Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

@pyrazgr a masz jakieś info kiedy wyślą towar? Chętnie przygarnę w weekend bo poniedziałek wolny. Chociaż z każdą kolejną upływającą godziną, gdzie status zamówienia nadal się nie zmienia, mam coraz większe obawy, że dostanę info o anulowaniu zamówienia przez błąd systemu lub brak towaru xD
 
@pyrazgr a masz jakieś info kiedy wyślą towar? Chętnie przygarnę w weekend bo poniedziałek wolny. Chociaż z każdą kolejną upływającą godziną, gdzie status zamówienia nadal się nie zmienia, mam coraz większe obawy, że dostanę info o anulowaniu zamówienia przez błąd systemu lub brak towaru xD
Mam tą samą informacje co ty.
 
@pyrazgr a masz jakieś info kiedy wyślą towar? Chętnie przygarnę w weekend bo poniedziałek wolny. Chociaż z każdą kolejną upływającą godziną, gdzie status zamówienia nadal się nie zmienia, mam coraz większe obawy, że dostanę info o anulowaniu zamówienia przez błąd systemu lub brak towaru xD
Słyszałem że najlepiej było zrobić tak żeby zadzwonić na infolinię i tam zamówić wtedy zamówienia ci nie anulują.
 
Słyszałem że najlepiej było zrobić tak żeby zadzwonić na infolinię i tam zamówić wtedy zamówienia ci nie anulują.
Ja po zakupie zadzwoniłem na infolinię i gość potwierdził, że zrealizują zamówienie, ale ta cisza jest podejrzana :)
 
IMG_20210512_184116141.jpg

Jest i ona. Pady się ładują. Będzie się działo.
images
 
PS PLUS 365
Pisaliście już kiedyś za ile można najtaniej wyhaczyć, ale nie mogę znaleźć.
 
Na pepper są kupony płacisz 80zl a masz 100, kupujesz takie dwa i jeszcze zostaje ci reszta na koncie :wink:
Ale to jest PS Plus na jakiś okres czy doładowanie PSN? Bo jak doładowanie portfela to PS Plus kosztuje tam 240 zł.
 
Ktoś się orientuje może w sprzęcie typu kierownica + fotel + shifter do XBOX?

Ile realnie trzeba zapłacić za taką przyjemność i na co zwracać uwagę?

Przykład tego, o co mi chodzi:


 

Fotel Unique Ares Mesh 651,75zł

397145_1.jpg



 
Back
Top