Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Ilu amatorów whisky, tyle opinii cóż ja poradzę. Zdecydowanie nie jest to whisky dla osób lubujacych się w mocnych czy torfowych smakach ponieważ jest ona w pierwszym momencie bardzo delikatna z mocnym finiszem. Sam najbardziej lubię Glena 16yo i śmiało mogę powiedzieć, że jest to moja ulubiona whisky, którą mogę pić na co dzień . Pozdro @Evo , widzę, że gardzisz moim smakiem, Twoje zdrowie pite Glen Deveronem 16 :baldwinwhiskey: :deniro:
A dziękuję, odbiłbym kieliszkiem, ale ja dzisiaj na trzeźwo, od nowego roku jakoś konsumpcję zmniejszyłem kilka razy w stosunku do średniej z ubiegłego i to w sumie samo tak wyszło, bo nie mam jakoś ochoty na alkohol :deniro: . Właśnie się zastanawiam, czy to nie objaw jakiejś ukrytej choroby :lol:.
A co do tej whisky, uważam, że są dużo ciekawsze na rynku, nawet za porównywalne pieniądze. Niech każdy pije co lubi, w sumie o to chodzi. Ja już chyba za dużo dobroci spróbowałem, to raczej ciężko mi się czymś zachwycać, jedne lubię mniej, inne bardziej, a te które "bardzo lubię", to zwykle mają wygórowane ceny i z tego powodu raczej od święta można sobie pozwolić na zakup całej butelki. Z drugiej strony każdy ma jakieś słabości, mi zasadniczo odpowiada np. Jura, która też uchodzi ogólnie za słabą destylarnię.

Co do regionu Highlands, to raczej szukam wśród:
Glendronach, Dalmore, Edradour, Glenmorangie, Clynelish, Ben Nevis
 
Wkurwiają mnie już tacy whiskarze-neofici, co to kurwa całe życie walili parkową za 17,99 i inne denaturaty a teraz nagle koneserzy whisky torfowych...
Jakby ktoś pasty nie znał, to wklejam:
Wkurwiają mnie już tacy piwosze-neofici, co to kurwa całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie hujowych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:
– hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, jebie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!
Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „perło export”, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie jebie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7.
Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:
– o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem pizner urkłel chco otruć!
Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o zjebanych nazwach typu „atomowy morświn”, „natarcie pszenicy” albo o nazwach na zasadzie „w chuj długa nazwa procesu technologicznego+nazwa wioski, z której jest browar”
-pacz @tactic , to je zajebisty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm…
I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i pierdolo całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieć, jak chcecie, to napisze…
 

Gra Cyberpunk 2077 na XBOX w sklepie Ultima 110,80zl

390573_1.jpg



Chłodzenie CPU Be quiet! Dark Rock 4 113,99 zł

Najnowsze CD-ACTION za darmo

CDA01_2021_1900px_1-960x480.png



 

Gra Cyberpunk 2077 na XBOX w sklepie Ultima 110,80zl

390573_1.jpg



Chłodzenie CPU Be quiet! Dark Rock 4 113,99 zł

Najnowsze CD-ACTION za darmo

CDA01_2021_1900px_1-960x480.png



CD-Action pamiętam jak po 30zl się lutowało:arielcry:
 

Pc-format 01/2021 za darmo

PCFormat_ewydanie-960x480.jpg


pc format tez za free

 

Pc-format 01/2021 za darmo

PCFormat_ewydanie-960x480.jpg


pc format tez za free

Kiedyś się lutowało.
 

Monitor iiyama G-Master GB3461WQSU-B1 Red Eagle, 34" 1.799zł


390689_1.jpg


Dysk WD Elements Portable 5TB USB 3.0 434,60zł


390732_1.jpg


 

POCO X3 Pro 6/128GB 939zł możliwe 900 zł

poco-x3-pro-6gb-128gb-phantom-black.jpg

Poco X3 Pro w MediaMarkt, cena na stronie 989 zł, po dodaniu do koszyka obniża się do 939 zł, a jeżeli kupimy jeszcze coś za 11 zł to obniżamy cenę do 900 zł.



 

Obudowa SilentiumPC SPC Ventum VT2 140zł



390898_1.jpg


Dobra minimalistyczna obudowa. Przód to jest siatka. Mieści pełny atx. 1 wentylator w zestawie.

 

Pamięć RAM Kingston HyperX Fury DIMM 32GB, DDR4-3466, CL17-21-21 655zł

391008_1.jpg


Kolumny głośnikowe aktywne KRUGER&MATZ Passion 2.0 KM0512 Brązowy i Czarny (2 szt.)za 849zł a model KM0503 za 649zł


391013_1.jpg



 

Doładowanie PS store (PS4 PS5) 100pln za 80 zł

50 zł za każde wydane 500 zł + 10 zł na kolejne zakupy Media Markt


 
  • Like
Reactions: jut
Panowie gdyby ktoś uwidział PS5 dostępne oznaczenie mnie, dzisiaj zaczynam polowanie bo sprzedałem PROsiaka. I pomyśleć że w czwartek odstąpiłem rezerwacje ps5 w eurortvagd :childcry:
 
Back
Top