Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Śląsk 2.24

W serii prowadzą 2:1 i przy dzisiejszej wygranej Wrocławianie wszystko będą mieć w swoich rękach na własnym parkiecie. Każde z poprzednich spotkań było wyrównane, natomiast uważam, że Śląsk kadrowo wygląda lepiej i przy swojej grze powinni to ogarnąć. Do tego dochodzi presja na Legii gonienia wyniku i przy stykowych punktach mogą popełniać błędy.
 
Mam do zaproponowania fajny bet na dziś z dużą szansa powodzenia. Jak ktoś chce może połączyć w dublu z jakimiś typem innym jak ja.

Piłka ręczna
Wisła Płock handicap +3,5 @1.45

Te drużyny to czołówka polskiej ligi, wyrównane mecze a Płock gra u siebie i będzie dla nich to dodatkowa motywacja. Nie widzę tu porażki Płocka większą ilością bramek niż 3 a nawet mogą pokusić się o remis bądź zwycięstwo jeśli zagrają tak jak ostatnio.
 
22/05/2022 14:30 CET
Cape Town (over 71.5) - Monastir
1.95 (etoto/STS)
5/10
67 punktów Cape Town, gdzie mieli 59 do 3 kwarty, a potem wielkie gówno w 4 kwarcie i kaplica zakładu.

24/05/2022 20:40 CET
Legia Warszawa - Slask Wroclaw: 1 POŁOWA over 78.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

W dotychczasowych trzech meczach linia została zrobiona, a mimo tego potem w całym meczu był tylko 1 over. Obie ekipy mają o wiele więcej sił w 1 połowach, grają najlepsi, którzy potem wpadają w 2 połowach w problemy z faulami (Johnson, Dziewa w G3). Do tego trudu całego sezonu, ale przy dłuższej grze i zniknięciu kontuzji u Dziewy spodziewam się tutaj ofensywnej pierwszej połowy.
 
Mam do zaproponowania fajny bet na dziś z dużą szansa powodzenia. Jak ktoś chce może połączyć w dublu z jakimiś typem innym jak ja.

Piłka ręczna
Wisła Płock handicap +3,5 @1.45

Te drużyny to czołówka polskiej ligi, wyrównane mecze a Płock gra u siebie i będzie dla nich to dodatkowa motywacja. Nie widzę tu porażki Płocka większą ilością bramek niż 3 a nawet mogą pokusić się o remis bądź zwycięstwo jeśli zagrają tak jak ostatnio.
Wisła zremisowała - tak jak przewidziałem, był to bardzo wyrównany mecz.

Typ na plus + :conorsalute:
 
Śląsk 2.24

W serii prowadzą 2:1 i przy dzisiejszej wygranej Wrocławianie wszystko będą mieć w swoich rękach na własnym parkiecie. Każde z poprzednich spotkań było wyrównane, natomiast uważam, że Śląsk kadrowo wygląda lepiej i przy swojej grze powinni to ogarnąć. Do tego dochodzi presja na Legii gonienia wyniku i przy stykowych punktach mogą popełniać błędy.

63-60 :śmiech:

Miało być nerwowo, ale chłopaki przesadzili. Fajny kupon mi domknęli bracia Trice
Screenshot_20220524-222647_TOTALbet.jpg
 
Martina Trevisan @2.00
Powiedz mi ktoś, że Magda wygra dzisiaj kolejny mecz, ja nie wierzę i ładuje na włoszkę. Trevisan jak schudła to dobrze ostatnio gra, a na mączce zawsze była kozak, szczególnie na tych wolnych kortach Rzym/Paryż, jak mnie pamięć nie myli to w tym RG 2 lata temu co wygrała Iga, Trevisan odpadła dopiero właśnie ze Świątek w ćwierćfinale i zajebiście tam grała, a wtedy jeszcze była trochę ulana, teraz jest po wygranym turku w Maroko, straciła tam tylko seta z Muguruzą, w pierwszej rundzie French Open Dart rozbita w pył 6:2, 6:0. Kursy takie bliski pewnie dlatego, że Linette się przyfarciło i ograła Żabę, Trevisan to lepsza zawodniczka na mączce i jest teraz w dobrej formie, powinna wygrać.
 
Rzadko gram tenis, ale French Open to turniej gdzie ciężko obejść obojetnie,wiec ode mnie dziś trzy typy:

Dellien vs Chaczanow powyżej 33,5 gema @1.41

Anisimova wygra i poniżej 26,5 gema @1.27

Munar vs Schwartzman powyżej 29,5 gema @1.32
 
Ja inaczej żużel:

Finał eliminacji do IMP w Gdańsku:
Cierniak - Karczmarz 1 @1,62
Nowak - Koza 1 @1,57
Smektała - Kasprzak 1 @1,45

a z tenisa coś innego bo kurs zachęcił

Djoko poniżej 18,5 gema @2,05 - wejdzie pod warunkiem szybkiego meczu, zawsze jest ryzyko że będzie gdzieś TB albo 7-5 ale kurs pasuje.
 
Ten Griekspoorn chyba w miarę pewny hmm? Jakby tak dorzucić do niego Schwartzmana + Gauff "na podatek", powinno wejść. Po 12% @2.04 wychodzi u Baśki.
 
