Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Zamówienie poszło właśnie na ten zestaw. Jesteś wielki.
Do 3 dni ma być u mnie. Ale się jaram.

@AndJusticeForAll i @lugasek
pulpmiszczssfiata_zoom.jpg

A na olx widzę, że Janusze złodzieje już sprzedają ten sam zestaw za 3400zl. Gardzę.
Cieszę się twoim szczęściem! :conorsalute:
:arielcry:
 

50 000 ebooków z LEGIMI za darmo bez limitu z kodem ze swojej biblioteki


393197_1.jpg

Tego nie znałem. Piszą, że nie działa na kindle w komentarzach, a na stronie legimi jest coś takiego






@cRe
 
Biblioteki mają jakiś przydział kodów na legimi dla swoich czytelników. Jak dostaniesz kod w bibliotece to masz darmowy dostęp do wuchty książek, ale nie działa na kindle. Z kindle można jedynie wykupić jakiś abonament na legimi. Nie dość, że to płatne, to jeszcze jakiś limit jest kilku książek miesięcznie.
Dlatego komuś kto dużo czyta książek bibliotecznych zalecałbym pocketbooka a nie kundla
 
Biblioteki mają jakiś przydział kodów na legimi dla swoich czytelników. Jak dostaniesz kod w bibliotece to masz darmowy dostęp do wuchty książek, ale nie działa na kindle. Z kindle można jedynie wykupić jakiś abonament na legimi. Nie dość, że to płatne, to jeszcze jakiś limit jest kilku książek miesięcznie.
Dlatego komuś kto dużo czyta książek bibliotecznych zalecałbym pocketbooka a nie kundla
Czyli abo na kindle to jest oddzielna usługa. Rozumiem.
 
Czyli abo na kindle to jest oddzielna usługa. Rozumiem.
Nigdy nie ogarniałem legimi na kindle. Nie wiem jak to działa, bo chyba 33 złote na miesiąc kosztuje i masz dostęp do 10 wybranych książek. Drogi interes
 
Nigdy nie ogarniałem legimi na kindle. Nie wiem jak to działa, bo chyba 33 złote na miesiąc kosztuje i masz dostęp do 10 wybranych książek. Drogi interes
Dostęp to jest chyba do wszystkich książek, tylko na czytnik nie można zalutować więcej jak 10 na miesiąc.

Korzystnie z abonamentu Legimi na czytniku Kindle jest możliwe tylko w przypadku posiadania jednego z pakietów bez limitu.

W ramach opłaty abonamentowej można wysłać na czytnik 7 lub 10 książek w ciągu miesiąca. Książki przesłane na czytnik w poprzednich miesiącach po synchronizacji czytnika nadal będą dostępne do przeczytania, tak więc w kolejnych miesiącach zasób książek przesłanych w ramach abonamentu na czytnik będzie się powiększać. Należy pamiętać, iż niewykorzystane limity przesyłanych na czytnik książek nie przechodzą na kolejny miesiąc.
 
Dostęp to jest chyba do wszystkich książek, tylko na czytnik nie można zalutować więcej jak 10 na miesiąc.

Korzystnie z abonamentu Legimi na czytniku Kindle jest możliwe tylko w przypadku posiadania jednego z pakietów bez limitu.

W ramach opłaty abonamentowej można wysłać na czytnik 7 lub 10 książek w ciągu miesiąca. Książki przesłane na czytnik w poprzednich miesiącach po synchronizacji czytnika nadal będą dostępne do przeczytania, tak więc w kolejnych miesiącach zasób książek przesłanych w ramach abonamentu na czytnik będzie się powiększać. Należy pamiętać, iż niewykorzystane limity przesyłanych na czytnik książek nie przechodzą na kolejny miesiąc.
I tak drogo
 
Zainstalowałem tego peppera na telefonie i dodałem alerty na PS5. Zobaczymy co z tego wyniknie. Teraz lecę z powiadomieniami we wszystkich sklepach gdzie mam konto. Zestaw z Resident Evil 8 przygarnę od razu xD
Może rzeczywiście mogłem zrobić tak wcześniej ;)
 
Widocznie nie zależało Ci, aż tak bardzo.:fjedzia:
Coś w tym jest. Pewnie gdyby nie było problemów z dostępnością to już bym dawno kupił i narzekał na ceny gier ;) a tak PS4 leży zakurzona już od prawie pół roku, a gier których nie skończyłem, a zacząłem, mam dziesiątki i jakoś mnie nie ciągnie.
PS5 kupiłbym żeby ją mieć, ale ciekawe czy chciałoby mi się w nią grać.
 
