Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

No dzisiaj dwa fajne mecze z ucztą wieczorną i finałem.

A Cilić co wczoraj zrobił z Daniłem to szok, mecz życia zagrał, trafiał jak chciał, kiedy chciał - zmiótł ruska jak gnój po polu.
Ogladalem tak samo przecierałem oczy że zdumienia teraz pytanie czy Cilic w obecnej formie nie będzie czasem faworytem w spotkaniu z Rublovem który gdyby nie kontuzja sinnerz pewnie byłby juz w domu...
 
...
Warto kolego przynajmniej według mnie jak chcesz to możemy jakiś charytatywny zakładzik zrobić. Nie chcę zapeszać ale nie widzę tutaj jak kanadyjka by miała oddać ten mecz.

Tez mialem pograne na Fernandez. Na szczescie tylko 4fun za punkty Fortuny, bo wyglada na to ze jednak odda :facepalm:
 
Tak, klątwa forum, to nie słabe typy, to wina tego, że dałem typ na forum inaczej by wygrała :DC:
Nikt mnie nie słucha jak ostrzegam od tygodnia żeby tego nie grać, szkoda klawiatury.
Swoją drogą to oglądałem trochę tego meczu i trzeba przyznać, że fajna ta Włoszka, dupka jest, cyce są, suty sterczą, z buzi ładna, dobra kobitka, nie jakieś chude kurewy co im kości wszędzie wystają :corn:
 
Nadal po dwóch uderzeniach już ma przewagę w każdej wymianie, a tym forhendem wzdłuż linii jak karci Serba to ja pierdole. Takiego ładnego tripla miałem, niestety do kosza, jak będzie 2:0 to Nadal nie wypuści meczu, nie spodziewałem się tego, po Zverevie już hajs liczyłem :lol:


gergerg.jpg
 
Last edited:
Dizisaj Serbia w siatę z Ligi Narodów @1.35
Można ładować po same kukle, polecam serdecznie.
 
Dizisaj Serbia w siatę z Ligi Narodów @1.35
Można ładować po same kukle, polecam serdecznie.
Skąd te przekonanie..?? Mecz rozgrywany w Turcji.. Wiadomo Serbki kilka poziomów wyżej od Belgijek ale wiadomo jakim składem zagrają?? Liga Narodów to jest taki swojego rodzaju poligon doświadczalny, Serbki mogą kombinować składem także tego..
 
Świątek to maszyna. Jeśli Pegula już jej nie zatrzymała to już raczej na tym turnieju nikt.
A ja się zupełnie nie zgadzam już Kasatkina w takiej formie lub Gauff która swoją drogą myślę, że w końcu odprawi Włoszkę są w stanie rywalizować z Igą i postawić opór i tak jak pisałem wcześniej, jak Pegula zagra jak z Begu to Polka ją zmiata w 2 sety i tak się stało. Osobiście myślę, że z Rosjanką będzie miała największe problemy.
 
Ja w kolei uważam że Polka najcięższy mecz ma już za sb.. Tzn tak naprawdę to był set.. Teraz walec będzie rozjeżdżał a w finale liczę na kolejny popis.. Spójrzcie tyło jak Iga gra finały.... Ostatnie 5 to wszystko do jednej bramki.. Z małą strata gemów, następny czynnik to fakt że czy Kasa czy nawet Gauff będa przytłoczone ranga takiego wydarzenia..
 
Nadal wygra French Open 1.5
Świątek wygra French Open 1.3
Pełna zgoda, mam to samo dograne jeszcze, longi coś się uchowało po KSW

Nadal mistrz, ale wczorajszo-dzisiejszy mecz poezja. Pytanie tylko czy zdrowie pozwoli jeszcze zagrać ze Zverevem na swoim normalnym poziomie, bo z drugiej strony drabinki kto nie będzie w finale to obsra zbroję z nim w finale

Kasatkina będzie powtórka z rozrywki 6-2, 6-0
 
Ja za to idę trochę pod prąd i daje w meczu nadal Zverev pow 3,5 seta po 1.62 set Miszki po 1.44 też spoko jeżeli będzie wszystko w porządku na serwisie to jest duża szansa ok mecz Nadala kosmiczny ale wcześniejsze turnieje na mączce mecz z Shapovalov em czy ten z Paryża z Augerem... No.. Wiadomo to jest Rolland Krolestwo Hiszpana uwielbiam wprost jego grę ale mam przed oczami ich mecze szczególnie z Romy gdzie Nadal miał duże problemy. Ponadto Zverev już pokazał z młodym Nadalem gdzie był skreślany ze nie przyjechał tutaj na wycieczke
 
Back
Top