Kącik hip-hopowy. #rapsy

a ja nie lubie nic w całości od Quebo, jedynie jakieś pojedyncze numery i zwrotki nigdy się nim nie jarałem
 
Mam tak samo jak kolega wyżej. Podobają mi się jego może 3-4 kawałki, reszta zupełnie nie siada.
 
ja sprzedałęm Ekletyke i ZL 1 i 2, szczegolnie ZL zaluje bo czytajac wpisy @Thai i @Overhood moglem zarobic o wiele wiecej, ale hajs sie nie zgadzal
Quebe na eklektyce sie skonczyl, Erotyka byla dobra, ale przez Dwa Slawy i hajpmena jest asluchalna, z Bialasem pewnie jakies gowno, z Keke tez nic ciekawego nie przewiduje
za to z Bonsnem chetnie bym posluchal, bo juz w tym kawalku rozjebali
 


z okazji Black Friday J. Cole i Kendrick rozjebali scene, Cole na bicie z Alright Kendricka, a Kendrick na bicie z A Tale of 2 Citiez Cole'a
 



Jak ja dawno go nie słuchałem, mistrz...


Trzyha, lajk poszedł za wrzucenie nutki z Bonsonem, nie za wypowiedź, bo ni chuja się z Tobą nie zgodzę. Erotyka daje radę.
 
Mi się tam podobają niektóre ich wstawki. Jak słucham tego singlami to album jest kozacki, chociaż fakt, jak cały album na raz to czasami nie chce się tego słuchać, przez ich gadki. Ale w sumie ja bardzo lubię Krzycha, bo miałem z nim okazje pogadać i jest zajebistym kolesiem to inaczej na to patrzę :)
 
Ale wydymali Filipka na WBW, to jakaś parodia.

Szczególnie, że w jury siedział Dolar, który dopierdalał sie Fifiego przy każdej okazji i chyba był tam też Flint, który nie rozpoznał, że Wojtek podpieprzył tekst sprzed 6 lat. Zresztą Flint też chyba wcześniej już coś ujadał w stronę Filipka również.
 
chuj kogo ten marny fristajl obchodzi :lol: tylko wbw 2004 duże pe - tetris
mnie
ale patrzac na sklad to szalu nie przewiduje
edycja 2013 byla zajebista Mentor, Quebonafide,Szyderca, Edzio, Filipek smieszki jak Bajorson czy Skajsdelimit
a te eliminacje to lepsze od finalu i wszystkie walki byly zajebiste
 





gość zajebiście leci, takiego rapu też więcej by się w polsce przydało
 
Last edited:
jedna z lepszych plytek 2014, dziwne ze przeszla bez wiekszego echa, promocja WJ robi swoje
 
Wlatują powoli kawałki, nie jaram się Que, ale zupełnie mi tu nie przeszkadza, a nawet spoko się go słucha, polecam:
 
Back
Top