Kącik hip-hopowy. #rapsy

bo raper nie ma wygladac, tylko rapowac, nie bez powodu hip-hop wywodzi sie z ulicy, a tam nie ma guczi czy luji witon
Tylko rap poszedł do przodu, to nie lata 90. Za granicą raperzy wywodzący się z ulicy właśnie tak się ubierają, hajs z nielegalu u nich często idzie właśnie na ubiór, zegarki, łańcuchy, auta itd.
No tak na ulicy nie ma LV, Gucci, powinny być śliskie dresy i bluzy ciemnej strefy... Popatrz jak przykładowo w stanach, we francji czy w niemczech się ubierają, a są z ulicy.
 
Tylko rap poszedł do przodu, to nie lata 90. Za granicą raperzy wywodzący się z ulicy właśnie tak się ubierają, hajs z nielegalu u nich często idzie właśnie na ubiór, zegarki, łańcuchy, auta itd.
No tak na ulicy nie ma LV, Gucci, powinny być śliskie dresy i bluzy ciemnej strefy... Popatrz jak przykładowo w stanach, we francji czy w niemczech się ubierają, a są z ulicy.
ubieraja sie jak murzyny, ktore kiedys nie mialy co jesc, a teraz wypierdalaja hajs na ciuchy, ktore kosztuja tyle hajsu, tylko dlatego, ze jest na nim napis gucci. zreszta kurwa, te nazwy firm w jednym zdaniu ze slowem hiphop wywoluja u mnie salwe smiechu..
 
Lata '90 miały niepowtarzalny klimat, tylko, że ja osobiście mam osłuchaną większość płyt i singli, które wyszły w tamtym czasie i od jakichś 2-3 lat nie jaram się takimi klimatami, dlatego wole to co nowe i inne. A co do wypowiedzi wyżej to, nie widzę nic złego w "wypierdalaniu" hajsu na ciuchy jeśli ma się nadmiar pieniędzy. Zupełnie nie wiem co zabawnego jest w nazwach tych firm w połączeniu z rapem. Raperzy mają być biedakami w potarganych ubraniach?
 
Z dedykacją dla @Gaara ;) Pewnie i tak masz zablokowane ;D

Co do ubioru. Ja lubię sobie podglądnąć stylówę Drejka, czy Futur'a, Ty Dolla Sign'a. Wiadomo hip-hop pochodzi z ulicy, a murzyni to zbieracze bawełny i niewolnicy i jak mają dużo kasy to powinni się ubierać dalej jak niewolnicy :D
lata 90 to w moich oczach zloty wiek HH, pozniej robilo sie coraz slabiej
Już zaraz dziadki wbiją do tematu i zaczną wrzucać stare kawałki K44 i Paktofoniki. HIB HOB UMARŁ ;)
 
Już zaraz dziadki wbiją do tematu i zaczną wrzucać stare kawałki K44 i Paktofoniki. HIB HOB UMARŁ ;)
ja sluchalem HH jak polskiego nie bylo wogole, takze ten :wink: Lecz zupelnie odpuszczam sobie te cale nowosci bo ze swieca szukac czegos dobrego, porownywalnego do wczesniejszych kawalkow. Sa wyjatki ale wlasnie, WYJATKI. YO!:wink:




 
ja sluchalem HH jak polskiego nie bylo wogole, takze ten :wink: Lecz zupelnie odpuszczam sobie te cale nowosci bo ze swieca szukac czegos dobrego, porownywalnego do wczesniejszych kawalkow. Sa wyjatki ale wlasnie, WYJATKI. YO!:wink:





Hmm polecił bym Ci dużo rzeczy, jednak i tak się nie przekonasz, bo masz sentyment. Tego nie przebije nawet nie wiem jaka produkcja i tekst ;)
 
Hmm polecił bym Ci dużo rzeczy, jednak i tak się nie przekonasz, bo masz sentyment. Tego nie przebije nawet nie wiem jaka produkcja i tekst ;)
odpalam i przesluchuje wszystko co tu wrzucacie, nie zamykam sie nigdy na muzyke bo cos tam :wink:
 
