Kącik hip-hopowy. #rapsy

Kali i Popek kosza hajs to sie pogodzili, a Roman i Tadek to biedaki, wiec maja juz na nich wyjebane :lol:
takich braci miec to przejebana sprawa, tylko hajsik wazny
 
Fuego Infinito Kartkyego trzyma poziom z Shadowplay i z Preseason Highlights. Polecam.
12341173_1184780618218276_4256029955290837862_n.jpg
 

:lol:
O chuj, ale najlepsze :pray:
Bones jest kozakiem wydał 50 płyt przez 5 lat :lol: w tym roku wymiata, ale tej jeszcze nie sprawdziłem bo nie miałem kiedy a rano jak przeglądałem neta to mi się właśnie ten singiel nawinął wrzucony na kanał i trzeba będzie sprawdzić
podoba mi się jego podejście, już miał wiele propozycji z różnych wytwórni a on ma wyjebane woli sobie nagrywać 10 mixtapów rocznie i jarać blanty
fajnie że jego postać się przebija do mainstreamu
m.in remix jego kawałka znalazł się na płycie A$AP Rockyego

jak ktoś jest zainteresowany to tutaj gościu zbiera linki wszystkie z jego nagrywkami, można sobie legalnie pobrać bo są to mixtapy (kilka numerów tam brakuje)
http://dadstheme.blogspot.com/2014/06/bones-aka-th-kid-complete-discography.html
 
Last edited:

:lol:

Bones jest kozakiem wydał 50 płyt przez 5 lat :lol: w tym roku wymiata, ale tej jeszcze nie sprawdziłem bo nie miałem kiedy a rano jak przeglądałem neta to mi się właśnie ten singiel nawinął wrzucony na kanał i trzeba będzie sprawdzić
podoba mi się jego podejście, już miał wiele propozycji z różnych wytwórni a on ma wyjebane woli sobie nagrywać 10 mixtapów rocznie i jarać blanty
fajnie że jego postać się przebija do mainstreamu
m.in remix jego kawałka znalazł się na płycie A$AP Rockyego

jak ktoś jest zainteresowany to tutaj gościu zbiera linki wszystkie z jego nagrywkami, można sobie legalnie pobrać bo są to mixtapy (kilka numerów tam brakuje)
http://dadstheme.blogspot.com/2014/06/bones-aka-th-kid-complete-discography.html

Nie znałem typa, ale klimat ma nie do podjebania. Zagłębie się przez ciekawość w jego twórczość. Nie wiem czy do końca mi spasuję, ale póki co siada fajnie wszystko.
 
mam jego 600 numerów na kompie, przypominam że nagrywa od 2010 a publikować zaczął oficjalnie w 2011 :lol:
co ciekawe Bones ma dużą liczbe fanów w PL i współpracuje z producentami z PL (m.in. z Ka-mealem poniższy numer)

on nierówno nagrywa, zdarza się że ma sztos mixtapy numer po numerze przez 4 projekty a potem nagle obniża loty, ale te rzeczy z tego roku polecam jak najbardziej, szczególnie płyte Powder
gościu rozpierdala bo ma w chuj dobrych bitów (nagrywa też bardzo specyficznie, rzadko kiedy kawałki mają ponad 3 minuty, zwykle jest to tylko 1 zwrotka) umie śpiewać, drzeć się i rapować




 
Back
Top