Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

chodziło mi o to żeby pokazać, że nie każdy muslim to od razu należy do ISIS. Bo tak jak czytam niektóre komentarze, ze wszystkich muzułmanów nalezy wypędzić, meczety wyburzyc a koranu zakazać to się zastanawiam czy to pisze 12 latek czy dorosły człowiek. Napiszę trywialny banał, ale ludzie jednak się różnią mimo, że należą do tej samej społeczności. To tak jakby napisać, ze kazdy Polak jest taki i owaki.

Tak naprawdę nie chodzi tu o religię, jest jedynie grupa cwaniaków co ogarnia swoje interesy, podlewając to sosem islamu aby manipulowac i łatwo podporządkować sobie ludzi.

Sam koran można interpretować na tysiąc różnych sposobów, w dodatku istnieją poważne wątpliwości czy ktoś sobie w międzyczasie o jego powstania nie pozmieniał tego i owego. Co do interpretacji np. w koranie jest napisane, ze kobieta powinna zachować swoje ozdoby przed obcymi a zachować tylko dla męża i ojca.

To co to są te ozdoby ? może chodzi tu tylko o cycki, dupe i cipke a wg innych chodzi o wszystko łącznie z twarzą, więc każą zakładać szmaty kobietom tak, ze widac im tylko oczy.

polecam dokument NG - wg mojej oceny obiektywny

 
Mało muslimów należy do ISIS, ale większość muslimów wykazuje do nas niechęć kulturową jak tylko zaczynają się czuć jak u siebie... Czy to przez gwałty czy oplucie czy przekopanie czy rozwalenie auta. Dlatego nie potrzebujemy ich w ogóle w Europie. Już samych Tatarów ile setek lat trzeba było cywilizować...
 
Chcemy takich ludzi w Europie? Ja nie chcę, niech te zwierzęta żyją u siebie. Mniejszości chrześcijańskie i inne w ich państwach są w 90% wybite. Niedługo znikną kompletnie.
Świeży artykuł na ndie.pl
Muzułmańscy lekarze z Pakistanu odmówili pomocy umierającemu chrześcijańskiemu mężczyźnie. Jak stwierdzili: „On jest brudny i nie chcemy brudzić naszych rąk podczas Ramadanu”. Teraz wyobraźcie sobie analogiczne zachowanie polskich lekarzy przy chorym turku w okresie świąt wielkanocnych...


Tak wygląda właśnie prawdziwy islam oraz ich stosunek do innowierców i tu nie chodzi tylko o zamachy, bo cała reszta jest równie mocno popierdolona jak ich wysadzanie się dla zbawienia. Największe kłamstwo jakie udało się socjalistom wypromować to te o równości kultur i religii. Są lepsze i gorsze i nie powinny się mieszać, bo nie pasują do siebie.
 
Taka tam ciekawostka, :cryme::cryme::cryme:
UvsYSDa.jpg
 

"Do nas" czyli do kogo?

jak tylko zaczynają się czuć jak u siebie

No jak się muslim urodził we Francji to dlaczego niby ma się tam nie czuć jak u siebie? Jakby wymiar sprawiedliwości nie był skażony lewactwem i politpoprawnością + nie byłoby zasiłków + PRZEDE WSZYSTKIM obywatelom wolno by było posiadać broń palną to muslimy siedziałyby cichutko. Oczywiście nie skasowałoby to zamachów terrorystycznych, bo one będą zawsze, ale zwykła bandyterka muslimska by zniknęła.
 
"Do nas" czyli do kogo?



No jak się muslim urodził we Francji to dlaczego niby ma się tam nie czuć jak u siebie? Jakby wymiar sprawiedliwości nie był skażony lewactwem i politpoprawnością + nie byłoby zasiłków + PRZEDE WSZYSTKIM obywatelom wolno by było posiadać broń palną to muslimy siedziałyby cichutko. Oczywiście nie skasowałoby to zamachów terrorystycznych, bo one będą zawsze, ale zwykła bandyterka muslimska by zniknęła.

