Kącik hip-hopowy. #rapsy


:pray: a to jeszcze lepsze, Tau jak to Tau można się przypierdolić do kilku refrenów ale producencko co tu się dzieje to 0 pytań
 
Jedyny biały murzyn :D No może obok Slim Jesus'a. SQUAAAD, TRR TRR. Normalnie Chiraq :D
 
Jedyny biały murzyn :D No może obok Slim Jesus'a. SQUAAAD, TRR TRR. Normalnie Chiraq :D


To też dobre ale ta przewózka 40 kilogramowego 17 latka jest śmieszna trochę :lol: Rzeczywiście taki Slim Jesus trochę, bajki w kawałkach podobne ale i tak zajebiście mi to siada :lol:
 
moja ulubiona nuta Mediuma


To tez moja ulubiona nuta w jego wykonaniu. Ta nowa plyta mi w ogole nie wchodzi, strasznie sie chlopak marnuje w tych ewangelijnych klimatach, a ma zadatek na bycie #1. Poprzednia plyte tez krytykowalem, ale koniec koncow pare kawalkow potem mi wpadlo w ucho i czesto do nich wracam tj. remedium, nawigator list motawycyjny, made in serce czy maria konoponicka. Niestety tutaj wchodzi mi tylko swietny restaurator :(
 
Filipek na wolno>Mezo>Filipek dissach>kawalki Filipka
ktos kiedys jakis jego kawalek dal rade caly odsluchac? :lol:
 
Ale mierne te "beefy" w PL :( W ogóle jaki beef według Was był dobry na naszej scenie? Ja pamietam jarałem się P81 vs Tede. Onar wtedy jeszcze był słuchalny. No i wiadomo Rysiek vs TDF.


 
Jimson z VNMem zajebisty beef byl

Enson niszczacy Tomba

z smiesznych dissow
ex dziewczyny
Mei niszczaca kariere Pelsona

Gabi dissujaca Chade

BRO fajnie zjadl no skilli
 
Last edited by a moderator:
kurwa nie zdążyłem zedytować.

dawajcie więcej takich klasyków, uzupełniam swoją cyfrową biblioteke i pewnie coś klasycznego pominąłem co na pewno powinienem mieć
56746d889fc46.png

:cool:
 
Last edited:
jak ktoś lubi J.Cole'a to obowiązkowa pozycja, nie wiem ile odcinków będzie, ale jeszcze 1 będzie na pewno

produkcja HBO
 
Siemanko morduchny Emotikon smile wczoraj mieliśmy pierwsze spotkanie z Quebonafide i okazało się, że jesteśmy tak kurwa różni i jednocześnie tak samo pojebani, że zawieszamy wszystkie nasze dotychczasowe projekty i rzucamy wszystko w co jesteśmy aktualnie zaangażowani, natychmiast wprowadzamy się do studia i robimy wspólny album Emotikon wink


Sobota to wrzucił na fb ;)
 
Quebo zwrotki (tylko że na starym poziomie i nie tak przeintelektualizowane), Sobota refreny, Matheo bity = płyta roku

De Nekst Best Mixtape
TRACKLISTA
1. D.Y.H.A. – VNM, Bisz, Quebonafide, Sarius (prod. Deemz)
2. Tak to wygląda – Ad.M.a., VNM, Nerwus (prod. Lanek)
3. Szansa – VNM, Danny, Kuba Knap (prod. Chris Carson)
4. Odwaga – VNM, Ras, FonoPe (prod. SherlOck)
5. Łaaaał – Cywinsky, VNM, JNR (prod. Lenzy)
6. Nie ma czasu pomyśleć – Supran x Astek x Stochu (prod. Czarny HIFI, cuty DJ Krug)
7. System – W.E.N.A., Kartky, Kuban (prod. Wezyr)
8. Wir wydarzeń – Gedz, Hades, VNM (prod. SoDrumatic, cuty DJ Krug)
9. Bez Twarzy – Rado Radosny, Flojd, Oxon (prod. B.Melo, cuty DJ Flip)
10. Szukaj mnie na projektach – Toster, VNM, Te-Tris (prod. Matheo)
11. Film – VNM (prod. Ment XXL)
 
Quebo zwrotki (tylko że na starym poziomie i nie tak przeintelektualizowane), Sobota refreny, Matheo bity = płyta roku

De Nekst Best Mixtape
TRACKLISTA
1. D.Y.H.A. – VNM, Bisz, Quebonafide, Sarius (prod. Deemz)
2. Tak to wygląda – Ad.M.a., VNM, Nerwus (prod. Lanek)
3. Szansa – VNM, Danny, Kuba Knap (prod. Chris Carson)
4. Odwaga – VNM, Ras, FonoPe (prod. SherlOck)
5. Łaaaał – Cywinsky, VNM, JNR (prod. Lenzy)
6. Nie ma czasu pomyśleć – Supran x Astek x Stochu (prod. Czarny HIFI, cuty DJ Krug)
7. System – W.E.N.A., Kartky, Kuban (prod. Wezyr)
8. Wir wydarzeń – Gedz, Hades, VNM (prod. SoDrumatic, cuty DJ Krug)
9. Bez Twarzy – Rado Radosny, Flojd, Oxon (prod. B.Melo, cuty DJ Flip)
10. Szukaj mnie na projektach – Toster, VNM, Te-Tris (prod. Matheo)
11. Film – VNM (prod. Ment XXL)

Kiedy wychodzi ten mixtape? Rozpierdol będzie grany, chociaż z admy beka ;) Czekam na bit od Carsona, Lanka, Matheo, Drumatica i Sherlocka ;) No i oczywiście mocne zwroty Venoma bez zawodzenia ;D
 
11 stycznia jako że jest to poniedziałek to pewnie 7/8 już będzie latać
nakład 5k sprzedawany tylko na denekstbest.com

V rusza ze swoim labelem, nie wiadomo czy to będzie jak Drake czyli podlabel większej wytwórni w tym przypadku Prosto czy co.
chyba mu się kontrakt skończył po Klaud N9jn
 
:cool: pamiętam fale hejtu wylaną na tą płyte przy premierze, patrząc z perspektywy czasu i widząc w jaką strone rap poszedł dużo osób powinno zweryfikować to co mówiło


i Onar z najlepszych czasów, szkoda że odszedł od Baunsów i tego typu klimatów to mu najlepiej wychodziło, teraz co on odpierdala to brak słów


 
Last edited:
Byłem na koncercie Miuosha i Jimka w NOSPR, zajebiście było polecam. PS prawie dotknąłem dupy żony Oliviera Janiaka :D
 
Back
Top