Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

A wszystko dzięki założycielowi tego pięknego tematu :rutekajak: Drims kom czru::snoopd::
:antonio:


Xbox Game Passa Ultimate - 13 miesięcy abonamentu za 147,95 zł tylko dla nowych

393055_1.jpg


Myjka ciśnieniowa 1500W z aluminiową pompą MEEC TOOLS 199zł


393060_1.jpg


 
Zamówiłem PS5 w euro rtv::snoopd:: @walker393 po Twojej reakcji widziałem że też polujesz, mam jeszcze jedno zarezerwowane na maila, jak chcesz pisz na PW to Ci podam maila z którego jest rezerwacja:redford: możesz zadzwonić i zamówić.
Gołą konsole udało ci się kupić czy jakiś bezsensowny zestaw?

E: tylko mnie się jeszcze nie udało zalutować :childcry:
 
Gołą konsole udało ci się kupić czy jakiś bezsensowny zestaw?

E: tylko mnie się jeszcze nie udało zalutować :childcry:
No ja niestety tez jestem w czarnej ... PS4 kupiłem w sklepie stacjonarnym na premierę, a to co się teraz dzieje to jakieś jaja.
 
No ja niestety tez jestem w czarnej ... PS4 kupiłem w sklepie stacjonarnym na premierę, a to co się teraz dzieje to jakieś jaja.
To jest jakiś dramat co się dzieje w temacie ps5. Zawsze zostaje allegro i Januszowe ceny :beczka:
 
Jakby Ci zależało to byś zalutował bez problemu. Szybkim trzeba być.
eKoIlS.gif
Tu masz rację, znalazło się kilka bardziej konsekwentnych ludzi niż ja ;)
 
Tu masz rację, znalazło się kilka bardziej konsekwentnych ludzi niż ja ;)
Dokładnie tak. Nawet obecnie można było kupić bez problemu, wystarczyło śledzić np. peppera

 
Od kiedy zacząłeś lutować tutaj peppera sam obserwuje i wchodzę po kilka razy dziennie więc mam rękę na pulsie :roberteyeblinking:
możesz też sobie poustawiać alerty we wszystkich sklepach z elektroniką i będziesz dostawał maila na telefon jak się coś pojawi, będziesz szybszy od pepperowiczów. Pepper ma apke na telefon i też możesz ustawić powiadomienia. No i najważniejsza zasada. Najpierw lutujesz potem myślisz.
 
możesz też sobie poustawiać alerty we wszystkich sklepach z elektroniką i będziesz dostawał maila na telefon jak się coś pojawi, będziesz szybszy od pepperowiczów. Pepper ma apke na telefon i też możesz ustawić powiadomienia. No i najważniejsza zasada. Najpierw lutujesz potem myślisz.
Do sklepów się zapisałem, to w tym tygodniu dostałem maila z euro że konsola jest niedostępna i czy chce przedłużyć o kolejny miesiąc powiadomienia. A apke peppera już ogarnąłem :conorsalute:
 


Gołą konsole udało ci się kupić czy jakiś bezsensowny zestaw?

E: tylko mnie się jeszcze nie udało zalutować :childcry:
PS5 z napędem, 2 pady i Returnal za ok 3050 zł myślę że cena samej konsoli 2400 to całkiem spoko (dwa pady chciałem a Returnal nie miałem).
 
Last edited:



PS5 z napędem, 2 pady i Returnal za ok 3050 zł myślę że cena samej konsoli 2400 to całkiem spoko (dwa pady chciałem a Returnal nie miałem).
Zamówienie poszło właśnie na ten zestaw. Jesteś wielki.
Do 3 dni ma być u mnie. Ale się jaram.

@AndJusticeForAll i @lugasek
pulpmiszczssfiata_zoom.jpg

A na olx widzę, że Janusze złodzieje już sprzedają ten sam zestaw za 3400zl. Gardzę.
 
Last edited:
Dramat to jest z komputerami a nie z plejakami :childcry:
Tylko z kartami graficznymi. Resztę można zalutować bez problemu.


Komputer stacjonarny Acer Nitro 50 N50-610 Intel® Core™ i5-10400F 16GB 512GB GTX1660S W10 3.299zl


acer-komputer-acer-i510-16g-512g-1660-w10,80635287009_8.jpg

zostalo 19 sztuk
mozna lutowac
super oferta na dzis



To był najlepszy deal w tym roku.
 
Last edited:
Back
Top