Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Niestety oba zakłady w czajnik. Potem już w następnych meczach serii był over w Szczecinie, a Kanter rzucił over - szkoda braku konskwencji.

MISTRZOSTWO POLSKI - DŁUGOTERMINOWY
Zastal Zielona Góra - MISTRZ
4.50 (STS)

Niestety tylko STS wystawił kurs na to. Chyba, że jakiś mniej popularny buk jeszcze ma, ale ja nigdzie nie widziałem. Kwestia jest, aby Zastal wygrał dzisiejszy mecz, gdzie ma kurs 1.40. Wygrywając to Zastal staje się głównym faworytem i kurs mocno spadnie. Dodatkowo będą grali w półfinale przeciwko Czarnym Słupsk, którzy dla mnie słabo pokazali się z Kingiem Szczecin, bo tamci totalnie rozbici, skłóceni i bez formy, a blisko było piątego meczu.

Anwil za to ma zawodników, którzy często łapią urazy Łączyńskiego i Dykesa w tym sezonie. Jestem mocno wątpliwy czy uda im się dotrwać do końca sezonu w pełnym zdrowiu, a Zastal ma najszerszy skład ze wszystkich i nawet kontuzja jednego zawodnika mocno ich nie niszczy.

Najważniejsze, aby dziś wygrali, a już wtedy ten zakład będzie świetny.

I bonusowo zakład na 1 ligę:
30/04/2022 17:30 CET
Sokół Łańcut - Opole over 158.5
1.90 (etoto)/1.85 (STS/inni)

Sokół w pierwszej rundzie grał z Dzikami Warszawa, która gra najwolniej i ma najlepszą defensywę w 1 lidze. Teraz będzie miły przeskok na grających o wiele szybciej i z wiele słabszą obroną zawodników z Opola. Spodziewam się, że w pierwszym meczu obie ekipy pobiegną i będzie +160.
Szybko usunęli z STS już bet na Zastal
 
Jarki pewnie +7, do przerwy bodajże +9
Żużel na farcie - generalnie wczoraj dziwny był , ktoś wyżej pech Doylem bo dużo bonusów, jak ktoś grał na janka over 10,5 to by było easy a oddał biegi młodzieży z Leszna (3,3,3-,-)

Dzisiaj Walblingen @1,18 z handi -3,5 @1,52 31-19

Biethingen już ubite na 1,3 +8


Z żużla na dzisiaj:
2liga Batchelor 7,5 - 2 @1,8 no jak z najsłabszym zespołem z Piły nie zrobi 8pkt to niech wypier...a z polskiej ligi i odcina kupony w Anglii (STS) 6pkt z amatorami - czarna lista i do gry przeciwko :-)
Ręczna i wczorajsze all na 100 %
 
Jest szansa żebyś od czasu do czasu podał coś z kosza o niższym kursie ale za to o wyższym prawdopodobieństwie powodzenia? Może być nawet kurs rzędu 1.20 Np. na czyste zwycięstwo którejś z drużyn lub cokolwiek innego o niskim kursie.
Koszykówka, a MMA to dwa inne sporty. Właśnie przed chwilą zastal odpadł, gdzie na ich awans jeszcze kilka dni temu był kurs 1.05 ze Śląskiem. Na żywo też pewnie to się bujało dziś już na 1.10 kursach.

W koszykówce za to zawsze są handicapy i można grać podwyższone kursy. A przy MMA buki często oferują tylko czystą walkę i dlatego częściej trzeba grać te mniejsze kursy, ale ja uważam, że i sam gram głównie kursy +1.75 i wyżej, a 1.15 i tym podobne w ogóle nie ruszam prawie, a na pewno nie w koszykówce.
 
