Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Iga Świątek - Aryna Sabalenka
over 20.5 @1.83

Tutaj będą leciały bomby z obu stron, Sabalenka solidnie wyglądała w meczu z Badosą, Iga już trochę zwolniła, może zmęczenie, ale nie jest na pewno w tak wysokiej formie jak podczas turków w USA. Myślę, że mogą być nawet 3 sety i pewnie sporo brejków.
6:2, 6:2, jednak gwałt :stevecarell:
 
Frankfurt (1.62) + Ostrów (1.62) @2.30 (po podatku)

Koszykówka Niemcy i Polska.

Frankfurt i ich dzisiejszy przeciwnik Giessen spadają z ligi. Frankfurt liczy, że jakimś sposobem uda im się zostać w najwyższej klasie rozgrywkowej np. jeśli awansujący klub z zaplecza nie spełni wymogów budżetowych lub ktoś nie dostanie licencji na grę. W takich okolicznościach mogliby wykupić dziką kartę. Jeszcze przed poprzednią kolejką gdy spadek stał się faktem, klub deklarował, że nie odpuszczą ostatnich spotkań i chcą wygrać cztery mecz. W poniedziałek wygrali pierwszy mecz na wyjeździe z pozycji underdoga (@5.20), dzisiaj kluczowe spotkanie w walce o przedostanie miejsce w lidzie i ewentualne "rozgrywki" przy stoliku po sezonie.

Stal na przełamanie serii. Ostrów w G2 3/24 za trzy i 9/19 z linii, James Florence zaledwie z jednym punktem. W zasadzie to ciężko będzie zagrać gorzej. Są pod ścianą, muszą wygrać, mogą to zrobić.

@TomOne dzieki za typy, a przede wszystkim za widowisko przy piwku i meczu Frankfurtu, ktorego normalnie bym nie obejrzal. Bylo blisko, koncowka naprawde emocjonujaca. Nie wiem czy ogladales, o wszystkim zdecydowal ostatni minimalnie nietrafiony rzut :)
 
Carreno-Busta win 2.30

Alcaraz był dosłownie o jedną piłkę i kilka cm od przegranej z De Minaurem. Jak Australijczyk tego nie skończył w drugim secie mając piłkę z kozłem na środku kortu to tylko on wie. Starszy z Hiszpanów wygląda dobrze i mentalnie powinien także przeważać nad 20 latkiem, który mam nadzieję wyczerpał limit szczęścia w tym turnieju.
 
@TomOne dzieki za typy, a przede wszystkim za widowisko przy piwku i meczu Frankfurtu, ktorego normalnie bym nie obejrzal. Bylo blisko, koncowka naprawde emocjonujaca. Nie wiem czy ogladales, o wszystkim zdecydowal ostatni minimalnie nietrafiony rzut :)
Oglądałem od deski do deski. Cały mecz przegrywali i gonili wynik, żeby w końcówce mieć rzut na zwycięstwo. Koniec końców typ nietrafiony, za dużo pudeł, przede wszystkim dużo niedolotów. Emocje w koszu bywają, warto oglądać do końca.
 
Izydor z betfan
Esport cs:go
Piłkarze vs mistrzowie fify
typ : Mendi wiecej eliminacji niz bejott 1.60

Nie będę się rozpisywał kosmiczna roznica poziomowa free kurs do jakiegos ako
Nie dziekujcie :D
 
Chicago Bulls @2.7 Słuchałem trochę opinii zagranicznych ludzi interesujących się NBA i wiele z nich mówi, że Bulls to nie są chłopaki do bicia jak pokazują kursy na własnej hali. DeRozan pewnie nie zagra tak słabo jak w poprzednim spotkaniu i w sumie to jest chyba najważniejsze spotkanie w tych PO. Byki potrafił wygrać na hali w Milwaukee gdzie tam kursy były ponad 5.0 to u siebie w tak ważnym meczu powinni mocno zacząć. Kolejnym chyba najważniejszym czynnikiem jest brak Middletona u Bucks. Mam nadzieję, że DeRozan zaczaruję tak jak to robił w tym sezonie nie raz. Poszło za drobne dla lepszego oglądania przy piwku mecz zaczyna się o 19:00
 
Chicago Bulls @2.7 Słuchałem trochę opinii zagranicznych ludzi interesujących się NBA i wiele z nich mówi, że Bulls to nie są chłopaki do bicia jak pokazują kursy na własnej hali. DeRozan pewnie nie zagra tak słabo jak w poprzednim spotkaniu i w sumie to jest chyba najważniejsze spotkanie w tych PO. Byki potrafił wygrać na hali w Milwaukee gdzie tam kursy były ponad 5.0 to u siebie w tak ważnym meczu powinni mocno zacząć. Kolejnym chyba najważniejszym czynnikiem jest brak Middletona u Bucks. Mam nadzieję, że DeRozan zaczaruję tak jak to robił w tym sezonie nie raz. Poszło za drobne dla lepszego oglądania przy piwku mecz zaczyna się o 19:00
Aj dali się zdominować + skuteczność bardzo niska no to byki się żegnają z PO raczej
 
20/04/2022 21:00 CET
Gran Canaria - Slask Wroclaw over 160.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)/1.87 (Fortuna)
5/10

21/04/2022 01:00 CET
Seth Curry (Boston - Brooklyn G2) over 11.5 punktów
1.85 (Fortuna/STS/inni)
Gran Canaria 87:60, Curry 19 punktów.

