Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Panowie gdyby ktoś uwidział PS5 dostępne oznaczenie mnie, dzisiaj zaczynam polowanie bo sprzedałem PROsiaka. I pomyśleć że w czwartek odstąpiłem rezerwacje ps5 w eurortvagd :childcry:
922.gif
 
Co sądzicie o tym sklepie? Brak płatności za pobraniem wzbudza moje podejrzenia.
Scam





Tablet Alldocube iPlay 20 Pro z Hiszpanii (6/128 GB, 10.1 cala, LTE) 568,64zł

391478_1.jpg


 

Obudowa Modecom Volcano Amirani ARGB Biała 239zł


391785_1.jpg



Zalutowałem. Zobaczymy :tysoncoffe:

Wjechała recenzja

Wygląda, że wyjątkowej klasy zakup. Zobaczymy :tysoncoffe:
 
Dobij mnie mocniej.
:beczka:
Szukam akurat jakiejś obudowy, bo muszę dokupić procka i płytę do pracy a starego przestawić na tryb zarobkowy.
iu
Trzeba powiedzieć to bym Cię zawołał :). Do koparki nie potrzebujesz obudowy. Nawet lepiej bez.
 
Trzeba powiedzieć to bym Cię zawołał :). Do koparki nie potrzebujesz obudowy. Nawet lepiej bez.
A jak się na tych wykopkach biedaczysko zakurzy?
:confused:

Edit: to na czym to ma stać? Jakieś podkładki są pod płytę główną?
 
A jak się na tych wykopkach biedaczysko zakurzy?
:confused:

Edit: to na czym to ma stać? Jakieś podkładki są pod płytę główną?
Normalnie zalutuj gdzieś na szafe. Możesz dać folie antystatyczną pod spód.


edit
Ja tam zawsze kładę na pudełku od płyty głównej i pod płyte folie w której była płyta:).
 
Last edited:
@lugasek mistrz

Jakbyś znalazł Cyberpunka w dobrej cenie to zalutuję. Tak jak mówiłem, jak mi się spodoba to kupię. Ograłem i mogę lutować oryginalną
 
@lugasek mistrz

Jakbyś znalazł Cyberpunka w dobrej cenie to zalutuję. Tak jak mówiłem, jak mi się spodoba to kupię. Ograłem i mogę lutować oryginalną
Polecam zajrzeć na lowcygier.pl
Mają na bieżąco sporo newsów z promocjami na gry, a oprócz tego jest jakaś wyszukiwarka najniższych cen na konkretne tytuły
 
  • Like
Reactions: Olo
Zamówiłem PS5 w euro rtv::snoopd:: @walker393 po Twojej reakcji widziałem że też polujesz, mam jeszcze jedno zarezerwowane na maila, jak chcesz pisz na PW to Ci podam maila z którego jest rezerwacja:redford: możesz zadzwonić i zamówić.
 
Zamówiłem PS5 w euro rtv::snoopd:: @walker393 po Twojej reakcji widziałem że też polujesz, mam jeszcze jedno zarezerwowane na maila, jak chcesz pisz na PW to Ci podam maila z którego jest rezerwacja:redford: możesz zadzwonić i zamówić.
Przyjacielu drogi, zbawco zagubionych, świetle w mroku. Z największą radością skorzystam. Napisz do mnie pierwszy PW, bo moja umiejętność obsługi COHONES spadła po spaleniu forum.
Podaj mi dane niezbędne do zakupu PS5, to szczęście przepełni mnie i światłość tylko ciekawe czy moją żonę.
 
Przyjacielu drogi, zbawco zagubionych, świetle w mroku. Z największą radością skorzystam. Napisz do mnie pierwszy PW, bo moja umiejętność obsługi COHONES spadła po spaleniu forum.
Podaj mi dane niezbędne do zakupu PS5, to szczęście przepełni mnie i światłość tylko ciekawe czy moją żonę.
Mnie to chyba też przerasta, napisz swojego maila albo telefon to Ci zapodam.
 
Back
Top