Emma Raducanu @1.95
Ogólnie to mam Radu w dubelku z Pigułą, ale tam już się mecz skończył więc tylko ona zostaje do zagrania.
Oglądałem mecz ze Świątek w Stuttgarcie i ten ostatni z Martincova, moim zdaniem świetnie się prezentuje i powoli wraca do tego co pokazywała podczas zwycięskiego runu na USO. Przegrywała już 5:2 w pierwszym secie, po czym wrzuciła wyższy bieg i zaczęła rozrzucać Martincovą po korcie, gra pewnie wymiany i w pewnym momencie po prostu przyspiesza po czym leci mocarny bh czy to po krosie czy wzdłuż linii, mnóstwo takich winnerów zagrała w pierwszej rundzie, śliczny jest ten jej oburęczny bekhend, serwis też jej siedział, nie ma się do czego przyczepić. Bardzo pewnie wygląda grając nawet bardzo długie wymiany zza końcowej linii, cierpliwe i wie kiedy należy dodać gazu, taka Emma powinna rozjebać dzisiaj Martę Kostjuk.
 
Emma Raducanu @1.95
Ogólnie to mam Radu w dubelku z Pigułą, ale tam już się mecz skończył więc tylko ona zostaje do zagrania.
Oglądałem mecz ze Świątek w Stuttgarcie i ten ostatni z Martincova, moim zdaniem świetnie się prezentuje i powoli wraca do tego co pokazywała podczas zwycięskiego runu na USO. Przegrywała już 5:2 w pierwszym secie, po czym wrzuciła wyższy bieg i zaczęła rozrzucać Martincovą po korcie, gra pewnie wymiany i w pewnym momencie po prostu przyspiesza po czym leci mocarny bh czy to po krosie czy wzdłuż linii, mnóstwo takich winnerów zagrała w pierwszej rundzie, śliczny jest ten jej oburęczny bekhend, serwis też jej siedział, nie ma się do czego przyczepić. Bardzo pewnie wygląda grając nawet bardzo długie wymiany zza końcowej linii, cierpliwe i wie kiedy należy dodać gazu, taka Emma powinna rozjebać dzisiaj Martę Kostjuk.
6:2, 6:1 gwałt, Emma znowu w formie. Niesamowite jak ona biega za końcową linią i kontroluję każdą wymianę, wielkie skile w defensywie do gry na mączce, ma dziołszka talent, uwielbiam oglądać taki tenis :antonio:
 
Last edited:
MISTRZOSTWO POLSKI - DŁUGOTERMINOWY
Zastal Zielona Góra - MISTRZ
4.50 (STS)

30/04/2022 17:30 CET
Sokół Łańcut - Opole over 158.5
1.90 (etoto)/1.85 (STS/inni)
Szkoda tego Zastalu, ale dali mega ciała na koniec meczu i przegrali, co oznacza odpadnięcie. Sokół nie zrobił punktów, ale oczywiście w drugim meczu już poszło im to łatwo.

03/05/2022 20:30 CET
Kerem Kanter (Czarni - Śląsk G1) over 12.5 punktów
1.85 (Fortuna)/1.83 (Betclic)/1.82 (Totalbet)/1.75 (STS)

22, 15, 5, 16, 12 - to liczby w pięciu spotkaniach z Zastalem Zielona Góra zrobione przez Turka. Najważniejsze jednak, że wszystko w trakcie ramadanu, który prowadził od początku kwietnia do końca kwietnia Kanter, kiedy rozgrywana była seria z Zastalem. Teraz będzie mógł się przysłowiowo "nażreć i nachlać" przed meczem i nie powinno być problemu z brakiem sił/mocy. Najwięcej obrony powinien skupiać na sobie Travis Trice, a Kanter przy kontuzji Dziewy jest ich drugą opcją i ta linia 12,5 jest dobrą okazją.

04/05/2022 01:00 CET
Jrue Holiday (Celtics - Bucks G2) under 19.5 punktów
1.90 (Totalbet)/1.85 (Fortuna)/1.84 (STS)/1.79 (Betclic)

Holiday rzucił w pierwszym meczu 25 punktów i był najlepszym strzelcem Bucks. Byłem w szoku z jaką łatwością zdobywał punkty i jak dobrze mu szło. Jednak zazwyczaj bywa inaczej i Holiday mocno się męczy w zdobywaniu punktów. Na 6 spotkań w PO zrobił ją 2 razy w tym właśnie w tym świetnym meczu przeciwko Celtom. Kryć go będzie najlepszy obrońca ligi - Marcus Smart, który już świetnie wykazał się na o wiele lepszym ofensywnie Kyrie Irvingu od Holidaya. Irving miał 2-2 bilans na linii 19,5 w tym raz rzucił 20, a buki wystawiały na niego od 26,5 do 28,5.

