Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Ewi a Ty mi wypominasz coś kmiocie który ma yeald 7% i się tasuje do moich typów??

Karma wraca pamiętaj
Sam się do niego teraz przyjebałeś pierwszy leszczu w realu. Czyli dalej masz do niego jakiś uraz ?
Po co jakieś teksty typu ciepły mocz ?
Poważny człowiek tak piszę do kogoś ?
 
Już widzę perspektywy na pierwsze starcia nowo startującej organizacji "Cohones EMeMej"

*Karwantes-Cerber
*Pudzian-Astrida



Zakupujcie PPV.. I przy okazji abonament do grup zamkniętych niektórych zawodników występujących na gali.
 
Co sądzicie?
Eurowizja jak to eurowizja, często na jej wyniki ma wpływ polityka. W tamtym roku Ukraina miała 5 miejsce. Biorąc pod uwagę ostatnie miesiące kurs @2.15 na zwycięstwo Ukrainy wydaje się ciekawe. Z innych bardziej bezpieczniejszych zakładów to 1-3 Ukrainy @1.32.

2 półfinał 1-3 miejsce @1.5 - również wygląda fajnie, mamy chyba jedną z ciekawszych/lepiej wpadających w ucho piosenek.
Z innych Finał 1-3 Polska @4 - a co tam za drobne spróbuje.


Eurowizja:
Polska top 10 - @1.47
Polska top 3 - @4.5

Polska vs Holandia - @1.52 - Dobre przyjęcie naszej piosenki oraz sytuacja polityczna na świecie powinna przeważać na naszą korzyść.

Serbia vs Holandia - @1.67 - Dziwaczny występ Serbów został bardzo miło przyjęty i jest chyba jedną z ciekawszych pozycji w tegorocznej Eurowizji.
Szwecja vs Hiszpania - na niektórych bukmacherach @1.45 - Szwecja jeden z faworytów Eurowizji.

Grecja v Serbia 2 @2,60 betfan
Bet z pewnego forum z którym się zgadzam w 100% patrząc na opinie jakie miały miejsce po pierwszych występach.
No nic, Eurowizja rządzi się swoimi prawami i jednak jest tam bardzo duża losowość. Na szczęście pierwotny bet zapewnił wyjście na 0.

@KilerMMA z tego co pamiętam to ani razu Ci nie wypominałem żadnego błędu, wiec nie wiem po co te przytyki, zwłaszcza, że już nieraz mówiłem, że nikt nikogo nie namawia do obstawiania i każdy ma własny rozum. Równie dobrze mógłbym przypomnieć kilka twoich nietrafionych typów, które jeśli chodzi o wartość kursową były znacznie mniejsze.

Hipokryzja od Ciebie bije już nie pierwszy raz. Przypomnę tylko, że jesteś jedną z pierwszych osób przez którą owe wypominanie się rozpoczęło, a z tego co widzę jesteś również jednym z najczęściej narzekających na wypominanie. Jak to mówią "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie" albo jak mówi pewna osoba "Karma wraca pamiętaj".

Na potwierdzenie powyższego stwierdzenia można by przywołać chociażby ostatnie posty. Pytasz @ahmedos czy "Adwokat jego jesteś ?" a sam wcześniej piszesz do @astrida w sprawie która nie powinna Cię dotyczyć tj. Pudziana. To samo z wypominaniem nietrafionych betów - "Alvarez odrobiony ?" "To też weszło że na zielono jest ?".

Co najlepsze, powyższa utarczka słowna wyszła z powodu Pudziana, którym chyba nie jesteś.... A może?
 
Hellah wybitny znawca psioszek z WTA :roberteyeblinking:
Ładnie, ja sobie zagrałem over 1.5 tych asów po 1.50, bałem się, że 3 nie zrobi bo będzie szybki mecz.
Teraz ogólnie niezłe meczycho się zrobiło w drugim secie, ale Iga chyba i tak 2:0 zamknie, kolejny wygrany finał na koncie, niesamowite :antonio:
 
Gratuluję Wszystkim, którzy ładnie trafili w weekend. Ja natomiast -200 weekend. Przepraszam tych, którzy pograli moje typy. Przyłożyłem się do typów, ale niestety koszmarnie się to ułożyło. :childcry:
 
Barhez ja mam pytanie taktyczne. Bo o o ile na ręcznej nasz zadowalający procent trafień, to skąd rozrzut tych typów, skoki po ligach, faceci, kobiety itp. Nie traktuj tego jako zarzut tylko jako pytanie.

