Kącik sado-maso...

Pod postem Drwala dotyczącym powrotu mma attack

wolalbym w UFC ... szkoda ,ze zmarnowales swoj talent i potencjal przez troszke pecha i nieszczescie urodzenia sie w Polsce... Thiago silva do dzis wspomina ,ze jego najciezsza walka odbyla sie z Toba ... ehh co by bylo gdyby.....
 
Komentarz na yt pod wywiadem z Martinem.
kurwa, tego Chorwicha to mam po dziurki w nosie

dajcie coś nowego, a nie ciągle to samo i to samo..

każdy może przepowiedzieć walki na ksw 30 i ksw 35, bo ciągle ta monotonia
 
o ja pier.... jak w końcu jak Mamed dostaje zawodnika na poziomie to lipa z tego wychodzi!! . Jak mamy poznać jego prawdziwego skila skoro ciągle dostaje fighterów z drugiej półki??? Do gali mało czasu, raczej wątpię że uda im się zwerbować kogoś na poziomie... Chociaż w sumie nie zdziwił bym się gdyby jego rywalem był Valentijn Overeem - dobre nazwisko chociaż z bratem nie ma co go porównywać ale zgodził się ostatnio walczyć z Różalem za LeBanera i go rozłożył więc jak znam politykę KSW to nie zdziwię się jak będą kombinować w tym kierunku że niby jakaś zemsta musi być
 
ach to fight24 i jego użytkownicy :)

"Dzwiedziu masz racje zestawienie Nelsona z Markiem Huntem to dobry pomysł a jak mie z Hantem to z Pawłem Nastulom bo Nastula jest obecnie bez robotny i walczy dopiero na KSW 22 a Roy Nelson nie jest zbyt wymagającym rywalem więc mógł by go załatwić w 1 lub 2 rundzię i napewno zapłacili by mu więcej niż w KSW"



,,Bonar nie zasługuje na walke o pas wagi sredniej bo przecierz nigdy nie walczył w tej wadze wiec dlaczego dajom mu Silve"


,,Der Najman jest jak Bob Sapp po walce od razu jedzię na następnom dla niego najważniejsze żeby hajs się zgadzał chociarz Sapp podczas walki z Minotauro zaprezentował się lepiej niż Najman lepiej w swoich 3 walkach w MMA ale kto się chujem urdzi ten kanarkiem nie zdechnie"
 
Komentarz na yt pod wywiadem z Martinem.

Waga średnia jest już dobrze obsadzona postarajcie się o zawodników z półciężkiej i ciężkiej :) oraz pas dla ciężkiej myślę ze Mariusz jest gotowy.
 
oczywiście z FB konfrontacji :D
1. Chalidow Tumanie! naucz sie w koncu pisac jego nazwisko ! 2. Nie bedzie PPV gala bedzie w zwyklym polsacie od 20 tak jak masz na plakacie...<br id=".reactRoot[13].[1][2][1]{comment416676011721230_1085253}..[1]..[1]..[0].[0][2]..[1]" />
co za narod..
Damian Jaroszewicz i pedaly które lajkuja jego koment. Pisze sie Mamed Khalidow a czyta sie chalidow... poszukaj sobie wywiadow w ktorych sie o tym wypowiada
blank.gif
Pierdolnij sie Pan w łeb.
Michał wójcik pseudo inteligencie sam sie pierdolnij w łeb,orginalna pisownia jego nazwiska to Мамед Халидов, Khalidov to fonetyczna angielska wersja tego nazwiska, jesteś idiotą
Kpina !!!! KOLEJNY KELNER DO OBIJANIA...dajcie mu Dos Santosa
OGARNIJ SIĘ DOS SANTOSA tak... wiesz ile on dostaje za jedną walkę ? ;O dwie gale KSW można by było obstawić zawodnikami i tyle samo by zapłacili -.-
 