Spodziewam się, że dziś już tak nie będzie mu siedzieć i nie wejdzie na +20 punktów.
 
03/05/2022 20:30 CET
Kerem Kanter (Czarni - Śląsk G1) over 12.5 punktów
1.85 (Fortuna)/1.83 (Betclic)/1.82 (Totalbet)/1.75 (STS)

04/05/2022 01:00 CET
Jrue Holiday (Celtics - Bucks G2) under 19.5 punktów
1.90 (Totalbet)/1.85 (Fortuna)/1.84 (STS)/1.79 (Betclic)
Tym razem udało się zabić jak najlepszy tutaj typer @KilerMMA.

04/05/2022 17:30 CET
Raymond Cowels (Anwil - Legia G1) under 15.5 punktów
1.85 (STS/Fortuna/iForbet)/1.84 (Totalbet)/1.83 (Betclic)

Cowels zrobił średnią 17.3 punktów na mecz ze Stalą Ostrów na skuteczności 44.3% (14/31) za trzy punkty. Obrona Stali Ostrów była skupiona głównie na mocnym kryciu/naciskaniu graczy z piłką - Roberta Johnsona i Łukasza Koszarka. Cowels był kryty przez słabszych obrońców - Florence, Garbacz i Mokros. I dodatkowo był mocno odpuszczany w tych rogach, bo szli na podwojenia i go zlewali (co można obejrzeć na wideo, które zrobiłem w swojej analizie na Twitterze).

Warto przypomnieć natomiast słowa Przemysława Frasunkiewicza po marcowym meczu w sezonie regularnym między Anwilem, a Legią: Graliśmy dzisiaj 4×4 i indywidualnie kryliśmy Cowelsa. Wiadomo, że taki strzelec musi mieć rytm. W pierwszym meczu z Legią przysnęliśmy dosłownie dwa razy i z tego padły cztery trójki. Dzisiaj raz zostawiliśmy Cowelsowi metr miejsca i od razu trafił. Myślę, że zrealizowaliśmy ten plan – dodał opiekun włocławian.

Cowels był kryty przez Jamesa Bella w tym meczu, a więc ich najlepszego obrońcę z pozycji 2/3 wg zaawansowanych statystyk. Anwil traktuje inaczej od Stali tego zawodnika i tutaj jest on jednym z najważniejszych priorytetów w kryciu. Jeśli nie dopuści się go do wolnych pozycji, to Cowels będzie miał mega ciężko z punktami, bo on je praktycznie zdobywa tylko z trójek. Na koźle nic sobie sam nie wykreuje, a na post-up z Bellem będzie ciężko.

 
Kwintesencja WTA…wygrała z Martic,Azarenką i Sabalenką a poległa z marna Aleksandrowa ktora juz z Ostapneko miała odpaść :mjsmile:
 
@MoviePLK jak widzisz dzisiejszy mecz Czarnych ze Śląskiem? Oglądałem ich wtorkowe spotkanie i dzisiaj wydaje mi się, że też można próbować jakiś under punktowy.
We wtorek tylko 134 pkt zdobyte przy słabej skuteczności Czarnych. Dzisiaj kurs na under 160,5 jest @1,93
 
@MoviePLK jak widzisz dzisiejszy mecz Czarnych ze Śląskiem? Oglądałem ich wtorkowe spotkanie i dzisiaj wydaje mi się, że też można próbować jakiś under punktowy.
We wtorek tylko 134 pkt zdobyte przy słabej skuteczności Czarnych. Dzisiaj kurs na under 160,5 jest @1,93
Dziś nie gram, ale Czarni w ostatnim meczu zdobyli 18 punktów w ostatnich 19 minutach, a wiele z nich to były otwarte pozycje. We wszystkich meczach z Zastalem ta linia była zrobiona, więc ja tutaj szybciej grałbym over. Czarni z Kingiem też mocno szli overowo na tej linii.
 