25/04/2022 17:00 CET
King Szczecin - Czarni Slupsk over 163.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

King gra bardzo słabo w obronie w tych meczach. Brak Threatta powinien dać jeszcze większe szybsze tempo, bo sobie lubi holować z piłką i grać wolniej. Tak będzie Matczak i Schenk, którzy powinni grać szybciej, a King grać więcej smallballu z Davisem na 4. Było kilka dni odpoczynku i spodziewam się przez to, że dziś będzie szybko.

25/04/2022 19:00 CET
Kerem Kanter (Śląsk - Zastal G3) 15.5 punktów over
1.83 (betclic)/1.75 (Fortuna/STS)

Szukać też po innych, bo mogą mieć lepsze kursy. Nie ma Dziewy i jedynym sensowym w ataku podkoszowym jest Kanter. Dodatkowo on często gra na Zyskowskiego, który w ogóle sobie nie radzi z nim. Dziś głównie Trice i Kanter powinni grać w ataku i rzucać.
 
D. Williams over 7.5 punktów (M. Tel Aviv) (1.85) + City - Real over 1.5 (1.23) @2.00 (po podatku)

Williams w G1 2 punkty w 22 minuty, w G2 8 punktów w 15 minut. Oba mecze na bardzo słabej skuteczności, jeśli się zbliży do średniej skuteczności z sezonu regularnego i zagra swoje minuty to pokryje linię. W sezonie regularnym przeciwko Realowi dwukrotnie pokrywał dzisiejszą linię (8 i 11 punktów).

Over City z Realem na podatek.
 
Co sądzicie? @MoviePLK

Clipboard03.png
 
Na dzisiaj:
Ręczna:
Koszalin - Jarosław - 2 @1,5 - Koszalin nie gra o nic, Jarki o historyczny sukces i brązowy medal z Kobierkami .
Jutro:
Dortmund - Biethingen - 2 @1,43 - wicelider z liderem - zakładając że BVB wygra dwa zaległe mecze będzie mieć 2pkt straty do Biethingen i jest to mecz o mistrza. Biethingen nie przegrał od 37meczów.

Wszędzie można dołożyć Walblingen u siebie po @1,18

Żużel:
N.Pedersen - 9,5 - 2 @1,6
D.Bellego - 6,5 - 2 @1,57
 
Anna Bondar @2.45
Spora różnica kursów, trochę dziwne, jak dla mnie to Bondar na mączce znacznie lepiej wygląda od ruskiej.
 
Fogo Unia Leszno wygrana biegu juniorskiego 1,45
Jason Doyle zawodnik zdobędzie conajmniej 10 pkt w 5 biegach 1,40

Betlic
 
Sorribes Tormo - Pavlyuchenkova @2.65
Kursy mnie zdziwiły mocno, to chyba tylko z tego względu, że Nastia zagrała w tym roku tylko 3 mecze bo miała tam jakąś kontuzje ale wiem, że od ponad tygodnia jest w Madrycie i za pewne celowała na powrót właśnie w tym turnieju bo po prostu lubi tu grać, rok temu przegrała w finale z triumfatorkom turnieju. Hiszpanka bardziej ograna w tym roku ale nic szczególnego nie pokazuje 11:7 z tego 2:1 na ziemi. Wygrywała ze słabymi a z lepszymi dostawała a Nastia jest na pewno klasę wyżej jeśli oczywiście nie zardzewiała przez ten czas. Dużo wskazuje na to że trenowała przed Madrytem i mam nadzieję, że nie odpadnie w 1 rundzie. Buki chyba nie ufają jej przerwie ale ja myślę odwrotnie i ciężko przejść obojętnie.
 
Na dzisiaj:
Ręczna:
Koszalin - Jarosław - 2 @1,5 - Koszalin nie gra o nic, Jarki o historyczny sukces i brązowy medal z Kobierkami .
Jutro:
Dortmund - Biethingen - 2 @1,43 - wicelider z liderem - zakładając że BVB wygra dwa zaległe mecze będzie mieć 2pkt straty do Biethingen i jest to mecz o mistrza. Biethingen nie przegrał od 37meczów.

