Kącik hip-hopowy. #rapsy



ja muze Gurala lubie ale stare płyty, Drewnianej Małpy Rock szczególnie
ta płyta co teraz wyszła też ma pare fajnych numerów

a co do Małpy to... featy w sumie dobre nagrywał ale jarania się tą 1 płytą z treściami dla rozhisteryzowanych nastolatek nigdy nie kumam

Rozhisteryzowanych nastolatek? WAT? Przyznaj się, słuchałeś tylko Paznokci.
 
@Suchar nie, słuchałem całej wiele razy i nie kumam fenomenu :cool: z 3 kawałki dobre reszta do wypierdolenia przy czym Małpa jako raper jest bardzo dobry co pokazywał na featach m.in.
 
Pany zaznaczam, że nie słucham rapsów więc huja się znam. Z ciekawości mam pytanie do tych co słuchaja. Jest niejaki Tede. Dobre nuty ma? Dobry jest? Ludzie go lubią? Bo ostatnio przez błądzenie w internetach trafiłem na parę wywiadów z nim. Inteligenty gościu i mądrze nieraz prawi.
Teraz nagrywa same numery imprezowe. Starsze plyty uznawane za klasyki. Sprawdz dyskografie na wiki :-)
 
kilka numerow o czyms klasyk i jedna z najlepszych plyt, czekam mocno na plyte

Pany zaznaczam, że nie słucham rapsów więc huja się znam. Z ciekawości mam pytanie do tych co słuchaja. Jest niejaki Tede. Dobre nuty ma? Dobry jest? Ludzie go lubią? Bo ostatnio przez błądzenie w internetach trafiłem na parę wywiadów z nim. Inteligenty gościu i mądrze nieraz prawi.
ja go lubie, ale nawet nie sprawdzam tych nowych plyt, czasami odpale jakis starszy kawalek, za to wywiady bardzo czesto ogladam bo gosc jest inteligetny i zabawny, chociaz kiedys walil prosto z mostu, a teraz juz w niektorych sprawach woli siedziec cicho
 
a Peja co z ajsmenem sie pogodzil? chyba tylko ze wzgledu na reedycje plyty
2wcqxsg.jpg
 
Co sądzicie o G-Eazy? Ja osobiście odkryłem go jakoś w maju i większość kawałków jest naprawdę na wysokim poziomie, np:




Zresztą nie będę dalej wrzucał bo zrobię za duży spam, ale ciekawi mnie waszą opinia.
 
@Overhood
G-Eazy spoko, taka troche podróba Drake'a przy czym single z tej nowej płyty są dużo słabsze oprócz:

i mi kompletnie nie siadają

dziś nowy mixtape Lil Wayne'a - No Cellings 2 (za kilka godzin chyba o 00:00 czasu polskiego )i miałbyć The Kanan Tape 50Centa ale nie wiadomo, pojawił się 1 numer który jest spoko




strasznie sie jaram tymi 2 numerami płaczka
 
@Overhood
G-Eazy spoko, taka troche podróba Drake'a przy czym single z tej nowej płyty są dużo słabsze oprócz:

i mi kompletnie nie siadają

dziś nowy mixtape Lil Wayne'a - No Cellings 2 (za kilka godzin chyba o 00:00 czasu polskiego )i miałbyć The Kanan Tape 50Centa ale nie wiadomo, pojawił się 1 numer który jest spoko




strasznie sie jaram tymi 2 numerami płaczka

Fifty ładnie poleciał. Co do płaczka to ja się jaram jego muzyką strasznie, podchodzi mi najbardziej ze wszystkich raperów w stanach obecnie. 6 God, Used to, 6 Man, Jumpman, Language, Pound cake, Started from the bottom, Legend i Energy mógłbym słuchać całymi dniami.
A tu ode mnie:

A teraz trochę coś w innych klimatach (chociaż chyba większość z was zna):


 
W ogóle tak serio pytam, to jest ktokolwiek w PL kto daje lepsze refreny niż Senti? Tak teraz myślę i nikt mi do głowy nie przychdozi.
 
Eklektyka stoi na mojej półce i uważałem kiedyś Que za nadzieję tej sceny, no ale kurwa... Ten koleś zaliczył niesamowity regres zanim się tak naprawdę zaczął. Technika techniką, ale poziom tekstów to jest dno, taki niespełniony student socjologii bez pomysłu na siebie. Wszystko na tym samym patencie odlatując z każdym kolejnym wydanym klipem w coraz dziwniejszy klimat. Przecież najlepszą zwrotkę na ostatniej płycie dał przeciętny Guzior. Dokładnie to samo, co z Jackiem (Tede)- odkrył, że jego fanbase składa się głównie z gimnazjum i tam uderza.
 
Eklektyka stoi na mojej półce i uważałem kiedyś Que za nadzieję tej sceny, no ale kurwa... Ten koleś zaliczył niesamowity regres zanim się tak naprawdę zaczął. Technika techniką, ale poziom tekstów to jest dno, taki niespełniony student socjologii bez pomysłu na siebie. Wszystko na tym samym patencie odlatując z każdym kolejnym wydanym klipem w coraz dziwniejszy klimat. Przecież najlepszą zwrotkę na ostatniej płycie dał przeciętny Guzior. Dokładnie to samo, co z Jackiem (Tede)- odkrył, że jego fanbase składa się głównie z gimnazjum i tam uderza.


No jak dla mnie eklektyka i płyta roku to mistrzostwo. Szczerze jedne z lepszych polskich płyt jakie słyszałem. Ale ezoteryka w ogóle mi nie podeszła, dużo śpiewania, takiego nie wiem jak to nazwać "pedalskiego" rapowania :D Kurwa kiedyś wierzyłem, że on na prawdę będzie TOP1. Ale bez przesady, że najlepszą zwrotę na płycie dał Guziec. Liczę jeszczę na EPkę Que z Białasem, bo ponoć to ma być trochę powrót do korzenii, na klasycznych bitach. Liczę, że tam Quebo trochę się wkurwi i ponawija coś bardziej agresywnie. Ale akurat zwrotka w tym kawałku z Kękim na prawde dobra imo.
 
Back
Top