Kącik sado-maso...

Zakazać okładania się po ryjach to nie sport za pobicie należy się wyrok nie kasa=paranoja jak walki gladiatorów=kontuzje głowy,lepiej ją wykorzystać do pracy umysłowej niż do przyjmowania ciosów badania potwierdzają że sportem interesują się osoby mające pociąg seksualny do mężczyzn. W przypadku kobiet to normalne, mężczyźni kibice to homoseksualiści. Nawet jeśli wmawiają sobie i innym że są heteroseksualni. Wysił ek fizyczny zabiera krew i tlen kosztem żołądka i mózgu, dlatego sportowcy maja chroniczne niedotlenienie i w konsekwencji niskie IQ jak ktoś nie ma w głowie musi mieć w mięśniach kariera sportowca to fizyczna praca kończąca się kalectwem.


sportfan
 
@Jajcarz
Powinieneś dostać jakiś bonus za wygrzebanie tej wypowiedź bo ona przebija wszystkie poprzednie na głowe, w jakim kraju my żyjemy :-):-):-)
 
Poniżej zamieszczam zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego, które od jakiegoś czasu krąży po internecie. Zdawać by się mogło dla laika, że Mariusz naprawdę trenuję ale to nie prawda. Spójrzcie na zdjęcie. Pudzian obijający makietę (makieta nie odda), a w tle trenujące dziewczynki. Naprawdę Mariusz? Nie trzeba lecieć tak daleko żeby pouderzać w worek.


Sam rozpocząłem cykl treningowy ze światowej klasy trenerem, którego nazwiska na razie nie mogę zdradzić. Treningi są bardzo ciężkie - nawet dla mnie. Ale dzięki mojemu stylowi życia, odżywianiu, odżywkom jestem w stanie utrzymać tempo. Następnego mojego przeciwnika (mam nadzieję, że będzie to Pudzian pod warunkiem, że nie stchórzy) zmiażdżę.











Witajcie kochani. Wiele z Was mnie pyta o moją opinią dotyczącą konfliktu na linii Robert Burneika - Marcin Najman. Cóż mogę powiedzieć, dla mnie jest to medialna szopka. Wyzywanie się ma na celu tylko rozpropagowanie tej walki. Sam nie byłbym zdolny nikogo obrazić tylko po to aby zyskać sławę - przecież mnie znacie. Wynik walki? To chyba oczywiste, że Marcin Najman zwycięży. Napewno z ostatnich walk wyniósł wiele cennego doświadczenia. Burneika ruszy ostro do przodu, będzie próbował sprowadzić "El testosterona" do parteru, nie uda mu się to, straci dużo siły i Marcin go wypunktuje.







Życzę wszystkim (oprócz Mariusza Pudzianowskiego) wesołych i pogodnych świąt. Wszystkim moim haterom wybaczam, wybaczam Wam i mam nadzieję, że Bóg będzie miał Was w swojej opiece.







z fb tego Pana co "walczył" z Walusiem :D
 
Wiele osób pyta mnie o mój konflikt z Mariuszem Pudzianowskim. Jak sami zauważyliście po moim feralnym debiucie w MMA bardzo nieprzychylnie się o mnie wypowiadał "Stringman, nie prawdziwy sportowiec, konfitura" itp. Nie ukrywam, że nigdy nie żywiliśmy się przyjaźnią. Mój niefortunny wypadek na KSW 18 wykluczył mnie z walki z nim na jakiś czas. Sam Pudzian nie chce wziąć ze mną udziału w "zamkniętym sparingu". Słaba strona Pudziana? Myślę, że się boi - boi się mnie. Zagwarantować mogę wszystkim, że jeśli do walki dojdzie zniszczę Pudziana. Nie ważne czy będzie to w pierwszej rundzie czy drugiej czy nawet szóstej, czy walka będzie toczona na pełen dystans czy skończy się nokautem - napewno tę walkę wygram, tak jak wygrywalem z strongmanie, kulturystyce, karate. Pudzian uda się do lekarza i się bedzię długo kurował...
Na końcu chciałbym pozdrowić moich wiernych fanów - wiem, że jest Was wielu lecz ciężko jest się przebić przez margines społeczeństwa, który kibicuje temu marnemu zawodnikowi jakim jest Mariusz Pudzianowski.