Ja śledzę tylko dwie ligi kobiet (Niemcy, Polska), oglądam dużo tych meczów szczególnie PL albo live albo na emocjach pod kątem Mojej Drużyny i tak dzwonię, pytam się u źródła, jeśli kogoś znam bo i tak pewności nie ma.
Walblingen bym nie wiedział że istnieje, ale akurat kumpela z Gniezna tam grała w zeszłym roku, w tym gra w 1bundeslidze i to ona dała informacje że warto grać cały sezon itp.

P.S

Dzisiaj finał LE, Biethingen o przejście do historii żeńskiej kobiecej. Ale mecz ciężki na żylety będzie.
 
Barhez ja mam pytanie taktyczne. Bo o o ile na ręcznej nasz zadowalający procent trafień, to skąd rozrzut tych typów, skoki po ligach, faceci, kobiety itp. Nie traktuj tego jako zarzut tylko jako pytanie.

Ja śledzę tylko dwie ligi kobiet (Niemcy, Polska), oglądam dużo tych meczów szczególnie PL albo live albo na emocjach pod kątem Mojej Drużyny i tak dzwonię, pytam się u źródła, jeśli kogoś znam bo i tak pewności nie ma.
Walblingen bym nie wiedział że istnieje, ale akurat kumpela z Gniezna tam grała w zeszłym roku, w tym gra w 1bundeslidze i to ona dała informacje że warto grać cały sezon itp.

P.S

Dzisiaj finał LE, Biethingen o przejście do historii żeńskiej kobiecej. Ale mecz ciężki na żylety będzie.
Moje argumenty co do typów biorę z czytania różnych forum, ze statystyk, swojej analizy i oceniania prawdopodobieństwa. Nie mam wybranych lig, to co wpadnie mi w oko, staram się rozłożyć na czynniki pierwsze. Dzisiejszy mecz zajął mi 40 minut analizy.
 
Na dziś.

Aalborg vs Veszprem poniżej 66,5 bramek @1.39

Benfica vs Maia Ismai
Benfica poniżej 33,5 bramek @1.80
 
Na dziś.

Aalborg vs Veszprem poniżej 66,5 bramek @1.39

Benfica vs Maia Ismai
Benfica poniżej 33,5 bramek @1.80
To co ostatnio się odwala to jest głowa mała. Ostatnie 2 tygodnie fatalne. Czas zrobić przerwę mała. Głowa musi odpocząć :) Sorry za typy.
 
To co ostatnio się odwala to jest głowa mała. Ostatnie 2 tygodnie fatalne. Czas zrobić przerwę mała. Głowa musi odpocząć :) Sorry za typy.
Generalnie overki i undery loteria - jeszcze u bab może i jakiś % z całości grając na under najwyższych linii byłby zadawalający podejrzewam - nie prowadziłem statystyk ale myslę że ok.60-70% na oko.

Ręczna pięknie: Michalovice wygrały zdobywając mistrza, Odense wygrało zamykając półfinał w Danii bez 3 meczu ( więcej odpoczną przed 4four LM) i Goppingen w 2DE kobiet wygra +5 i będzie si
 
Generalnie overki i undery loteria - jeszcze u bab może i jakiś % z całości grając na under najwyższych linii byłby zadawalający podejrzewam - nie prowadziłem statystyk ale myslę że ok.60-70% na oko.

Ręczna pięknie: Michalovice wygrały zdobywając mistrza, Odense wygrało zamykając półfinał w Danii bez 3 meczu ( więcej odpoczną przed 4four LM) i Goppingen w 2DE kobiet wygra +5 i będzie si
Ja w ręcznej mam plusy i to duże, aczkolwiek ostatnie dwa tygodnie to poniżej 50 % skuteczności a to znak, że trzeba zrobić chwilowa przerwę i wykorzystać ją na pożyteczniejsze rzeczy jak wędkowanie czy bieganie :)
 
