Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Jakiś wkurwiony angol wjechał w muzoli (podejrzewam, że krewny jednej z ofiar zamachów, bo tym mi to pachnie) i nagle kurwa media okrzyknęły straszny zamach terrorystyczny na tle religijnym, aż jedna ofiara! To już nie incydent? No kurwa lewary bądźcie konsekwentni, to już nie jest część życia w dużym mieście?
I do tego jak muslim coś odjebie to zawsze w artykule jest: polska ciężarówka wjechała w tłum. Po tym zdarzeniu już gdzieś przeczytałem, że w ludzi wjechał van prowadzony przez białego dodatkowo krzyczącego, że zabije wszystkich muzułmanów. Także logika zgwałcona.
 
Jakiś wkurwiony angol wjechał w muzoli (podejrzewam, że krewny jednej z ofiar zamachów, bo tym mi to pachnie) i nagle kurwa media okrzyknęły straszny zamach terrorystyczny na tle religijnym, aż jedna ofiara! To już nie incydent? No kurwa lewary bądźcie konsekwentni, to już nie jest część życia w dużym mieście?
Co za angolski patałach. Jak już coś robić to porządnie. Słabe to i nie trzyma się ani kupy ani doopy.
 
Jakiś wkurwiony angol wjechał w muzoli (podejrzewam, że krewny jednej z ofiar zamachów, bo tym mi to pachnie) i nagle kurwa media okrzyknęły straszny zamach terrorystyczny na tle religijnym, aż jedna ofiara! To już nie incydent? No kurwa lewary bądźcie konsekwentni, to już nie jest część życia w dużym mieście?
I do tego jak muslim coś odjebie to zawsze w artykule jest: polska ciężarówka wjechała w tłum. Po tym zdarzeniu już gdzieś przeczytałem, że w ludzi wjechał van prowadzony przez białego dodatkowo krzyczącego, że zabije wszystkich muzułmanów. Także logika zgwałcona.
nie wiem jakie wy media ogladacie, chyba wp. ja o tym wyczytalem tylko tyle, ze van wjechal w ludzi przed meczetem. za to za pare godzin byl atak na policjanta w paddington i typ krzyczal allah akhbar
 
nie wiem jakie wy media ogladacie, chyba wp. ja o tym wyczytalem tylko tyle, ze van wjechal w ludzi przed meczetem. za to za pare godzin byl atak na policjanta w paddington i typ krzyczal allah akhbar
Zawsze jak jest jakaś inba to wchodzę na onet pośmiać się jak tym razem te głąby będą "wybielać" arabusów :fjedzia: i tym razem się nie zawiodłem, te dzbany od razu pisali, że to biały, a w odwrotnym przypadku za chuja by nie napisali o kolorze.
 
