Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Zverev zawsze dobrze gra w Madrycie, 2x już wygrał tego Mastersa, w tym sezonie bronii tytuły, leżą mu te korty, tu jest szybciej niż na takiej klasycznej mączce, to widać nawet po serwisach. Alcaraz słuszny faworyt, zrobił bardzo duży progres w tym sezonie, ale tu różnie może być, imo set Saszki po tym samym kursie co win Alcaraza to lepsza opcja.
 
Zverev win 2.32

Alcaraz na fali, ale także dużo go ostatnie spotkania kosztowały. Niemiec ma serwis, który jak uruchomi spowoduje, że nie będzie tracił tylu sił i skupi się na gemach przeciwnika. Poza tym umie grać finały i korty pasują pod jego styl.
 
04/05/2022 17:30 CET
Raymond Cowels (Anwil - Legia G1) under 15.5 punktów
1.85 (STS/Fortuna/iForbet)/1.84 (Totalbet)/1.83 (Betclic)
Cowels rzucił 11 punktów w 1 meczu razem z dogrywką.

08/05/2022 20:30 CET
Slask Wroclaw - Czarni Slupsk over 161.5
1.95 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Czarni dwa razy nie dojechali do meczu w ataku, a przez to też zwalniał i luzował Śląsk, który nie musiał wtedy męczyć mistrza ofensywy - Travisa Trice'a. Jednak wszystkie wcześniejsze prawie spotkania Śląska z Zastalem w PO, Czarnych z Kingiem w PO i wiele innych kończyło się przebijaniem tej linii. Spodziewam się, że dziś w końcu nastąpi lepszy dzień rzutowo i forma, a to zakończy się wyższym wynikiem.
 
Ja już mam go pogranego po 1.59. Oglądałem mecze, Zvereva też oglądałem i raczej powinien go zrobić mam nadzieję, że ma jeszcze siły. A jak Zverev będzie serwował jak z Augerem to szybko poleci 2:0 i Hiszpan zdobędzie Madryt.
Wytarł Saszką kort szybkie 2:0 tak mądrze grającego gościa dawno nie widziałem za parę lat jak kontuzję go nie dojadą to nie będzie do niego podjazdu na cegle. Ciekaw jestem co z nim będzie gdy wejdzie sezon na twardą nawierzchnie.
 
Screenshot_20220509-083421_forBET.jpg


W pierwszym meczu Anwil gonił cały mecz, a gdy już mieli wszystko pod kontrolą, oddali tylko w sobie znany sposób.

W drugim w pierwszej kwarcie rzucili 3 punkty! I mimo, że wygrali pozostałe nie złapali Legii.

Nie ma już miejsca na błędy. Jeżeli Anwil wykorzysta swój potencjał ma wszystko żeby odwrócić losy nawet całej serii. Nie wierzę, że Legia znowu wygra 3:0 jak ze Stalą.
 
View attachment 37958

W pierwszym meczu Anwil gonił cały mecz, a gdy już mieli wszystko pod kontrolą, oddali tylko w sobie znany sposób.

W drugim w pierwszej kwarcie rzucili 3 punkty! I mimo, że wygrali pozostałe nie złapali Legii.

Nie ma już miejsca na błędy. Jeżeli Anwil wykorzysta swój potencjał ma wszystko żeby odwrócić losy nawet całej serii. Nie wierzę, że Legia znowu wygra 3:0 jak ze Stalą.
Anwil tragedia, na szczęście Czarni oddali łatwo
Screenshot_20220510-222458_forBET.jpg
 
W czwartek jest mecz o brązowy medal.
Kobierzyce-Jaroslaw.

Polskie buki ściągały kurs z pinka i wyjściowe 1,08-9,8 hahaha, gdzie poprawnie 1,6/1,7-2,0 max.

Handi 8,5, 7,5 itp powinno być za darmo.

I to jest kuźwa perełka.

Kto zdąży przed korektami będzie miał.

Sts już zabity ale betclic,forbet i reszta gównbukow ma.
I looknijcie sobie tabelę jbc.

Adres z załącznikami podam w czwartek o 19.30.

P.S. w zamyśle chciałem grać Kobierki jakby było 1,7 ale buk wybrał za mnie. Oceniam 55/45 Kobierki.
P.S. 2 - już wiem skąd kursy, Rusek pomylił Jarosławie ( San Jarosław gr. C 1Ligi Kobiet) po statystykach
 
Last edited:
W czwartek jest mecz o brązowy medal.
Kobierzyce-Jaroslaw.

Polskie buki ściągały kurs z pinka i wyjściowe 1,08-9,8 hahaha, gdzie poprawnie 1,6/1,7-2,0 max.

Handi 8,5, 7,5 itp powinno być za darmo.

I to jest kuźwa perełka.

Kto zdąży przed korektami będzie miał.

Sts już zabity ale betclic,forbet i reszta gównbukow ma.
I looknijcie sobie tabelę jbc.

Adres z załącznikami podam w czwartek o 19.30.

P.S. w zamyśle chciałem grać Kobierki jakby było 1,7 ale buk wybrał za mnie. Oceniam 55/45 Kobierki.
P.S. 2 - już wiem skąd kursy, Rusek pomylił Jarosławie ( San Jarosław gr. C 1Ligi Kobiet) po statystykach
Kursy rosną, a nie maleją. Jakieś kontuzje?
 