Ja w ręcznej mam plusy i to duże, aczkolwiek ostatnie dwa tygodnie to poniżej 50 % skuteczności a to znak, że trzeba zrobić chwilowa przerwę i wykorzystać ją na pożyteczniejsze rzeczy jak wędkowanie czy bieganie :)
Pytanie co rozumiemy przez duże :)
 
Brno (1.41) + Śląsk (1.45) + Barcelona (1.55) @2.78 (po podatku)

Brno gra pierwszy mecz o trzecie miejsce w serii do dwóch wygranych spotkań. W zeszłym sezonie zajęli czwarte miejsce, w tym deklarują, że chcą poprawić wynik. Przeciwnik jak najbardziej do pokonania w serii, a tym bardziej na własnym parkiecie.
Legia nadal bez Kempa, a do tego wypada Kulka. Pod koszem momentami może brakować centymetrów. Mecz będzie pewnie zacięty, ale stawiam na Śląsk.
Barcelona w tym sezonie była solidniejszą drużyną, jedyny zarzut to pięć gier w play offach z Bayernem. Z Realem w tym sezonie zagrali w sumie 6 spotkań z czego wygrali 5.
 
Jesteśmy po losowaniu drabinki na RG.
Za w czasu śmiało mogę polecić długoterminówkę na Tsitsipasa.
Grek w 2 połówce nie ma nikogo bardzo znaczącego, Medvedev który nie lubi grać na ziemi i jest to jego najgorszy szlem w dodatku będzie grał świeżo po kontuzji pleców, Rublev którego za pewno ogra tak jak w 2020 porobił go 3:0 no i może Ruud który według mnie jest słaby jak na swoją pozycję w ATP i potrafiły go robić leszcze. Reszty nie liczę. Tsitsipas w formie zagrał nieźle w Madrycie i Rzymie. Za to pierwsza połówka to Benger totalny Djoko,Nadal,Zverev,Alcaraz,Fritz,Dimitrov a Nadal z Djokovicem są w pierwszej ćwiartce.
Jak dla mnie Tsitsipas ma autostradę do finału i on sam pewnie o tym już wie. Póki co na fortunie jest Grek 1-2 po @3.80 ja to biorę a jak odblokują resztę to myślę, że można śmiało pakować. I tak widzę go w finale z Djokovicem tak jak rok temu.
 
Brno (1.41) + Śląsk (1.45) + Barcelona (1.55) @2.78 (po podatku)

Brno gra pierwszy mecz o trzecie miejsce w serii do dwóch wygranych spotkań. W zeszłym sezonie zajęli czwarte miejsce, w tym deklarują, że chcą poprawić wynik. Przeciwnik jak najbardziej do pokonania w serii, a tym bardziej na własnym parkiecie.
Legia nadal bez Kempa, a do tego wypada Kulka. Pod koszem momentami może brakować centymetrów. Mecz będzie pewnie zacięty, ale stawiam na Śląsk.
Barcelona w tym sezonie była solidniejszą drużyną, jedyny zarzut to pięć gier w play offach z Bayernem. Z Realem w tym sezonie zagrali w sumie 6 spotkań z czego wygrali 5.
Nie ma co komentować :facepalm: Może coś będzie w następnym sezonie na jesień, a może nie.
 
Jesteśmy po losowaniu drabinki na RG.
Za w czasu śmiało mogę polecić długoterminówkę na Tsitsipasa.
Grek w 2 połówce nie ma nikogo bardzo znaczącego, Medvedev który nie lubi grać na ziemi i jest to jego najgorszy szlem w dodatku będzie grał świeżo po kontuzji pleców, Rublev którego za pewno ogra tak jak w 2020 porobił go 3:0 no i może Ruud który według mnie jest słaby jak na swoją pozycję w ATP i potrafiły go robić leszcze. Reszty nie liczę. Tsitsipas w formie zagrał nieźle w Madrycie i Rzymie. Za to pierwsza połówka to Benger totalny Djoko,Nadal,Zverev,Alcaraz,Fritz,Dimitrov a Nadal z Djokovicem są w pierwszej ćwiartce.
Jak dla mnie Tsitsipas ma autostradę do finału i on sam pewnie o tym już wie. Póki co na fortunie jest Grek 1-2 po @3.80 ja to biorę a jak odblokują resztę to myślę, że można śmiało pakować. I tak widzę go w finale z Djokovicem tak jak rok temu.
Pełna zgoda z tym, 1-8 jak będzie 1,50-1,70 to promo
Musetti, Pouille, Evans, Shapalov/De Minar, i jest w 8 później Ruud/Goffin i danił jak się doczłapie co nie jest pewne - kontuzje, długo nie grał, słaba forma, brak przetarcia.

