Kącik sado-maso...

Smieszne ufc nie jest w ppv ,a ksw gorsze a płatne. Polska to Polska-jej sie nie porowna:z niczym :(
Ewenement na skale swiatową. Tu za darmo tylko można dostać w RYJ!!!


Autor, rocznik '97
 
Płacimy ten jebany abonament na ten jebany polsat nie po to kurwa żeby oglądać ich wiadomości tylko żeby oglądać sport, człowiek wydaje więcej kasy żeby mieć pakiet sportowy a Ci kurwa każą jeszcze więcej płacić, na chuj płacimy ten abonament skoro kurwa i tak musimy płacić dodatkowo, złodzieje jebani


war :-)
 
bo ciezko na to pracuje :) ??????????????? Ryuta Sakurai,wygrał z Mamedem a i tak sędziowie zadecydowali inaczej( Mamed kopnoł go w krocze 3 razy ) .Pudzian wygrał walkę z Jamesem Thompsonem a po walce Anglik powiedział co myśli o tym cyrku i mu przywrócili wygraną ŚMIECH na sali .A gdy trzeba spojrzeć na to jak na zawody to pytam się jak ,jak w koło same machloje




to odpowiedź na ten komentarz do kawałka Onar-Sukces rodzi wrogów :




Sukces rodzi wrogów" prawda ale nie dokońca, Mamed Khaliodov to jest czlowiek ktory ma prawie same sukcesy wyggrywa kazda walke na KSW a fanów ma coraz wiicej a zycze mu dalszych sukcesów bo zasługuje bo ciezko na to pracuje :)
 
Mam coś dla tych którzy weszli na forum po 12:00 :D

scaled.php








a wewntątrz tych tematów :
90% tego forum to OBRAZA świata MMA !!!!!!!! jebane dresy oderwane żywcem od trzepaków z piwem!!! bo Mariusza walkę z najmankiem obejrzeli i do MMA poszli, ja od dawna kocham mma, CAIn, OVEREEM, JUNIOR...TO MóJ SWIAT A NIE TO CO WY CIPY i szmaty!!!
i mnie obrazają jak pisze normalnie i wywalają, więc ja nie zniosę tego i dlatego bede trollił bo nienawidzą mnie tu!PS model to KUŁAK???? jemu bliżej do PEZAO niż modela, model to ERIK SILVA z UFC!!
jak miał 19 lat to w amsterdamskim barze gejowskim bywał, wiem bo znam kogos kto wie! miał młodego chłopaka-blondyna!
czemu model? on ma zakazaną mordę przecież!!! model to np ERIK SILVA z UFC a kułak to raczej PEZAo niż model hahahahahahahah PEZAO :D wiecie jaka ma twarz pezao nie>?????
WOW :-)
 
Dwie perełki z onetu w związku z ewentualną karierą Krystiana Pudzianowskiego w mma.
- Pamiętam dokładnie... To było lato 1976ego. Poszliśmy owego czasu ja Krystek i Mariusz do gaju na grzyby we wiosce, w której się wszyscy chowaliśmy (Kupniszów Lisbardzki). Mariusz szedł pierwszy, Krystian na baranach u Mariusza, ja na baranach u Kryska... Zachłyśnięci wolnością dziecięcej swawoli, pełni radości i marzeń o obfitych zbiorach nie zauważyliśmy czającego się w zaroślach niebezpieczeństwa... Krył się tam bowiem Sebek Rzodkiewka, znany okoliczny hulaka i hultaj. Jak nie rzucił się nam do gardeł, jak nie powywracał koszyków... I wtedy po raz pierwszy obudziła się w Krystku bestia! Krzyknął : "dawaj na ring, dawaj na ring" i ruszyli na siebie jak rozjuszone jelenie trykając się porożem. Obudziłem się następnego dnia w łożu sołtysa Damiana Kłysia obok nagiego Mariusza... Resztę historii znam z relacji naocznych świadków, ponieważ w szale bojowym Krystek zaatakował najpierw Mariusza, potem mnie i tak nas poturbował żeśmy potracili przytomność! Od tej pory Krystek uczęszczał do psychoanalityka - aby wyzbyć się zwierzęcych odruchów miał dużo śpiewać i nucić... Jednak bestia się obudziła i bóg mi świadkiem, a Maryja świadkową, że będą z niego ludzie w MMA...



