Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Świniobicie w drugim secie, bez podjazdy do Iguli.
Mnie to zastanawia. Pisałem kiedyś, że ona jest jeszcze młoda i w przyszłości będzie wymiatać ale nie spodziałem się, że to się stanie tak szybko.

Jednego miesiąca płacze, trzęsie się i przegrywa a następnego rozpierdala całą czołówkę w pył i w ogóle żadna nie ma do niej podjazdu... :brainoverload:

wtf czy wta? :lol:
 
Mnie to zastanawia. Pisałem kiedyś, że ona jest jeszcze młoda i w przyszłości będzie wymiatać ale nie spodziałem się, że to się stanie tak szybko.

Jednego miesiąca płacze, trzęsie się i przegrywa a następnego rozpierdala całą czołówkę w pył i w ogóle żadna nie ma do niej podjazdu... :brainoverload:

wtf czy wta? :lol:

Przynajmniej jest zawsze izydorek na podatek :cool:
 
Jednego miesiąca płacze, trzęsie się i przegrywa a następnego rozpierdala całą czołówkę w pył i w ogóle żadna nie ma do niej podjazdu...

Dominacja zaczęła się od tego sezonu, a przecież teraz pracuje z Wiktorowskim, doświadczony trener wydobył ukryty potencjał.

To już chyba 26 wygrana z rzędu? :antonio:
 
1/8 w Rzymie Iga zagra z nieustraszoną lubiącą grać właśnie takie wyzwania u duże sceny Biancą Andreescu.
Kanadyjka w 2019 zamiatała wszystkich i wygrała USO potem nastała przerwa przez kontuzję i sprawy prywatne a teraz widocznie wróciła a ma mega potencjał i wielkie umiejętności
i widać że z meczu na mecz coraz bardziej się wdraża w tour. Nie da się pominąć tych oddsow dla Bianci bo nigdy nie powinna być ona aż takim underdogiem, będzie grać bez presji a będzie mogła wiele zdobyć. Iga ma 25 WS a kanadyjka ma papiery na przerwanie tej passy albo chociaż na postawienie należytego oporu, oczywiście nie będzie zdziwienia jak Iga to wygra. Iga słabo wchodzi w mecze i długo trzeba czekać na rozkręcenie co może być dobre dla typu. Dziewczyny jeszcze ze sobą nie grały co może dać wiele zaskoczeń. Widziałem, że nawet sporo ludzi z zagranicy gra różnorodne comba pod Biance, no bo rzeczywiście oddsy przeszacowane.
Andreescu wygra seta @2.95
Andreescu @7.5

I delikatnie na zwycięstwo też parę groszy rzucę, nie zdziwi jak Iga wygra a wtedy będzie sytuacja win-win :D
Jak ona nie zagrozi Polce to już chyba nikt
No zgodnie z przewidywaniami początek meczu słabiutki łamały się jak zapałki, miała kanadyjka szanse na urwanie seta ale Iga zamocna.
 
Eurowizja:
Polska top 10 - @1.47
Polska top 3 - @4.5
Polska vs Holandia - @1.52 - Dobre przyjęcie naszej piosenki oraz sytuacja polityczna na świecie powinna przeważać na naszą korzyść.

Serbia vs Holandia - @1.67 - Dziwaczny występ Serbów został bardzo miło przyjęty i jest chyba jedną z ciekawszych pozycji w tegorocznej Eurowizji.
Szwecja vs Hiszpania - na niektórych bukmacherach @1.45 - Szwecja jeden z faworytów Eurowizji.

Grecja v Serbia 2 @2,60 betfan
Bet z pewnego forum z którym się zgadzam w 100% patrząc na opinie jakie miały miejsce po pierwszych występach.
 
Ręczna:
Liga Europejska Kobiet 4four

Biethingen @2,30.
49meczy bez porażki na wszystkich frontach, Mistrz Niemiec, Superpuchar Europy, chcą wygrać all i przejść do historii jako pierwsza drużyna bez porażki. 20 równych dziewczyn, 3 równe siódemki.

Pograne grubo.

2liga kobiet DE

Walblingen @2,7 wygrają awans, nie wygrają to żeby zająć 1miejsce za tydzień muszą u siebie +6 wygrać. Mecz ciężki, generalnie dla odważnych, dlaczego konsekwentnie gram pisałem tydzień w tydzień. Grają z tym zespołem z którym przegrały jedną gdzie sędziowie ustawili, wyrzucili liderkę Hagenowa - chęć zemsty i pełna mobilizacja jest.
 
Ręczna | Hiszpania 14.05 godz 12:00
CD Bidasoa vs Valladolid
Typ:Valladolid handicap +6,5
Kurs:@1.43


Ręczna | Polska 14.05 godz 12:15
Puławy vs Górnik Zabrze
Typ:Under 55,5 bramek
Kurs:@1.52


Ręczna | Francja 14.05 godz 19:00
PSG vs Toulouse
Typ:Over 62,5 bramek
Kurs:@1.51

Ręczna | Czechy 14.05 godz 17:00
Karwina vs Pilzno
Typ:Pilzno handicap +3,5
Kurs:@1.56

Te typy wchodzę za większą stawkę.
Natomiast za mniejsza stawkę można spróbować:

Pilzno @3.65
Benidorm @3.35
PR Koszalin K handicap +7,5 @2.05

Powodzenia dla grających:conorsalute:
 
Eurowizja:
Polska top 10 - @1.47
Polska top 3 - @4.5
Polska vs Holandia - @1.52 - Dobre przyjęcie naszej piosenki oraz sytuacja polityczna na świecie powinna przeważać na naszą korzyść.