Wszędzie można dołożyć Walblingen u siebie po @1,18

Żużel:
N.Pedersen - 9,5 - 2 @1,6
D.Bellego - 6,5 - 2 @1,57
Jarki pewnie +7, do przerwy bodajże +9
Żużel na farcie - generalnie wczoraj dziwny był , ktoś wyżej pech Doylem bo dużo bonusów, jak ktoś grał na janka over 10,5 to by było easy a oddał biegi młodzieży z Leszna (3,3,3-,-)

Dzisiaj Walblingen @1,18 z handi -3,5 @1,52

Biethingen już ubite na 1,3

Z żużla na dzisiaj:
2liga Batchelor 7,5 - 2 @1,8 no jak z najsłabszym zespołem z Piły nie zrobi 8pkt to niech wypier...a z polskiej ligi i odcina kupony w Anglii (STS)
 
25/04/2022 17:00 CET
King Szczecin - Czarni Slupsk over 163.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

25/04/2022 19:00 CET
Kerem Kanter (Śląsk - Zastal G3) 15.5 punktów over
1.83 (betclic)/1.75 (Fortuna/STS)
Niestety oba zakłady w czajnik. Potem już w następnych meczach serii był over w Szczecinie, a Kanter rzucił over - szkoda braku konskwencji.

MISTRZOSTWO POLSKI - DŁUGOTERMINOWY
Zastal Zielona Góra - MISTRZ
4.50 (STS)

Niestety tylko STS wystawił kurs na to. Chyba, że jakiś mniej popularny buk jeszcze ma, ale ja nigdzie nie widziałem. Kwestia jest, aby Zastal wygrał dzisiejszy mecz, gdzie ma kurs 1.40. Wygrywając to Zastal staje się głównym faworytem i kurs mocno spadnie. Dodatkowo będą grali w półfinale przeciwko Czarnym Słupsk, którzy dla mnie słabo pokazali się z Kingiem Szczecin, bo tamci totalnie rozbici, skłóceni i bez formy, a blisko było piątego meczu.

Anwil za to ma zawodników, którzy często łapią urazy Łączyńskiego i Dykesa w tym sezonie. Jestem mocno wątpliwy czy uda im się dotrwać do końca sezonu w pełnym zdrowiu, a Zastal ma najszerszy skład ze wszystkich i nawet kontuzja jednego zawodnika mocno ich nie niszczy.

Najważniejsze, aby dziś wygrali, a już wtedy ten zakład będzie świetny.

I bonusowo zakład na 1 ligę:
30/04/2022 17:30 CET
Sokół Łańcut - Opole over 158.5
1.90 (etoto)/1.85 (STS/inni)

Sokół w pierwszej rundzie grał z Dzikami Warszawa, która gra najwolniej i ma najlepszą defensywę w 1 lidze. Teraz będzie miły przeskok na grających o wiele szybciej i z wiele słabszą obroną zawodników z Opola. Spodziewam się, że w pierwszym meczu obie ekipy pobiegną i będzie +160.
 
Niestety oba zakłady w czajnik. Potem już w następnych meczach serii był over w Szczecinie, a Kanter rzucił over - szkoda braku konskwencji.

MISTRZOSTWO POLSKI - DŁUGOTERMINOWY
Zastal Zielona Góra - MISTRZ
4.50 (STS)

Niestety tylko STS wystawił kurs na to. Chyba, że jakiś mniej popularny buk jeszcze ma, ale ja nigdzie nie widziałem. Kwestia jest, aby Zastal wygrał dzisiejszy mecz, gdzie ma kurs 1.40. Wygrywając to Zastal staje się głównym faworytem i kurs mocno spadnie. Dodatkowo będą grali w półfinale przeciwko Czarnym Słupsk, którzy dla mnie słabo pokazali się z Kingiem Szczecin, bo tamci totalnie rozbici, skłóceni i bez formy, a blisko było piątego meczu.

Anwil za to ma zawodników, którzy często łapią urazy Łączyńskiego i Dykesa w tym sezonie. Jestem mocno wątpliwy czy uda im się dotrwać do końca sezonu w pełnym zdrowiu, a Zastal ma najszerszy skład ze wszystkich i nawet kontuzja jednego zawodnika mocno ich nie niszczy.

Najważniejsze, aby dziś wygrali, a już wtedy ten zakład będzie świetny.

I bonusowo zakład na 1 ligę:
30/04/2022 17:30 CET
Sokół Łańcut - Opole over 158.5
1.90 (etoto)/1.85 (STS/inni)

Sokół w pierwszej rundzie grał z Dzikami Warszawa, która gra najwolniej i ma najlepszą defensywę w 1 lidze. Teraz będzie miły przeskok na grających o wiele szybciej i z wiele słabszą obroną zawodników z Opola. Spodziewam się, że w pierwszym meczu obie ekipy pobiegną i będzie +160.
Jest szansa żebyś od czasu do czasu podał coś z kosza o niższym kursie ale za to o wyższym prawdopodobieństwie powodzenia? Może być nawet kurs rzędu 1.20 Np. na czyste zwycięstwo którejś z drużyn lub cokolwiek innego o niskim kursie.
 
Back
Top