Kącik hip-hopowy. #rapsy

tytul "bad bitch" faktycznie musi byc dobry kawalek, tez pewnie o kurwach, kasie i o tym jaki z niego gangster :lol:
jakas 10 liga USA jest czego zazdroscic
Paluch nawija z Rytmusem, a Malik z Fat Trellem(kto to kurwa jest) :rofl: ahh ta stany
Weź wrzucaj jakiś dobry stuff albo idź swoje żale wypłakuj gdzie indziej okej?
Diox jest spięty jak baranie jaja i tyle. Siema.
 
Weź wrzucaj jakiś dobry stuff albo idź swoje żale wypłakuj gdzie indziej okej?
Diox jest spięty jak baranie jaja i tyle. Siema.
faktycznie lepiej zakonczyc temat bo im tylko fejm robie moje posty wiecej osob czyta, niz oni maja wyswietlen
 
Fat Trel to noname... Nie wypowiadaj sie na temat rapu bo masz tak male pojecie ze wolalbym na Twoim miejscu posprawdzac zanim zaczne pisac. Fat Trel jest w Maybach Music Group, nagrywal z YG, Rick Rossem, Wale, Guccim, Masterem P, Cheef Kiefem, nagrywal wspolne mixtapey ze znanymi raperami wiec nie gadaj jak nie wiesz. Od tej pory wrzucam tylko nuty bo klotnie tu sa bezsensu
 
Fat Trel to noname... Nie wypowiadaj sie na temat rapu bo masz tak male pojecie ze wolalbym na Twoim miejscu posprawdzac zanim zaczne pisac. Fat Trel jest w Maybach Music Group, nagrywal z YG, Rick Rossem, Wale, Guccim, Masterem P, Cheef Kiefem, nagrywal wspolne mixtapey ze znanymi raperami wiec nie gadaj jak nie wiesz. Od tej pory wrzucam tylko nuty bo klotnie tu sa bezsensu
w USA jak wylozysz hajs to nawet Buczer moze z Lil Waynem nawijac :lol:
patrz Sentino nawet z Kanyem ma kawałek hahahahahahahahahaha, u nas jedynie moze Koldiego czy Diho zaprosic na feata


przypominam :facepalm: bonus bgc przy nim wypada na inteligenta
P3-67YG.gif

- Gośc się mocno spruł do mnie - mówi Paluch w rozmowie z Kubą Stemplowskim. - Jakieś sranie w banie, bo to było na moim profilu prywatnym, jakiś kasztan wygrzebał, nie wiem co to było. Gościu do mnie się spruł, pojechałem dwa razy do Warszawy, nie przyjechał na spotkanie chociaż kontaktowaliśmy się. Screenów nie będę wrzucał, śmiech, po prostu żal - dodał raper.
 
w USA jak wylozysz hajs to nawet Buczer moze z Lil Waynem nawijac :lol:
patrz Sentino nawet z Kanyem ma kawałek hahahahahahahahahaha, u nas jedynie moze Koldiego czy Diho zaprosic na feata


przypominam :facepalm: bonus bgc przy nim wypada na inteligenta
P3-67YG.gif

- Gośc się mocno spruł do mnie - mówi Paluch w rozmowie z Kubą Stemplowskim. - Jakieś sranie w banie, bo to było na moim profilu prywatnym, jakiś kasztan wygrzebał, nie wiem co to było. Gościu do mnie się spruł, pojechałem dwa razy do Warszawy, nie przyjechał na spotkanie chociaż kontaktowaliśmy się. Screenów nie będę wrzucał, śmiech, po prostu żal - dodał raper.

coś ty sie kurwa tego Westa uczepił baranie :facepalm: Kupił se bita to ma z czym afera?
chyba to co Paluch pierdoli to jest śmiech na sali co z tego że na prywatnym kurwa profilu... jaka to różnica jak się ktoś do ciebie przypierdala to odpowiadasz chyba proste? czy nie?
Fat Trel 10 liga, WYJMIJ CHUJA Z USZU


bez kitu trzeba ignorować tego typa z kutasem w uszach i nie karmić trola to umrze
 