Dlatego nie można ich wpuszczać jeżeli chce się żyć w cywilizowanym państwie.
 
A czemu chcesz ograniczyc ludziom wolnosc i prawo do tego w co maja wierzyc? Jezeli nikogo nie zabijaja w imie swojej religii to dla mnie moga nawet wierzyc w zabe lub kalafior.
Wierzenie w kalafior to nic nadzwyczajnego, widać go, można zasmakować. Wierzenie w tak bzdurne i nieludzkie kwestie sprawia, że myślę o kimś to wyznającym jako kimś pośród kogo nie chcę współżyć, bo nie nadają się do życia wśród ludzi przez swą głupotę, brak inteligencji. Póki te zasady będą dla nich tak ważne by wpływały na życie innych osób, a tu wpływa. Tu nie chodzi o wolnych ludzi wierzących sobie w co chcą. Zresztą wierzyć trzeba w coś konkretnego, jeśli się wierzy, żeby wierzyć to również ma się coś z głową. Wiara to przekonanie, że tak jest. A skoro ktoś wierzy w koran i allaha to nie jest osobnikiem godnym do życia wśród normalnych ludzi, nie wyznających takich bzdur. Mogą egzystować jedynie wśród swoich, którzy to może jakoś zrozumieją. Dla mnie to jak piaskownica, w której są jakieś zasady, ale te dzieci nie rozumieją, że są wyższe zasady niż ich religia. Ważniejsze i bardziej decyzyjne, a ich religia jest tylko tym w co mogą sobie wierzyć w czterech ścianach, a nie publicznie.
To, że jest wolność wyznań to nie ja ustaliłem. Dla mnie od dawna powinna być jedna droga, albo naukowa albo religijna, ale na pewno nie jeszcze więcej religii, a już na pewno nie jeszcze mniej prawdopodobny i życiowy odłam jakim jest islam. Wierzenie w to to dla mnie w dzisiejszych czasach jak wierzenie w żyjące smoki. Albo dojrzeją, zrozumiej świat do jakiego chcą przybyć albo niech nigdy nie przybywają, bo asymilacja potrwa pokolenia. A ich nastawienie przeciw łagodnemu europejskiemu sprawi, że nie będzie mowy o asymilacji i integracji, a zanim zrozumieją jak należy współdziałać i nie żyć zgodnie z wolą allaha to nie będzie z kim się asymilować. Zostaną tylko oni ;] Liczby mówią same za siebie jak wspominałem i nie widzi tego jedynie idiota. Nie ma sensu nawet tłumaczyć :) Wiele rejonów w Afryce jest niezamieszkałych, odesłać ich tam, z dala od wojny, spokój, tylko pomóc im by mieli warunki do życia. Ktoś robi wielki sabotaż kultury europejskiej i oby gnił w męczarniach jak będzie zdychał on i jemu podobni. Amen.
PS: Jeśli nie zabijają w imię religii to nie znaczy, że nie zabiją. Jeśli ileś tam ludzi ze względu na tę religię i tego Boga zabija, gdy mamy 21 wiek...To coś jest nie tak. I ci spokojni powinni się zastanowić co zrobić z tym problemem. Tymczasem biernie patrzą, a Europa ginie z dnia na dzień. Dla mnie są tymi, którzy patrzą na katowanego człowieka. Gdzie jakaś armia dobrych muzułmanów? Czy wszyscy agresywni to są od razu radykałowie? Są ci spokojni, niechcący zabijać i Isis? Trzeba być głupim by w to wierzyć ;)
 
Zdjecia po lewej od góry:
Dwóch wyzyskiwaczy kapitalistów jedzie autkiem. Ich kobiety nie maja praw wyborczych a dzieciom płaci się w fabrykach jedną trzecią płacy. Dzień pracy trwa milion godzin. syf choroby bród i smród oraz rynsztoki pełne białych sierot. Kosciółek ma sie dobrze
Zdjęcie drugie: Panowie latają na maszynie. U ich kobiet i dzieci nadal bez zmian. Kasa na maszynę i samochód z pierwszej foci się znajdzie bo w końcu panowie gentelmeni eksploatują czarną afrykę czyli kradną mordują i oszukują na potęgę ciapatych i czarnuchów. Kolonizują dzielą wywożą surowce i polują na słoniki i nosorożce.
Foto nr 3: Kurwaaaaaa przecież to komuch! komuch! komuch! i lewak czyli michnik szechter i Crocop.
Foto 4: satelita alDŻAZIRY w kosmosie? No ale ziemia jest płaska więc...

