Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Oglądam mecze, uwierz. Nie gram nic w ciemno. Nie po to ciężko na to pracuje aby sobie zagrać byle co. Szkoda nie udało się.
Widzisz obejrzałeś jeden mecz max a zakładam że zero bo pomylić Pliskova/Kwitowa to sztuka - ktoś wyżej napisał mądrze że to loteria i mogło być róźnie.
Wystarczyło słuchać i ładować w Daniła - sprawdzony koń, mało efektowny, nudny ale skuteczny i zamknie za 10minut mecz 3-0 bez żadnego stesu.

P.S.

Dzięki za tą hiszpanię, gdzieś to dołożyłem do taśmy.
 
Ponad 20 lat oglądam tenis i takiej żenady jaką odwaliła Cornet nigdy nie widziałem. 6:0, 3:0 i na moje szczęście skreczowała. I weź tu człowieku obstaw kobietę, nie da się :)
 
Widzisz obejrzałeś jeden mecz max a zakładam że zero bo pomylić Pliskova/Kwitowa
Nie lubię jak ktoś mi coś wmawia. Oglądałem, wiem co robiłem :korwinwhat: pisząc post po prostu mi się napisało inne nazwisko. Rozumiem, że wszystko zawsze co piszesz jest poprawne i nie zdarzyło Ci się poplenic błędu w pisowni?
 
F1 GP Monaco - Kwalifikacje
Tsunoda - Vettel 2 @2.14 Fortuna ; 2.20 Betclic

Identyczny typ podawałem w zeszłym sezonie (cytat poniżej) i również w tym sezonie to pogram, ponieważ okoliczności są podobne. Dwa treningi na korzyść Niemca, większe doświadczenie na ulicznym torze, poprawki w bolidzie Aston Martina (próba kopiowania Red Bulla?). Gdyby był niższy kurs to bym odpuścił, ale taki jak jest obecnie pogram.
Wyrwal to Vettel rzutem na tasme :) brawo
 
@Evo czy polecasz coś z grapplingu:

Osobiście zastanawiałem się nad Cacaresem @2.1, ale martwi mnie, że Guida walczący wagę wyżej będzie przeważać siłowo i pewnie będzie kontrolować.
 
@Evo czy polecasz coś z grapplingu:

Osobiście zastanawiałem się nad Cacaresem @2.1, ale martwi mnie, że Guida walczący wagę wyżej będzie przeważać siłowo i pewnie będzie kontrolować.
Gdzie kursy? Ile dają na Bradyego?
 
@Evo czy polecasz coś z grapplingu:

Osobiście zastanawiałem się nad Cacaresem @2.1, ale martwi mnie, że Guida walczący wagę wyżej będzie przeważać siłowo i pewnie będzie kontrolować.
Te zestawienia to zupełnie nie moja bajka, natomiast to co podchwycił @Karwantes to lokata. Brady nie ma możliwości tego przegrać. Inna rzecz, że pewnie jest 1.05.
 
F1 GP Monaco - Kwalifikacje
Tsunoda - Vettel 2 @2.14 Fortuna ; 2.20 Betclic

Identyczny typ podawałem w zeszłym sezonie (cytat poniżej) i również w tym sezonie to pogram, ponieważ okoliczności są podobne. Dwa treningi na korzyść Niemca, większe doświadczenie na ulicznym torze, poprawki w bolidzie Aston Martina (próba kopiowania Red Bulla?). Gdyby był niższy kurs to bym odpuścił, ale taki jak jest obecnie pogram.
11 - 9
:smile:

Screenshot_20220528-181956_Chrome.jpg
 
Cornet 2.27 - wolne korty sprzyjają walecznej Francuzce, która od zawsze miała problemy z serwisem. Zheng w poprzedniej rundzie sprawiła niespodziankę i pokonała Halep. Klasycznie nagle stała się faworytką gdzie normalnie kursy byłyby co najmniej na odwrót. Obstawiam, że 19 letnia Chinka wykolei się podobnie jak Linette i po zagraniu ponad stan wróci na swój poziom. Do tego publika też będzie robić wszystko aby ją wybić z rytmu.

Hurkacz 1.80 - nie przepadam za naszym asem, ale jak dotąd dobrze serwuje i w końcu nie spala się na turnieju wielkiego szlema. Poprzedni mecz z Goffinem oglądałem i Polak w sporej mierze przegrał na własne życzenie. Tutaj mamy dystans win 3, który powinien premiować Hubiego. Belg w poprzednim turnieju w meczu z Brooksbym miał problemy zdrowotne, ma swoje lata i przebieg. Być może jak dojdzie do dłuższego dystansu coś się znowu odezwie.