24/05/2022 20:40 CET
Legia Warszawa - Slask Wroclaw: 1 POŁOWA over 78.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10
34:31 i fatalny mecz pod względem poziomu oraz oglądania.

Cóż, próba dalej na Afryce:
25/05/2022 18:00 CET
Petro De Luanda (-10.5) - FAP
1.90 (STS)/1.88 (etoto)
5/10

Obie ekipy mierzyły się już w fazie grupowej i było 73:60 dla Petro. W ogóle mecz był jednostronny i Petro sobie prowadziło ciągle wysokim wynikiem. Wcześniej polecałem typ na handicap REG z FAP. Okazało się, że podstawowy rozgrywający Adonis Filer oraz sprowadzony z ekstraklasy francuskiej - Ndoye grali z kontuzjami. Filer zagrał 10 minut, a Ndoye dwa razy wchodził tylko na własną prośbę, ale zaraz schodził, bo nie był w stanie grać i zrobił tylko jedną zbiórkę.

FAP ograł mocno rozbity kontuzjami zespół, a teraz czeka ich mocne, coraz lepiej zgranie i silniejsze Petro, gdzie w świetnym stylu rozbili AS Sale, którzy mieli w składzie chociażby Ousmane Drame z Zastalu. FAP ma o wiele słabszych graczy.

25/05/2022 21:30 CET
Zamalek - Monastir
2.15 (STS)/2.10 (etoto)
5/10

Zamalek zagra bez Ike Diogu (27.4 MPG, 12.8 PPG, 6.8 RPG. Jest to ogromna strata, bo Diogu to gwiazda afrykańskiej koszykówki i jest świetny w ataku. Zamalek w tym sezonie był fatalny w swojej lidze, gdzie dostali w półfinale 3-0. Ratuje ich dotychczas turniej BAL, gdzie grali dobrze, ale na tle SLAC wypadli słabo, bo przeciwnik był słaby i osłabiony. Monastir rozbiło w świetnym stylu za to Cape Town, a Michael Dixon, który miał być przed sezonem podstawowym rozgrywającym Kinga Szczecin, ale przyjechał totalnie bez formy pokazał, że się odbudował i wszedł na wyższy poziom.

Monastir wygrało mistrzostwo Tunezji i mieli wiele meczów w lidze oraz czasu na zgranie. Wyglądają dla mnie na mocniejszych i przy braku Diogu są dla mnie faworytem meczu.
 
Ja inaczej żużel:

Finał eliminacji do IMP w Gdańsku:
Cierniak - Karczmarz 1 @1,62
Nowak - Koza 1 @1,57
Smektała - Kasprzak 1 @1,45

a z tenisa coś innego bo kurs zachęcił

Djoko poniżej 18,5 gema @2,05 - wejdzie pod warunkiem szybkiego meczu, zawsze jest ryzyko że będzie gdzieś TB albo 7-5 ale kurs pasuje.
Ciekawe jak z tym Djokovicem będzie wiem, że trochę ludzi leci w seta Molcana itp bo trener Alexa Marian Vajda to wieloletni trener i przyjaciel Novaka. Molcan w życiówce ale i tak mi się wydaję 3:0. Ale jestem ciekaw przebiegu i nie wykluczam jakiegoś 3:1.
 
Griekspoor właśnie oddał taja w pierwszym secie z 6:2 > 6:8 :crazy:
Mam nadzieję, że tylko seta sprzedał bo to nie jest śmieszne.
 
Martina Trevisan @2.00
Powiedz mi ktoś, że Magda wygra dzisiaj kolejny mecz, ja nie wierzę i ładuje na włoszkę. Trevisan jak schudła to dobrze ostatnio gra, a na mączce zawsze była kozak, szczególnie na tych wolnych kortach Rzym/Paryż, jak mnie pamięć nie myli to w tym RG 2 lata temu co wygrała Iga, Trevisan odpadła dopiero właśnie ze Świątek w ćwierćfinale i zajebiście tam grała, a wtedy jeszcze była trochę ulana, teraz jest po wygranym turku w Maroko, straciła tam tylko seta z Muguruzą, w pierwszej rundzie French Open Dart rozbita w pył 6:2, 6:0. Kursy takie bliski pewnie dlatego, że Linette się przyfarciło i ograła Żabę, Trevisan to lepsza zawodniczka na mączce i jest teraz w dobrej formie, powinna wygrać.

Tu główny bet na singlu łatwo, a tego Griekspoora to jebać, patałach.
Nie ma to jak WTA, pewne pieniążki :roberteyeblinking:
 
Ja inaczej żużel:

Finał eliminacji do IMP w Gdańsku:
Cierniak - Karczmarz 1 @1,62
Nowak - Koza 1 @1,57

Smektała - Kasprzak 1 @1,45

a z tenisa coś innego bo kurs zachęcił

Djoko poniżej 18,5 gema @2,05 - wejdzie pod warunkiem szybkiego meczu, zawsze jest ryzyko że będzie gdzieś TB albo 7-5 ale kurs pasuje.
Żużel zgodnie z planem easy,

No Djoko 19 gemów, w połowie 3 seta dostał mroczności i wygrał i zamknął 3-0 fartem.
 
Back
Top