Dobra dobra żartowałem z rana. Wiadomo, że ciapaci to zło
 
Zawsze śmieszy mnie argument "źli biali eksploatowli biedna Afrykę". Cholera, siedzieliście na surowcach tysiące lat i nikt się nimi nie zainteresował.
 
Zawsze śmieszy mnie argument "źli biali eksploatowli biedna Afrykę". Cholera, siedzieliście na surowcach tysiące lat i nikt się nimi nie zainteresował.
Ok,biali dla kolorowych byli najwiekszymi qrwami ,tylko co z tego ? Nie mozna wyciagnac z tego pozytywnych wnioskow i wspolnie budowac lepszy swiat ? Jesli ludzkosc nic sie nie nauczyla to co jakis czas wszystko bedzie sie powtarzac .Ciapate dojadą nas a np za 100 lat biali skoncza z poprawnoscia i wymorduja miliony ciapatych i tak qrwa w kolo Macieju ,taniec oszalałych pojebów .
 
chodziło mi o to żeby pokazać, że nie każdy muslim to od razu należy do ISIS. Bo tak jak czytam niektóre komentarze, ze wszystkich muzułmanów nalezy wypędzić, meczety wyburzyc a koranu zakazać to się zastanawiam czy to pisze 12 latek czy dorosły człowiek. Napiszę trywialny banał, ale ludzie jednak się różnią mimo, że należą do tej samej społeczności. To tak jakby napisać, ze kazdy Polak jest taki i owaki.

Tak naprawdę nie chodzi tu o religię, jest jedynie grupa cwaniaków co ogarnia swoje interesy, podlewając to sosem islamu aby manipulowac i łatwo podporządkować sobie ludzi.

Sam koran można interpretować na tysiąc różnych sposobów, w dodatku istnieją poważne wątpliwości czy ktoś sobie w międzyczasie o jego powstania nie pozmieniał tego i owego. Co do interpretacji np. w koranie jest napisane, ze kobieta powinna zachować swoje ozdoby przed obcymi a zachować tylko dla męża i ojca.

To co to są te ozdoby ? może chodzi tu tylko o cycki, dupe i cipke a wg innych chodzi o wszystko łącznie z twarzą, więc każą zakładać szmaty kobietom tak, ze widac im tylko oczy.

polecam dokument NG - wg mojej oceny obiektywny


Nie trzeba znac koranu ani studiowac islamu ,starczy popatrzec na to co sie dzieje we wszystkich albo prawie wszystkich krajach muzulmanskich gdzie panuje ultranietolerancja dla innowiercow ,czesto zgodna z tamtejszym prawem .Wiadomo,ze nie kazdy muslim jest oszolomem ale spolecznosc muzulmanska zawsze stwarza takie same problemy i nie jest w stanie pokojowo koegzystowac ze swiatem zachodnim .
 
Bo tak jak czytam niektóre komentarze, ze wszystkich muzułmanów nalezy wypędzić, meczety wyburzyc a koranu zakazać to się zastanawiam czy to pisze 12 latek czy dorosły człowiek.
Wydaje mi się, że większość 12-latków na pytanie, 'Czy publiczne szerzenie wiary w pedofila, pana M., powinno być zakazane?' odpowiedziałaby 'Tak' , w przeciwieństwie do dorosłych oszołomów. Oczywiście ludzie bez wyrobionego zdania podświadomie czują, że zakazanie religii mającej tylu fanatycznych i niebezpiecznych wyznawców, pociągnęłoby w tym momencie za sobą rozlew krwi w Europie, dlatego z automatu odrzucają taką opcję. Naiwnie wierzą, że jakoś to będzie.

