Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

J. Sousa +1,5s @2.90
Typ pod finał bez szaleństw ale nie da się przejść obok tego obojętnie. Portugalczyk zachwyca wszystkich w każdym spotkaniu w roli był w roli underdoga a rozprawiał się z oponentami 2:0 i jeszcze seta nie stracił w Genewie widać, że buki go nie doceniają z czego wyszły absurdalne kursy i ja z tego korzystam szczególnie po tym jak rozprawił się z weteranem Gasquetem 6:2 6:2 ma bardzo dobrą defensywę, umiejętności i mocne uderzenie. Ruud jest dla mnie mocno przeceniany w swoich 2 ostatnich meczach nie pokazał nic wielkiego no buki mocno tu przesadziły co nie znaczy, że Casper Ruud nie wygra tego 2:0. Kurs warty ryzyka według mnie.
 
J. Sousa +1,5s @2.90
Typ pod finał bez szaleństw ale nie da się przejść obok tego obojętnie. Portugalczyk zachwyca wszystkich w każdym spotkaniu w roli był w roli underdoga a rozprawiał się z oponentami 2:0 i jeszcze seta nie stracił w Genewie widać, że buki go nie doceniają z czego wyszły absurdalne kursy i ja z tego korzystam szczególnie po tym jak rozprawił się z weteranem Gasquetem 6:2 6:2 ma bardzo dobrą defensywę, umiejętności i mocne uderzenie. Ruud jest dla mnie mocno przeceniany w swoich 2 ostatnich meczach nie pokazał nic wielkiego no buki mocno tu przesadziły co nie znaczy, że Casper Ruud nie wygra tego 2:0. Kurs warty ryzyka według mnie.
+ :beer:
Panowie a co sądzicie o pewnej modyfikacji powyższego typu @Kratta @Hellah @andrzej_t. @chudykuba
Świątek 1-4 @1.5
Jabeur 1-8 @2.25
Tsitsipas 1-8 @1.35
Wygląda to dobrze oby Jabeur dociągła i na miękko powinno wejść.
 
+ :beer:

Wygląda to dobrze oby Jabeur dociągła i na miękko powinno wejść.
Jabeur i Iga wyglądała dobrze, patrząc jak Iga ostatnio odpłynęła czołówce. Ogólnie ładnie spadły kursy na zwycięstwo Igi z @4.5 na @2. W razie w za większą stawkę pograłem Jabeur 1-16 @1.6 - co nadal wydaje się atrakcyjnym kursem patrząc na większą szanse wejścia.
 
Jakim cudem Jaberu, która przez ostatni miesiąc była top2 zawodniczką na mączce przegrywa z kimś takim jak Linette w pierwszej rundzie? No ja prdl, grać się odechciewa ... nie będę kłamał, że nie grałem, na 3 kuponach była ta Jabeur "na podatek".

:iamdone::iamdone::iamdone::iamdone::iamdone::iamdone::iamdone::iamdone::iamdone:
 
21/05/2022 18:00 CET
REG (-5.5) - FAP Yaounde
1.86 (etoto)/1.85 (STS/Betcris)/1.82 (iForbet/Totalbet)
63:66 dla FAP. Wychwalałem transfer Ndoye, a on przyleciał zagrał 11 minut nie oddał żadnego rzutu, nie ani jednej asysty, a tylko 3 straty. Masakra.

22/05/2022 14:30 CET
Cape Town (over 71.5) - Monastir
1.95 (etoto/STS)
5/10

Cape Town ma wielu utalentowanych USA w ataku i myślę, że zrobią tak niską linię.
 
Śledzę tenis ponad 20 lat i wiem jedno. Granie kobiet i szukanie tam logiki mija się z celem. Zwłaszcza obstawianie jakiś długoterminowych zakładów gdzie w WTA naprawdę decyduje nawet nie dyspozycja dnia, a jakiś jeden zapalny moment w meczu. Wystarczy popatrzeć na wyniki w turniejach wielkoszlemowych. Rozstawione zawodniczki odpadają zawsze jedna po drugiej i w kluczowych momentach przeważnie większość nawet nie jest rozstawiona.
 
Jakim cudem Jaberu, która przez ostatni miesiąc była top2 zawodniczką na mączce przegrywa z kimś takim jak Linette w pierwszej rundzie? No ja prdl, grać się odechciewa ... nie będę kłamał, że nie grałem, na 3 kuponach była ta Jabeur "na podatek".

:iamdone::iamdone::iamdone::iamdone::iamdone::iamdone::iamdone::iamdone::iamdone:
Odkąd pojawiły się firmy bukmacherskie niewytłumaczalne rzeczy dzieją się w sporcie :wink:
 
Odkąd pojawiły się firmy bukmacherskie niewytłumaczalne rzeczy dzieją się w sporcie :wink:
Chociażby wczorajsza walka Holm z Vieira. Dla mnie 49-46 Holm. Przewaga w klinczu, więcej uderzeń, ogólnie kontrola w Oktagonie, a Vieira poza próba poddania pokazała niewiele i teraz pytanie jest następujące, czy sędziowie są tak ślepi i bez wiedzy czy po prostu ktoś posolił grubiej? Bo nie raz odechciewa się obstawiać jak się widzi takie coś.
 