@Shoocker akurat to zadzialalo :D ja tez patrze nowe rzeczy, ale 90% do mnie nie trafia.. nawet ci wykonawcy z przeszlosci, ktorzy teraz nagrywaja, nie przemawiaja do mnie, jakies takie gowniane to wszystko
wrzuce 2 dobre bity pod free, tak rozne a oba zajebiste

 
Nowość od Future'a

Zajebiście podoba mi się refren w piosence Floyda na wejście:

A tu mega kawałek (cały mixtape warty sprawdzenia):
 
:pray:Nie siedzę we francuskim rapie, znam tylko pojedyncze kawałki, ale zajawiłeś mnie niesamowicie. Charge - KAARIS chyba najlepsze z tego. Bit z "ZOO" znam przez ten kawałek:
Można go nie lubić, ale trzeba przyznać, że tu zajebiście poleciał. Zastanawia mnie jedno, czemu na całym świecie raperzy jakoś wyglądają, tzn. podążają za modą, LV, Gucci itd. a u nas dalej baggy jeansy i w tego typu koszulkach śmigają: http://www.membranarapgra.pl/pol_pm_T-shirt-Chada-Nie-Osadzaj-grafitowy-4861_1.jpg

bo polska mlodziez nosi polska odziez
Sentino taki gangster, a osral sie przed Paluchem :lol: teraz czepia sie Taco bo ostatnio przecenil swoje sily
a ten kawalek to totalne gowno, niech pokaze ile kasy na plytach zarobil to sie bedzie mozna posmiac
Sentino wrzuca na instagrama zdjecia jakis torebek czy innych szmat, a taki Paluch dobrego samochodu
 
Last edited by a moderator:
@Trzyha
Sentino przez to że był ghostwriterem topowych niemieckich raperów i miał umowe z Def Jamem aktualnie dostaje nadal więcej hajsu z jakiś tantiemów czy chuj wie czego niż ci raperzy z polski za płyty z których chuja się zarabia nie zapierdalając 3x w tygodniu koncertów przed gimbami ;)
on sobie robi swój rap dla funu bo lubi a nie po to żeby na tym zarabiać, chociaż wiadomo że jak hajs by jakiś wpadał to nikt by nie pogardził
te torebki co on wkleja są więcej warte niż ten złom :lol:
i nie osrał się przed Paluchem tylko gadał z kimś w sprawie Palucha a to jest różnica chłopaku

@Overhood
bo to jest polski folklor, te ciuchy co noszą ci ludzie są tragiczne ale tak jest bo tak to jest promowane, goście rzucają byle gówno byle zarobić na małolatach bez gustu i stylu
przecież to śmiech ogarnia jak taki typ biega w secie z napisem RPK za kilka stów które można by było na inne ciekawsze rzeczy przeznaczyć
albo te koszulki kurwa z cytatami z kawałków jakimiś chujowymi :lol:
 
Last edited:
@Trzyha
Sentino przez to że był ghostwriterem topowych niemieckich raperów i miał umowe z Def Jamem aktualnie dostaje nadal więcej hajsu niż ci raperzy z polski za płyty z których chuja się zarabia nie zapierdalając 3x w tygodniu koncertów przed gimbami ;)
ta i sprzedal 10 sztuk swoich smiesznych plyt, ktora wydal w uwaga quequality haha :rofl: jakich koncertow jak on prawie fanow nie ma? przeciez nikt by na jego koncert nie przyszedl
taki z niego ghostwritter, ze po 15 lat nawijania nic nie znaczy w Niemczech, tak samo jak u nas, a wozi sie jakbym Kanye Westem byl, niby nawet z nim kawalem mial :lol: zajebiscie mial umowe z Def Jamem, ale po odsluchu tego gowna, umowa zostala szybko zerwana heh
 