można się spytać o pare rzeczy w sprawie mma?
pytaj
czy mma pomaga np. w ulicznej walce ?
jak chcesz to zadawaj normalne pytania a nie glupie na ktore sam sobie odpowiedz
sorka
a czy trening na siłownie może być ułożyny tak pod mma? bo szukam w necie i znaleźć nie moge
pod sporty walki najlepszy crossfit
dzięki :D a skoro jestem mało silny np.czy siła ma duże znaczenie w tej dyscyplinie?
ile asz lat
ile trenujesz
ckolowiek
o ile wogole trenujesz
mam 15 lat trenuje z 1,5 miesiąca
wiec jeszcze wszystko przed toba
skad masz wiedziec czy jestes silny jak trenujesz 1,5 miecha
bedziesz silny za 3 4 5 lat
jak bedziesz trenowal
nic nie przychodzi samo
trzeba zapierdalac
nie trenowac
zapierdalac
nie ma drogi na skroty
i uniwersalnego przepisu jak byc fajterem i silnym chlopem
dopoki nie sprobujesz nie bedziesz wiedzial nic
właśnie tylko moim największym problemem jest słaba motywacja
a jak sie dowiesz to i tak znajdzie sie ktos silniejszy i wtedy bedziesz musial trenowac jeszcze ciezej zeby go pokonac
to nie zadawaj mi tysiaca tepych pytan na ktore nie chce mi sie odpowiadac bo dopoki sam nie znajdziesz w sobie motywacji to nikt ci jej nie da
dobra spoko sorka że cię denerwuje po prostu chce zmienić się by nie być ciotą i stawicz czoło innym
to wez sie w garsc
sam
nikt cie nie bedzie klepal po dupie i prowadzil za raczke
i to od ciebie zalezy czy bedziesz ciota
czy kims innym....
dzięki za wszystko
Z fejsbukowej skrzynki jednego z popularniejszych polskich zawodników
 
Nie podam bo to nie zostało opublikowane na fanpage'u tylko na prywatnym profilu. Poza tym to trafia do sadola z uwagi na zadającego pytania, a nie na zawodnika udzielającego odpowiedzi ;>
 
KSW wrzuciło info o walce Błachowicza na kolejnej gali,pytając zarazem kogo chcielibyśmy zobaczyć jako przeciwnika ... co tam się wyprawia w komentarzach to ręce opadają ... Padły już nazwiska : Nastula,Leites,Kornik,Bedorf,Saidov oraz hasła typu KSW nie stać na Rampege'a więc go nie zakontraktują.
 
@Navalha warto dodać jeszcze, że sam Słodziak zaliczył faila, bo dodał zdjęcie Karoliny Kowalkiewicz pod tym newsem.
 
'' Brytole myśleli, że skoro Polacy zasuwają u nich za pół darmo na zmywakach to i jeszcze po pyskach za marne grosze będą się okładać. Nie z Pudzianem i Najmanem te numery. Czempioni MMA i boksu mają swój honor.''


Komentarz na wp pod newsem, że występ Pudziana na MMC Fight Club stanął pod znakiem zapytania.
 
Napisałem na profilu MMAATTACK:
Wybijcie sobie z głowy walkę Popek vs Burneika, nie będzie miała miejsca. Poza tym nie wiem kto może chcieć takiej walki chyba tylko pokolenie dzieci JP...

a gość mi odpisał:





Lex Raven Bujak debilu każdy walki chce tylko nie ty.Popek to dobry zawodnik,na pewno potencjał większy od pudzianki.walka zapewne sie nie odbędzie między nimi bo to za mocny zawodnik dla Roberta.sprawdź jego walki.pewnie ten kmiot piotrkiewicz pędzie próbował
 
Ja Wam powiem, że z przykrością w większości muszę się zgodzić z Lexem bo nie wolno zakrzywiać rzeczywistości...



Popek na pewno miał większy potencjał sportowy w 2009r., marketingowy wśród grupy docelowej KSW wcale nie aż tak wiele mniejszy.



Popek to na pewno za mocny zawodnik dla Roberta nawet dziś.



No i Piotrkowicz będzie próbował więc kolejny fakt. Kmiot? Zależy od definicji tego słowa ale wśród zawodników MMA, Freak-fighterów i kulturystów na całym świecie można go tak nazwać jeśli kmiotem nazywamy osobe nie wiele znaczącą w tych środowiskach.