Chociażby wczorajsza walka Holm z Vieira. Dla mnie 49-46 Holm. Przewaga w klinczu, więcej uderzeń, ogólnie kontrola w Oktagonie, a Vieira poza próba poddania pokazała niewiele i teraz pytanie jest następujące, czy sędziowie są tak ślepi i bez wiedzy czy po prostu ktoś posolił grubiej? Bo nie raz odechciewa się obstawiać jak się widzi takie coś.
Nie oglądałem walki więc nie wiem czy werdykt był słuszny. Pomijając samą walkę, absurdalnych oszustw przy werdyktach było już tak wiele że tylko bardzo naiwny człowiek uwierzy że sędziowie są zawsze bezstronni, obiektywni i sprawiedliwi. W świecie gdzie prym wiedzie kasa sędziowie będą wykorzystywać swoją pozycję by co jakiś czas przekręcać wyniki ponieważ są zupełnie bezkarni.
 
Chociażby wczorajsza walka Holm z Vieira. Dla mnie 49-46 Holm. Przewaga w klinczu, więcej uderzeń, ogólnie kontrola w Oktagonie, a Vieira poza próba poddania pokazała niewiele i teraz pytanie jest następujące, czy sędziowie są tak ślepi i bez wiedzy czy po prostu ktoś posolił grubiej? Bo nie raz odechciewa się obstawiać jak się widzi takie coś.
Nie trzeba obstawiac kto wygra dana walke, sa tez inne jak cos mozliwosci do typowania
 
Nie trzeba obstawiac kto wygra dana walke, sa tez inne jak cos mozliwosci do typowania
Nie gadaj. Nie wiedziałem :lol: Każdy mądry po fakcie.
Ps. Ja nie grałem akurat grubo Holm tylko drobne a grubiej dałem rundy jak z resztą pisałem co gram.
 
Nie gadaj. Nie wiedziałem :lol: Każdy mądry po fakcie.
Ps. Ja nie grałem akurat grubo Holm tylko drobne a grubiej dałem rundy jak z resztą pisałem co gram.
Przeciez takie wałki to sie powtarzaja czesto, wiec nie madry po fakcie. Choć nie wiem czy to był wałek bo nie ogladalem
 
Alcarez under 18.5 gemów @1.70

Kurs na 3:0 dla Alcareza to 1.23. Mimo tego, że Londero gra niemal wyłącznie na kortach ziemnych to przy tym co prezentował Alcarez w Barcelonie i Madrycie nie widzę wielkich szans na wyrównany mecz. Teoretycznie powinno być w miarę łatwe 3:0 dla Hiszpana z co najmniej jednym przełamaniem na set.
 
Alcarez under 18.5 gemów @1.70

Kurs na 3:0 dla Alcareza to 1.23. Mimo tego, że Londero gra niemal wyłącznie na kortach ziemnych to przy tym co prezentował Alcarez w Barcelonie i Madrycie nie widzę wielkich szans na wyrównany mecz. Teoretycznie powinno być w miarę łatwe 3:0 dla Hiszpana z co najmniej jednym przełamaniem na set.
Tylko, że jak go przełamie przy po 5 to przekroczy Ci linie.

Zaksa win 2.43

Polski zespół staje przed szansą obronienia mistrzostwa w Lidze Mistrzów. Typowy mecz 50:50 więc w takich przypadkach idę przeciwko bukowi. Włosi prawie miesiąc bez rozegranego meczu, być może będzie miało to wpływ na ich płynność gry oraz przygotowanie fizyczne. Największy problem Zaksy to brak Hubera, ale stało się to już wcześniej więc zdążyli się z tym oswoić i zdobyć MP.
 
Alcarez under 18.5 gemów @1.70

Kurs na 3:0 dla Alcareza to 1.23. Mimo tego, że Londero gra niemal wyłącznie na kortach ziemnych to przy tym co prezentował Alcarez w Barcelonie i Madrycie nie widzę wielkich szans na wyrównany mecz. Teoretycznie powinno być w miarę łatwe 3:0 dla Hiszpana z co najmniej jednym przełamaniem na set.
6:4, 6:2, 6:0
 
Tylko, że jak go przełamie przy po 5 to przekroczy Ci linie.

Zaksa win 2.43

Polski zespół staje przed szansą obronienia mistrzostwa w Lidze Mistrzów. Typowy mecz 50:50 więc w takich przypadkach idę przeciwko bukowi. Włosi prawie miesiąc bez rozegranego meczu, być może będzie miało to wpływ na ich płynność gry oraz przygotowanie fizyczne. Największy problem Zaksy to brak Hubera, ale stało się to już wcześniej więc zdążyli się z tym oswoić i zdobyć MP.

3:0, Semeniuk niesamowity mecz! :applause:

Screenshot_20220522-230231_TOTALbet.jpg
 
Back
Top