nie mówie że jego rap jest wybitny przy czym w zalewie tej chujni on jest jednym z ciekawszych raperów, nagrywa fajne bengerki uliczne (takiego rapu u nas brakuje, ulicznego ale z pierdolnięciem a nie zbuku czy chuj wie co), robi bekowe linijki ale które nie żenują a zapadają w pamięć i robi kozackie refreny, jedne z najlepszych w polsce jak się jeszcze ogarnie z językiem bo to nie jest polak trzeba przypomnieć i podejdzie do tego na poważnie zepnie się i nagra nie w mixtapowej konwencji na wyjebce z normalnie w studiu z dobrym mixem masterem to będzie świetnie, czekam na tą płyte w 2016 roku (jakoś na początku ma być po niemiecku płyta a pod koniec po polsku)
tylko mógłby tego Diho w chuj zostawić bo Malik się broni jeszcze i chłopaki z Balagane też więc im więcej numerów z nimi tym lepiej

@Trzyha nic nie wiesz a pierdolisz... żenada nie będę ci nic tłumaczył bo szkoda słów i klawiatury na takiego przygłupa
dodam tylko że:
jest w chuj chętnych na koncert Sentino ale on sam nie chce grać bo nie będzie tego robił za grosze nie jest mu to potrzebne bo ma siana jak lodu na biegunie
nic nie znaczy a jednak jest zarobiony i ma kontakty u najlepszych raperów niemieckich którym pisał zwrotki i można to zweryfikować po creditsach płyt ;)

także nara hejterzy karawana jedzie dalej #GMLL
 
robi rap dla funu sprzedajac plyty po 100zl :pray: a zainteresowanych bylo az 200 osob to chyba powinno Ci pokazac jego znaczenie na polskiej scenie #zero
reasumujac gosc nawija 15 lat, nic nie znaczy w Polsce i w Niemczech, wyzywal Palucha, pozniej nie przyszedl na spotkanie i pousuwal wpisy, nie zagral zadnego koncertu, bo nikt nie chce na niego przyjsc, a jego fani to goscie co podniecaja sie jego ciszukami/torebkami
jeszcze jako ciekawostka w jednym kawalku cos tam o Tede nawijal bez przypierdalania sie, a w nastepnym juz go wyzywal od kurew
tyle znaczy, ze musi sie na plecach Palucha, Tedego czy Taco wybijac :applause:
nie mowie, ze jest fatalny bo nawet ujdzie, ale nie ma co sie oszukiwac, ze jego poza wielkiego gangstera milionera nie jest zbyt autentyczna

za to torebka o wartosci samochodu nie powoduje smiechu, gosc zamiast dobrej fury woli sobie torebke kupic, to dopiero trzeba miec nasrane w glownie
autobusem musi jezdzic, ale torebke ma :lol: oni na gimbach zarabiaja, a LV i Gucci na takich ludziach jak Sentino tylko o wiele wiekszy hajs
chociaz ostatnio cos sprzedawal na instagramie to juz moze byc koniec? lumpeks otworzy najwyzej...
widac jaki jest lubiany i szanowany w DE lajkow prawie samo tyle co dislajkow, z czego wiekszosc lajkow to od Polakow
a jeszcze jedno dobry z niego ghostwritte, ze mowi komu teksty pisal, kolejny samoboj

tutaj cytat wpisu Sentino
"Ten co pisze że sikor fake, sprawdź instagram. Są zdjęcia kupna z Kruka. Mam tu outfit za 20k, w gotowce ponad 30k i kręciliśmy w mieszkaniu za 2 miliony. Po co mi jakieś podróby haha. #gmll"
gosc szpanuje, ze ma 30k hahahahahaha i musi mieszkanie wynajmowac pod teledysk :pray:
teledysk tez jacys profesjonalisci krecili
 
Last edited by a moderator:
tylko co innego jest mieć styl a co innego nosić wsiurskie ciuchy rpk i nie chodzi tu o cene bo można się stylowo tanio ubierać

