Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Zaraz ten Dimitrov dostanie 3:0 na dziurę, to ATP to tyle samo warte co i WTA, tenis to jest strasznie loteryjny sport, nie gram już tego. Ten Argentyńczyk męczy mecze z jakimś cieniasami, teraz Dimitrov co jechał luźno 3:0 w obu rundach i nawet serwisu nie stracił, nie daje sobie rady z tym maluszkiem, którego dopiero co ograł 6:0, 6:3 w Madrycie. Przecież to jest karuzela śmiechu, tutaj żadnej logiki nie ma w stawianiu tego, wszystko od dyspozycji dnia zależy.

Było trzech amigo co rządzili w tym sporcie przez 20 lat, a cała reszta to zwykli amatorzy, te wszystkie Tsitsipasy, Zverevy, Alcarazy itp to mogą co najwyżej rakiety czyścić takiemu Djoko czy Nadalowi.

Jebać tenis! :wtf2:
 
Ja mam Nadala, Djoko po 3:0 @1,57 i @1,49 i Danila @1,67. I Ige że wygra dowolny set 6-0 lub 6-1 lub 6-2 po @1,5

Żużel 1 runda finału MŚJ:
Gusts - Basso 1 @1,65
Przyjemski - Chlupac 1 @1,7
Cierniak - Kvech 1 @1,8
 
A jak ktoś dostasnie Lucky puncha albo wpadnie w duszenie to też piszecie ze to mma to loteryjny sport i nie ma stawiać? :korwinlaugh:
 
Zaraz ten Dimitrov dostanie 3:0 na dziurę, to ATP to tyle samo warte co i WTA, tenis to jest strasznie loteryjny sport, nie gram już tego. Ten Argentyńczyk męczy mecze z jakimś cieniasami, teraz Dimitrov co jechał luźno 3:0 w obu rundach i nawet serwisu nie stracił, nie daje sobie rady z tym maluszkiem, którego dopiero co ograł 6:0, 6:3 w Madrycie. Przecież to jest karuzela śmiechu, tutaj żadnej logiki nie ma w stawianiu tego, wszystko od dyspozycji dnia zależy.

Było trzech amigo co rządzili w tym sporcie przez 20 lat, a cała reszta to zwykli amatorzy, te wszystkie Tsitsipasy, Zverevy, Alcarazy itp to mogą co najwyżej rakiety czyścić takiemu Djoko czy Nadalowi.

Jebać tenis! :wtf2:
Pozwolę się z Tb nie zgodzić.. Argentyńczyk to naprawdę kawał dobrego zawodnika, mnóstwo wygranych turniejów na ziemii,półfinałów ogrywał mnostwo lepszych zawodników niż obecny Dimitrov... A o granie przez Bułgara lekko czy to Corica czy to grona o niczym nie świadczy....

Ciekaw jest czy ktoś będzie atakować Simona kurs moim zdaniem mocno przeszacowany... Simon nie raz bił Chorwata a tutaj naprawdę nadspodziewanie dobrze mu idzie.. A wiadomo Cilic na French open długo nie pogra czy tak czy tak
 
Last edited:
Pozwolę się z Tb nie zgodzić.. Argentyńczyk to naprawdę kawał dobrego zawodnika, mnóstwo wygranych turniejów na ziemii,półfinałów ogrywał mnostwo lepszych zawodników niż obecny Dimitrov... A o granie przez Bułgara lekko czy to Corica czy to grona o niczym nie świadczy....

Ciekaw jest czy ktoś będzie atakować Simona kurs moim zdaniem mocno przeszacowany... Simon nie raz bił Chorwata a tutaj naprawdę nadspodziewanie dobrze mu idzie.. A wiadomo Cilic na French open długo nie pogra czy tak czy tak
Dokładnie, Diego to zawodnik z gatunku nie do gry.

Jak jest faworytem to potrafi przegrać jak dziecko, jak jest odwotnie to macie status z dzisiaj.

Mimo że nie ma serwisu, to na ziemi kawał grajka od zawsze i przy dobrym dniu może ojebać każdego dosłownie, ale i też z każdym wjebać szybciutko
 
Ja mam Nadala, Djoko po 3:0 @1,57 i @1,49 i Danila @1,67. I Ige że wygra dowolny set 6-0 lub 6-1 lub 6-2 po @1,5

Żużel 1 runda finału MŚJ:
Gusts - Basso 1 @1,65
Przyjemski - Chlupac 1 @1,7
Cierniak - Kvech 1 @1,8
Gdzie masz takie zdarzenie z Iga?
 