Nie każdy chce tej walki na pewno lecz wolałbym Popek vs Robert niż Robert vs Piotrkowicz.



Problem polega na tym, że ten kretyn tych słów nie przemyślał tylko chciał Ci ubliżyć...
 
komentarze z wywiadu na weszło z Jurasem

Boks jest dużo ciekawszy i bardziej popularny w Polsce niż MMA. Największa ogladalnosc MMA z Pudzianem w roli glownej byla mniejsza niz walki Gołoty w latach 90 we Wrocławiu. Boks się rozwija i MMA również, jednak to boks nadal prowadzi bo jest bardziej przejrzysty i bardziej emocjonujący od MMA gdzie zdarzaja sie walki w ktorych zawodnicy "molestuja" sie wzajemnie w parterze. Boks ma też przewage poprzez sukcesy. Mamy MŚ i mielismy wczesniej rowniez. Popatrzcie tez na wyniki PPV w Polsce Gali KSW i gali Adamek - Kliczko.

bokserzy to większe kozaki. Ryzykują życie w walce a nie bawią sie w bijatyke i wykrecanie sobie łap. Sprawdzcie sobie ilu bokserów zgineło tylko w tym roku na ringu. W ciągu ostatnich kilkunastu lat na ringach zawodowego boksu z powodu urazów głowy zginęło kilkudziesięciu zawodników. Znacznie bardziej za odwage podziwiam bokserów niż zawodników mma.

Juras gada bzdury o boksie. Globalnie mma jest lata świetlne za boksem. Sam jeden floyd mayweather junior zarabia wiecej niż cała federacja ufc razem wzięta. Pacman z marquezem wykrecili ostatnio 3 najbardziej dochodową walkę w historii boksu, wszystkie gale ufc tego roku nawet nie zbliżyły sie do takiego wyniku. W polsce tez jest coraz lepiej i era sprowadzania murzynów z konga sie skończyła. Juz wiecej bumów sprowadza sie dla naszych na ksw. Pomijam nagłe, masowe "kontuzje" uczestników głównych walk. A przywożenie zamiast nich starych dziadów, którzy walczyli na jednej gali UFC i nazywanie ich gwiazdami. To jest dokładnie to samo co juras tak krytykuje w boksie. Poza tym ostatnia gala z udziałem Włodarczyka miała lepsza ogladalność niż ksw 21 z khalidowem - możecie sobie to sami sprawdzić bo sa dane. I co panie buras? fu, juras?



Dla mnie boks jest znacznie lepszy od mma. Nudzi mnie strasznie to całe mma, zasypiam na walkach. boks jest znacznie lepszy bo tam sie cały czas biją. Gdyby nie juras, który krzyczy z podniecenia jako komentator to każdy by na tym zasnął.



A TĄ BARCELONE BYM CIE KURWA DORWAŁ TO LOŁKIK OBALENIE GRANDANDPAND I NA KONIEC BALACHA SZMATO.
 
Dziewczyna ładna ale to ksw to jedna wielka tandeta. oprawa jak na olimpiadzie a poziom delikatnie mówiąc zenujący. komentatorzy to jakaś pomyłka.. Ludzie którzy tam chodzą to jacyś nieudacznicy życiowi co nie mają chyba co z czasem zrobić.. Co to za sport? leża i sie wykrecają jak na wiejskiej dyskotece. Takie mma to w sobote po 2 w nocy w remizach można zobaczyć a nie płacić jeszcze za to.. Polecam gale boxu zawodowego. Przynajmniej ludzie na trybunach sa normalni a nie jakieś popaprańce z ujemnym IQ..






Odnośnie Karoliny i KSW. Z Interii.
 
idiotów muszą siać, że jest ich tak dużo. Ale cóż "fani" boksu czuja sie zagrożeni, przez MMA ogólnie rozwój MMA jest posłaniem boksu na dechy jeśli chodzi o popularność wśród młodych ludzi.
 
Back
Top