Kącik sado-maso...

MMACocks za brak profesjonalizmu, honoru, szacunku, nie uznajemy tego jako portal MMA.



Za to poziom MMACOCKS na video konferencji z Martinem L. był naprawdę na wysokim poziomie • nie, zesrane, zarozumiałe, zawistne tępe bezmózgi z MMACOCKS nawet nie potrafią rozmawiać z człowikiem bez którego by nawet nie wiedzieli co to MMA. Sami załóżcie federacje i się odpierdolcie jak wam się nie podoba.



i dalej to samo:



Z tego co czytałem i widziałem, to Bóbr mało kiedy (nie pamiętam już kiedy) coś dobrego powiedział o KSW, a dla UFC (które ma go kompletnie w dupie) wchodzi w dupe.

Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.

Ja mam tylko jedno pytanie: Kto to ku*** jest ten Bóbr?? Bo na pewno chodzi o odniesienie do nas:-D
 
Podejrzewam ze chodzi o faune lesna. W tym przypadku Rysia. Ewentualnie moze chodzic o usmiech tj'a ale pewien nie jestem ;)))
 
zapewne z mmanews, cos mi sie wydaje ze przy wywiadzie martina dla nich na temat jednego z dzienikarzy ktory puscil farbe o tym ze mamed podjal decyzje pojawialy sie takie wpisy i masa innych wrzutow







EDIT:



doszukałem sie i wyglada na to ze chodzi o Escobara "HAHAHAHAHA MMACOCKS i ESKOBóBR! co za głupek! hahahahaha"



http://www.mmanews.pl/2012/09/cala-prawda-odnosnie-kontraktu-mameda-chalidowa-z-organizacja-strikeforce/
 
hehe wiem, że redakcja chce trzymać spoko z mmanews ale dla mnie jest to banda dzieciaków którzy chcą by ktoś ich poważnie traktował a im za bardzo nie wychodzi i przechodzi też to na ich userów
 
Ja tam lubię Franka, nawet kiedyś pomógł mi przy jednym tekście, który ciągle jest w szkicach. Nie zaczynajmy tego, co zostało zaczęte tam. Pośmiać się możemy z hejtu, ale portale niech mówią czynami za siebie:-).
 
ja tam im życzę jak najlepiej bo im więcej dobrych portali o mma tym lepiej ale po tym jak się zachowali podczas "escobargate" i różnych videoblogach ze Słodziakiem raczej nie traktuje ich poważnie ;-)
 
Ciekawe kto to "DX" i co takiego strasznego uczynió mu mmarocks - widac koles ma jakies skrzywienie na tym punkcie.



Co do pracy mmanews to trzeba przyznac ze ilosc relacji video, wywiadów z polskiej sceny mma jest imponujaca i depcza Wam po pietach o ile juz Was nie wyprzedzili :)
 
zgadzam się z noodlesem, przeczytałem komenty z linka, który podał fresh i ...:-)



naprawdę propsy dla userów cohones, którzy tam weszli żeby coś dodać do dyskusji, a których poziom widać z daleka, łącznie z avatarami, ksywami, których używają także u nas, ale ja ze swojej strony mogę się jedynie podpisać pod postem kaczki na ich stronie....



Fajnie być członkiem elity ;)
 
dx to ogolnie najwiekszy hejter jakiego widzialem, mu wszystko nie pasowalo, ale chyba go zbanowali chlopaki
 
MMA News to spoko portal w sumie, chociaż wiadomo, że do poziomu Rocków, zwłaszcza jeśli chodzi o profesjonalizm im daleko. Do plusów na pewno można zaliczyć wysoką jakość materiałów audowizualnych no i dużą ilość innych newsów(chociaż te czasami są niedorzeczne jak np. o supersize me). Niestety sposób w jaki chłopaki piszą (zwłaszcza Franek) bardzo mi się nie podoba, jest po prostu nieprofesjonalny, ale strzelam, że to z braku doświadczenia.
 
Ciekawe skąd Różal wiedział o użytkowniu "DX" jak on w ogole internetu nie ma, wchodzi czasami z telefonu ale na żadne portale nie zagląda
 
Heheh ta myślisz jakbys miał znajomego fajtera co w ogóle nie przegląda neta i nie interesuje się co o nim piszą to powiedziałbys mu" słuchaj jest taki użytkownik dx, z portalu mmanews, który źle o Tobie pisze" A różal się oczywiście nie przejął ale zapamiętał nazwe usera i z jakiego jest portalu. Mimo, że równie dobrze można znalezc 50 userów którzy źle o nim piszą :-)s
 
A wracając jeszcze do MMAnews to napiszę jeszcze, że po Rocksach jest to na pewno najlepszy portal o tematyce mma w polskiej sieci.
 
Hehe, taki mały Beef [strike]MMACocks MMARocks vs MMANews na poziomie userów...pomijam, że na Cockones[/strike] Cohones użytkowników z wagi piórkowej jest więcej niż ich tam wszystkich razem z rodzinami ale jak im to sprawia pryjemność niech sobie piszą...ich problem. Konwentu sobie nie zrobią na pewno...:-)
 
0a143395.jpg
 
Mój faworyt to trzeci od dołu. Ten o UFC. Ludzie naprawdę nie wiedzą o czym piszą.
 
zajebisty sport na pewno lepszy niż KSW




Jeden z komenatrzy na sadisticu odnośnie BJJ



i inne perełki

Dziwny ten sport. Troche jak kamasutra



mi przypomina Aikido, tylko ,że Aikido i ta dziwna sztuka walki nie ma odzwierciedlenia podczas prawdziwej bijatyki :/ Co najwyżej mistrz umie się tak bić
icon_razz.gif
 
Kilka cytatów z WP pod info, że Mamed podpisał kontrakt z UFC





mamed u mnie stracił szacunek jak go widuję z plackami z grup przestępczych olsztyna, odwiedza ich również w więzieniu np.w iławie! taki to bohater!


nie widze miejsca w UFC dla tego czecinca...no chyba ze w WC..





Manhoef jest dobry tylko na boksy a Mahmed zna różne dźwignie



Stockton 209!
 
Wierzę, że teksty takie jak '' Manhoef jest dobry tylko na boksy a Mahmed zna różne dźwignie '' są tylko i wyłącznie trollingiem i nikt na serio nie napisałby takiego komentarza. Perełka niesamowita.
 
KSW wrzuciło zdjęcie pasów i wpis: "Pasy już czekają na Mistrzów! Którzy zawodnicy będą w ich posiadaniu?" oraz komentarze:

Pas musi być Mameda


Mamed i Cipek


Waidomo,że MAMED


Materli Błaachowicza Khalidowa


MELVIN MANHOEF < 3



Mamed tradycyjnie i o to chodzi!!



Khalidov, Kornik,Mańkowski,Bedorf,Błachowicz



A jak pokonam Najmana to dostane jeden?



chyba mamed mańkowski i kornik ...
 
Back
Top