Dimitrov jest po fajnym kursie i moim zdaniem powinien się przejechać po karzelku na paryskiej maczce jak zrobił to ostatnio na Mastersie w Madrycie. Dziś schwartz tylko pokazał jak nie dużo trzeba żeby gość miał problemy. Jak dla mnie kurs promka i nie ma co się zastanawiać 1.95 brać z pocalowaniem ręki

Argentyńczyk to naprawdę kawał dobrego zawodnika, mnóstwo wygranych turniejów na ziemii,półfinałów ogrywał mnostwo lepszych zawodników niż obecny Dimitrov... A o granie przez Bułgara lekko czy to Corica czy to grona o niczym nie świadczy....

Zdania ekspertów jak zwykle podzielone.
Proszę mnie już nie cytować, ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat tenisa i :gdzie:mam wasze zdanie, bo nie chce mi się dyskutować z chorągiewkami.
 
Zdania ekspertów jak zwykle podzielone.
Proszę mnie już nie cytować, ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat tenisa i :gdzie:mam wasze zdanie, bo nie chce mi się dyskutować z chorągiewkami.
OK miałem go jeżeli CB to ucieszy to na 4 kuponach w sumie 250 w plecy.. Pewnie jedyna pomyłka tylko że nie wylewa tutaj publicznie lex jak ty... Faworyzowany był wszędzie a wyszło jak wyszlo
 
Dobra odpuszczam ten tenis. Co prawda straciłem tylko 50 zł na nim, ale wolę grać typowo to na czym się znam najlepiej jak ręczna i MMA. Nie ma co kombinować.
Zbyt duże cyrki się dzieją w tym tenisie.
 
Dobra odpuszczam ten tenis. Co prawda straciłem tylko 50 zł na nim, ale wolę grać typowo to na czym się znam najlepiej jak ręczna i MMA. Nie ma co kombinować.
Zbyt duże cyrki się dzieją w tym tenisie.
Jakie cyrki?

U bab zazwyczaj jest jak jest, trzeba grać sprawdzone konie, który jest aż jeden teraz - IGA.

Zamiast kombinować undery/overy które zawsze są loterią to dwóch GOAT - ów po 3:0 i jutro Danił i masz więcej niż z tych dwóch dni ze wszystkich zdarzeń i mega większym prawdopodobieństwem.

Oni nie biorą jeńców, szczególnie na szlemie, mając w głowie swój mecz na poziomie 1/4.
 
Panowie widzę chcą obstawiać czołowe nazwiska w tenisie. Tak się nie da. Największy zarobek jest w drugim szeregu, a nie żadne Tsitsipasy i Dimitrowy. Ze 20 lat temu najpewniejsza była druga liga fińska w hokeju, ale wypadłem z obiegu :lol:
 
Panowie widzę chcą obstawiać czołowe nazwiska w tenisie. Tak się nie da. Największy zarobek jest w drugim szeregu, a nie żadne Tsitsipasy i Dimitrowy. Ze 20 lat temu najpewniejsza była druga liga fińska w hokeju, ale wypadłem z obiegu :lol:
Oho cenne rady eksperta. Miał patent na miliony w 2 lidze fińskiej ale tak wyszło że zrezygnował z tych kroci :DC:
 
Dobra odpuszczam ten tenis. Co prawda straciłem tylko 50 zł na nim, ale wolę grać typowo to na czym się znam najlepiej jak ręczna i MMA. Nie ma co kombinować.
Zbyt duże cyrki się dzieją w tym tenisie.

Juz w chuj razy tak pisales i dalej grasz wszystko i to najlepiej kazdego dnia, byle tylko puscic jakis kupon.
 
Nie oglądałem tego meczu Schwarzmana, dzisiaj tylko over 2.5 asa Muchowej zagrałem i się udało, ale tak patrząc na wynik to obstawiam, że Bułgar znowu dostanie przelew z Vegas.

59 UE i 3 DF'y, w takich krótkich setach to trzeba mieć talent, 63% punktów Diego dostał za free po niewymuszonych błędach sprzedajnej bułgarskiej :muttley:
 
Zantschulp vs Nadal powyżej 26,5 gema @1.43

Dimitrov i powyżej 26,5 gema @1.81

Anisimova vs Muchova powyżej 18,5 gema @1.38

Trevisan vs Seville powyżej 17,5 gema @1.25



3/4
 
Zantschulp vs Nadal powyżej 26,5 gema @1.43

Dimitrov i powyżej 26,5 gema @1.81

Anisimova vs Muchova powyżej 18,5 gema @1.38

Trevisan vs Seville powyżej 17,5 gema @1.25



3/4
A dlaczego wczoraj kolorowanki nie było?? xD

Widzisz z Nadalem przyfarciłeś(sam już byłeś zdegustowany wpisem przy 4-0 i 2 przełamaniach) bo dostał pomroczności i oddał 4gemy z rzędu - różnica między Goatem a Augerem,Alcarazem,TsiTsi czy Zverevem jest taka że oni mają set w ryj, a ten się zebrał w kryzysie i zamknął w bólach 6-4
 
A dlaczego wczoraj kolorowanki nie było?? xD

Widzisz z Nadalem przyfarciłeś(sam już byłeś zdegustowany wpisem przy 4-0 i 2 przełamaniach) bo dostał pomroczności i oddał 4gemy z rzędu - różnica między Goatem a Augerem,Alcarazem,TsiTsi czy Zverevem jest taka że oni mają set w ryj, a ten się zebrał w kryzysie i zamknął w bólach 6-4
Ważne, że weszło, nieważne jak :) pozdro :wink:

Ps. Nie było kolorowanki bo bylem wkurwiony, ale każdy widział, że czerwko było. Zdarza się.
 
