Jestem kozakiem

No, ale żeby nie było tyle słodzenia i lukru, to kazuya z tym Belfrotem troche ogarnij :D
 
Ooo, jak już znalazłem taki temat, to pochwalę się, że niedawno wygrałem swoją pierwszą amatorską walkę. :D
 
Taki to ze mnie kozak :-) " Jedno z zadań miało mierzony czas - czołganie ze skrzynką amunicji na odległość 30 metrów. Najlepszy czas wśród chłopców uzyskali: Mateusz z grypy 2 Tb -20 sekund "
 
Witam ponownie w temacie,miałem 3 miesiące przerwy i wróciłem na treningi .Jestem juz po 2 treningach wejsciowych w system planu siłowego na jesien -zima 2014 ,czy chcielibyście zebym wstawił jakiś filmik z konkretnym cwiczeniem ??? czekam na propozycje
 
Rwania nie trenuje bo niemam techniki odpowiedniej ,nigdy tego nie robiłem ,strach mam ze sie moge zabić :D
 
Dzis przed 22 wstawie wyciskanie francuzkie na triceps sztangą łamaną leżąc
 
Masz jakieś ciekawe ćwiczenia na brzuch? Chodzi mi przede wszystkim o mięśnie głębokie (stabilizujące) oraz o mięśnie przylędźwiowe (utrzymujące razem kręgi w czasie ruchu).
 
https://www.youtube.com/watch?v=2uJz5PVvV_U&list=UUSL4yakdFiS0Wg5f1QFJWdQ







Pierwszy trening tricepsa od 3 miesiecy
 
nieźle Kazuya, mi tric ciężko idzie i to ćwiczenie zawsze mnie męczy w chuj...


ps. mam takie same Rebooki :)
 
Wiewiur spróbój w podpoże na dłoniach położyć nogi na piłce szwajcarskiej i ugiając kolana zbliżaj je do klatki a potem znowu prostuj nogi. To samo zrobisz na TRX.
 
Nieźle. Aż mi się przypomniało jak się kiedyś kulturysta w KiF-ie wypowiadał. Poszedł do nowej siłowni a tam starszy pan zaczynał wyciskać



setkę. "Krzepki dziadziunio" pomyślał po czym zbaraniał, bo ten zaczął robić francuza :)



A ty Janusz to z samego dołu wziąłeś czy z podstawek? A może masz talerze o metrowej średnicy? :D
 
Aż mi się przypomniało jak się kiedyś kulturysta w KiF-ie wypowiadał. Poszedł do nowej siłowni a tam starszy pan zaczynał wyciskać

setkę. "Krzepki dziadziunio" pomyślał po czym zbaraniał, bo ten zaczął robić francuza :)
Może to był ten krzepki dziadunio? :-)
janek-11-04-09.jpg
 
lokcie nie powinny byc wezej? zawsze krzyki dostawalem, ze lokcie maksymalnie do glowy.



jak masz ladnie rozpisany gdzies na komputerze plan to wez tutaj wjeb, ladnie prosze. podlapalbym moze jakies cwiczenia czy cokolwiek. pierwszy okres masy w zyciu chce zrobic i taki silowy trening pewnie by podpasowal. :v
 
Back
Top