Serbia vs Holandia - @1.67 - Dziwaczny występ Serbów został bardzo miło przyjęty i jest chyba jedną z ciekawszych pozycji w tegorocznej Eurowizji.
Szwecja vs Hiszpania - na niektórych bukmacherach @1.45 - Szwecja jeden z faworytów Eurowizji.

Grecja v Serbia 2 @2,60 betfan
Bet z pewnego forum z którym się zgadzam w 100% patrząc na opinie jakie miały miejsce po pierwszych występach.
Serbia dostanie pewnie sporo punktów od widzów ze wzgledu na swoją dziwacznosć i przedostatnie miejsce w running order ale to jak dla mnie powinno być zaorane przez jury. A o Holandii cicho a się nie zdziwie jak będą wysoko, w moim osobistym odczuciu jedna z najlepszych piosenek tego roku.
 
Ręczna:
Liga Europejska Kobiet 4four

Biethingen @2,30.
49meczy bez porażki na wszystkich frontach, Mistrz Niemiec, Superpuchar Europy, chcą wygrać all i przejść do historii jako pierwsza drużyna bez porażki. 20 równych dziewczyn, 3 równe siódemki.

Pograne grubo.

2liga kobiet DE

Walblingen @2,7 wygrają awans, nie wygrają to żeby zająć 1miejsce za tydzień muszą u siebie +6 wygrać. Mecz ciężki, generalnie dla odważnych, dlaczego konsekwentnie gram pisałem tydzień w tydzień. Grają z tym zespołem z którym przegrały jedną gdzie sędziowie ustawili, wyrzucili liderkę Hagenowa - chęć zemsty i pełna mobilizacja jest.
Jakieś zmiany, kontuzje w Bietigheim ? Kurs skacze i dobija do @2.55
 
Astrida napisał na zamknietej grupie ze wlasnie zjadły obiad i pół składu okresu dostalo :shy:
Akurat ja mocno działam w ręcznej kobiet, mówiłem wcześniej, mój klub za dwa tygodnie ma baraże do Superligi, wejdziemy to nie będziemy Korona. A to bardzo zamknięta grupa jest.

A i w Walblingen i Biethingen grają dziewczyny które znamy, więc info dobre. xD
 
Ręczna:
Liga Europejska Kobiet 4four

Biethingen @2,30.
49meczy bez porażki na wszystkich frontach, Mistrz Niemiec, Superpuchar Europy, chcą wygrać all i przejść do historii jako pierwsza drużyna bez porażki. 20 równych dziewczyn, 3 równe siódemki.

Pograne grubo.

2liga kobiet DE

Walblingen @2,7 wygrają awans, nie wygrają to żeby zająć 1miejsce za tydzień muszą u siebie +6 wygrać. Mecz ciężki, generalnie dla odważnych, dlaczego konsekwentnie gram pisałem tydzień w tydzień. Grają z tym zespołem z którym przegrały jedną gdzie sędziowie ustawili, wyrzucili liderkę Hagenowa - chęć zemsty i pełna mobilizacja jest.
Biethingen pewnie +1 34-33. Cały mecz pod kontrolą 3-6 bramek i na końcu nerwy.

Baza.
 
Biethingen pewnie +1 34-33. Cały mecz pod kontrolą 3-6 bramek i na końcu nerwy.

Baza.
Screenshot_20220514-170845_forBET.jpg


Dzięki za typ.
7 bramek zgubiły w kilka minut żeby decydującą dołożyć w ostatniej sekundzie. Nerwy niesamowite:mamed:
 
Last edited:
Ręczna:
Liga Europejska Kobiet 4four

Biethingen @2,30.
49meczy bez porażki na wszystkich frontach, Mistrz Niemiec, Superpuchar Europy, chcą wygrać all i przejść do historii jako pierwsza drużyna bez porażki. 20 równych dziewczyn, 3 równe siódemki.

Pograne grubo.

2liga kobiet DE

Walblingen @2,7 wygrają awans, nie wygrają to żeby zająć 1miejsce za tydzień muszą u siebie +6 wygrać. Mecz ciężki, generalnie dla odważnych, dlaczego konsekwentnie gram pisałem tydzień w tydzień. Grają z tym zespołem z którym przegrały jedną gdzie sędziowie ustawili, wyrzucili liderkę Hagenowa - chęć zemsty i pełna mobilizacja jest.
Walblingen wygrało 30-24.

Wakacje od buka, rok zamknięty jak trzeba
 
To też weszło że na zielono jest ?
Wkleiłem bałwanie że przed meczem z 50 kuponów brałem casha. Zapytaj się pedała z STS które konto mi zablokował.

Wydaje rocznie 700k na sponsoringi sportu (MKS Gniezno, AZS Poznań, Kobierki- ręczna), parę dziewczyn z ręcznej do kontraktów, Start Gniezno - żużel, byłem nawet tytularnym, żużlowcy: Fajfer, Krakowiak, Dudek, Przedpelski, Vaculik , siatkówka Anioły Toruń projekt Leona , MMA: Ewi a Ty mi wypominasz coś kmiocie który ma yeald 7% i się tasuje do moich typów??
 
Back
Top