Jeszcze odezwie się raz na rok żeby kogoś skrytykować i to jedyne co umiesz dać temu forum.

Zrozum w koncu, ze to nie byla zadna krytyka, tylko powtarzasz w kolko te same bledy o czym juz Ci pisalo wiele osob. Wejdzie Ci kilka typow na zielono i juz wracasz do zlych nawykow, bo myslisz ze znalazles zloty patent na buka i jeszcze sie obrazasz, jak Ci po raz kolejny ktos zwraca uwage na te same sprawy. To jest kluczowe grajac w dluzszej perspektywie i wlasnie ten aspekt oddziela graczy wygrywajacych w dluzszym okresie czasu od przegrywajacych albo tych break even. Co do Twojego komentarza odnosnie mojej osoby, to akurat sie mylisz. W samym dziale "Zaklady bukmacherskie" napisalem w maju ze 40 postow i nie bylo tam absolutnie zadnej krytyki. Zielonosci
 
Zrozum w koncu, ze to nie byla zadna krytyka, tylko powtarzasz w kolko te same bledy o czym juz Ci pisalo wiele osob. Wejdzie Ci kilka typow na zielono i juz wracasz do zlych nawykow, bo myslisz ze znalazles zloty patent na buka i jeszcze sie obrazasz, jak Ci po raz kolejny ktos zwraca uwage na te same sprawy. To jest kluczowe grajac w dluzszej perspektywie i wlasnie ten aspekt oddziela graczy wygrywajacych w dluzszym okresie czasu od przegrywajacych albo tych break even. Co do Twojego komentarza odnosnie mojej osoby, to akurat sie mylisz. W samym dziale "Zaklady bukmacherskie" napisalem w maju ze 40 postow i nie bylo tam absolutnie zadnej krytyki. Zielonosci
Kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Robię te same błędy bo zagrałem French Open?
Ciekawe jakbyś Ty tu pokazywał co grasz czy byłbyś taki skuteczny? Podejrzewam, że też nie grasz jednego sportu z resztą to widać i czy ja Ci coś pisze? Nie. Na tym forum są sporadyczne osoby jak ja co piszą co grają i się tym dzielą i chwała im za to, ale też pojawiają się ludzie, którzy przychodzą tu tylko na tzw "krzywy ryj" żeby wziąć typ na gotowca. I nie gram wszystkiego jak niektórzy zaczynając od Eurowizji, Żużlu, Kosza, Darta itp. Dziwne, że nie przyjebiesz się do tych właśnie, tylko do mnie. Nie jestem super typerem, ale uważam, że nie gram już tak jak dawniej i mam zyski od pół roku i jestem z siebie dumny, że doszedłem do miejsca, gdzie bukmacherka przynosi mi zyski. Ciekaw jestem jakby tu każdy pisal co gra, co z czym łączy, to kto by tu potem się z kogoś nabijał, może karma by wróciła,a kiedyś jak propomowalem zabawę na forum, żeby wytypować gale to tylko Evo się zgłosił i chyba Karwantes żeby obstawić 4fun typy i zrobić podsumowanie kto wytypował najlepiej, ale cóż lepiej się przyczepić tych co chcą coś dać od siebie.
 
Kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Robię te same błędy bo zagrałem French Open?
Ciekawe jakbyś Ty tu pokazywał co grasz czy byłbyś taki skuteczny? Podejrzewam, że też nie grasz jednego sportu z resztą to widać i czy ja Ci coś pisze? Nie. Na tym forum są sporadyczne osoby jak ja co piszą co grają i się tym dzielą i chwała im za to, ale też pojawiają się ludzie, którzy przychodzą tu tylko na tzw "krzywy ryj" żeby wziąć typ na gotowca. I nie gram wszystkiego jak niektórzy zaczynając od Eurowizji, Żużlu, Kosza, Darta itp. Dziwne, że nie przyjebiesz się do tych właśnie, tylko do mnie. Nie jestem super typerem, ale uważam, że nie gram już tak jak dawniej i mam zyski od pół roku i jestem z siebie dumny, że doszedłem do miejsca, gdzie bukmacherka przynosi mi zyski. Ciekaw jestem jakby tu każdy pisal co gra, co z czym łączy, to kto by tu potem się z kogoś nabijał, może karma by wróciła,a kiedyś jak propomowalem zabawę na forum, żeby wytypować gale to tylko Evo się zgłosił i chyba Karwantes żeby obstawić 4fun typy i zrobić podsumowanie kto wytypował najlepiej, ale cóż lepiej się przyczepić tych co chcą coś dać od siebie.
Dalej nie rozumiesz.

