Jestem kozakiem

Dobrze mówisz ale jesli chodzi o francuza z opuszczaniem do czoła a ja opuszczam za głowe to jest juz inna odmiana tego cwiczenia i sie za bardzo nieda przy wiekszych ciezarach wyzej łokci trzymac .Zresztą stawy w łokciach by były jeszcze bardziej cholernie obciążone
 
@raptor z samej ziemii u mnie są talerze 20kg max i o mniejszej srednicy niż normalnie i nie jestem karłem
 
Jan Łuka nadal w formie? Nie chciałbym się z nim przywitać, bo by mi z dłoni czarną dziurę zrobił.
Nie wiem, to zdjęcie z google, ale nic nie wskazuje, żeby wybierał się na emeryturę od ciężarów. Chciałbym mieć kiedyś taką krzepę jak on. Siła chwytu robi u Jana Łuki szczególne wrażenie.
 
odstawiłeś TRT to widzisz co sie dzieje.



Spróbuj cyklu falowego na siłę Caculina to powinno ci pomóc
 
sultankosmitow: Jak miałeś tak długą przerwe od cwiczeń to sie nie dziw,teraz tylko systematyczne treningi i wrócisz.Nie trzeba TRT czy innych cyklów,wystarczy pełna motywacja na ostrej ku...e .Miesnie sie odzwyczaiły od cieżaru... wracaj do roboty
 
mięśnie moga spaść ale jąder komórkowych zawsze jest tyle ile wypracowałeś stąd pamięć mięśniowa
 
https://www.youtube.com/watch?v=6x9Wxzy1fLs&list=UUSL4yakdFiS0Wg5f1QFJWdQ











Zajebiste cwiczenie na plecy jak ktoś nie próbował to polecam mocno rozpie...la !
 
tzw. rack chins dobre na , kaptury i tylni akton barku



ostatnio podciągłem sięszeroko nachwytem 12 razy broda ponad drążek



waga: 110kg
 
Kazuya- fajne ćwiczenie, robiłem różne wymyślne ale tego nigdy.



Janusz- siła odpowiednia do wagi ciała. Jak zobaczysz podciągającego się gościa ~60 kg, to dorzuć mu 50 kg w celu sprawdzenia siły absolutnej :D PS: a widziałeś jak Alexey Voevoda (110 albo 120 kg) podciąga się na jednej ręce?



Ja w wieku 16 lat mierzyłem 179 cm, ważyłem 59 kg i wyciskałem 45 kg. Póżniej trenowałem 6 lat regularnie i na sucho, i przy wadze 95 kg (183cm) miałem 120 kg na ławce, 160 w pełnym przysiadzie i 210 kg w martwym.
 
https://www.youtube.com/watch?v=2VXaG_2vFQY&feature=youtu.be



Odkopalem filmiki z 2008 r. z zawodów kiedy bylem jeszcze mlodym lwem hahaha
 
Niezle, ja waże ok 80-82 kg, mój rekord w wyciskaniu to 120 kg na chwile obecną i to wezme jeszcze jak mam dobry dzien (tak to zwykle ok 112 do 114). Teraz zaczynam czesciej bywac na silce więc mzoe pojdzie coś jeszcze w góre.
 
jak dla mnie ktoś kto według swojej masy wyciska płasko 1.5x swój ciężar w martwym ponad 2x swój ciężar i siada pomiędzy to oraz podciagnie się ponad 10x to jest silny, ja na klate mam 150kg takze troche jeszczy by mi sie przydało ;/
 
Kurde, to mi brakuje 2,5kg w wyciskaniu, żeby była moja waga * 1,5 :-)


Chwilowo robię przerwę od ciężarów bo chyba z racji podwijającego się ogona przy przysiadach trochę mnie ciągnie w krzyżu. Chciałem w tym roku jeszcze dojść do 200kg w martwym i 180kg w przysiadzie, zanim przejdę na trening funkcjonalny w ramach przygotowań do zawodów BJJ.


Kazuya, w wyciskaniu nie ma podziałów na zawody RAW i w sprzęcie?
 
Keylock : Wyciskanie na zawodach jest albo w sprzęcie albo sa zawody tylko pod koszulki .Nigdy nie widziałem zawodów zeby bylo pomieszanie ,zresztą jesli by takie zawody sie odbyły to strasznie nie wyrównana walka ,ktos wyciska w koszuli 230 żywego ciężaru a bez zrobi np 190 ,inni zawodnicy startujący bez byli by poszkodowani.Takie zawody nie są fer
 
Back
Top