- raz z Mirelcią zboczyliśmy ze szlaku gdzieś w górach. Po kilku chwilach miłosnych uniesien stwierdzilismy ze pora wracać do schroniska gdyz nadciaga niepokojąco ciemna chmura i w oddali slychac juz artylerię niebios. Nie uszliśmy około 500 metrów a chmura byla juz nad nami. Ujarzalem wejscie do jaskini i asekurujac sie szwajcarskim scyzorykiem i oswietlajac droge nokia3310 sprawdzilem czy nie ma tam przypadkiem jakiegos groznego górskiego ssaka. Nagle ku mojemu i Mirelci zaskoczeniu wyłonil sie czlowiek to był Krystian. Po krotkiej rozmowie i skonsumowaniu kanapek przygotowanych przez Mirelcie opowiedzial nam ze ukrywa sie tu przed nadchodzacym Słowiańskim wiatrem. Wyciągnal gitare i przy blasku ogniska wesolo podspiewywalismy wspolnie do rana" Słowiański zimny wiatr, powala co się da
Daje siłę nam. Daje siłę! Poprowadzi nas!" Czułem sie jak prawdziwy skaut.
 
Chłopaki robią pod siebie, bo jesteście coraz bliżej a historia pokazuje, że Underdog wcześniej czy później zdetronizuje nr 1. Chłopcy za dużo tam politykują i chleją whisky ostatnimi czasy, ale w przyrodzie nic nie ginie. Niedługo będzie płacz i zgrzytanie zębów.

To odnośnie MMARocks ze strony konkurencji:-)
 
Skąd ten rodzynek Evangelista ? Gratulacje co do promocji przy okazji.



DBAJCIE W REDAKCJI O WĄTROBE BO JEDNA JEST :-)
 
Nie chcę pisać, ale tekst o whisky to chyba o Defthomasie jest, bo miał wrócić po weekendzie, a dalej go nie ma = dobra impreza go zatrzymała:-DDD
 
Przynaje, że w minoną sobotę przesadziłem z whisky. Nie wiedziałem, że ktoś z cohones był tej samej imprezie co ja :p.
 
Nie, ku..wa, nie wierzę w to co czytam. Przeczytalem wszystko z ostatnich 6-ciu miesięcy. Nawet zakladając, że część z tych wypoweidzi to zwykła prowokacja i trolling, to i tak całkiem spory procent z tych ludzi pisało całkowicie serio. Poziom wiedzy na temat MMA w naszym pięknym kraju to jakaś masakra. To już momentami nawet nie jest śmieszne, to zatrważające :-)
 
na wp napisali o walce Saidova i oczywiście wysyp ekspertów w komentarzach


ANTYFAN11 [9 godzin temu]


TEGO SAIDOVA NAWET NAJMAN BY ZLAŁ




~kibic [6 godzin temu]


powiem tak, szacunek dla zawodnika co podejmie walkę, nie zmienia to faktu że ksw jest strasznie przereklamowane. Dobierają polakom emerytowanych fighterów i to ma być widowisko. Zamiast ksw polecam inną polską galę- MMA attack :P




~Forca Barca [7 godzin temu]


Kup Sobie Walkę/Kup Sobie Wygraną i wszystko jasne...
Kup Sobie Walkę/Kup Sobie Wygraną i wszystko jasne...