Ps. Mam jeszcze Medvedeva 1.65, ale już gra i wygrał pierwszego seta.
Michael Jackson w spódniczce krecz i wpis na czarną listę. Hurkacz i Rusek na spokojnie po 3:0. Jest dobrze.
Screenshot_20220528-183102_TOTALbet.jpg
 
@astrida ładnie kobierki dały radę w finale. Ciekaw jestem jak obstawiałeś ten mecz, był bardzo wyrównany a kursy mega przestrzelone.
Mecz u mnie w Gnieźnie na hali, właśnie wróciłem. Delikatnie Kobierki po startowym 5,80 ale tu brakuje Piwko i Daniel przed czasem.(za 150)
Normalne handi 5,5 w trójkach grubo, ale trzeba czekać do Mariana i Adesanyi głównie plus poboczne
 
Mecz u mnie w Gnieźnie na hali, właśnie wróciłem. Delikatnie Kobierki po startowym 5,80 ale tu brakuje Piwko i Daniel przed czasem.(za 150)
Normalne handi 5,5 w trójkach grubo, ale trzeba czekać do Mariana i Adesanyi głównie plus poboczne
No tak coś kiedyś wspominałeś jeśli mnie pamięć nie myli że jesteś sponsorem jednej z drużyn. Ładnie można było połapać. Ja zagrałem dzisiaj Thuringer +10.5 bo uznałem że kurs przeszacowany ze względu na obecną passe Biethingen ale ogólnie ze mnie trampkarz jeśli chodzi o ręczną.
Powodzenia z Piwowarczykiem bo mimo że walczy z mniejszym o jedną kategorię wagową rywalem to widzę tu sporą szanse na decyzje. Leśko bardzo dobre defensywne bjj a i w stójce też potrafi przyjąć, u Piwowarczyka nie zaobserwowałem super mocnego ciosu.
 
No tak coś kiedyś wspominałeś jeśli mnie pamięć nie myli że jesteś sponsorem jednej z drużyn. Ładnie można było połapać. Ja zagrałem dzisiaj Thuringer +10.5 bo uznałem że kurs przeszacowany ze względu na obecną passe Biethingen ale ogólnie ze mnie trampkarz jeśli chodzi o ręczną.
Powodzenia z Piwowarczykiem bo mimo że walczy z mniejszym o jedną kategorię wagową rywalem to widzę tu sporą szanse na decyzje. Leśko bardzo dobre defensywne bjj a i w stójce też potrafi przyjąć, u Piwowarczyka nie zaobserwowałem super mocnego ciosu.
Podam wam na weekend ostatnie w tym roku typy jak wystawią na baraże.
Piątek 18:00
MKS Gniezno - Ruch Chorzów
Sobota 18:00
Varsovia - Ruch
Niedziela 12:00
MKS GNIEZNO - Varsovia

Opiszę wszystko - zależy jakie kursy wystawią, transmisje będą live na YT: Handball Polska

Jak oglądałeś dzisiaj zagłębie to Malwina Hartman u nas jest od środy, tak samo Sandra Guziewicz z Jarosławia , wejdziemy to jeszcze się pojedzie po zaciąg z Czarnogóry:lol:
Kobierki zostają u nas parę dni pomóc przed turniejem Mistrzów, ale teraz spdam na zakończenie sezonu do Skorzęcina i opijanie pucharu - słyszymy się jutro
 
Ręczna | Hiszpania 29.05 godz 17:00

Morrazo Cangas handicap +5,5 @1.47

Typ, który gram, ale bez szaleńczej stawki.
 
@Hellah @Kratta @MatFal90 co sądzicie o:
Medevev + Tsitsipas + Trevisan + Teichmann - @4.72

Hurkacz @2.41 ma jakieś szanse z Ruud-em?
Na Hurkacza się skusze. Ruud nie błyszczy i męczył się ze starym Tsongą i Sonego. Za to Hubi wygląda naprawdę dobrze i gra swój tenis.

Co do bab to jest loteria więc na własną odpowiedzialność. Trevisan powinna, Teichamnn brała medicala z Azarenką, bo coś miała ze stopą. Jak będzie mogła normalnie grać to powinna zabiegać i zamęczyć Stephens.
 