Last edited:
no tak wyzywac kogos od kurew i pedalow, pozniej nie przyjsc na spotkanie jak pizda, usuwac wpisy i tlumaczyc sie wspolnymi znajomymi to widac z Sentino wiele was łączy
idz dalej sluchac jakiegos grubasa z ginekomastia, gdzie co drugie slowo to bitches,niggas i money, ktorego w USA nikt nawet nie zna i podniecaj sie, ze jakis łak z Polski nagrał z nim kawałek
tutaj koleny pokaz klasy gangsterki GMLL
Nigdy nikogo nie skrytykowałem poza osobami które osobiście znałem i na których się zawiodłem, ani nigdy się nie afiszowałem kim to niby jestem ja. Ja nie przedstawiam się ludziom jako Sentino tylko jako Sebek lub jeśli ktoś zna moją "uliczną" ksywę to tak mnie zwie.
chyba za cicho o nim było, bo nikt jego marnej płyty nie kupił
 
kolejna beka Sentino wrzuca na swojego fejsa, foty z instagrama Malika
gangsterzy z instagrama musza sie dzielic foteczkami :pray: #liczehajskolegi
jak mozna takimi fejkami sie jarac? rozumiem gimbow co maja 20zl kieszonkowego, ale troche wyzej cenilem uzytkownikow tego forum
12240119_774685309323858_5776546597491612892_n.jpg

moze tata Malika sponsoruje tez Sentino?
NIJ44ED(1).gif

tutaj wasz idol
24vkx0i.jpg
 
najlepszy raper po obu stronach renu

W 2016r. zaczną się nim w Polsce jarać ludzie na o wiele większą skale, wystarczy poczekać i obserwować jak mu fejm rośnie :)
A tu nowy klip od Meek Milla do kawałka z ostatniej płyty. 1:50-2:03 najlepszy moment, chyba ze 100 razy już to słyszałem ale wciąż ciary mam :pray:Wersja dirty o wiele lepsza, polecam. Najlepsza piosenka z całej płyty, którą swoją drogą katuje od dnia premiery. Szkoda tego beefu z Drakiem bo stracił na tym sporo.



Dla tych co nie słyszeli, kolejny sztos.
 
W 2016r. zaczną się nim w Polsce jarać ludzie na o wiele większą skale, wystarczy poczekać i obserwować jak mu fejm rośnie :)
A tu nowy klip od Meek Milla do kawałka z ostatniej płyty. 1:50-2:03 najlepszy moment, chyba ze 100 razy już to słyszałem ale wciąż ciary mam :pray:Wersja dirty o wiele lepsza, polecam. Najlepsza piosenka z całej płyty, którą swoją drogą katuje od dnia premiery. Szkoda tego beefu z Drakiem bo stracił na tym sporo.



Dla tych co nie słyszeli, kolejny sztos.

to co Ty tu wrzucasz kojarzy mi się tylko z tym

 
Może ograniczycie się do wrzucania muzy, a nie komentowania co jest zjebane a co nie. Mnie cieszy, że rap się rozgałęził na jakieś podgatunki jak trap, gangsta rap, crunk, dirty south, rap pod dubstep itp, itd. Rap jest tak piękną muzyką, że może czerpać ze wszystkich gatunków soul, rnb, blues, pop, electro. Jak wam się nie podoba to przynajmniej nie komentujcie "jakie chujowe o ja pierdolę", bo to nic nie wnosi do tego tematu serio, albo kurwa puśćcie sobie ostrego kurwa bum bapy i bity robione na starej amidze od dj premiera. @dizel77
 
Może ograniczycie się do wrzucania muzy, a nie komentowania co jest zjebane a co nie. Mnie cieszy, że rap się rozgałęził na jakieś podgatunki jak trap, gangsta rap, crunk, dirty south, rap pod dubstep itp, itd. Rap jest tak piękną muzyką, że może czerpać ze wszystkich gatunków soul, rnb, blues, pop, electro. Jak wam się nie podoba to przynajmniej nie komentujcie "jakie chujowe o ja pierdolę", bo to nic nie wnosi do tego tematu serio, albo kurwa puśćcie sobie ostrego kurwa bum bapy i bity robione na starej amidze od dj premiera. @dizel77
piszę sobie co chcę bo mogę. jak się nie nadaję to niech mod usunie i mi jebnie bana. ten cały Sentino to gówno. :lol:
 