Tu nie chodzi o granie i typowanie wszystkiego, całych gal.

Tu chodzi o zarabianie pieniędzy. I te dziwne rzeczy wysmiewane przez Ciebie jak oskary, Gala ekstraklasy czy Heraklesy przynoszą najlepszy zysk.

Lepiej 5 zdarzeń w miesiącu niż codziennie 3/4 jak u Ciebie np.
 
Kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Robię te same błędy bo zagrałem French Open?
Ciekawe jakbyś Ty tu pokazywał co grasz czy byłbyś taki skuteczny? Podejrzewam, że też nie grasz jednego sportu z resztą to widać i czy ja Ci coś pisze? Nie. Na tym forum są sporadyczne osoby jak ja co piszą co grają i się tym dzielą i chwała im za to, ale też pojawiają się ludzie, którzy przychodzą tu tylko na tzw "krzywy ryj" żeby wziąć typ na gotowca. I nie gram wszystkiego jak niektórzy zaczynając od Eurowizji, Żużlu, Kosza, Darta itp. Dziwne, że nie przyjebiesz się do tych właśnie, tylko do mnie. Nie jestem super typerem, ale uważam, że nie gram już tak jak dawniej i mam zyski od pół roku i jestem z siebie dumny, że doszedłem do miejsca, gdzie bukmacherka przynosi mi zyski. Ciekaw jestem jakby tu każdy pisal co gra, co z czym łączy, to kto by tu potem się z kogoś nabijał, może karma by wróciła,a kiedyś jak propomowalem zabawę na forum, żeby wytypować gale to tylko Evo się zgłosił i chyba Karwantes żeby obstawić 4fun typy i zrobić podsumowanie kto wytypował najlepiej, ale cóż lepiej się przyczepić tych co chcą coś dać od siebie.
robisz excela?
 
Kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Robię te same błędy bo zagrałem French Open?
Ciekawe jakbyś Ty tu pokazywał co grasz czy byłbyś taki skuteczny? Podejrzewam, że też nie grasz jednego sportu z resztą to widać i czy ja Ci coś pisze? Nie. Na tym forum są sporadyczne osoby jak ja co piszą co grają i się tym dzielą i chwała im za to, ale też pojawiają się ludzie, którzy przychodzą tu tylko na tzw "krzywy ryj" żeby wziąć typ na gotowca. I nie gram wszystkiego jak niektórzy zaczynając od Eurowizji, Żużlu, Kosza, Darta itp. Dziwne, że nie przyjebiesz się do tych właśnie, tylko do mnie. Nie jestem super typerem, ale uważam, że nie gram już tak jak dawniej i mam zyski od pół roku i jestem z siebie dumny, że doszedłem do miejsca, gdzie bukmacherka przynosi mi zyski. Ciekaw jestem jakby tu każdy pisal co gra, co z czym łączy, to kto by tu potem się z kogoś nabijał, może karma by wróciła,a kiedyś jak propomowalem zabawę na forum, żeby wytypować gale to tylko Evo się zgłosił i chyba Karwantes żeby obstawić 4fun typy i zrobić podsumowanie kto wytypował najlepiej, ale cóż lepiej się przyczepić tych co chcą coś dać od siebie.

Tak, na glownych kuponach gram tylko i wylacznie MMA. Na innych sporadycznie dorzucę boks lub kosza PLK jesli zamierzam ogladac dany mecz. Tak naprawde to prawie przy kazdej gali piszę co gram, przy okazji dyskusji w odpowiednim temacie. Czasem nawet wrzucam linki do zagranych kuponow (np wczoraj w watku KSW 70). A ze nie gram codziennie to nie zasypuje forum probami udowodnienia swojej skutecznosci typerskiej, bo to nie ma sensu. Gram kiedy jest ku temu dobra okazja, a nie szukam na sile okazji w codziennej ofercie buka.
 
Czy ja napisałem, żeby grac całe gale? Napisałem, że propomowalem tylko tak dla zabawy to nikt nie miał odwagi tu zrobić takiego 4funa nawet a w ryju każdy mądry.
Nie nikt nie mial odwagi, tylko nikomu nie chcialo sie poswiecac czas na takiego 4funa, bo typowanie calych gal z gory do dolu nie ma najmniejszego sensu i nie ma nic wspolnego z bukmacherka.
 
Back
Top