FB_IMG_1497887301323.jpg
 
wszystkie te ataki czy incydenty to false flag, w mysl zasady stworz problem a pozniej zaproponuj jego rozwiazanie. Takie kraje jak Polska maja przyjac, koniecznie uchodzcow muzulmanskich zeby tez mozna bylo aranzowac rozne, tego typu ekscesy. Ciekawe co ma byc celem ostatecznym tego "terroru"? Wycofanie pieniadza, w jego wersji tzw papierowej? wspolna europejska armia? czip? czy jakies inne ograniczenia wolnosci, na ktore, nigdy nie bylo by spolecznej akceptacji, dlatego strach ma w tym pomoc? #eddiebravostyle a tak bardziej powaznie, to nie twierdze, ze tak jest ale wartoby sie nad tym zastanowic a na pewno nie mozna tego wykluczyc. Opcji do rozpatrywania jest sporo. Caly ten zalew uchodzcow jest na bank na reke np Izraelowi, ktory jak wiadomo nie przyjmuje zadnych islamistow. Miliony mezczyzn w wieku poborowym poza granicami panstw, ktore granicza z ich panstwem i po prostu ich nienawidza jest im na reke. Druga sprawa jest fakt, ze wiadomo, ze oni nie beda sie integrowac z ludzmi reprezentujacymi tzw cywilizacje zachodnia i beda ostre zgrzyty. Mamy ich znienawidzic a wtedy USrael bedzie mial swiatowe przyzwolenie na zmiecenie tych wszystkich arabusow z powierzchni ziemi i polozenie lapsk na ich bogactwach naturalnych. To inna opcja, wsrod wielu. Mysle, ze na sile dazy sie do jakiegos wiekszego konfilktu w Europie. Cala ta poprawnosc polityczna ma chronic islamska dzicz przed tzw nativami do czasu az sily sie wyrownaja bo jak narazie to muzulmanie poniesliby sromotna porazke w razie tzw wojny domowej a tego mozni tego swiata oplacajacy cale lewactwo by nie chcieli gdyz nie bylo by mozliwosci wprowadzenia tych ichniejszych zmian. NA KONIEC DODAM BO TRZEBA, TO TAKIE MOJE "GLOSNE MYSLENIE" NIE ZADNA PRAWDA OBJAWIONA, W KTORA WIERZE JAK W ZAWISZE CZARNEGO. PISZE BO ZARAZ JAKIS SPEC, DLA KTOREGO JAKIEKOLWIEK ODSTEPSTWO OD TZW MAINSTREAMU TO TEORIA SPISKOWA, REPTALIANIE, CHEMTRAILSY I WOGOLE PEWNIE WIERZE, ZE ZIEMIA JEST PLASKA ITP ITD.
 
PISZE BO ZARAZ UJAWNI SIE JAKIS SPEC, DLA KTOREGO JAKIEKOLWIEK ODSTEPSTWO OD TZW MAINSTREAMU TO TEORIA SPISKOWA, REPTALIANIE, CHEMTRAILSY I WOGOLE PEWNIE WIERZE, ZE ZIEMIA JEST PLASKA ITP ITD.
poprawilem
 
wszystkie te ataki czy incydenty to false flag, w mysl zasady stworz problem a pozniej zaproponuj jego rozwiazanie. Takie kraje jak Polska maja przyjac, koniecznie uchodzcow muzulmanskich zeby tez mozna bylo aranzowac rozne, tego typu ekscesy. Ciekawe co ma byc celem ostatecznym tego "terroru"? Wycofanie pieniadza, w jego wersji tzw papierowej? wspolna europejska armia? czip? czy jakies inne ograniczenia wolnosci, na ktore, nigdy nie bylo by spolecznej akceptacji, dlatego strach ma w tym pomoc? #eddiebravostyle a tak bardziej powaznie, to nie twierdze, ze tak jest ale wartoby sie nad tym zastanowic a na pewno nie mozna tego wykluczyc. Opcji do rozpatrywania jest sporo. Caly ten zalew uchodzcow jest na bank na reke np Izraelowi, ktory jak wiadomo nie przyjmuje zadnych islamistow. Miliony mezczyzn w wieku poborowym poza granicami panstw, ktore granicza z ich panstwem i po prostu ich nienawidza jest im na reke. Druga sprawa jest fakt, ze wiadomo, ze oni nie beda sie integrowac z ludzmi reprezentujacymi tzw cywilizacje zachodnia i beda ostre zgrzyty. Mamy ich znienawidzic a wtedy USrael bedzie mial swiatowe przyzwolenie na zmiecenie tych wszystkich arabusow z powierzchni ziemi i polozenie lapsk na ich bogactwach naturalnych. To inna opcja, wsrod wielu. Mysle, ze na sile dazy sie do jakiegos wiekszego konfilktu w Europie. Cala ta poprawnosc polityczna ma chronic islamska dzicz przed tzw nativami do czasu az sily sie wyrownaja bo jak narazie to muzulmanie poniesliby sromotna porazke w razie tzw wojny domowej a tego mozni tego swiata oplacajacy cale lewactwo by nie chcieli gdyz nie bylo by mozliwosci wprowadzenia tych ichniejszych zmian. NA KONIEC DODAM BO TRZEBA, TO TAKIE MOJE "GLOSNE MYSLENIE" NIE ZADNA PRAWDA OBJAWIONA, W KTORA WIERZE JAK W ZAWISZE CZARNEGO. PISZE BO ZARAZ JAKIS SPEC, DLA KTOREGO JAKIEKOLWIEK ODSTEPSTWO OD TZW MAINSTREAMU TO TEORIA SPISKOWA, REPTALIANIE, CHEMTRAILSY I WOGOLE PEWNIE WIERZE, ZE ZIEMIA JEST PLASKA ITP ITD.