~greg [8 godzin temu]


ten prawy prosty byl tak bardzo sygnalizowany ze az dziwie sie ze saidov sie nie uchylil




~pf1920 [9 godzin temu]


jak to dumnie brzmi " pas mistrza KSW ", w piłce nożnej, też są rozgrywane mistrzostwa ligi okręgowej i nic się o tym nie pisze, pytam dlaczego ?




~feniks [9 godzin temu]


co za idiota pisał komentarz tej walki -przecież Saidow brał cięgi praktycznie od początku!!!

odpowiedz









Zgłoś do moderacji |-48 [68]Nie zgadzam się z opinią Zgadzam się z opinią

~shyshka [9 godzin temu]


nadział się na prostego z prawej ręki, zdarza się najlepszym, 99% w internetowych hejterów padło by po tym tylko prostym a góra po trzech ciosach




~wujek sc0oby 8-] [9 godzin temu]


ksw rzadzi tu ,takie wielkie sc00by d00. 8-] heheheh




~gosc [18 godzin temu]


:)








Zgłoś do moderacji |en">+43 [47]Nie zgadzam się z opinią Zgadzam się z opinią

~wsk [10 godzin temu]

Nic nie pokazal w tej walce Saidow.

odpowiedz





Zgłoś do moderacji |+3 [7]
Nie zgadzam się z opinią Zgadzam się z opinią

~Cyk [10 godzin temu]


Żeby z jakimś Duńczykiem... dramat.

odpowiedz







~tgg [10 godzin temu]


Kurde gorsza walka nisz z udziałem najmana to ewenement




~arachion [10 godzin temu]


Same tchórze produkują te zawistne komentarze. Co za barachło.




~miejscowy [10 godzin temu]


wartosc ksw...szkoda gadac




~kicek [10 godzin temu]


Jednak nie zapasy, nie bjj a boks rządzi w MMA




~sebol [10 godzin temu]


kurcze szkoda mi goscia bo przez cala runde to od dyktowal warunki walki a przez jeden blad przegral;/










~vialli1982 [11 godzin temu]

Smieszne pseudo gwiazy KSW. Mamedzik w USA sztycha nie zrobi tez.
 
Faktycznie takie sobie, sado-maso to to nie jest. Najlepsze źródło to komentarze pod postami KSW na Fb...
 
Pod info o tym że Held wygrał w Bellatorze:

Held niech idzie do KOPALINI na szychte,to moze wyrobi na gornicza emeryture,bo z niego CIENIAS jest,o czym mowil mi Pudzian:"-)


W mordobiciu to nasz kraj ma rzeczywiście talenty i jest w czołówce...


ktos mowil ze to ciacho typ ma 176 i zamiast miesni same sciegne pozatym kolejna bulwa ktora i tak nic nie osiagnie Dziekuje za uwage


Maczajew? To jakiś krewny Macierewicza?





zabawne... 21 wiek a walenie sie po ryjach dalej modne. A moze powrot do maczug?



Golota by go wytrzepal a Adamek spuscil i po temacie.



ooo ten tak..... ten to zawodnik ......a nie jakiś majmed łajdakow...leje inwalidów na wózku i uważa się za gwiazde na tym pegeerowskim polskim podwórku..już lepiej z adamem w. ruro żeliwno obracał



to nie jest sport to coś to upodlenie ,głupota i prostactwo niżej upaść już nie można
 
onet, temat o biletach na ksw






~karateka: _______________jakim trzeba być zidiociałym kretynkiem żeby kupić bilety na ten żenujący cyrk. obejrzeć kilku błaznów, dziwolągów i klaunów którzy nie mają pojęcia o sportach walki i nie wiedzą nawet co to jest profesjonalne uprawianie sportu. do tego ci ćwierć inteligentni szefowie tego syfu o żenującym poziomie.
 
Niby taka wielka federacja walk a jak polsat wyjechał z ryjem na Puhakke to żeście się obsrali i dajecie tylko tego buraka pudziana...
 
Back
Top