@Trzyha
tak jak mówie więcej nie odpowiadam bo to co piszesz to są jebane brednie,
w stanach też te Drake itd mają kupe siana i wynajmują sobie auta i domy do teledysków misiaczku,
ten teledysk jest kręcony one shot więc o czym ty mówisz :lol: a dislike nie są spowodowane tym czy jest szanowany tylko tym że jest to niemiecki raper, na niemieckim kanale a nawija po polsku i mówisz że warszawa jego domem i chce szacun w polsce, ale też tym że w tamtym czasie (2011) kręcił afery z gościami którym ghostował wcześniej że są chujowi i nie umieją nic sami napisać (czemu to ma być samobój? beef is beef) a że oni byli top mainstreamu to się ludzie na Sentino rzucili
czyli co raper nie może zdania wyrażać o innych raperach? po prostu mówi że mu się Taco nie podoba i tyle to tak samo jak ja komentuje tutaj że jebać jakiegoś łaka to działa na tej samej zasadzie i żadnej promocji w tym nie widze bo to się nie odbija żadnym echem nigdzie ani nie można liczyć na żadną odpowiedź.
 
Last edited:
ty widzisz co ty piszesz? sam potwierdzasz, ze gosc jest zwykla parowa, sam nic nie osiagnal, a cisnie po swoich pracodawcach, dzieki ktorym teraz moze szpanowac, ze ma 30 000 zl, juz pomijam ile w tym prawdy, bo pewnie niewiele jak we wszystkim co mowi
w Polsce robi to samo co w Niemczech, tez probuje sie wybic na czichs plecach, a jak ma przyjsc do konfrontacji to sra po majtach
Tede go ignoruje, bo nie bedzie schodzil do poziomu dna, Paluch sie z nim ustawil, ale Sentino sie osral, a teraz sobie znalazl godnego rywala Taco, czyli jakiego stundeta co wazy 50kg

PLNY to jedna z najlepszych marek streetwearowych w Polsce, cieszaca sie ogromnym zainteresowaniem
 
Trzyha, przeciez to Paluch cisnal Sentino i sie nasmiewal, wiec ten nie zostal dluzny i napisal do Palucha. Bilon zadzwonil i poprosil Sentino o nie krecenie afery, a ze są oboje z Mokotowa to pewnie nie chcial Senti miec dodatkowo niepotrzebnych spin z "sasiadami", tym bardziej ze nie do konca jest u siebie, bo mieszka tu od paru lat. Mozna go nie lubic, ja tez nie uwazam ze jest nr.1 ale zwyczajnie jego rap ma duzo swiezosci ktorej w Polsce brakuje, a milo sie slucha czegos innego od reszty, ktora jest identyczna i bezplciowa. Tak samo nie wiem o co z Taco sie przyjebales, Sentino uwaza ze rap Hemingweya jest chujowy wiec to mowi. Taka postawe prowinno sie propsowac, mowienie wprost swojego zdania, a nie klepanie sie po pleckach dla spokoju. Pozatym zagraniczny rap > polski rap i to sie chyba nigdy nie zmieni. Trzeba sie cieszyc ze sa ludzie u nas ktorzy wprowadzaja klimay prawdziwej ameryczki, a nie nieudolne proby i pojekawianie Tedego.
 
Przecież Sentino to jeden z nielicznych raperów, który coś wniósł na tą zjebaną polską scenę. Refreny odpierdala najlepsze z PL. A to co @Trzyha pierdoli to aż szkoda tłumaczyć. Jeszcze Sentino się obsrał przed Paluchem :D Tak samo jak Malik przed Dioxem...