 
wszystkie te ataki czy incydenty to false flag, w mysl zasady stworz problem a pozniej zaproponuj jego rozwiazanie. Takie kraje jak Polska maja przyjac, koniecznie uchodzcow muzulmanskich zeby tez mozna bylo aranzowac rozne, tego typu ekscesy. Ciekawe co ma byc celem ostatecznym tego "terroru"? Wycofanie pieniadza, w jego wersji tzw papierowej? wspolna europejska armia? czip? czy jakies inne ograniczenia wolnosci, na ktore, nigdy nie bylo by spolecznej akceptacji, dlatego strach ma w tym pomoc? #eddiebravostyle a tak bardziej powaznie, to nie twierdze, ze tak jest ale wartoby sie nad tym zastanowic a na pewno nie mozna tego wykluczyc. Opcji do rozpatrywania jest sporo. Caly ten zalew uchodzcow jest na bank na reke np Izraelowi, ktory jak wiadomo nie przyjmuje zadnych islamistow. Miliony mezczyzn w wieku poborowym poza granicami panstw, ktore granicza z ich panstwem i po prostu ich nienawidza jest im na reke. Druga sprawa jest fakt, ze wiadomo, ze oni nie beda sie integrowac z ludzmi reprezentujacymi tzw cywilizacje zachodnia i beda ostre zgrzyty. Mamy ich znienawidzic a wtedy USrael bedzie mial swiatowe przyzwolenie na zmiecenie tych wszystkich arabusow z powierzchni ziemi i polozenie lapsk na ich bogactwach naturalnych. To inna opcja, wsrod wielu. Mysle, ze na sile dazy sie do jakiegos wiekszego konfilktu w Europie. Cala ta poprawnosc polityczna ma chronic islamska dzicz przed tzw nativami do czasu az sily sie wyrownaja bo jak narazie to muzulmanie poniesliby sromotna porazke w razie tzw wojny domowej a tego mozni tego swiata oplacajacy cale lewactwo by nie chcieli gdyz nie bylo by mozliwosci wprowadzenia tych ichniejszych zmian. NA KONIEC DODAM BO TRZEBA, TO TAKIE MOJE "GLOSNE MYSLENIE" NIE ZADNA PRAWDA OBJAWIONA, W KTORA WIERZE JAK W ZAWISZE CZARNEGO. PISZE BO ZARAZ JAKIS SPEC, DLA KTOREGO JAKIEKOLWIEK ODSTEPSTWO OD TZW MAINSTREAMU TO TEORIA SPISKOWA, REPTALIANIE, CHEMTRAILSY I WOGOLE PEWNIE WIERZE, ZE ZIEMIA JEST PLASKA ITP ITD.
Coś w tym jest. To nie może być tylko naiwność/głupota lewactwa. Również uważam, że jakieś "grube ryby" nad tym czuwają a hajs płynie strumieniem do tych możnowładców UE i pojedynczych krajów Europy.
 
nikt nie jest az tak glupi. To musi miec drugie dno, ta "glupota" ma jakis cel i napewno nie jest nim pomoc tzw potrzebujacym.
Zgadzam się. Z drugiej strony, tłumaczenie, że Europa wymiera i potrzeba rąk do pracy. No kurwa, rąk do pracy sprowadzając "śmieć ludzki" na socjal. Tutaj nic nie trzyma się kupy.
 
Last edited:
nikt nie jest az tak glupi. To musi miec drugie dno, ta "glupota" ma jakis cel i napewno nie jest nim pomoc tzw potrzebujacym.
Od samego początku tak twierdzę ! To jest albo taka odmiana eugeniki mająca poprawić niektóre cechy rdzennych narodów Europy i dzietność. Albo zbierają żołnierzy do wojny. Innego powodu NIE MA !!!
 