Dziś nie gram, ale Czarni w ostatnim meczu zdobyli 18 punktów w ostatnich 19 minutach, a wiele z nich to były otwarte pozycje. We wszystkich meczach z Zastalem ta linia była zrobiona, więc ja tutaj szybciej grałbym over. Czarni z Kingiem też mocno szli overowo na tej linii.

Ok, odpuszcze i obejrze w spokoju mecz. Zobaczymy jak to sie ulozy
 
@MoviePLK jak widzisz dzisiejszy mecz Czarnych ze Śląskiem? Oglądałem ich wtorkowe spotkanie i dzisiaj wydaje mi się, że też można próbować jakiś under punktowy.
We wtorek tylko 134 pkt zdobyte przy słabej skuteczności Czarnych. Dzisiaj kurs na under 160,5 jest @1,93

Słupsk znowu bardzo słaba skutecznosc. 66-91 dla Śląska i 157pkt w meczu
 
Ręczna:
Kobierki @1,15. Kobierki +26,5 bramki @1,8
Jaroslaw@1,25 , Jarosław -2,5handi @1,47
Walblingen@1,52 -2mecze od awansu, kursu dalej nie rozumiem ale nie muszę.
Boks:
Canelo 1,25
Żużel:
Cierniak 5,5-2 @1,87 -- linia na 3biegi a pojedzie 5x, zz za Grigorija i za Kubere który kontuzjowany, niektóre buki mają że wszystkie starty się liczą to jeszcze pewniejsze bo 6biegow. Analogicznie Wiktor Lampart jako drugi junior ale linia 7,5 do rozważenia
Kowalski 5,5 -2 -- z najsłabszym Ostrowem jadą które ma 1,5 zawodnika na Ekstra
 
Nadal @2.0
Nie da się obojętnie przejść przy tym kursie przy najlepszym tenisiście ziemnym na tej planecie. Alcaraz ma jak najbardziej papiery na pokonanie Rafy ale myślę, że starszy Hiszpan po raz 3 pokaże młodemu miejsce w szeregu. Nie będę się rozpisywał o tym spotkaniu ale moim faworytem jest Rafa.
Rafa Nadal 2:1 @4.5 kuszący kurs.
 
Anwil - Legia właśnie grają i Anwil w 1 kwarcie rzucił tylko 3 pkt czy to nie jakiś rekord świata? :waldeklaugh:
 
Nadal @2.0
Nie da się obojętnie przejść przy tym kursie przy najlepszym tenisiście ziemnym na tej planecie. Alcaraz ma jak najbardziej papiery na pokonanie Rafy ale myślę, że starszy Hiszpan po raz 3 pokaże młodemu miejsce w szeregu. Nie będę się rozpisywał o tym spotkaniu ale moim faworytem jest Rafa.
Rafa Nadal 2:1 @4.5 kuszący kurs.
Niestety Alcaraz 2:1 Młody za parę lat będzie dominował.
 
Anwil - Legia właśnie grają i Anwil w 1 kwarcie rzucił tylko 3 pkt czy to nie jakiś rekord świata? :waldeklaugh:
Widze , ze walcza jeszcze ale fakt ciekawe zjawisko 3 ptk zdobyc w jednej kwarcie.
Szkoda Nadala , ale mlody widac w gazie. Rafy pierwszy tur w tym roku na tej nawierzchni i widac jeszcze nie jest w pelni formy . Ciekawy bedzie Roland Garros w tym roku i co Alcaraz tam pokaze , ale stawiam na Djoko
 
Ręczna:
Kobierki @1,15. Kobierki +26,5 bramki @1,8
Jaroslaw@1,25 , Jarosław -2,5handi @1,47

Walblingen@1,52 -2mecze od awansu, kursu dalej nie rozumiem ale nie muszę.
Boks:
Canelo 1,25
Żużel:
Cierniak 5,5-2 @1,87 -- linia na 3biegi a pojedzie 5x, zz za Grigorija i za Kubere który kontuzjowany, niektóre buki mają że wszystkie starty się liczą to jeszcze pewniejsze bo 6biegow. Analogicznie Wiktor Lampart jako drugi junior ale linia 7,5 do rozważenia
Kowalski 5,5 -2 -- z najsłabszym Ostrowem jadą które ma 1,5 zawodnika na Ekstra
Kobierki Łatwo 35-24, Jarosław łatwo +5

Juniorzy Tarnowa łatwo. Cierniak 6+2, Lampart 9

Kowalski pojechał tylko 3x i linia nie weszła (3,0,1) - Wrocław z najsłabszym Ostrowem męczył bułę i żeby się Walasek nie potrzaskał mieli by ciepło..
 