Kursy rosną, a nie maleją. Jakieś kontuzje?

Haha nie.

Mamy już załadowane pod korek. Pod Korek u mnie akurat rózne warianty Handi wyjdzie ze 30k, trochę w dublu ze Storleyem, trochę z Lechem, trochę singli.

Goła 2 po kursie 9,80 i 10,50 też za tysiaczka poszły.

Tłumaczyłem że idioci pomylili Jarosławie a kursy są żywcem żernięte z Pinnka ( Eurobud z San Jarosław z 1 ligi), bo nawet w statach są mecze 1 ligi.

Jak ktoś ma mózg i potrafi sobie np. statystyki na stronie związku sprawdzić - to jarosław 7-8 bramkami nie przegrał nawet z Perłą czy Zagłębiem.
Możecie sobie też sprawdzić strony, media społecznościowe itp. - nie ma możliwości takich kursów , nawet z Korona Kielce która wygrała 1 mecz na 25 były większe a nie dwie równe drużyny grają.

Dla nas to czyste złoto, jedyne czego się obawiam to zwrotów jak zrobili chujki ze Storleyem zagranym po kursie 2 a rozliczyli zwroty w sts.

Każdy decyduje za siebie oczywiście - nie namawiam, wrzuciłem jako perełkę .
 
Załadowałem z tenisem także czekam do jutra.

ps. Dopiero teraz wycofali zakłady, ale mi zwrotu nie zrobili jak na razie:)
 
Kolejna perełka według mnie do gry.

Piłka ręczna | Liga Mistrzów 12.05 godz. 18:45

Veszprem vs Aalborg
Typ:Aalborg handicap +4,5
Kurs: @1.43
 
Jako ciekawostka, z cashu przed meczem na tą chwilę było by prawie 1000 bez groszy za free
 

Attachments

  • Screenshot_20220512-134830.png
    Screenshot_20220512-134830.png
    187.5 KB · Views: 70
Chyba najgorszy mecz Jks jaki widzialem. Czyste pozycje rzucaja w bramkarke, kontry zmarnowane, z dystansu nie trafiaja w bramke, straty wlasne, 3 razy bramkarka nie zdazyla wrocic na pozycje. Ogolnie iKde. Ale na handi+ jest szansa
 
Haha nie.

Mamy już załadowane pod korek. Pod Korek u mnie akurat rózne warianty Handi wyjdzie ze 30k, trochę w dublu ze Storleyem, trochę z Lechem, trochę singli.

Goła 2 po kursie 9,80 i 10,50 też za tysiaczka poszły.

Tłumaczyłem że idioci pomylili Jarosławie a kursy są żywcem żernięte z Pinnka ( Eurobud z San Jarosław z 1 ligi), bo nawet w statach są mecze 1 ligi.

Jak ktoś ma mózg i potrafi sobie np. statystyki na stronie związku sprawdzić - to jarosław 7-8 bramkami nie przegrał nawet z Perłą czy Zagłębiem.
Możecie sobie też sprawdzić strony, media społecznościowe itp. - nie ma możliwości takich kursów , nawet z Korona Kielce która wygrała 1 mecz na 25 były większe a nie dwie równe drużyny grają.

Dla nas to czyste złoto, jedyne czego się obawiam to zwrotów jak zrobili chujki ze Storleyem zagranym po kursie 2 a rozliczyli zwroty w sts.

Każdy decyduje za siebie oczywiście - nie namawiam, wrzuciłem jako perełkę .
Dziwny mecz, mimo +5 Kobierek, każdy kto oglądał w tvpissport wie że mogło być różnie. Zadecydowała Babcia w bramce Kobierek i Zosia(Zorka) która 13bramek rzuciła.

Także Izydor easy po kursach zajebistych startowych handi każdych. 5,5 bramki po 3,30 najmniej jaki był
 
1/8 w Rzymie Iga zagra z nieustraszoną lubiącą grać właśnie takie wyzwania u duże sceny Biancą Andreescu.
Kanadyjka w 2019 zamiatała wszystkich i wygrała USO potem nastała przerwa przez kontuzję i sprawy prywatne a teraz widocznie wróciła a ma mega potencjał i wielkie umiejętności
i widać że z meczu na mecz coraz bardziej się wdraża w tour. Nie da się pominąć tych oddsow dla Bianci bo nigdy nie powinna być ona aż takim underdogiem, będzie grać bez presji a będzie mogła wiele zdobyć. Iga ma 25 WS a kanadyjka ma papiery na przerwanie tej passy albo chociaż na postawienie należytego oporu, oczywiście nie będzie zdziwienia jak Iga to wygra. Iga słabo wchodzi w mecze i długo trzeba czekać na rozkręcenie co może być dobre dla typu. Dziewczyny jeszcze ze sobą nie grały co może dać wiele zaskoczeń. Widziałem, że nawet sporo ludzi z zagranicy gra różnorodne comba pod Biance, no bo rzeczywiście oddsy przeszacowane.
Andreescu wygra seta @2.95
Andreescu @7.5

I delikatnie na zwycięstwo też parę groszy rzucę, nie zdziwi jak Iga wygra a wtedy będzie sytuacja win-win :D
Jak ona nie zagrozi Polce to już chyba nikt
 
Nie ma sensu szukać niespodzianki w meczu cudownego dziecka polskiego tenisa, Iga porobi tego grubasa z kanady.
 
Back
Top