@dizel77 dwie strony temu wrzucilem ten sam kawalek w odniesieniu do tego samego typa
uwazaj bo zaraz zostaniesz nazwanym trollem :lol:
@Overhood fejm na 200 płyt jak ZL i ZL2 da sie przebic? :pray:
w DE ma jeszcze mniejszy fejm niz w PL, tam kazdy z niego beke cisnie
 
@dizel77 dwie strony temu wrzucilem ten sam kawalek w odniesieniu do tego samego typa
uwazaj bo zaraz zostaniesz nazwanym trollem :lol:
@Overhood fejm na 200 płyt jak ZL i ZL2 da sie przebic? :pray:
w DE ma jeszcze mniejszy fejm niz w PL, tam kazdy z niego beke cisnie
Coś się tak doczepił tego Sentino. Skończyłem o nim cokolwiek pisać, wrzuciłem inne kawałki i o nich nie możesz wspomnieć? Masz jakiś niesamowity ból dupy o tego Sentiego i dalej nie rozumiem w czym problem. Ktoś Ci nakazuje, żebyś go słuchał? Ja tu nie cisnę Palucha czy jakiś innych wykonawców, którymi się jarasz, nie krytykuje Twojego gustu. Wstawiłem tu kilkanaście różnych piosenek, różnych wykonawców, a Ty dalej jak jakiś natręt dopierdalasz się do jednego. Na siłę próbujesz drażnić czy jak?
 
Coś się tak doczepił tego Sentino. Skończyłem o nim cokolwiek pisać, wrzuciłem inne kawałki i o nich nie możesz wspomnieć? Masz jakiś niesamowity ból dupy o tego Sentiego i dalej nie rozumiem w czym problem. Ktoś Ci nakazuje, żebyś go słuchał? Ja tu nie cisnę Palucha czy jakiś innych wykonawców, którymi się jarasz, nie krytykuje Twojego gustu. Wstawiłem tu kilkanaście różnych piosenek, różnych wykonawców, a Ty dalej jak jakiś natręt dopierdalasz się do jednego. Na siłę próbujesz drażnić czy jak?
napisalem, ze sprzedal 200 sztuk swojego debiutanckiego alubum co jest faktem, oczywiscie mnie to bawi, bo ten wynik jest zalosny jak na goscie co kupuje bity od kanyego (:fly:), mial kontrakt z Def Jam i pisal teksty dla Bushido czy Flera :lol:
ja go czasami nawet slucham i niektore kawalki sa calkiem spoko, ale gosc tak sie obnosie ze swoim bogactwem i fejmem, a gowno znaczy, szuka na fejsie tauatora co go za darmo wydziara, probuje sie wybic na plecach niby bylych kolegow i polskich raperow, wyzywa od kurew i nie przychodzi na spotkanie to staram sie dobitnie podkresic, ze nie jest zbyt autentyczny
najlepsze, ze rok temu wrzucalem jego kawalki to mnie tu cisnieto i jako jeden z nielicznych kupilem jego plyte, ale autentycznosc w rapie to podstawa
 
Małpa napisał na FB że WRESZCIE skończył płytę, czekam na możliwość zamówienia to będzie pier*olnięcie
 
A ciekaw jestem jeszcze jak tutaj, na forum wygląda pozycja Gurala, teraz po wydaniu MIp i po tym jak wypowiedział się o imigrantach i mu się dostało
 
Pany zaznaczam, że nie słucham rapsów więc huja się znam. Z ciekawości mam pytanie do tych co słuchaja. Jest niejaki Tede. Dobre nuty ma? Dobry jest? Ludzie go lubią? Bo ostatnio przez błądzenie w internetach trafiłem na parę wywiadów z nim. Inteligenty gościu i mądrze nieraz prawi.
 


ja muze Gurala lubie ale stare płyty, Drewnianej Małpy Rock szczególnie
ta płyta co teraz wyszła też ma pare fajnych numerów

a co do Małpy to... featy w sumie dobre nagrywał ale jarania się tą 1 płytą z treściami dla rozhisteryzowanych nastolatek nigdy nie kumam
 
Last edited:
Back
Top