Jak ja trafiłem na ten prfil to nie wiem :-) nieziemski polew mam z niego :-)
 
Na końcu chciałbym pozdrowić moich wiernych fanów - wiem, że jest Was wielu lecz ciężko jest się przebić przez margines społeczeństwa, który kibicuje temu marnemu zawodnikowi jakim jest Mariusz Pudzianowski.


zdaje mi sie że ktos już tak mówił :D
 
Dla Mameda ma być jakiś dobry zawodnik! ! Niech się wykaże chłopak nie tylko w Polsce, ale i w świecie... Cung Le, Vanderlei Silva, Lytoto Machida to są trzej główni, którzy idealnie pasują na takich przeciwników dla Mameda
 
Tutaj też ciekawy cytat, ale ze sportfana.



"FEDOR VS PUDZIAN OK NIE WAZNE ALE Z KAMIDIOVEM OJ JAK BY PRZEGRAL BIEDA BY BYLA"



Ciekawe kto to Kamidiov? :-)
 
"Kocham walki KSW ale nie nienawidzę tej organizacji za kopiowanie wszystkiego z UFC(chodzi o zorganizowanie podkład muzyczny , światła itp.) czy my Polacy nie potrafimy stworzyć czegoś swojego czegoś oryginalnego. Nawet wasza strona internetowa jest skopiowana od UFC. Życzę wam żeby UFC wam założyła sprawę za kopiowanie tak jak wy straszycie przy każdym zdjęciu dodanym tutaj :-)"
 
Aż musiałem to tutaj dodać. Zasraniec podniósł mi ciśnienie w jaki sposób odniósł się do Horwicha, na jego oficjalnym profilu.



horwi.jpg
 
Te 2 posty wyżęj, to dla mnie prawdziwe sado maso :D Muszę mieć dobry dzień aby zaglądać do tego tematu bo inaczej mi gul skacze :D
 
jakas laska pod zdjęciem z walki Saidova

• i tyle na ten temat^^ Khalidov - MISTRZ! :D



po czym została zrugana przez kolejną panią ekspert




Dziewczyno, i jesteś kolejnym dowodem,że zamiast prawdziwych fanów są sami sezonowi, ciekawe czy wiesz czym jest pride,k-1,ufc czy może jesteś kolejną fanką Mameda,bo akurat obejrzałaś walkę,a nawet pojęcia nie masz,że Aslambek jest jego kuzynem ale co tam jaraj się dalej nie mając pojęcia o niczym. Identycznie jest z piłką nożną, fani rosną wraz z wygraną drużyną. A gdyby Mamed przegrał to by połowa z Was nazwała go pizdą,o to właśnie uroki 'sezonowców'


mistrz :D
 
to jest w każdym newsie o Mamedzie :D komentarz eksperta i zwykle z arogranckim pouczeniem :)
 
Nie ma się co dziwić, skoro nawet organizacja, w której występuje Mamed nie potrafi napisać poprawnie jego nazwiska (Khalidov)
 
Tyle że Mamed sam to tlumaczyl. Nazywa sie Chalidow, ale dla mediow angielskojezycznych dopuszczalne jest Khalidov i jemu to nie przeszkadza.
 
Mamed na FB napisał,że nazywa się Chalidow i pisze się Chalidow. U Wojewódzkiego chyba też to podkreślił o ile dobrze pamiętam.
 
lol



Obie wersje są poprawne. Jest to kwestia zapisu z cyrylicy, tak samo jak mamy po polsku Fiodor Jemieljianienko i po angielsku Fedor Emelianenko.



Cyrylicą imię i nazwisko Mameda pisze się tak Мамед Халидов (chyba). I jeśli przełożysz wszystkie znaki na polski to masz Mamed Chalidow a jak na angielski to Mamed Khalidov. I tyle, cała filozofia a ludzie wyszukują jakichś wywiadów gdzie co powiedział Mamed :D
 
nie trzeba nic wyszukiwać, w moemencie gdy sam to napisał na swoim FB :) Twoje nazwisko też można pisać po angielsku, a mimo to piszesz je (prawdopodobnie :D) po Polsku :) ot cała filozofia. Równie dobrze KSW może po angielsku pisać wszystkie inne nazwiska.
 
o to jest dobry przykład. Mozna moje nazwisko napisać bez polskich znakow i jezeli tak w Anglii napiszą to będzie źle ? Raczej nie :)



Obie wersje są poprawne, tylko Mamed chce aby używać polskiej
 
Back
Top