Jeszcze do niedawna Bilderberg był uznawany za teorię spiskową. Teraz już jawnie się spotykają. Na dziś dzień nawet kurwa Reptilianie mnie nie zdziwią.
 
Jeszcze do niedawna Bilderberg był uznawany za teorię spiskową. Teraz już jawnie się spotykają. Na dziś dzień nawet kurwa Reptilianie mnie nie zdziwią.
Tak jak doping w MMA , ustawiane walki pana P wałki USADy - UFC w badaniach i wiele wiele innych

!!! Pierwsza Polska ofiara "uchodzców" w Calais. Zabkokowali drogę pniami uderzył w to Polski kierowca busa Renault Master. Spłonął w aucie. Ciekawę czy auto zapaliło się w wyniku wypadku czy muzole podpalili by zatrzeć ślady ? !!!
 
Leszek Miller to jest gość. Głosowałbym jak pojebany. Leszku wróć.

A wiesz, że Czerwony Leszek ma w moim mieście dwie bardzo duże firmy i jeszcze dwie na spółkę z innym czerwonym. Pewnie go to wQrwia bo z jednej firmy jeżdzi grubo ponad 200 tirów i część przez Calais.
 
Jeszcze do niedawna Bilderberg był uznawany za teorię spiskową. Teraz już jawnie się spotykają. Na dziś dzień nawet kurwa Reptilianie mnie nie zdziwią.

Chyba przez debili przed telewizorami... Już od Kennedyego wszystko jest jasne jak ktoś się interesuje. A jak kto jest bardziej kumaty i siedzi w polityce na zachodzie to pewnie już od przed wojen wie co się odpierdala.



CcvBXvZWoAY6nBq.jpg

 
Last edited:
Ej, kurwa. Ale tu jest szurnia. Izrael stoi za masową migracją muslimów do FR. Rzeczywiście, najbardziej paląca potrzeba Żydów to sprawienie, żeby muzułmanie przejęli kontrolę nad francuskimi głowicami nuklearnymi. Grzegorz Braun approved.

A Leszek Miller i tak najlepiej!
 
Ej, kurwa. Ale tu jest szurnia. Izrael stoi za masową migracją muslimów do FR. Rzeczywiście, najbardziej paląca potrzeba Żydów to sprawienie, że muzułmanie przejmą kontrolę nad francuskimi głowicami nuklearnymi. Grzegorz Braun approved.
do francji? we francji muslimy sa od lat. niemcy, uk, skandynawia
 
Ej, kurwa. Ale tu jest szurnia. Izrael stoi za masową migracją muslimów do FR. Rzeczywiście, najbardziej paląca potrzeba Żydów to sprawienie, żeby muzułmanie przejęli kontrolę nad francuskimi głowicami nuklearnymi. Grzegorz Braun approved.

A Leszek Miller i tak najlepiej.


Izrael ma żelazną kopułę i kupę innych systemów antyrakietowych.

Zresztą władzy nikt nie oddaje, chodzi tylko o rozbicie społeczeństwa i obniżenie poziomu intelektualnego przez faworyzowanie socjalem jednostek upośledzonych intelektualnie jak geje, islamiści czy murzyni.

Bo głupimi i podzielonymi łatwiej sterować.
 
Last edited:
Izrael ma żelazną damę i kupę innych systemów antyrakietowych.
I co będą, strącać nuki nad swoimi miastami?
Zresztą władzy nikt nie oddaje, chodzi tylko o rozbicie społeczeństwa i obniżenie poziomu intelektualnego.
Jak muzułmanów będzie odpowiednia liczba, to przy zachowaniu procedur demokratycznych sami siebie wybiorą do rządu Francji. A jak rządzić będą imbecyle z obniżonym IQ to ci na dole będą się wysadzać, a ci na górze będą straszyć nukami jak gruby Kim i walić w Izrael jak Hamas.

Żydzi niby tacy przebiegli a ten plan coś o kant dupy.
 
Back
Top