Kącik sado-maso...

młody Overeem już raz dostał w Polsce wpierdol od Uszola na gali BOTE w Gdańsku. Warto czekać tylko na walkę Janka Błachowicza. KSW zamiast robić pojedynki prawdziwych fighterów ściąga na swoje gale celebrytów aby sprzedać więcej biletów
 
najlepsze komentarze byly po debiucie Mario
Tak trzymaj nawet bokser nie dal mu rady.Udowodnil ze pomimo ze jest duzy ale nie widac nigdzie tluszczu bo ma kondycje i sile rzecz jasna zawsze bede za nim po prostu pudzian gora trening czyni mistrza najman se pogadal a nawet nie mial szans sie obronic jeszcze raz szacun dla Mariusza

To sumtne co sie stalo
dobrze ze nie zabij Najmana. Pudzian jest bardzo silnym facetem, zeby to zrownowazyc Najman musial by byc mistrzem techniki i to nie tylko karate czy judo ale i aikido mialby wtedy szanse sterowac sila Mariusza a tak dobrze ze ten sedzia zablokowal Pudziana bo by Najman w kostnicy lezal litosci. To nie byla walka to byla egzekucja. Prosze nie wystawiac tak silnych zawodnikow na takie miernoty bo ktos sie przekreci i potem beda rozprawy sadowe w stylu ja nie chcialem to bylo widowisko.
 
Pudzian jest bardzo silnym facetem, zeby to zrownowazyc Najman musial by byc mistrzem techniki i to nie tylko karate czy judo ale i aikido mialby wtedy szanse sterowac sila Mariusza


:-)
 
No i co to ma być za temat? W co drugim poście zajawka z Pudziana. Jeszcze go będziecie wielbić jak zostanie mistrzem świata.


Mimo że to w tym pości było musiałem to skopiować i wkleić :-)
 
czuję w moczu, że dzisiaj będzie wysyp niezłych hitów. Prażę popcorn i czekam z niecierpliwością.
 
Ktoś na czasie:

sap jest emerytem ktory dawno nie walczyl to co sie tak cieszycie ;d ?







jeśli Pudzian wygra to znaczy że walka bedzie przekupiona. Bob mu urwie głowe :D







jak co odwiedze pudziana w szpitalu ;D przecież to załamka pudzian w ogóle nie umie sie bić w czym ma + to siła nic wiecej nie ma techniki szybkości totalna porażka on szybko sie zmeczy a Sapp to wykorzysta ... z checią bym chciał zeby pudzian wygrał ale to troche nie realistyczne... Sapp zajebie go jak w tym filmie bone and blood takiego typa zajebał na ziemi i pudziana też bedzie to czekało jak padnie na deski ;] sapp ma parenaście lat praktyk i wie coś o walce a pudzian tylko zeby wyjść na ring ośmieszyć sie być sławny i mieć kase ... pudzian ma słaba motywacje do walki to jest kloc nic wiecej...







hahahaha po tej walcec Pudzian bd na paraolimpiadzie uczestniczył...
 
ja nie wiem,chyba żyje w innym wszechświecie niż ci ludzie :-) ale to dobrze, niech się jarają Sappem, K&L wcisną im każdą bajkę
 
Sapp to dobry agent =] nigdy sie nie poddaje, no chyba ze w walce z Crocopem ale to byl niby uraz czaszki...







wpierdol dostanie polski steryd...







Mariusz ma przeje**** na maxa







2 mięsne jeże
 
Kiedy czytam wypowiedzi tego typu coś we mnie pęka. Dlatego jak powiedział kiedyś Maciej Górski "Ludzi trzeba edukowac"
 
No Pudzian wychodzi na szerokie wody po tym jak męczył sie z Thompsonem teraz wychodzi do Sappa po tej walce Pudzian może już zakończyć karierę w MMA







Nie przeżyje pudzian tego to nie ten poziom ten murzyn potrafi się bić będzie miazga







Ale między czasie jeszcze walka z Mike Tyson-em...







całe to mma to żenada. wszystko ustawione.







jak się ogląda ksw to można mieć takie wrażenie ale tak ogólnie to nie wrestling







Niech ksw sie wykosztuje i doprowadzi do walki khalidova z crocopem, to sobie zobaczymy prawdziwe mma, a nie pseudo bokserskie pocieracze :D







Polish pride.







Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Ale bądźmy szczerzy Sapp go roz***ie
 
@up



Ten to nie moja zapowieź znalazłem ją na FB KSW była durna to wstawiłem
 
Back
Top