Kącik hip-hopowy. #rapsy

Dziś od 21:00 na TNT HD "8 Mila". Chyba nie trzeba nikomu rekomendować, a warto sobie przypomnieć.
 
Kolega wyżej pięknie podsumował, niby mam gdzieś czego słuchasz, ale wrzucasz typa, który w swoim kawałku ma cytując dokładnie taki refren: "Śmierć kurwom i frajerom, wolność ludziom i złodziejom, nie mów nic nikomu, jebać policję" :rofl: I Ty ciśniesz na Sentino, że jest udawanym gangsterem i pozerem hahaha :lol:
 
Niby każdy może słuchać tego co mu się podoba. Ale hejtowałeś Sentino, a wrzucasz tu "TPSa"? :D Rly?
jak mam ochote prawilnego rapu posluchac to sobie odpale TPSa, jak czegos pozerki o dziwkach, hajsie i ciuchach to odpalam Sentino
Kolega wyżej pięknie podsumował, niby mam gdzieś czego słuchasz, ale wrzucasz typa, który w swoim kawałku ma cytując dokładnie taki refren: "Śmierć kurwom i frajerom, wolność ludziom i złodziejom, nie mów nic nikomu, jebać policję" :rofl: I Ty ciśniesz na Sentino, że jest udawanym gangsterem i pozerem hahaha :lol:
no TPS byl kilka lat w wiezieniu, wiec chyba jest bardziej autentyczny niz gosc z torebka gucciego w rozowych rurkach, ktory wyzywa w internecie, a na spotkanie juz boi sie przyjsc
 
Dobra, żeby już nie drążyć tematu.

Znowu wrzucam tego typa. Jestem pewny, że max za rok/połtora gościu będzie miał taki fejm na jaki zasługuje. Na prawdę dobrze napierdala. Kibicuje mocno.


 
Dobra, żeby już nie drążyć tematu.

Znowu wrzucam tego typa. Jestem pewny, że max za rok/połtora gościu będzie miał taki fejm na jaki zasługuje. Na prawdę dobrze napierdala. Kibicuje mocno.



Prze kotem jest gość, liczę, że w 2016 się zrobi o nim głośniej. "KD" mi się wkręciło niesamowicie ostatnio.
To też dobre:
 
Prze kotem jest gość, liczę, że w 2016 się zrobi o nim głośniej. "KD" mi się wkręciło niesamowicie ostatnio.
To też dobre:

No "KD" jest zajebisteee. Ten nowy kawałek troszkę gorszy, chociaż też na dobrym poziomie.
 
Jak ktos lubi underground polski to LSO polecam bardzo malo znana grupa nikt nie slyszal z was o nich napewno
Kilka utworow od nich wrzuce moim zdaniem najlepszych.Teksty bardzo dobry przekaz maja i nie wkurwiaja tak jak Chady czy Tedego lub innych Sokołów. To jest zupełnie inny klimat inny sposob rymu maja który jest mało spotykany w PL jak ktoś się rapem/hiphopem interesuje to bedzie wiedział co jest pieć





 
Przynajmniej jeden sie zna na na rapsach bo zapytac tych wielkich fanatyków w gimbusiarni to tylko Peje Tede i Gang Albani znaja i jeszcze jakis pozerow takich jak Chada co udaje underground ...
Nie ja akurat wrzucałem, ale śmigało na 100we.
 
Nie ja akurat wrzucałem, ale śmigało na 100we.
A tobie w ucho wpada ich muza ?Kiedys na sadolu byl z nich pocisk przez debili ...A Tedego czy innego frajera beda kupowac koszulki bo to modne jest masakra ,ludzie sa takimi debilami a internet to oddaje w 100%
 
A tobie w ucho wpada ich muza ?Kiedys na sadolu byl z nich pocisk przez debili ...A Tedego czy innego frajera beda kupowac koszulki bo to modne jest masakra ,ludzie sa takimi debilami a internet to oddaje w 100%
Dziwny to ma klimat, ale jednocześnie jest na swój sposób interesujące. I zdaje się że typek sam muzę tworzy co jest na plus.
 
Back
Top