BTW:
  • Prorok powiedział: „Od kiedy dziewczyna zacznie miesiączkować, nie jest właściwe dla niej, by pokazywała swoje ciało oprócz tego i tego” - i wskazał na dłonie i twarz (Sunān abu Dāwūd, przekazała A’isza)
To tak jakby napisać, ze kazdy Polak jest taki i owaki.
Totalna brednia, na którą już wielokrotnie zwracałem uwagę, mylisz narodowość z poglądami.
 
to teraz będziemy rzucać tym co jest napisane w Koranie ? to może kilka cytatów ze Starego Testamentu.

Księga Powtórzonego Prawa 13:7-12
Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Cały Izrael, słysząc to, ulęknie się i przestanie czynić to zło pośród siebie.

Księga Powtórzonego Prawa 22:28-29
Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, a znajdą ich, odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie.

Księga Psalmów 137:9
Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije o skałę twoje dzieci.

Księga Jeremiasza 48:10
Przeklęty ten, co wypełnia dzieło Pańskie niedbale!
Przeklęty ten, który swój miecz powstrzymuje od krwi!
 
i tak dalej i tak dalej. Ale nie o to chodzi. Religia jest dobrym źródłem manipulacji, w chrześcijaństwie też to miało miejsce jak dobrze wiemy z historii. To zależy od tych na samej górze w jaką stronę pójdą wierni, w jaką stronę pójdzie religia. Z resztą to oczywistości, chrześcijanie czy katolicy też dokonywali okrucieństw, to chyba wie każdy. I to nie było 500 lat temu, bo chociażby podczas II wojny funkcjonował chrześcijański odpowiednik państwa islamskiego , czyli ustaszowska Chorwacja która siłą konwertowała Serbów na katolicyzm. A po wojnie Watykan za wiedzą papieża pomagał uciekać zbrodniarzom do ameryki płd.


więc nie rozumiem w czym czujecie się lepsi od muzułmanów. Ludzie to ludzie , jest bydło i przyzwoici
 
to teraz będziemy rzucać tym co jest napisane w Koranie ? to może kilka cytatów ze Starego Testamentu.

Księga Powtórzonego Prawa 13:7-12
Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Cały Izrael, słysząc to, ulęknie się i przestanie czynić to zło pośród siebie.

Księga Powtórzonego Prawa 22:28-29
Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, a znajdą ich, odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie.

Księga Psalmów 137:9
Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije o skałę twoje dzieci.

Księga Jeremiasza 48:10
Przeklęty ten, co wypełnia dzieło Pańskie niedbale!
Przeklęty ten, który swój miecz powstrzymuje od krwi!
Nawiasem to chrześcijanie żyją wg NT. Nie stosują ST do interpretacji prawnej bądź społecznej w swoim życiu, ba stosują się do prawa świeckiego choćby sprawach karnych. Muzułmanie głupoty z koranu uznają za prawo, jedyne prawo, nie uznają władzy świeckiej (chyba, że pod butem i batem dyktatora), ich prawem jest szariat, zgodny z koranem i jego zapisami, niezgodny zupełnie z prawem świeckim krajów "zachodnich". Mam nadzieję, że zrozumiesz w końcu różnicę.
 
i tak dalej i tak dalej. Ale nie o to chodzi. Religia jest dobrym źródłem manipulacji, w chrześcijaństwie też to miało miejsce jak dobrze wiemy z historii. To zależy od tych na samej górze w jaką stronę pójdą wierni, w jaką stronę pójdzie religia. Z resztą to oczywistości, chrześcijanie czy katolicy też dokonywali okrucieństw, to chyba wie każdy. I to nie było 500 lat temu, bo chociażby podczas II wojny funkcjonował chrześcijański odpowiednik państwa islamskiego , czyli ustaszowska Chorwacja która siłą konwertowała Serbów na katolicyzm. A po wojnie Watykan za wiedzą papieża pomagał uciekać zbrodniarzom do ameryki płd.