 
Widzę, że nie jestem sam :lol:

Pewnie słyszeliście, ale pięknie tu Malik poleciał + do tego podopieczny Rick Rossa.
 
serio wam takie gowno sie podoba? jeszcze gdyby to dla beki bylo robione
"ruchalem pol warszawy az mi sie znudzilo"
"wpierdalasz kfc, ja siedzu kucharzy"
"jak skonczy 4 lata zacznie robic pompke"


Ten Malik się dogrywa w Ameryce i u nas w PL?
Aha czytałem o tej spinie Dioxa jaki to jest banan zjebany :D
no Malik to banan zjebany, Diox to zwykly gosc z blokowiska
Trzyha, przeciez to Paluch cisnal Sentino i sie nasmiewal, wiec ten nie zostal dluzny i napisal do Palucha. Bilon zadzwonil i poprosil Sentino o nie krecenie afery, a ze są oboje z Mokotowa to pewnie nie chcial Senti miec dodatkowo niepotrzebnych spin z "sasiadami", tym bardziej ze nie do konca jest u siebie, bo mieszka tu od paru lat. Mozna go nie lubic, ja tez nie uwazam ze jest nr.1 ale zwyczajnie jego rap ma duzo swiezosci ktorej w Polsce brakuje, a milo sie slucha czegos innego od reszty, ktora jest identyczna i bezplciowa. Tak samo nie wiem o co z Taco sie przyjebales, Sentino uwaza ze rap Hemingweya jest chujowy wiec to mowi. Taka postawe prowinno sie propsowac, mowienie wprost swojego zdania, a nie klepanie sie po pleckach dla spokoju. Pozatym zagraniczny rap > polski rap i to sie chyba nigdy nie zmieni. Trzeba sie cieszyc ze sa ludzie u nas ktorzy wprowadzaja klimay prawdziwej ameryczki, a nie nieudolne proby i pojekawianie Tedego.
masz swoja ameryczke
 
serio wam takie gowno sie podoba? jeszcze gdyby to dla beki bylo robione
"ruchalem pol warszawy az mi sie znudzilo"
"wpierdalasz kfc, ja siedzu kucharzy"
"jak skonczy 4 lata zacznie robic pompke"



no Malik to banan zjebany, Diox to zwykly gosc z blokowiska

masz swoja ameryczke

Nikt nie powiedział, że Diho jest dobry, on jest akurat mega chujowy i nie jestem w stanie go słuchać, przewijam zawsze jego zwrotki. Malik spoko jak dla mnie, sprawdzam na bieżąco wszystko co wychodzi i jak mi się podoba to słucham. Prosta sprawa. Kawałek Malika z Fat Trelem jest akurat zajebisty i poleciał pięknie. Zrozum, że nie każdy jara się starymi klimatami, boom bap'em, scratchami w refrenie i pseudo inteligentnymi przemyśleniami, albo płakaniem w kawałkach, że się rozstało z dziewczyną, czy życie się nie układa.

Ten Malik się dogrywa w Ameryce i u nas w PL?
Aha czytałem o tej spinie Dioxa jaki to jest banan zjebany :D
Coś tam się dogrywał za granicą, posprawdzaj na yt bo jest jego parę zwrotek u raperów ze Stanów :D
 
Last edited:
Nikt nie powiedział, że Diho jest dobry, on jest akurat mega chujowy i nie jestem w stanie go słuchać, przewijam zawsze jego zwrotki. Malik spoko jak dla mnie, sprawdzam na bieżąco wszystko co wychodzi i jak mi się podoba to słucham. Prosta sprawa. Kawałek Malika z Fat Trelem jest akurat zajebisty i poleciał pięknie. Zrozum, że nie każdy jara się starymi klimatami, boom bap'em, scratchami w refrenie i pseudo inteligentnymi przemyśleniami, albo płakaniem w kawałkach, że się rozstało z dziewczyną, czy życie się nie układa.


Coś tam się dogrywał za granicą, posprawdzaj na yt bo jest jego parę zwrotek u raperów ze Stanów :D

mysle, ze nikt tu nie slucha o plakaniu nad rozstaniem z dziewczyna
 
tytul "bad bitch" faktycznie musi byc dobry kawalek, tez pewnie o kurwach, kasie i o tym jaki z niego gangster :lol:
jakas 10 liga USA jest czego zazdroscic
Paluch nawija z Rytmusem, a Malik z Fat Trellem(kto to kurwa jest) :rofl: ahh ta stany
 
Last edited by a moderator:
Back
Top