Danił + Pegula
Djoko i Nadal 3:0

Żużel:
Jeleniewski 5,5 - 2 @1,7
Przyjemski - Szlauderbach 1 @1,65
Tungate - Pieszczek 1 @1,6
 
@Hellah @Kratta @MatFal90 co sądzicie o:
Medevev + Tsitsipas + Trevisan + Teichmann - @4.72

Hurkacz @2.41 ma jakieś szanse z Ruud-em?
Teichmann to mój czarny koń, zawsze ją wrzucam na jakiś kupon. Tylko, że ona w Rzymie z Kasatkiną brała 2x medicala bo miała coś z plecami, tutaj z Danilowicz coś z udem i już zabandażowana grała, a z Azarenką znowu jakieś problemy.
Normalnie to czarna za nią nie nadąży na korcie, no i co najważniejsze nie chce tutaj przesadzać, ale Szwajcarka to ma mocną psyche, w chuj razy już ciężkie mecze wyrywała z gardła przeciwniczce, tutaj nie ma odpuszczania jak 90% tych parodystek, jak będzie zdrowie to ma argumenty żeby jebnąć każdego i zrobić finał. Teichmann, Gauff i Pegula powinny ogarnąć swoje mecze, Miedwiediew też.

Hurkacz jak traci pierwsze podanie to jest przeważnie ruchany, Goffin grał z kontuzją od drugiego seta to już łatwo poszło, ale Ruud też słabo wczoraj zagrał, jak Hurki będzie dobrze serwował to ma szansę, tutaj nie ma nic pewnego raczej.
 
@Hellah @Kratta @MatFal90 co sądzicie o:
Medevev + Tsitsipas + Trevisan + Teichmann - @4.72

Hurkacz @2.41 ma jakieś szanse z Ruud-em?
Ciężkie te mecze ta młoda kanadyjka na pewno napsuje krwi amerykance i się totalnie nie zdziwię jak ją pokona ona ma taki run na pewno musi być już mocno podmęczona + jakieś tam urazy jej doskwierają a Fernandez jest wymagająca. Cilic w formie ciekawe czy się postawi Danilowi a mi się wydaję że tak, Tsitsipas raczej wygra ale to będzie długi mecz. Ruud jak już wspominałem jest według mnie słabszy niż te kursy w tych meczach wystawiane jak dla mnie overhype i Hurkacz może wygrać no ale jakby to była inna nawierzchnia to bym poszedł w Polaka ale nie na ziemi.
Ja mam pograną Pegule póki co.
 
Last edited:
Co myślisz jutro o Kasatkinej? Kurcze ta Giorgi nic nie grała przed Garossem??
Giorgi tak napierdala, że jak jej będzie wchodził bh to zrucha ruską, jak nie to dostanie 6:0 i się nakryje, tam jest jak u Sabalenki, kwestia czy trafi w kort czy nie, nie ma co grać takich kursów przeciwko takim zawodniczką, ja się już wyruchałem bo dałem na Putina, ale wczoraj @3.40 odrobiłem przeciwko Sabalence :lesnarhappy:
 
Last edited:
Chłopy ciężkie jest obstawianie , wczoraj przecież to kurwa pogrom był w uj. Cały miesiąc zamykało KSW i oprócz Bekusowej i delikatnie Samociuka reszta na ryj.

Ktoś pytał o Kasatkine - nie czuję jej i nie ruszam.

Gram Pegule bo jest w miarę regularna w tym roku, dobrze się prezentuje i uważam że w 1/4 postawi się Idze, albo chociaż będzie ciekawy mecz, bo na razie to Iga walczy tylko z Igą
 
Wiem że to jet Rolland Garros forma obecna przemawia oczywiście za Pegula ale być może Rumunka jej nie leży ja 2 razy. pokonała Begu i to na szybszych kortach gdzie Amerykanka lepiej się czuje... Podobna sytuacja była 2 dni temu w pojedynku Begu z Alexzndrova która była faworytka i też miała ujemny bilans w ich pojedynkach.. Warto na to zwrócić uwagę... Szkoda że kurs na Daniela spadł było prawie 1.60 na wyjściu...
 
Wiem że to jet Rolland Garros forma obecna przemawia oczywiście za Pegula ale być może Rumunka jej nie leży ja 2 razy. pokonała Begu i to na szybszych kortach gdzie Amerykanka lepiej się czuje... Podobna sytuacja była 2 dni temu w pojedynku Begu z Alexzndrova która była faworytka i też miała ujemny bilans w ich pojedynkach.. Warto na to zwrócić uwagę... Szkoda że kurs na Daniela spadł było prawie 1.60 na wyjściu...
Dokładnie, najbardziej na koniec sesji i dnia około 23-00 opłaca się grać. Danił jest ubity strasznie już, ale to bardziej może jakieś korekty rynku niż masowe granie
 
Back
Top