Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Do krytyki to pierwszy, a jak przyjdzie coś polecić to ja się nie znam i siedzi cicho. :kis:
Ja bym polecił zwiększyć budżet. Przecież za 600 ziko nie można oczekiwać czegoś co szyby w oknach wypierdoli. Wrzutka dobra, ale czy opyla się takie coś kupować?
 

Rower elektryczny Baicycle Smart 2.0 (12 calowe koła, 250W, prędkość do 25km/h) z wysyłką z Niemiec @ Tomtop 1.694zł

389945_1.jpg

:beczka:


Głośniki Fenda R60BT w Media Expert 399zł



389937_1.jpg


Te głosniki jakościowo pewnie dużo gorsze od tamtego sounndbara, ale volume już będzie wystarczające żeby lekko nakurwiać.
 

MICROSOFT Konsola Xbox Series S 512GB SSD 2 pady 1 399,00 zł

Soundbar TCL TS6100 120W, Dolby Audio, 2.0 199zł

Soundbar bez sub-woofera jest do dupy. Za dobrego trzeba dać min. 1200 zł., poniżej to szrot i szkoda sobie dupę zwracać. Jak ktoś ma TV LG to najlepiej kupić soundbar LG, one się wtedy ładnie parują same i współdziałają. Nie kupować taniochy! Każdej elektroniki się to dotyczy, wydrapać parę złotych więcej i nie dziadować. :tysoncoffe:
 

Piwo Kasztelan kup 20 zapłać za 10 Kaufland


390136_1.jpg

390136.jpg

Soundbar bez sub-woofera jest do dupy. Za dobrego trzeba dać min. 1200 zł., poniżej to szrot i szkoda sobie dupę zwracać. Jak ktoś ma TV LG to najlepiej kupić soundbar LG, one się wtedy ładnie parują same i współdziałają. Nie kupować taniochy! Każdej elektroniki się to dotyczy, wydrapać parę złotych więcej i nie dziadować. :tysoncoffe:
Mądrego to aż miło posłuchać
 
Glen Grant 18YO - 1 Litr za 74.95€


Darmowa dostawa przy zamówieniu od 150€ do DE/NL/BE, więc dla osób tam mieszkających świetna cena.

Dla osób w PL, którym nie ma kto podać, można skorzystać z np.

 

Soundbar PANASONIC SC-HTB400EGK 2.1 z wbudowanym subwooferem (Dolby Digital, Bluetooth, HDMI, 160 W RMS) 599zł

385846_2.jpg


Po wpisaniu kodu w koszyku P-10071 uchwyt na soundbar o wartosci 99zl rabatuje sie do 1zl

 

Soundbar PANASONIC SC-HTB400EGK 2.1 z wbudowanym subwooferem (Dolby Digital, Bluetooth, HDMI, 160 W RMS) 599zł

385846_2.jpg


Po wpisaniu kodu w koszyku P-10071 uchwyt na soundbar o wartosci 99zl rabatuje sie do 1zl


Do telewizora może się sprawdzić. Przy tej cenie nie ma co wybrzydzać
 
40% tylko przy 20-latku wiec i za darmo bym sie zastanawial
Bastian, CS są zasadniczo sporo droższe, więc nie ma co marzyć, że dostaniesz
~20 letnią w mocy beczki za 350 PLN. Cena tu jest znośna, inna rzecz, że Glen Deverony są zasadniczo bardzo słabe.
 
Ilu amatorów whisky, tyle opinii cóż ja poradzę. Zdecydowanie nie jest to whisky dla osób lubujacych się w mocnych czy torfowych smakach ponieważ jest ona w pierwszym momencie bardzo delikatna z mocnym finiszem. Sam najbardziej lubię Glena 16yo i śmiało mogę powiedzieć, że jest to moja ulubiona whisky, którą mogę pić na co dzień . Pozdro @Evo , widzę, że gardzisz moim smakiem, Twoje zdrowie pite Glen Deveronem 16 :baldwinwhiskey: :deniro:
 
  • Like
Reactions: Evo
Back
Top