Kącik sado-maso...

Ciekawe czyktoś wpadł już na pomysł żeby pisa dureństwa na fb z fake konta a póżniej do sado maso1, 2, 3:-)
 
Jak ktoś na to nie wpadł, a pomysł mu się spodobał, przestrzegam o tym, że takie działanie jest złe, niepoprawne politycznie, nieetyczne i kto tak zrobi to niech się wstydzi.:-)
 
To akurat z youtube z piosenki Mameda na wyjście ale do tematu pasuje jak ulał:



"Ludzie mamed walczy w MMA ale nadaje się do UFC ale mu się nie chce i tyle :P"
 
Z Eurosport.pl nt. tego co piszą w USA dziennikarze MMA o występie Sapp`a.

Nie lubie tego pseudo sportu ale jeszcze bardziej w d...mam zdanie amerykańców
 
Świeżynka z fb Cipao:

Z Mamedem jakim>? HAHA! takiego to nie znam.


To komentarz pewnej uroczej damy do linka z wywiadami Tidżeja, gdzie prócz Materli pojawia się i Chalidow.
 
Mariusz waży około 125 kilogramów, Sapp ma 160. To duża różnica, ale Polak nie jest bez szans. W parterze jest w stanie mu zagrozić.Bardzo się cieszę, że Mariusz wreszcie stanie twarzą w twarz z prawdziwą legendą MMA




Maciej Kawulski




Jego kopnięcia są zabójcze, ale Mariusz już pokazał, że potrafi wygrywać z teoretycznie lepszymi od siebie rywalami. Starcie tych dwóch wojowników będzie prawdziwym hitem


Martin Lewandowski.



Nie wiem, który lepszy.
 
We Fakcie, plus jeszcze Fakt dodał, że to najtrudniejszy przeciwnik Pudziana do tej pory.
 
Fakt dodał, że to najtrudniejszy przeciwnik Pudziana do tej pory.


823f75f7c577f761dac9110084bf319c.png
 
pudzian dostanie piękny wpierdol, chociaz zycze mu jak najlepiej ;p











kurwa jeśli to jest ten Sapp o którym myślę to powinniśmy się cieszyć jak Pudzian nie zginie na tym ringu :D
 
Mamed będzie walczył z Huckiem Norrisem bo już wszystkich rozjebal. A czak zadaje cios zanim się ruszy hehe. Szacunek Mamed!



Na pytanie z kim ma się bić Mamed
 
KSW wrzuciło na fb promo Sappa:

ja pierdole!!!!jaki kozak!!! ale ten się śmieje kto się śmieje ostatni.Ja stawiam na Mariusza


Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie czy będzie tak samo pajacować jak będzie przed Mariuszem stać w ringu co nie? ;D





Pudzian powinieneś zrobić spot reklamowy: rozdeptujesz psie gówno na chodniku i wycierasz buta flagą USA, chociaż z niego taki amerykan jak ze mnie chińczyk :D kreskówka jeb**a.



http://komixxy.pl/1145999
 
- Widziałem parę jego walk w k-1, światowa czółówka to nie jest ale napewno solidny i przede wszystkim bardzo efektownie walczący koleś. Napewno będzie fajne widowisko.



- Moim zdaniem taka walka jest bez sensu. Pudzian nie będzie mógł użyć swojego najlepszego atutu czyli siły bo dostanie gościa 10 cm wyższego i 30 kg cięższego. A technikę dalej ma nienajlepszą. Już prędzej z takim Sappem by sobie poradził Mamed. Wystarczyło by poczekać do końca 1 rudny aż Sapp sam padnie, albo przejść do parteru i skończyć wszystko dźwignią.



- Biedny Mariusz ! Już widzę jak robi się fioletowy i ma mętny wzrok.Byle tylko nie stracił orientacji gdzie jest.To będzie wielka klęska w nędznym stylu.



- I zaś Pudzian przegra w bardzo widowiskowy sposób. Nie mogę doczekać się tej parodii walki aby zobaczyć twarz Puciana przypominającą ryjek kabana wleczonego na rzeź. Wiem co mówię .



kilka komentarzy spod filmiku Sappa, ktory jest na głównej onetu haha







PS.



Ogolnie jak sie robi tu kodowanie by to bylo w takich ramkach??
 
@ twardy - kopujesz/wpisujesz tekst: np: wesołych świąt. zaznaczasz go kursorem i kilkasz na symbol cudzysłowia. Pozdro.











Wesołych świąt + " =

Wesołych świąt






Edit: Się rzucili do pomocy :-)
 
trzeźwy kaczka - to nadal superbystry kaczka







Ostatnio te Twoje riposty nawet mnie drażnią , chociaz ja Cię lubiłem jakości wcześniej.
 
- Widziałem parę jego walk w k-1, światowa czółówka to nie jest ale napewno solidny i przede wszystkim bardzo efektownie walczący koleś. Napewno będzie fajne widowisko.


Sapp/Różal prawie jak Hari/Schilt
 
Back
Top