Ps Plus to biere
Panowie i paniczowie.
W związku z tym, że już jutro a najdalej w środę stanę się szczęśliwym posiadaczem plejstejszyn, to zaczynam polowanie na ps plus, na rok. Jakby coś było to lutuje. Tylko że jakieś VPN nie wchodzi w grę bo nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem i stary.
 
Ps Plus to biere
Panowie i paniczowie.
W związku z tym, że już jutro a najdalej w środę stanę się szczęśliwym posiadaczem plejstejszyn, to zaczynam polowanie na ps plus, na rok. Jakby coś było to lutuje. Tylko że jakieś VPN nie wchodzi w grę bo nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem i stary.
Chyba najtaniej obecnie wyjdzie jak wejdziesz na lowcygier.pl zalutujesz doładowania ps po 100 zł (w promocji za ok 80-85 zeta) i za to wykupisz psplus. No i jeszcze trochę grosza zostanie na jakąś gierkę w promocji.
 
Chyba najtaniej obecnie wyjdzie jak wejdziesz na lowcygier.pl zalutujesz doładowania ps po 100 zł (w promocji za ok 80-85 zeta) i za to wykupisz psplus. No i jeszcze trochę grosza zostanie na jakąś gierkę w promocji.
Dokładnie tak jak kolega pisze.
 
Poczyniłem pierwsze zakupy, w lombardzie do mojej nowej suczki plejki
1620733841717408930434347299433.jpg

Muszę jeszcze upolować mafię, Red deada, a z nowości Spider Man, sag boya.
 
Kupić ps5 żeby lutować w strategie z ps4, która pewnie jest portem z pc
:rutekajak:
Tanio było, xcom lubię to mówię biere.
Jutro maleńka u mnie, będzie ps store, to kupię coś na ps 5. Może valhale. Na pewno nie będę bazował na grach z 4 ale te gry które wymieniłem jak np. mafia (chyba na ps5 nie ma) muszę zagrać.
No i mój ukochany far cry oczywiście 6 będzie grany.
Kurka, chyba mi stanął.
 
@lugasek @szplin ja korzystam z legimi na kundlu. Płacę 45 zł i mam audiobooki bez limitu i 10 książek na czytniku. Moim zdaniem bardzo się to opłaca, bo jak mam dobry miesiąc do zalutuję z 6-7 audio i 4-5 ebooków - jakbym chciał to kupować osobno to bym poszedł z torbami. Osobiście w ogóle nie odczuwam tego limitu, ale ja raczej starannie dobieram to co chcę przeczytać i jak już lutuję to do końca.
 
@lugasek @szplin ja korzystam z legimi na kundlu. Płacę 45 zł i mam audiobooki bez limitu i 10 książek na czytniku. Moim zdaniem bardzo się to opłaca, bo jak mam dobry miesiąc do zalutuję z 6-7 audio i 4-5 ebooków - jakbym chciał to kupować osobno to bym poszedł z torbami. Osobiście w ogóle nie odczuwam tego limitu, ale ja raczej starannie dobieram to co chcę przeczytać i jak już lutuję to do końca.
No dobra, ale niektórzy nie mają aż tyle czasu by lutować tyle książek. Przy takim przerobie faktycznie Ci się opłaca. Ja mam jeszcze wuchtę zaległych książek, więc nie potrzebuję. Może jak zostanę rentierem.
 
No dobra, ale niektórzy nie mają aż tyle czasu by lutować tyle książek. Przy takim przerobie faktycznie Ci się opłaca. Ja mam jeszcze wuchtę zaległych książek, więc nie potrzebuję. Może jak zostanę rentierem.
Ja też nie mam tyle czasu, po prostu mniej śpię :mamed: Ale tak, trzeba lutować ze trzy książki minimum, żeby to się opłacało. Zresztą ja też nie lutuję tego co miesiąc, bo nie wszystkie książki tam są dostępne, a czasem zwyczajnie nie mam ochoty na czytanie.
 
Back
Top