Kącik sado-maso...

świeżutkie prosto z Cohones

Panowie KSW czyli Kup Sobie Walke nie pozwoli Mamedowi na UFC.Widac po wypowiedziach, ze my damy mu wiecej. Duet mowi nie ma sensu leciec do UFC tu ma piekne walki z kim ? emerytami to co oni robia z Pudzianem i tym cyrkowcem co klepie co walke TO NIE WRESTLING WWF nazwa KSW jest adekwatna KUP SOBIE WALKE pozdrawiam wspanialy duet
 
adams na BoxingNews:



mmarocks to portal znajdujacy sie pod wplywem ksw. chlopaki dostali sie przed kamery i im sie w [niecenzuralne słowo]ch poprzewracalo... ale oczywiscie w zaparte twierdza, ze soba obiektywni i takie tam - jednym slowem idealnie pasuja do wlascicieli ksw, tak samo obludni i zarozumiali. a wiekszosc uzytkownikow im przy tym przyklaskuje, bo mysli, ze dostanie darmowa koszulke, albo sam nie wiem czym sie kieruja. zjebane towarzycho jednym slowem.


:-)
 
ekipa ze stron bokserskich sie boi ze coraz wieksze zainteresowanie ma mma i odbioja sie to na zainteresowaniu boksem ?
 
Oczywiście, że się boją zainteresowania mma. W ogóle nie powinni się za to brać, skoro mają o tym znikome pojęcie, a edukować się chyba nie chcą, bo postępu u Razora to żadnego nie widzę.
 
TAk to mma rock pl sie boi bo wykasowala moj temat KSW KUPILO TERAZ MMA ROCK PL WSTYD HANBA bolesny temat widze ze usowaja tematy
 
Jak juz piszesz o kupowaniu to chociaż pisz poprawnie nazwę tych "kupionych", a zaraz potem zajrzyj do słownika ortograficznego i usuń błędy ze swojego jakże rzeczowego i popartego argumentami posta, masz jeszcze chwilę.
 
A bo z tej frustracji to i mi się udzieliło odmiana na zagląda.:-) Ide stąd za gorąco jest, poszukam jakiegoś cienia i wrócę jak ochłonę.
 
pod wywiadem Sobotty na WP (186 łapek w górę :-))

sam jesteś komikiem Sobota,widziałeś siebie w lustrze,Burneika dobrze sie pokazał, że nie boi się bić,i myślę że na tej gali nie było zawodnika który przy otwartej walce cios na cios mog sie mu przciwstawić,nikt by nie miał z nim szans,myśle że nawet Grabowski.Taka jest prawda on bez przygotowania bił jak maszyna,a oni wszyscy sie przygotowali jak do walki życia,i nic nie pokazali wielcy wojownicy niech sie schowają ze swoja walką







i







sobota ty w tej dziedzinie MMA trenujesz i jakoś blado wypadłeś,a Hardkorowy Koksu nie jest zawodnikiem MMA,a mimo wszystko jakoś sobie poradził..Także przestań się z innych naśmiewać,tylko się zajmij sobą pajacu!!!







burnejka vs najman to byla najlepsza walka na gali, reszta to tylko sie sciskala w parterze
 
chyba przestane zegladac do tego tematu :-) smutna rzeczywistosc



powoli zaczynam być zwolennikiem tego aby konfrontować freaków z fighterami i udowodnić ludziom,jak wygląda MMA
 
burnejka vs najman to byla najlepsza walka na gali, reszta to tylko sie sciskala w parterze
Geniusz :-D Mnie akurat to już zaczyna mega rozśmieszać. Jestem pewny, że nie wszystko napisane w ten sposób to prowokacje. Wierzę, że naprawdę istnieją ludzie, którzy tak uważają, hehe.
 
Są spokojnie tacy,po walce pudziana z najmanem pytali mnie sie ludzie czy ma szanse zostac mistrzem świata ;/.A propo przeszłości,pamiętam jak pierwszy raz na zywo zobaczyłem Chalidowa w arkadii w wawie,jak wpadłem na wydział powiedziałem podjarany kogo spotkałem to nikt mnie nie rozumiał, tzn tylko jeden powiedział ze go kojarzy (trenowałMT w Copie) i sie spytał czy chodzi mi o tego Kickboksera....
 
taka ta Polska jest, pamiętam że jak moja matka zobaczyła walkę bodajże Pudzian - Esch, to zapytała się mnie czy oni mogą walczyć w parterze... Smutna rzeczywistość.
 
Wyciąg z komentarzy na trojmiasto.pl a propos gali EFS2:



"Żenada,że w HSWG będącej obiektem publicznym propaguje się taką "rozrywkę".Ideały w życiu społecznym sięgnęły bruku." :-)



"festyn dla dresów i łysej patologii"



"Szkoda kasy ludzie!!! ja zarabiam sporo, bo mam 6,5 pln netto za 1 h, ale wolę pójść na browara niż oglądać te bestie co kopią się po jajkach" :-)



"to przez ten pseudo sport, jest coraz więcej przemocy wŚród młodych ludzi,



potem dochodzi to takich zdarzeń jak kibole biją małe dzieci , tak jak się nauczyli od tych debili w klatce, mówie nie takim imprezom!!!!"
 
6,5 koła / h uuuuuuuuaaaaaaa







jak czytam te komentarze to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
 
Back
Top