więc nie rozumiem w czym czujecie się lepsi od muzułmanów. Ludzie to ludzie , jest bydło i przyzwoici
Jeśli twierdzisz, że ustasze działali zgodnie z nakazami z biblii to nie ma o czym z tobą dyskutować. Muzułmanie mogą swoje czyny zasłaniać zapisami z koranu. To jest właśnie ta różnica, która tworzy różnicę, prościej się nie da. To nie, że czujemy się lepsi, po prostu nie chcemy barbarzyńców na swoich ulicach, dlaczego mają się cywilizować kosztem życia i godności naszych pobratymców. A i jeszcze taka jedna ciekawostka islamu, islam nie ma "oficjalnej" góry, czyli każdy imam, któremu przyjdzie coś jebniętego na myśl odnośnie interpretacji, skoro o tym mówimy staje się automatycznie górą dla jakiejś części społeczności muzułmańskiej. Żeby było jasne, ja nie bronię katolicyzmu, bronię laickości państwa i wolności jednostki do życia jak chce, pod władzą islamu jest to niemożliwe.
 
Last edited:
i tak dalej i tak dalej. Ale nie o to chodzi. Religia jest dobrym źródłem manipulacji, w chrześcijaństwie też to miało miejsce jak dobrze wiemy z historii. To zależy od tych na samej górze w jaką stronę pójdą wierni, w jaką stronę pójdzie religia. Z resztą to oczywistości, chrześcijanie czy katolicy też dokonywali okrucieństw, to chyba wie każdy. I to nie było 500 lat temu, bo chociażby podczas II wojny funkcjonował chrześcijański odpowiednik państwa islamskiego , czyli ustaszowska Chorwacja która siłą konwertowała Serbów na katolicyzm. A po wojnie Watykan za wiedzą papieża pomagał uciekać zbrodniarzom do ameryki płd.


więc nie rozumiem w czym czujecie się lepsi od muzułmanów. Ludzie to ludzie , jest bydło i przyzwoici
Odpisalem Ci wczesniej ,popatrz co sie dzieje w krajach islamskich ,po co ta teoretyczna dyskusja ,mowimy o dniu dzisiejszym i bezpieczenstwie naszych rodzin . Jakby w Polsce stosowano takie prawo jak np. w Arabii Saudyjskiej bylibysmy stawiani na rowni z Korea Polnocna a Arabia Saudyjska zostala przewodniczacym komitetu ONZ ds Praw Czlowieka :mjsmile: . Starczy po prostu zdrowy rozsadek a nie akademickie teoretyczne dywagacje . Zamachy terrorystyczne, dekapitacje i inne morderstwa, gwałty i porwania, niszczenie świątyń, w krajach islamskich to codzienność. Dyskryminacje i prześladowania są dziełem zarówno tłumu i grup fanatyków, jak i władz państwowych oraz religijnych.
 
Last edited:
Noodles po co te przywołania do jakichś starych fraz biblijnych, które nie mają zastosowania do rzeczywistości , bo jednak kultura europejska, chrześcijańska ewoluowała na tyle by to pojąć. Tylko my nie żyjemy dalej według zasad, zgwałcę laskę, zapłacę teściowi i jest ok ;) A oni dalej żyją jakby były początki ich wiary. Kamieniują ludzi na środku miasteczka. Rozumiem, że całe miasto to radykalne miasto, a nie po prostu wyznające islam ;)
Jebać mieszanie kultur i religii. musieliby być na naszym poziomie umysłowym by współistnieć na jednym terenie, a nie są. Allah jest dla nich wszystkim. Póki to się nie zmieni to niech wypierdalają.
PS: Bez kitu wśród tych uchodźców nie da się np. ogarnąć paru tysięcy chrześcijan ;)? Nie słyszę o takich pomysłach, mowa jest tylko o przyjęciu muzułmańskich uchodźców chyba. Stójmy na swoim, ale widać, że żadna ze stron niezbyt chce kompromisu chyba ;)
 
Niezależnie od religii każdy człowiek może mieć w życiu doła. Z pracy zwolnili, kompromitacja gdziekolwiek , koledzy się obraża, żona zdradza( chociaż nie, w islamie to kamienowanko i po problemie)Różnica polega na tym że załamany człowiek w kulturze chrześcijan odda się modlitwie/nadziei lub się powiesi. Muzułmanin się wsadzi w tłumie/wyskoczy na kogoś z nożem bo dla niego to odpust zupełny.
 