Zużel:
IMŚJ eliminacje
Przyjemski - Basso 1 @1,55 - grać tą parę - parę buków ma jeszcze okolice 1,5 poprawnie 1,18 i takowy jest ubity już w STS
Ansviesulis - Salonen 1 @1,42 - Ans jedzie na torze u siebie w Dauga kontra angol z którkich technicznych torów.

el. SEC
Lebiedew - Thorsell 1 @1,55 - patrząc po dotychcaszowych wynikach w ligach powinno być bezboleśnie
D.Berge - Ellis 1 @1,67

Trudniejsza para:
Świdnicki - Gusts 2 @2,67 faworyci do wygranej. zagrane za 400zł bo kurs. Dla mnie powinno być równo, ewentualnie 1,7-1,9.

Zamyka Wailblingen + Canelo dużo, i jakieś walblingen z handi -2,5.
Pogrubione najpewniejsze moim zdaniem.
 
Zużel:
IMŚJ eliminacje
Przyjemski - Basso 1 @1,55 - grać tą parę - parę buków ma jeszcze okolice 1,5 poprawnie 1,18 i takowy jest ubity już w STS
Ansviesulis - Salonen 1 @1,42 - Ans jedzie na torze u siebie w Dauga kontra angol z którkich technicznych torów.

el. SEC
Lebiedew - Thorsell 1 @1,55 - patrząc po dotychcaszowych wynikach w ligach powinno być bezboleśnie
D.Berge - Ellis 1 @1,67

Trudniejsza para:
Świdnicki - Gusts 2 @2,67 faworyci do wygranej. zagrane za 400zł bo kurs. Dla mnie powinno być równo, ewentualnie 1,7-1,9.

Zamyka Wailblingen + Canelo dużo, i jakieś walblingen z handi -2,5.
Pogrubione najpewniejsze moim zdaniem.
Walblingen easy +6
Przyjemski spokojnie

Ans 8-10 --> mogę się tylko opierać na słowach Lamparta i Cierniaka którzy też tam jeździli i tylko start i dwa pola chodziły, pewnie przez deszcz, też się meczyli gdzie normalnie w cuglach.
Lebiedew 10-12 - Thorsell niespodzianka bo w 2 lidze naszej padaczka, a Lebiedev wymiata w liderze 1 Ligi

Berge planowo
Gusts 14-12 1 i 2 miejsce dlatego ciężka para


I pokaże wam dlaczego żużel jest pojebany czasem:

Woryna mi ujebał 4x2200 poniżej wykluczeniem za czołganie się na starcie z kiepami którzy w 12biegach zrobili 3pkt . Pozycja 12,15,17 w klasyfikacji a ten idiota próbuje ukraść start gdzie pewne 3pkt dają mu awans. Mógłby ich puścić przodem i tak by ich wyprzedził...
 

Attachments

  • IMG_20220507_184124613.jpg
    IMG_20220507_184124613.jpg
    647.2 KB · Views: 36
  • Screenshot_20220507-205900.png
    Screenshot_20220507-205900.png
    362.5 KB · Views: 36
Alcaraz chyba bierze ten turniej w Madrycie? 1.55 do dubelka, ograł Nadala, a później Djokovica, mocny chłopak. Gra ktoś?
 
Alcaraz chyba bierze ten turniej w Madrycie? 1.55 do dubelka, ograł Nadala, a później Djokovica, mocny chłopak. Gra ktoś?
Ja już mam go pogranego po 1.59. Oglądałem mecze, Zvereva też oglądałem i raczej powinien go zrobić mam nadzieję, że ma jeszcze siły. A jak Zverev będzie serwował jak z Augerem to szybko poleci 2:0 i Hiszpan zdobędzie Madryt.
 
Back
Top