Ta 4 ćwiartka Daniła to wygląda jak słaba 250 :lol:
Djoka i Nadala ogień tam jeszcze Dimitrov, Szwartzman, Felix Auger i paru grajków niewygodnych na ziemi jak fabio

edit:
Nie zdziwie się jak najmocniej się mu postawi młody włoch w 1r.
 
Oceane Dodin @3.35
Kerber trochę się męczyła z Linette, dla niej to turek rozgrzewkowy przed RG i wypruwać z siebie wszystkich sił nie będzie, ma już dwie ciężkie trzysetówki za sobą, a Dodin dobrze zaczęła sezon na mączce, jest w formie i to będzie trudny mecz dla niemki. Andżelika to zawsze była klasa światowa jeśli chodzi o grę w obronie, ale ten serwis nawet w najlepszych latach był średni, a teraz mocno kuleje, gra z głębi kortu świetna, ale Dodin trochę ją tutaj przegoni w wymianach podobnie jak Sosna w drugiej rundzie. Dobry kurs, trzeba zagrać.
 
Norrie 1.62 - Rune
Młody Rune wczoraj w połowie 3 seta dosłownie nie mógł chodzić a i tak jakimś cudem wygrał polecam zobaczyć highlighty jak to wyglądało, jak nie będzie krecza i w ogóle wyjdzie na spotkanie to mocno polecam zagrać.
:OK:
Screenshot_20220520-185014_Chrome.jpg
 
08/05/2022 20:30 CET
Slask Wroclaw - Czarni Slupsk over 161.5
1.95 (etoto)/1.90 (STS)
5/10
60:123=183.

LIGA AFRYKAŃSKA/THE BAL
21/05/2022 18:00 CET
REG (-5.5) - FAP Yaounde
1.86 (etoto)/1.85 (STS/Betcris)/1.82 (iForbet/Totalbet)

REG, czyli Rwanda Energy Group. Rwanda jako kraj uwielbia koszykówkę, a dzięki temu pompowana jest kasa. Wcześniejszy etap był rozgrywany 1-2 miesiące temu. Od jutra ruszają ćwierćfinały, a każda drużyna mogła wymienić 2 zawodników i tutaj jest ogromny plus REG. Sprowadzili sobie w ostatnich dniach 24-letniego Abdoulaye Ndoye gracza rotacyjnego od kilku sezonów na poziomie Pro A, gdzie niedawno zakończył sezon i będzie w rytmie. W tym sezonie 6,8 punktów, 4,2 zbiorki i 3,5 asyst w Gravelines oraz dodatkowo podpisali legendę koszykówki w Rwandzie - Gasane, więc najlepszego zawodnika reprezentacji Rwandy. FAP wziął Charlesa Minlenda, który w tym sezonie nigdzie nie grał, a sezon wcześniej w NCAA zdobywał 0,9 punktów na mecz i odniósł kontuzję, więc gość jeszcze nigdy nie grał zawodowo. Drugi wzięty przez FAP to Abou Diallo z trzeciej ligi francuskiej, gdzie jest masa drużyn i zespołów, więc nie powinien wiele dać. Tutaj z transferów jest przepaść na korzyść REG.

Dodatkowo drużyna z Rwandy poleciała w ostatnich dniach do Turcji na tygodniowy obóz, gdzie rozegrali trzy spotkania sparingowe. Wcześniej już był podpisany i grający na pierwszym etapie Cleveland Thomas, który grał ostatnie lata na Węgrzech i Grecji. Mają dwa mocne nazwiska na warunki BAL z Europy - Ndoye oraz Melvina, którzy grają na niskich pozycjach i to powinno dać kontrolę piłki. FAP widać, że budżet o wiele mniejszy i na kolejny etap w zasadzie praktycznie nic się nie wzmocnili i wyglądają dla mnie praktycznie najsłabiej ze wszystkich ośmiu ekip. Patrząc na skład, budżet powinno się to zakończyć dwucyfrowym wynikiem dla REG.

 
Back
Top