Nawiasem to chrześcijanie żyją wg NT. Nie stosują ST do interpretacji prawnej bądź społecznej w swoim życiu, ba stosują się do prawa świeckiego choćby sprawach karnych. Muzułmanie głupoty z koranu uznają za prawo, jedyne prawo, nie uznają władzy świeckiej (chyba, że pod butem i batem dyktatora), ich prawem jest szariat, zgodny z koranem i jego zapisami, niezgodny zupełnie z prawem świeckim krajów "zachodnich". Mam nadzieję, że zrozumiesz w końcu różnicę.
Dobrze, że wytłumaczyłeś jak wygląda obecnie sytuacja z odnoszeniem się do prawa zawartego w PŚ. Nie mam pojęcia jak można myśleć, że chrześcijanie żyją w/g tego co w ST było, skoro "Kazanie na górze" to prawo ze ST zniosło lub też uściślając udoskonaliło, a ci co żyją w/g starego prawa nie wejdą do nieba.

Nie wiem też w jaki sposób można porównywać chrześcijan z wyznawcami islamu i pytać, czy lepiej się czuję jako chrześcijanin w wyznaniu rzymskokatolickim. No jasne, że czuję się lepiej w tej wierze, w tym wyznaniu! Głupotą jest też powiedzenie, że religia to samo zło, bo właśnie moja religia nie pozwala mi czynić na złość innym, a za to co robię będę rozliczany. Muzułmanin zradykalizowany wysadzi się, bo w raju czeka na niego stwórca i im bardziej nabałagani tym lepsze życie go czeka. A katolik? No właśnie przeciwnie. Ja czuję barierę przed zrobieniem czegoś złego(już w myśleniu o czymś złym). Czy taką barierę czuje muzułmanin? Czy taką barierę czuje ktoś kto odrzuca istnienie Boga, jako sędziego sprawiedliwego, który za jasno określone dobro wynagradza, a za jasno określone złe karze? Za wysadzenie się gdziekolwiek czeka mnie kara. Tak po raz drugi, czuję się lepszy od muzułmanina. Oglądam gołe dupy, ale nigdy nie pomyślałem, żeby wysadzić kogoś w powietrze.
 
i tak dalej i tak dalej. Ale nie o to chodzi. Religia jest dobrym źródłem manipulacji, w chrześcijaństwie też to miało miejsce jak dobrze wiemy z historii. To zależy od tych na samej górze w jaką stronę pójdą wierni, w jaką stronę pójdzie religia. Z resztą to oczywistości, chrześcijanie czy katolicy też dokonywali okrucieństw, to chyba wie każdy. I to nie było 500 lat temu, bo chociażby podczas II wojny funkcjonował chrześcijański odpowiednik państwa islamskiego , czyli ustaszowska Chorwacja która siłą konwertowała Serbów na katolicyzm. A po wojnie Watykan za wiedzą papieża pomagał uciekać zbrodniarzom do ameryki płd.


więc nie rozumiem w czym czujecie się lepsi od muzułmanów. Ludzie to ludzie , jest bydło i przyzwoici

Ja nie tluklem nikogo w imię religii, więc TAK CZUJĘ SIĘ LEPSZY.
 
Jakiś wkurwiony angol wjechał w muzoli (podejrzewam, że krewny jednej z ofiar zamachów, bo tym mi to pachnie) i nagle kurwa media okrzyknęły straszny zamach terrorystyczny na tle religijnym, aż jedna ofiara! To już nie incydent? No kurwa lewary bądźcie konsekwentni, to już nie jest część życia w dużym mieście?
 
Back
Top