zdobycia lądu, kobiet i z innych błahych powód. Walka leży w naturze człowieka. Pokaż mi dekadę, a nawet chociaż JEDEN tydzień na świecie w którym nikt się nie chlasta z kimś. Nie znajdziesz nawet minuty, dlaczego? Bo instynkt mężczyzny mimo ewolucji zawsze pozostał ten sam. Mężczyzna musi walczyć bo jest drapieżnikiem. A jak chcesz świata bez wojen to idź szukaj Utopii. My mamy o tyle komfortową sytuację, że żyjemy w cywilizowanych czasach i jak chcę żyć w zgodzie ze swoją naturą, to po prostu ubieram rękawice i wyładowuję całe nagromadzone zło tego świata w sparingpartnera, który po walce mi jeszcze dziękuje, że go obiłem.



Powiem Ci tak, gdyby więcej osób dawało w ten sposób upust swoim emocjom, to świat byłby lepszy. Gdy jeden z drugim zamiast brać noże na ulice po prostu chodzili na treningi to patologicznych sytuacji by było mniej. Możesz nie lubić walki, może Ci się wydawać brutalna, ale natury człowieka nie oszukasz. Walka nigdy ładnie nie musi wyglądać i nie każdy ją musi lubić, ale nie zabraniaj nam podziwiać i trenować tego, co kochamy, bo ja Twoich pasji nie szufladkuję.



Coś w tym rodzaje, hehe.
 
Najlepiej zapytać co robisz jak Cie rabuś zaatakuje na ulicy? Krzyczysz i uciekasz. A ja wymierzam sprawiedliwość.
 
Wiadomym jest, że Batman jest najlepszym superbohateram. Moim osobistym faworytem w starciu z innymi Supermenami, Spidermenami.
 
cos mnie podkusiło kliknac na tekst o UFC 146 na obsranym wp.pl dobrej zabawy


~zbych [przed chwilą]

Obejrzalem te "walke". Takiego syfu nigdy nie ogladalem. "Sedzia" to jakis niespelniony sadysta. Ludziom "cywilizowanym" brakuje chyba mordow, tortur, gwaltow to takie "sporty walki" maja im to zastapic. Juz uczciwiej postepuja Muzulmanie. Robia to na zywca.


~kibic [10 minut temu]

to nie sport to jest K....a mordobicie co tam mozna sportowego znalesc? nawt smierc na ringu to byl by moerd.


osa [15 minut temu]

Bardzo trafne określenie "klatka". Wiadomo, że tam zagania się dzikie, bezrozumne zwierzęta. Takie jak ci co tam walczą. Np Pudzianowski.
~Tom [przed kwadransem]

Pytanie co to robi w dziale "Sport"? Taka ustawka o kasę nie ma nic wspólnego ze sportem. Przypomina to jedynie bójkę w jakiejś mordowni, albo naparzanie kiboli.

red bull [pół godziny temu]

te widowiska są dla enteligentów z mózgiem rozwielitki,prymitywne, bezsensowne mordobicie. Niech tym głupkom dadzą noże lub siekiery,będzie większa oglądalność i większe dochody.Nie jestem przeciwnikiem sportów walki,lubię dobry boks i inne,ale to jest prymitywna młócka ,jak na wsiowym weselu.

~end [9 godzin temu]

Wszystkie federacje MMA powinny się jak najszybciej porozumieć w sprawie drobnej modyfikacji regulaminu: każdy zawodnik przed walką powinien obowiązkowo zostać wyposażony w siekierę i metalową rurę... Przyjemnego oglądania.

~knox [8 godzin temu]

Velasquez to zwykły bandyta, a sędzia powinien wylecieć z hukiem za taki numer..

~Kasandra [9 godzin temu]

spokojnie :) historia jak zwykle zatoczy koło, a komputery, rakiety i inne gadżety nie zmienią faktu że człowiek jest tylko drapieżną żadną krwi bestią i nic w tej kwestii się nie zmieniło od tysięcy lat. Jeszcze kilka lat i będziemy mieli walki w których przegrana będzie się wiązała z dobiciem przegranego ku uciesze gawiedzi wpychającej w siebie kukurydzę i chlejącej coś co w założeniu miało byc piwem ...
 
tumblr_m0d2c07iRw1qcqm5r.jpg
 
No to chyba mam problem bo mi ta kre się bardzo podobała :-)



Nie ma co brać za bardzo do siebie takich komentarzy. Poziom takich wpisów znajduje się pod każdym artykułem z każdej dziedziny życia. Wszędzie jest pełno znawców począwszy od polityki, życia celebrytów i innych dupereli do róznego rodzaju sportu.
 
