Kącik sado-maso...

image.png


:-)
 
Barnett za drogo się ceni jakby spuścił trochę to myślę że Dana mógł by go wziąc na gali w Japonii by sobie odbił bo tam Josh jest gwiazdą a jak nie to dawac go do KaeSWu dla Mameda


Strikeforce z tym KSW to dobry pomysł ale ja wolał bym żeby walczył z Pawłem Nastulom.



Profil Barnett • a dodany na oficjalnej stronie UFC. Czyli podpisał kontrakt z Zuffą.
 
Ile w tym Pawle Gawłowiczu dobroci. Fotka z bobasem, serduszko WOŚP. Nic więc dziwnego, że tak wielkie pokłady miłości w realu musi sobie odbijać hejtingiem w sieci.
 
z blogu naivera, redaktorzy kilku portali prorokują rok 2013 w mma. Czarne konie i rozczarowania.

Przyjrzałem się typowaniom Tomasza Majewskiego z Fightsportu ( ogólnie niektórzy też ładnie dojebali hehe)

Rozczarowania lekka:
Jose Aldo • jeśli przejdzie do wagi lekkiej, zbierze łomot i wróci z powrotem do piórkowej.
Ben Henderson • walczy sprytem i cwaniactwem, ale pewnie kilku cwaniaków będzie lepszych na jednostronnego Bena.

Rozczarowanie półśrednia:
Carlos Condit

Czarne konie półśrednia

Jake Shields • po chudych latach przyjdą tłuste i tak będzie w karierze byłego mistrza Strikeforce.
Rozczarowanie piórkowa

Cała dywizja jest jednym wielkim rozczarowaniem, bo nikt nie zdetronizował Jose Aldo, co nie powinno być trudne i niestety w 2013 roku może być podobnie.
Ogólnie to się bardzo cieszę, że trafiłem na mmarocks a nie na fight sport :-)
 
ja doczytałem tylko do "nie lubię braci diaz" co było bardzo profesjonalnym i godnym dziennikarza stwierdzeniem
 
dobra huje wkurwiliście mię powiem wam tak ja jestem zawodnikiem mma walcze w profight więc mie nie w kurwiajcie takim gadkami ciekawe czy tak samo byście byli wyszczekani w klatce


pod tym filmikiem napisał autor:
 
Ja mówię inaczej "Dobra ciule, wkurzyliście mnie, powiem wam: jestem dziennikarzem MMARocks, więc mnie nie wkurzajcie takimi gadkami. Ciekawe czy tak samo byście byli wyszczekani na Cohones!" ;)
 
Wiele błędów ortograficznych w życiu popełniłem, jeszcze więcej widziałem, ale mię to coś... odkrywczego.
 
Moje oczy krwawią jak czytam komentarze pod porównaniem Ali 141 a 156 poprostu ręce opadają ;D
 
Dzięki noodles, to miłe co mówisz więc przyjemność po naszej stronie hehe :)
 
Wujek mi też. Ja pierdolę, nic nie daje tylko wygląd.

teraz bardziej przyjebał na klate i biceps, brzuch sobie odpuscil, bo praktycznie nic nie daje tylko wyglad
 
Jeden z komentarzy na FanPage'u KSW



Arek Ja**** A zorganizujcie walke Ktoregos z polskich mistrzow z Kane'm albo Undertakerem... to pogadamy o sile mistrzów.

DAFAQ ?:D
 
Janek zamiescił krótki filmik z UFC z komentarzem:

UFC 157 fajnie było mega atmosfera na trybunach ale naprawdę KSW nie odbiega i nie ma sie czego wstydzić:) filmik słabej jakości bo z komórki kręcony kamery nie udało sie wnieść.




Odpowiedzi:





KSW nie odbiega ? To chyba UFC dużo nie odbiega od poziomu KSW My na pewno nie mamy się czego wstydzić !



Dlaczego wszyscy mówią aby się nie wstydzić, zawsze podchodzimy do innych z dystansem! A może to oni powinni przed nami się wstydzić. Nie jeden gwiazdor z UFC miałby problemy w KSW Nie zazdroszczę im niczego, na naszym podwórku jest lepiej
 
Nie wiem czemu ale spojrzałem na komentarze na onecie pod newsem o walce Ozdoby z Burneiką i są tam niezłe perełki :-)
Brazylijska to może być capoeira, a jujitsu, to japońska sztuka walki. Jak bardzo często w Onecie, błędy rzeczowe gonią błędy rzeczowe.
wez mma atack to zadna gala tylko chlam zoabczcie kto tam walczy tylko ,zadny sportowiec tylko ciotki z cipendejsow tssss obys dostal w nos.
Nie oglądam MMA bo mnie to zwyczajnie nudzi.
Żenujący spektakl bezmózgowia na ringu, jak i na widowni.
Lubię sporty walki, ale są jakieś granice dobrego smaku i wypadałoby utrzymywać jakiś poziom, minimalny, ale zawsze.
MMA to już jest poniżej wszelkiej kwalifikacji.
 
To ja spojrzałem na komentarze pod newsem na wp.

Bruneika - Katarzyna Waśniewska :-) tylko bez kocyka bo Robert bedzie miał problemy :-)


A środku będzie stała rura na której zawiśnie ten bawidamek lub się na nią nadzieje ten cały Ozdoba i bedzie ozdobą na całe lata


No nieeee. Jakis pedzio bedzie walczyl w mma z nadmuchana lala. O curwa ale cyrk



duszenie czipindejloskimi stringami mu założy i po koksie...



To będzie Gala pod tytułem ON TAŃCZY DLA MNIE czyli Ozdoba tańczący na zamontowanej rurce w klatce.......Zastanawiam się tylko czy wystąpi w stringach haha Robert nie oddawaj czasem pleców i uważaj na ciepły oddech za plecami, a jak już poczujesz pieczenie w d...... to znaczy że cię dopadł haha
 
Akurat to nie kącik sado-maso tylko tanio skóry nie sprzedam, bo teksty są dobre i wcale nie załamujące, bo większość to prawda, a ten najlepszy:

To będzie Gala pod tytułem ON TAŃCZY DLA MNIE czyli Ozdoba tańczący na zamontowanej rurce w klatce.......Zastanawiam się tylko czy wystąpi w stringach haha Robert nie oddawaj czasem pleców i uważaj na ciepły oddech za plecami, a jak już poczujesz pieczenie w d...... to znaczy że cię dopadł haha
 
Kilka komentarzy pod newsem wp.pl o kontuzji Valtonena:

Normalnie jak w 2 tysiące lat temu. Bieda, nie ma pracy, chleba, więc igrzyskami otumańmy gawiedź


A niech zdychaja! Nie mam szacunku dla takich miesniakow.Golf to jest sport a nie takie mordobicia.Gardze tymi ktorzy lubia takie jatki.Dla mnie tylko smiec moze sie tym podniecac.





mam 45 lat i każdy 25 latek w łeb dostaje potem sika krwią



ja bym nawet nie pisnol bo jestem twardy a on to jest cienias a po drugie to ja bym nie dal sie tak kopnoc bo bym zablokowal kopniencie bo tez trenuje kopanie


Pośmiałem się :D
 
Przepraszam za podwójny post, nie mogę edytować, a ten wpis na fejsbukowej tablicy Walusia mnie rozjebał (jakiś "fan" mu to wkleił na tablicę):



image.png
 
Back
Top