@Painkiller <- to było prawdziwe sado-maso, czytanie tego sprawiało Mi ból...ale przestałem czytać, to jest aż nie możliwe żeby ktoś wstał w nocy specjalnie i potem takie rzeczy wypisywał, brak słów...
 
wiesz wydaje mi sie, ze to jest tylko tempa napinka idiotów na wp, moze gdzies tam przez przypadek na OS czy gdzies w sieci trafili na fragmenty walki. Janisz mówił podczas transmisji, ze przeciwnicy beda mieli kolejny argumet. ale to co wkleiłem to nie przeciwnicy mma tylko zwykli idioci w wielkich okularach z opasłymi dupami, bo sie nie ruszaja dalej niz trasa komp - lodowka - kibel. ale jak o kretynach temat to chcialem przy poniedzialku przyatakowac



a teraz na wp znalazłem takiego magika


~oyama [pół godziny temu]

To całe UFC to jeden wielki cyrk. Mają paru zapaśników z wrestlingu i ustawiają walki, a jednocześnie nie pozwalają na jakiekolwiek konfrontacje z najlepszymi z całego świata. Jak ktoś tam wdepnie to dostaje kontrakt na parę lat i musi tak tańczyć jak Don White mu zagra. Ciekawe kiedy ludzie się zorientują jak są nabierani.
 
@up



też widziałem, ale nie chciałem go wrzucać bo to po prostu zwykły troll. Ale z drugiej strony "Don White" jest epicki :-)
 
Niejaki cleaner69 z boxing news o szansach Koksa z Oknińskim:



"techno byś się zdziwił jak to nie ma szans i ile znaczy siła fizyczna w sportach walki. Robert z Mirkiem ma tylko 1 atut to siła i jest to atut wystarczający na 50-60% zawodników MMA."
 
mma club pisze tak:
KOKSU UMIE SIE SUPER BIC • ma spryt ,sile w rece , kopy fajne ,mocny cios • okninskiego obije lekko =zera szans dla okinskiego
Koksu przejedzie sie po nim bedzie to samo co z najmanem.
Pudziana tez by polozyl Koks.
Koks • 100 procent wygra z okinskiem ,pudzianem , bazelakiem ,
i podobnymi bo umie sie bic i mocne rece ma i spryt ktorego niema pudzian i reszta
 
i ten sam na fight24:
Dobry fighter • na 100 % obije okinskiego zero szans dla okinskiego,
lepszy niz pudzian i najman razem jest Koksu
do piet mu pudzian nie dorasta w bijatyce
 
Komentarze pod jakimś filmikiem MMA na wp.pl



"MMA - rozrywka dla gawiedzi i znudzodnych nowobogackich buraków oraz ich napalonych, bezmózgich panieniek. Dla mnie sport kończy się na formule K-1"







"czym mma różni się od ustawek chyba tyklo tym że obywają się pod przykrywką rzekomego sportu- a i za ustawke nie którzy dostają wyroki a na tzw gali kase fajnie"







"Apokalipsa Dinozarow nie zabila? Same sie powyzeraly nawzajem! A teraz kolej na ludzi? Poczatek juz mamy w MMA. Kretynizm nie zna granic!!! MMA to pseudo sport dla tepych jak tepego chama siekiera!"







"Dlaczego portal zamieszcza kronikę kryminalną w serwisie sportowym?"







"TO NIE JEST SPORT!!! CALE TO MMA,KSW,K1 ITP TO ZWYKLE BANDYCKIE BITKI PRZED DYSKOTEKA!!!"







"Chyba sam diabeł wymyślił takie widowisko. Ale badziewie! Dać jeszcze tym lujom maczugi, pałki, kastety, a...jak ktoś przeżyje, proponuję miecze, lub gilotynę! Skandal!"







"e tam, u nas na dysce w klubie kolejarza, lepsze są nokauty. Nie dalej jak tydzień nazad Jontek przyfasolił jednemu takiemu nogą od stołu. Prosto w nochal dostał. Potem policja przyjechali i zabrali Jontka. Ten co dostał, nie znam go, pozbierał sie i poszed sobie."







"Jak slysze, ze to sporty walki a uczestnicy to zawodnicy krew mnie zalewa. WIEKSZOSC Z TYCH FACETOW SZKOLILO SIE NA KOLEGACH Z CLI A DOSWIADCZENIE ZDOBYLO W WIEZIENIACH."







"Wstyd!! PO Na to pozwala?"
 
zastanawiam sie czy to pisza jakies trole, idioci czy totalny zascianek. juz pomijam ujemną wiedzę w temacie, ale jak czlowiek o czymś nie ma pojęcia to z zasady się nie oddzywa...
 
@up: trollowanie to nie tylko pisanie, to styl życia



ale ten filmik, komenty, cały artykuł świadczy o jednym - Polska nie jest jeszcze gotowa na PPV :)
 
Back
Top